Hoşgeldiniz!

Freddy Videoları

Indila - Derniere Danse (Freddy Verano Edit) 04:51
Indila - Derniere Danse (Freddy Verano Edit) 30.014 izlenme - 3 yıl önce Indila - Derniere Danse (Freddy Verano Edit)
Sınırları Zorlayan Ölüm Sahneleri 03:12
Sınırları Zorlayan Ölüm Sahneleri 8.577 izlenme - 10 ay önce Bol kana ve iğrençliğe hazır olun. Freddy Krueger bu isim size tanıdık geldi mi? Elbette tanıdık geldi... ''Elm Sokağında Kabus'' (A Nightmare on Elm Street) film serisini izlemeyeniz yoktur. İşte bu serinin başrol oyuncusundan (Robert Englund) yine absürd bir korku filmi. 2005 yapımı ''2001 Maniacs'' filminden birbirinden ilginç ve iğrenç öldürme sahneleri.
Freddy Krueger - Küvet Sahnesi 01:56
Freddy Krueger - Küvet Sahnesi 15.100 izlenme - 1 yıl önce Yönetmenliğini Wes Craven'in üstlendiği 1984 yapımı kült korku klasiği 'Elm Sokağında Kabus' filminin meşhur küvet sahnesi.
Five Nights At Freddy's 2 - Gameplay 03:20
Five Nights At Freddy's 2 - Gameplay 18.879 izlenme - 3 yıl önce Ünlü indie oyunu olan Five Nights At Freddy's oyunun ikinci serisi çıktı. Five Nights At Freddy's 2 Video'yu izleyerek oyunun nasıl olduğunu görebilirsiniz ve Steam'den Five nights freddy's oyununun tam sürümünü 10 TL'ye satın alabilirsiniz, Five Nights At Freddy's 2'yi ise 15 TL'ye satın alabilirsiniz. Steam'den veya google play store'dan satın almadan tam sürümünü oynamanız mümkün değildir. Five Nights At Freddy's indirmek için: http://www.indiedb.com/games/five-nights-at-freddys/downloads/five-nights-at-freddys-demo-113 Five Nights At Freddy's 2 indirmek için: http://www.indiedb.com/games/five-nights-at-freddys-2/downloads/five-nights-at-freddys-2-demo Facebook: https://www.facebook.com/MsGameplaytime Twitter: https://www.twitter.com/GaMePLaY_TiMe YouTube: https://www.youtube.com/MsGameplaytime Lütfen kanalıma abone olmayı unutmayın, İyi Seyirler...!!!
Elm Sokağında Kabus Fragman 01:53
Elm Sokağında Kabus Fragman 17.582 izlenme - 4 yıl önce Film, Elm Sokağı'nda geçiyor. Boşanmış bir aileye, dedikoducu arkadaşlara, kendisinin verebileceğinden daha fazlasını isteyen erkek arkadaşa sahip olan Nancy Thompson'ın ile kirli, kahverengi şapkası; kırmızı, yeşil kazağı, parmakları bıçaklarla dolu eldiveni ve yanık suratı ile en popüler korku filmi karakteri Freddy Krueger'ın başından geçiyor. Nancy'nin en yakın arkadaşı Tina ve Tina'nın Rod'la baş başa yatak odasında geçirdikleri bir gecede Tina'nın vahşice öldürülmesiyle Nancy'nin komiser olan babası Donald Thompson dahil herkes cinayetten Rod'u sorumlu tutar. Daha sonra Freddy'nin devamlı Nancy'nin kabuslarına girmesi, en yakın üç arkadaşının da kendisiyle aynı kabusları gördüğünü anlaması ve annesinin Nancy'e Freddy'nin gerçek hikayesini anlatması üzerine Nancy; gerçek katilin Rod değil, Freddy olduğundan emin olur ve sadece kabuslarda ortaya çıkan Freddy'e karşı ofansif bir tavır alarak onu rüya dünyasından çıkarmaya çalışır.
FREDDY VS JASON 02:12
FREDDY VS JASON 13.816 izlenme - 10 yıl önce ezeli rakipler
Nightmare On Elm Street 6: Freddy Is Dead 02:16
Nightmare On Elm Street 6: Freddy Is Dead 6.195 izlenme - 10 yıl önce fredinin ölümü
Freddy Krueger Şakası İle İnsanların Aklını Almak 04:46
Freddy Krueger Şakası İle İnsanların Aklını Almak 1.118 izlenme - 7 ay önce Azılı katil Freddy Krueger geri döndü! Gece karanlığında insanların karşısına kana susamış bir şekilde çıkan Freddy'den kaçmak pek mümkün değil!
İnsan İçinden Freddy Çıkması 02:33
İnsan İçinden Freddy Çıkması 1.501 izlenme - 2 yıl önce Rüyalarımızın erkeği olan Freddy genç bir delikanlının içinden çıkarak başka bir delikanlıyı öldürür keyifli izlemeler.
