Hoşgeldiniz!

freddy

A Nightmare On Elm Street 4: The Dream Master - Joey's Death 01:51
A Nightmare On Elm Street 4: The Dream Master - Joey's Death 4.280 izlenme - 1 ay önce A Nightmare On Elm Street 4: The Dream Master (1988)
Elm Sokağında Kabus 1984 - Glen'in Ölümü (Johnny Depp İçerir) 01:05
Elm Sokağında Kabus 1984 - Glen'in Ölümü (Johnny Depp İçerir) 1.039 izlenme - 4 hafta önce Elm Sokağında Kabus serisinin ilk filminde oynayan Johnny Depp , Sinema kariyerine 20 yaşındayken 1980’li yılların efsane filmi Elm Sokağında Kabus filminde Glen Lantz rolüyle başlamıştır.
Indila - Derniere Danse (Freddy Verano Edit) 04:51
Indila - Derniere Danse (Freddy Verano Edit) 30.723 izlenme - 4 yıl önce Indila - Derniere Danse (Freddy Verano Edit)
Freddy Krueger - Küvet Sahnesi 01:56
Freddy Krueger - Küvet Sahnesi 21.057 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Wes Craven'in üstlendiği 1984 yapımı kült korku klasiği 'Elm Sokağında Kabus' filminin meşhur küvet sahnesi.
Five night at Tubbyland heykelleri (minecraft) 00:55
Five night at Tubbyland heykelleri (minecraft) 1.120 izlenme - 2 ay önce five nights at tubbyland,five nights at tubbyland 3,five nights at tubbyland 4, five nights at tubbyland 2,five nights at tubbyland jumpscares,
Sınırları Zorlayan Ölüm Sahneleri 03:12
Sınırları Zorlayan Ölüm Sahneleri 9.015 izlenme - 2 yıl önce Bol kana ve iğrençliğe hazır olun. Freddy Krueger bu isim size tanıdık geldi mi? Elbette tanıdık geldi... ''Elm Sokağında Kabus'' (A Nightmare on Elm Street) film serisini izlemeyeniz yoktur. İşte bu serinin başrol oyuncusundan (Robert Englund) yine absürd bir korku filmi. 2005 yapımı ''2001 Maniacs'' filminden birbirinden ilginç ve iğrenç öldürme sahneleri.
Five Nights At Freddy's 2 - Gameplay 03:20
Five Nights At Freddy's 2 - Gameplay 20.356 izlenme - 3 yıl önce Ünlü indie oyunu olan Five Nights At Freddy's oyunun ikinci serisi çıktı. Five Nights At Freddy's 2 Video'yu izleyerek oyunun nasıl olduğunu görebilirsiniz ve Steam'den Five nights freddy's oyununun tam sürümünü 10 TL'ye satın alabilirsiniz, Five Nights At Freddy's 2'yi ise 15 TL'ye satın alabilirsiniz. Steam'den veya google play store'dan satın almadan tam sürümünü oynamanız mümkün değildir. Five Nights At Freddy's indirmek için: http://www.indiedb.com/games/five-nights-at-freddys/downloads/five-nights-at-freddys-demo-113 Five Nights At Freddy's 2 indirmek için: http://www.indiedb.com/games/five-nights-at-freddys-2/downloads/five-nights-at-freddys-2-demo Facebook: https://www.facebook.com/MsGameplaytime Twitter: https://www.twitter.com/GaMePLaY_TiMe YouTube: https://www.youtube.com/MsGameplaytime Lütfen kanalıma abone olmayı unutmayın, İyi Seyirler...!!!
FREDDY VS JASON 02:12
FREDDY VS JASON 13.861 izlenme - 11 yıl önce ezeli rakipler
Nightmare On Elm Street 6: Freddy Is Dead 02:16
Nightmare On Elm Street 6: Freddy Is Dead 6.216 izlenme - 11 yıl önce fredinin ölümü
Freddy Mercury - The Great Pretender 05:52
Freddy Mercury - The Great Pretender 3.659 izlenme - 6 yıl önce Freddy Mercury - The Great Pretender.mpeg
İnsan İçinden Freddy Çıkması 02:33
İnsan İçinden Freddy Çıkması 1.538 izlenme - 2 yıl önce Rüyalarımızın erkeği olan Freddy genç bir delikanlının içinden çıkarak başka bir delikanlıyı öldürür keyifli izlemeler.
