Hoşgeldiniz!

freddie wong

Dev Silahlar - Freddie Wong 01:03
Dev Silahlar - Freddie Wong 269 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere kullandıkları dev silahlarla konuk oluyorlar.
Minecraft Soykırımı 01:39
Minecraft Soykırımı 114 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere en favori oyunlardan olan minecraft ile konuk oluyor.
Bıçak Kullanımında Tavan Yapmak - Freddiew 01:54
Bıçak Kullanımında Tavan Yapmak - Freddiew 94 izlenme - 3 yıl önce Youtube fenomenlerinden Freddiew ve arkadaşlarının yeni videolarından. Efektler yine olabileceğinin en iyisi.
Gerçek Hayatta Portal Gun 01:02
Gerçek Hayatta Portal Gun 119 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere Portal gun editiyle konuk oluyor. İzleyelim efendim.
Aimbot - Freddiew 01:10
Aimbot - Freddiew 76 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere aimbot faciasıyla konuk oluyor.
Trick Shots (Ft. Dude Perfect) 01:48
Trick Shots (Ft. Dude Perfect) 102 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere basketbolla konuk oluyor.
Jean-Claude Van Damage - Freddiew & Jc Van Damme 02:06
Jean-Claude Van Damage - Freddiew & Jc Van Damme 75 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere Van Damme'la birlikte konuk oluyoır.
Ateş Çiçeği - Freddie Wong 02:09
Ateş Çiçeği - Freddie Wong 37 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere fire flower ile konuk oluyor.
Rollercoaster Tycoons - Freddie Wong 02:44
Rollercoaster Tycoons - Freddie Wong 38 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere
Medal Of Honor Cat - Reddie Wong 01:30
Medal Of Honor Cat - Reddie Wong 30 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere çok sevdiği videojenik hayvan 'kedi'yle konuk oluyor.
Tiny Tank Takeover - Mini Tanklar 01:13
Tiny Tank Takeover - Mini Tanklar 33 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere maketlerle konuk oluyor.
Ninja Warrior Redux - Freddie Wong 02:14
Ninja Warrior Redux - Freddie Wong 40 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere ninja warriorla konuk oluyor.
Ufo - Freddie Wong 01:34
Ufo - Freddie Wong 21 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere ufolu bölümüyle konuk oluyor.
Future First Person Shooter - Freddie Wong 02:01
Future First Person Shooter - Freddie Wong 25 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere call of duty ile konuk oluyor.
Çarpraz Ateş (Ft. Steel Panther) - Freddie Wong 01:30
Çarpraz Ateş (Ft. Steel Panther) - Freddie Wong 15 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere çarpraz ateş bölümüyle malzeme oluveriyor.
Light Warfare - Freddie Wong 01:07
Light Warfare - Freddie Wong 21 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere gökkuşağılı, güllü çiçekli light warfare ile konuk oluyor.
Evde Tek Başına - Freddie Wong 01:39
Evde Tek Başına - Freddie Wong 17 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere evde tek başına bölümüyle malzeme oluyor.
Chrono Trigger: Kısa Aksiyon Görüntüler - Freddie Wong 01:45
Chrono Trigger: Kısa Aksiyon Görüntüler - Freddie Wong 17 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere Chrono Triggerla konuk oluyor, izleyelim.
Over 9000 - Freddie Wong 01:31
Over 9000 - Freddie Wong 20 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere over 9000 ile malzeme çıkarıyor. izleyelim efendim
One Shot Ft. Eliza Dushku - Freddie Wong 02:58
One Shot Ft. Eliza Dushku - Freddie Wong 20 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere Eliza Dyshku ile birlikte konuk oluyorlar.
Flower Warfare - Psychedelic Aksiyon Sahnesi - Freddiew 02:47
Flower Warfare - Psychedelic Aksiyon Sahnesi - Freddiew 20 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere çiçeklerle bezeli warfare ile konuk oluyor.
Ping Pong Ustaları - Freddie Wong 02:26
Ping Pong Ustaları - Freddie Wong 24 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere ping pong masasından konuk oluyor.
Beach Justice - Freddie Wong 02:36
Beach Justice - Freddie Wong 16 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere düelloyla birlikte malzeme oluyorlar, izleyelim efendim.
Time Crisis - Ft. Andy Whitfield - Freddiew 02:30
Time Crisis - Ft. Andy Whitfield - Freddiew 16 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere rahmetli Andy abimizle birlikte konuk oluyor
Evden Skydiving İle Alışverişe Gitmek - Freddie Wong 01:02
Evden Skydiving İle Alışverişe Gitmek - Freddie Wong 24 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere skydiving macerasıyla konuk oluyor.
Fight Of The Century - Freddie Wong 01:54
Fight Of The Century - Freddie Wong 19 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere ringlerden konuk oluyor.
No Man Left Behind 02:35
No Man Left Behind 23 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere
Giden Araba Üstünde Gitar Çalmak - Freddie Wong 00:58
Giden Araba Üstünde Gitar Çalmak - Freddie Wong 15 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere araba üzerinden sesleniyor, ses veriyor da denilebilir.
Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 1 - Freddie Wong 07:24
Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 1 - Freddie Wong 13 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere partlar halinde ustaca hazırladığı filmle konuk oluyor, izleyelim
Splinter Cell: Lightbulb Assassin - Freddie Wong 01:32
Splinter Cell: Lightbulb Assassin - Freddie Wong 12 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere Spliter Cell bölümüyle konuk oluyor, bu adam bir harika.