Freddy Mercury - The Great Pretender 05:52
Freddy Mercury - The Great Pretender 3.647 izlenme - 5 yıl önce Freddy Mercury - The Great Pretender.mpeg
Nightmare On Elm Street Top 10 Death Scenes 12:35
Nightmare On Elm Street Top 10 Death Scenes 2.012 izlenme - 3 yıl önce Elm Sokağı Kabusu Adlı Efsaneden En İyi 10 Ölümü Seçmişler :)
Freddy Krueger'ın Motosiklete Müdahalesi 01:27
Freddy Krueger'ın Motosiklete Müdahalesi 1.662 izlenme - 1 yıl önce Freddy Krueger'in de dediği gibi 'Fren yok sürat var'...1989 yapımı 'Elm Sokağında Kabus' serisinin beşinci filmi olan ''A Nightmare on Elm Street 5: The Dream Child'' filminden korkunç bir görsel şölen.
Freddy Mercury (Queen) - Living On My Own (Arcdsa Video Remix).mpg 03:40
Freddy Mercury (Queen) - Living On My Own (Arcdsa Video Remix).mpg 2.610 izlenme - 5 yıl önce Freddy Mercury (Queen) - Living On My Own (Arcdsa Video Remix).mpg
Elm Sokağında İp Atlayan Manyaklar 00:58
Elm Sokağında İp Atlayan Manyaklar 1.613 izlenme - 2 yıl önce Wes Craven tarafından yazılmış ve yönetilmiş 1984 yapımı Ohio’da Springwood isimli hayali bir kasabada birkaç gencin rüyalarında seri çocuk katili Freddy Krueger’ın hayaleti tarafından katledilmesini konu alan amerikan korku filmidir. Çoğumuzun uzkusuz geceler geçirmesinini sağlayan filmin ip atlayan saykodelik kız evlatlarından oluşan bir demet sunuyorum size.Alkışlarlayaşıyorum.com çocukluk korkularıyla yüzleştiren site.
freddy vs. jason 2 fragmanı 00:48
freddy vs. jason 2 fragmanı 3.656 izlenme - 6 yıl önce korku saçan iki karakterin bir araya geldiği filmde freddy yine gençlerin rüyalarını kabus haline getirmeye devam ederken gerçek dünyada da pek rahat edememektedirler çünkü gerçek dünyanın korkulu rüyası jason da ortalarda gezmektedir.rngençlerin ne rüyada ne de gerçek dünyada rahat edemedikleri filmde jason'u rüya alemine götüremediklerinden freddy'i gerçek dünyaya getirmeye karar verirler. freddy nin rüya aleminden çıkarılması ile jason'un artık dişine göre bir rakibi vardır.
Freddy Mercury - I Want To Breack Free 04:19
Freddy Mercury - I Want To Breack Free 1.783 izlenme - 5 yıl önce Freddy Mercury - I Want To Breack Free.mpg
En Güzel Meslek! - Five Nights At Freddy's | Part 1 23:46
En Güzel Meslek! - Five Nights At Freddy's | Part 1 1.378 izlenme - 3 yıl önce Daha Fazlası İçin Lıke Atmayı Unutmayın! En Güzel Meslek! - Five Nights
Kidnapping Freddy Heineken Fragman 00:27
Kidnapping Freddy Heineken Fragman 1.147 izlenme - 3 yıl önce Kidnapping Freddy Heineken Fragman
a nightmare on elm street part 2 freddy's revenge 01:28
a nightmare on elm street part 2 freddy's revenge 4.426 izlenme - 6 yıl önce freddy peşinizdeyken uykuya direnmek mi kabusunuzda onunla yüzleşmek mi daha iyi olur? tüm zamanların en tüyler ürpertici filmlerinden elm sokağı kabusu ikinci filmiyle geri dönüyor. elm sokağı sakinleri kabuslarına girdiği gençleri uykuda öldüren freddyden kurtulalı beş yıl olmuştur. ancak sokağa taşınan jesse ile birlikte freddy de tekrar ortaya çıkar. eğer jessenin bedenini ele geçirebilirse freddy canice katliamlarına devam edebilecektir. elm sokağını uykusuz geceler beklemektedir. elm
Freddy'nin Piskopat Öldürme Sahneleri 34:49
Freddy'nin Piskopat Öldürme Sahneleri 578 izlenme - 2 yıl önce Yanmış suratıyla, fötr şapkasıyla, yeşil kırmızı çizgili kazağıyla, dört bıçaklı eldveniyle ve espritüel konuşmalarıyla bir başkadır Freddy.. Normalde böyle dehşet saçan adamlar kurbanlarını kovalarken, sakinliklerinden taviz vermezler. Koşmaz, kendilerini ordan oraya atmazlar. Kurbanı topukları kıçına değerekten kaçarken bunlar sakin sakin, yakalayacağından gayet emin, arkadan yürürler ama Freddy öyle midir? Değildir tabi ki. Her türlü şebekliği yapar, koşar, kovalar, yeri gelir düşer eder ama kaçma-kovalamanın hakkını verir neticede. Freeddy Korku sinemasının en sevilen kabusudur.
