Hoşgeldiniz!

freddiew

Youtube En Çok İzlenenler Klibi - Rewind 2013 05:46
Youtube En Çok İzlenenler Klibi - Rewind 2013 316 izlenme - 3 yıl önce YouTube bir yılın en fazla izlenen kliplerinden hazırladığı Rewind 2013‘ü yayınlamış bugün. Videonun açılışını 275 milyon izlenmeye ulaşan What Does the Fox Say? ile yapmış, listede Harlem Shake, Gentleman, Wrecking Ball, Freddie Wong neyim hebisi mevcut. Kuşkusuz bugünlerin en çok izlenen klibi olacak Geçen senenin videosu ise; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/97394/youtube-2012-ozeti
Barzo Jedi 2 - Jedi A-Holes Strike Back 02:14
Barzo Jedi 2 - Jedi A-Holes Strike Back 99 izlenme - 3 yıl önce Orjinal adı Jedi A-Holes Strike Back olan,freddiew adlı elemanın hazırladığı serinin devamı. Benim gözümde ilki kadar başarılı olmasa da yine de efektler ve müzik olarak kaliteli bir video olmuş.
Bıçak Kullanımında Tavan Yapmak - Freddiew 01:54
Bıçak Kullanımında Tavan Yapmak - Freddiew 94 izlenme - 3 yıl önce Youtube fenomenlerinden Freddiew ve arkadaşlarının yeni videolarından. Efektler yine olabileceğinin en iyisi.
Roller Coaster Tycoon'u Gerçek Hayata Uyarlamak 03:22
Roller Coaster Tycoon'u Gerçek Hayata Uyarlamak 40 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşımız belki de hepimizin hayal ettiği mini lunaparkı inşa etmiş. Bilgisayar efektleri gayet başarılı. Ben çalışmayı gayet beğendim bunun gibi bi çok çalışması var youtube kanalını da ziyaret etmenizi tavsiye ederim.
Ateş Çiçeği - Freddie Wong 02:09
Ateş Çiçeği - Freddie Wong 37 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere fire flower ile konuk oluyor.
Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 2 - Freddie Wong 08:57
Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 2 - Freddie Wong 29 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere seriinin ikinci bölümüyle konuk oluyor.
Tiny Tank Takeover - Mini Tanklar 01:13
Tiny Tank Takeover - Mini Tanklar 33 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere maketlerle konuk oluyor.
Ninja Warrior Redux - Freddie Wong 02:14
Ninja Warrior Redux - Freddie Wong 40 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere ninja warriorla konuk oluyor.
Çarpraz Ateş (Ft. Steel Panther) - Freddie Wong 01:30
Çarpraz Ateş (Ft. Steel Panther) - Freddie Wong 15 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere çarpraz ateş bölümüyle malzeme oluveriyor.
Uçurulan Iphone 4 İle Kuşbakışı - Freddie Wong 01:28
Uçurulan Iphone 4 İle Kuşbakışı - Freddie Wong 14 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere balona taktıkları iphone 4 ile görüntülü konuk oluyorlar izleyelim efendim
Ping Pong Ustaları - Freddie Wong 02:26
Ping Pong Ustaları - Freddie Wong 24 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere ping pong masasından konuk oluyor.
No Man Left Behind 02:35
No Man Left Behind 23 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere
Battlefield 4: Co-Op - Freddie Wong 02:53
Battlefield 4: Co-Op - Freddie Wong 17 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere
Future Rock Band - Freddie Wong 01:19
Future Rock Band - Freddie Wong 11 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere müzik aletleriyle birlikte konuk oluyor, izliyoruz efendim.
Close Call - Freddie W 01:26
Close Call - Freddie W 16 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere bu editiyle konuk oluyor.
Jagger Eaton's Pro Skater - Freddie W 01:18
Jagger Eaton's Pro Skater - Freddie W 12 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere
Arcade Domination - Freddie Wong 05:07
Arcade Domination - Freddie Wong 12 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere atariden konuk oluyor.
Süt Adam: World's Worst Superhero - Freddie Wong 01:25
Süt Adam: World's Worst Superhero - Freddie Wong 12 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere süt adamla konuk oluyor
Yayanın Öcü - Freddie Wong 01:39
Yayanın Öcü - Freddie Wong 14 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere yaya, araçlı dersi veriyor.
Flower Warfare: The Beginning - Freddie Wong 02:46
Flower Warfare: The Beginning - Freddie Wong 10 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere ikinci flower warfare ile konuk oluyor.
Battlefield 3 - Freddie Wong 01:00
Battlefield 3 - Freddie Wong 11 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere battlefield reklamıyla konuk oluyor.
Jedi A-Holes Geri Döndü - Freddie Wong 02:14
Jedi A-Holes Geri Döndü - Freddie Wong 7 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere yeniden Jedi a hole ile konuk oluyor.
Yönetmen Kumandası- Freddie Wong 02:42
Yönetmen Kumandası- Freddie Wong 6 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere yönetmen masasından malzeme çıkarıyor.
Master Grief  - Freddie Wong 01:37
Master Grief - Freddie Wong 9 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere master griefle konuk oluyor.
Cave Quest - Freddie Wong 03:21
Cave Quest - Freddie Wong 7 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere mağaradan konuk oluyor.
2011: Yoğun Yıl - Freddie Wong 04:03
2011: Yoğun Yıl - Freddie Wong 6 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere karma videolarla konuk oluyor.
Alarmageddon - Freddie Wong 01:19
Alarmageddon - Freddie Wong 5 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere armageddonvari videosuyla konuk oluyor.
Golf Savaşları - Freddie Wong 02:51
Golf Savaşları - Freddie Wong 4 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere golf savaşlarıyla konuk oluyor
Ağlayan Oyuncu - Freddie Wong 01:22
Ağlayan Oyuncu - Freddie Wong 4 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere mağlubiyet onrası ağlamasıyla konuk oluyor.