Nightmare On Elm Street Top 10 Death Scenes 12:35
Nightmare On Elm Street Top 10 Death Scenes 2.056 izlenme - 4 yıl önce Elm Sokağı Kabusu Adlı Efsaneden En İyi 10 Ölümü Seçmişler :)
Freddy Mercury (Queen) - Living On My Own (Arcdsa Video Remix).mpg 03:40
Freddy Mercury (Queen) - Living On My Own (Arcdsa Video Remix).mpg 2.613 izlenme - 6 yıl önce Freddy Mercury (Queen) - Living On My Own (Arcdsa Video Remix).mpg
Elm Sokağında İp Atlayan Manyaklar 00:58
Elm Sokağında İp Atlayan Manyaklar 1.960 izlenme - 3 yıl önce Wes Craven tarafından yazılmış ve yönetilmiş 1984 yapımı Ohio’da Springwood isimli hayali bir kasabada birkaç gencin rüyalarında seri çocuk katili Freddy Krueger’ın hayaleti tarafından katledilmesini konu alan amerikan korku filmidir. Çoğumuzun uzkusuz geceler geçirmesinini sağlayan filmin ip atlayan saykodelik kız evlatlarından oluşan bir demet sunuyorum size.Alkışlarlayaşıyorum.com çocukluk korkularıyla yüzleştiren site.
Freddy Krueger Şakası İle İnsanların Aklını Almak 04:46
Freddy Krueger Şakası İle İnsanların Aklını Almak 1.178 izlenme - 1 yıl önce Azılı katil Freddy Krueger geri döndü! Gece karanlığında insanların karşısına kana susamış bir şekilde çıkan Freddy'den kaçmak pek mümkün değil!
freddy vs. jason 2 fragmanı 00:48
freddy vs. jason 2 fragmanı 4.115 izlenme - 7 yıl önce korku saçan iki karakterin bir araya geldiği filmde freddy yine gençlerin rüyalarını kabus haline getirmeye devam ederken gerçek dünyada da pek rahat edememektedirler çünkü gerçek dünyanın korkulu rüyası jason da ortalarda gezmektedir.rngençlerin ne rüyada ne de gerçek dünyada rahat edemedikleri filmde jason'u rüya alemine götüremediklerinden freddy'i gerçek dünyaya getirmeye karar verirler. freddy nin rüya aleminden çıkarılması ile jason'un artık dişine göre bir rakibi vardır.
Freddy Krueger'ın Motosiklete Müdahalesi 01:27
Freddy Krueger'ın Motosiklete Müdahalesi 1.703 izlenme - 2 yıl önce Freddy Krueger'in de dediği gibi 'Fren yok sürat var'...1989 yapımı 'Elm Sokağında Kabus' serisinin beşinci filmi olan ''A Nightmare on Elm Street 5: The Dream Child'' filminden korkunç bir görsel şölen.
Freddy Mercury - I Want To Breack Free 04:19
Freddy Mercury - I Want To Breack Free 1.833 izlenme - 6 yıl önce Freddy Mercury - I Want To Breack Free.mpg
a nightmare on elm street part 2 freddy's revenge 01:28
a nightmare on elm street part 2 freddy's revenge 5.079 izlenme - 7 yıl önce freddy peşinizdeyken uykuya direnmek mi kabusunuzda onunla yüzleşmek mi daha iyi olur? tüm zamanların en tüyler ürpertici filmlerinden elm sokağı kabusu ikinci filmiyle geri dönüyor. elm sokağı sakinleri kabuslarına girdiği gençleri uykuda öldüren freddyden kurtulalı beş yıl olmuştur. ancak sokağa taşınan jesse ile birlikte freddy de tekrar ortaya çıkar. eğer jessenin bedenini ele geçirebilirse freddy canice katliamlarına devam edebilecektir. elm sokağını uykusuz geceler beklemektedir. elm
freddy vs. jason 1 fragmanı 01:09
freddy vs. jason 1 fragmanı 2.669 izlenme - 7 yıl önce korku saçan iki karakterin bir araya geldiği filmde freddy yine gençlerin rüyalarını kabus haline getirmeye devam ederken gerçek dünyada da pek rahat edememektedirler çünkü gerçek dünyanın korkulu rüyası jason da ortalarda gezmektedir.rngençlerin ne rüyada ne de gerçek dünyada rahat edemedikleri filmde jason'u rüya alemine götüremediklerinden freddy'i gerçek dünyaya getirmeye karar verirler. freddy nin rüya aleminden çıkarılması ile jason'un artık dişine göre bir rakibi vardır.