Elm Sokağı Kabusu - Absürd Kovalama Sahnesi 02:43
Elm Sokağı Kabusu - Absürd Kovalama Sahnesi 825 izlenme - 2 yıl önce Freedy kardeşimizin,güzel kızımızın rüyasına girip çok esnek elastik kollarıyla kovalaması, o muhteşem koşusu ve yakalayınca öldürmek ile zikmek arasında kalıp önce zikip sonra öldürmesiyle sonlanan sahneyi sunuruyorum.
Freddy Mercury 04:35
Freddy Mercury 1.060 izlenme - 5 yıl önce Freddy Mercury
Five Nights At Freddy's 4 - LAN İNSAFSIZLAR! 24:09
Five Nights At Freddy's 4 - LAN İNSAFSIZLAR! 521 izlenme - 2 yıl önce Abone olmayı, like ve yorum atmayı unutmayın. İyi seyirler! :D --------------------------------------- Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın! https://www.facebook.com/oyunbaztivi --------------------------------------- Ucuza oyun satın alın! https://www.g2a.com/r/oyunbaz --------------------------------------- Ucuza kaliteli server sahibi olun! http://bit.ly/NitradoTR-Oyunbaz
Freddy Mercury - Made in Heaven 04:25
Freddy Mercury - Made in Heaven 1.217 izlenme - 5 yıl önce Freddy Mercury - Made in Heaven.mpg
Queen - Freddy Mercury - In My Defence 03:59
Queen - Freddy Mercury - In My Defence 1.381 izlenme - 5 yıl önce Queen - Freddy Mercury - In My Defence.mpg
A Nightmare On Elm Street Fragman 00:31
A Nightmare On Elm Street Fragman 1.630 izlenme - 7 yıl önce a nightmare on elm street filminin yayınlanan yeni fragmanı.
freddy vs. jason 1 fragmanı 01:09
freddy vs. jason 1 fragmanı 1.823 izlenme - 6 yıl önce korku saçan iki karakterin bir araya geldiği filmde freddy yine gençlerin rüyalarını kabus haline getirmeye devam ederken gerçek dünyada da pek rahat edememektedirler çünkü gerçek dünyanın korkulu rüyası jason da ortalarda gezmektedir.rngençlerin ne rüyada ne de gerçek dünyada rahat edemedikleri filmde jason'u rüya alemine götüremediklerinden freddy'i gerçek dünyaya getirmeye karar verirler. freddy nin rüya aleminden çıkarılması ile jason'un artık dişine göre bir rakibi vardır.
En Korkutucu En Kanlı Korku-Gerilim Filmleri (Kült Film İçerir) 03:24
En Korkutucu En Kanlı Korku-Gerilim Filmleri (Kült Film İçerir) 875 izlenme - 2 yıl önce Yabancı sinemanın korku filmleri adı altında bizlere sunduğu efsaneleşen yapıtlardan yine bir güzel montaj çalışması.Filmlere göz gezdiğimizde genellikle bir ölülerle hesaplaşma durumu göze çarpıyor ve kesme parçalama vs. gırla gidiyor...
Freddy Mercury - Time 04:06
Freddy Mercury - Time 993 izlenme - 5 yıl önce Freddy mercury - time.mpg
Elm Sokağı Kabusu - İlk Rüya & İlk Kurban 03:04
Elm Sokağı Kabusu - İlk Rüya & İlk Kurban 451 izlenme - 2 yıl önce Elm Sokağında Kabus (A Nightmare On Elm Street), Wes Craven tarafından yazılmış ve yönetilmiş 1984 yapımı Amerikan korku filmidir. Johnny Depp, oyunculuğa ilk adımını bu filmle atmıştır. Film, Ohio’da Springwood isimli kurgusal bir kasabada birkaç gencin rüyalarında seri çocuk katili Freddy Krueger’ın hayaleti tarafından katledilmesini konu alır. Craven filmi yaklaşık 1.8 milyon $ bütçeyle çekmişti. Gösterimde daha ilk haftada bu miktarı telafi etti. ABD’de 25.5 milyon $ gişe hasılatı elde etti. Film, korku türünde çok önemli bir yere kavuştu. Ayrıca filmin kötü adamı Freddy sinema tarihinde en çok bilinen kötü karakter oldu. Hem eleştirmenler hem de Craven filmin başarısında slasher türü (gençlerin psikopat bir seri katil tarafından katledildiği filmler) korku filmlerinin altın çağını başlatan Halloween (1978) filminin önemli rol oynadığını ifade ediyorlardı. Gerçeklik ve rüya alemi arasında gidip gelen bir öyküsü vardı. Rüyalar aleminde var olan Freddy Krueger gerçek dünyadaki insanları öldürebiliyordu. Devam filmleri de gerçeklik ve rüya arasındaki farkları bulanıklaştırmaya devam etti.