Kidnapping Freddy Heineken Fragman 00:27
Kidnapping Freddy Heineken Fragman 1.227 izlenme - 4 yıl önce Kidnapping Freddy Heineken Fragman
En Güzel Meslek! - Five Nights At Freddy's | Part 1 23:46
En Güzel Meslek! - Five Nights At Freddy's | Part 1 1.398 izlenme - 3 yıl önce Daha Fazlası İçin Lıke Atmayı Unutmayın! En Güzel Meslek! - Five Nights
Freddy'nin Piskopat Öldürme Sahneleri 34:49
Freddy'nin Piskopat Öldürme Sahneleri 695 izlenme - 2 yıl önce Yanmış suratıyla, fötr şapkasıyla, yeşil kırmızı çizgili kazağıyla, dört bıçaklı eldveniyle ve espritüel konuşmalarıyla bir başkadır Freddy.. Normalde böyle dehşet saçan adamlar kurbanlarını kovalarken, sakinliklerinden taviz vermezler. Koşmaz, kendilerini ordan oraya atmazlar. Kurbanı topukları kıçına değerekten kaçarken bunlar sakin sakin, yakalayacağından gayet emin, arkadan yürürler ama Freddy öyle midir? Değildir tabi ki. Her türlü şebekliği yapar, koşar, kovalar, yeri gelir düşer eder ama kaçma-kovalamanın hakkını verir neticede. Freeddy Korku sinemasının en sevilen kabusudur.
Freddy Mercury 04:35
Freddy Mercury 1.092 izlenme - 6 yıl önce Freddy Mercury
A Nightmare On Elm Street Fragman 00:31
A Nightmare On Elm Street Fragman 1.825 izlenme - 8 yıl önce a nightmare on elm street filminin yayınlanan yeni fragmanı.
Elm Sokağı Kabusu - Absürd Kovalama Sahnesi 02:43
Elm Sokağı Kabusu - Absürd Kovalama Sahnesi 887 izlenme - 3 yıl önce Freedy kardeşimizin,güzel kızımızın rüyasına girip çok esnek elastik kollarıyla kovalaması, o muhteşem koşusu ve yakalayınca öldürmek ile zikmek arasında kalıp önce zikip sonra öldürmesiyle sonlanan sahneyi sunuruyorum.
Freddy Mercury - Made in Heaven 04:25
Freddy Mercury - Made in Heaven 1.252 izlenme - 6 yıl önce Freddy Mercury - Made in Heaven.mpg
En Korkutucu En Kanlı Korku-Gerilim Filmleri (Kült Film İçerir) 03:24
En Korkutucu En Kanlı Korku-Gerilim Filmleri (Kült Film İçerir) 1.210 izlenme - 3 yıl önce Yabancı sinemanın korku filmleri adı altında bizlere sunduğu efsaneleşen yapıtlardan yine bir güzel montaj çalışması.Filmlere göz gezdiğimizde genellikle bir ölülerle hesaplaşma durumu göze çarpıyor ve kesme parçalama vs. gırla gidiyor...
Queen - Freddy Mercury - In My Defence 03:59
Queen - Freddy Mercury - In My Defence 1.408 izlenme - 6 yıl önce Queen - Freddy Mercury - In My Defence.mpg
Five Nights At Freddy's 4 - LAN İNSAFSIZLAR! 24:09
Five Nights At Freddy's 4 - LAN İNSAFSIZLAR! 523 izlenme - 3 yıl önce Abone olmayı, like ve yorum atmayı unutmayın. İyi seyirler! :D --------------------------------------- Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın! https://www.facebook.com/oyunbaztivi --------------------------------------- Ucuza oyun satın alın! https://www.g2a.com/r/oyunbaz --------------------------------------- Ucuza kaliteli server sahibi olun! http://bit.ly/NitradoTR-Oyunbaz