Hoşgeldiniz!

fren sistemi

Volvo Tırlarında Acil Fren Sistemi! 01:10
Volvo Tırlarında Acil Fren Sistemi! 112.795 izlenme - 4 yıl önce Volvo Tırlarında Acil Fren Sistemi..!
Volvo Tırlarında Acil Fren Sistemi 01:10
Volvo Tırlarında Acil Fren Sistemi 24.285 izlenme - 3 yıl önce Volvo Tırlarında Acil Fren Sistemi
Volvo Tır'ların Acil Fren Sistemi 02:20
Volvo Tır'ların Acil Fren Sistemi 1.210 izlenme - 1 yıl önce Volvo Tır'ların fren sisteminin test edildiği trafiğe kapalı alanda otomobile hızla yaklaşan TIR'ın fren asistanı işte böyle devreye giriyor. Bu arada arkadaşlar Tır'ın arkası boş olduğu söylentileri olsa da Tır'ın arkasında 40 ton yük bulunmaktaymış.
ASG Fren Sistemi 00:20
ASG Fren Sistemi 816 izlenme - 1 yıl önce Hani ASD derler ya halk dilinde frenleri tutmayan araç için anasını sitsen durmaz, bu da asg fren sistemi anasını sitsen gitmez.
Atın Ani Fren Yapması 00:15
Atın Ani Fren Yapması 303 izlenme - 9 ay önce Abimiz dört nala at arabasını sürerken atın dengeyi kaybetmesiyle newton kurallarına yakışır bir şekilde uçuyor. Sürat her zaman felakettir at arabası it arabası farketmez..
Volvo Tırların Acil Fren Sistemi 01:10
Volvo Tırların Acil Fren Sistemi 673 izlenme - 4 yıl önce Volvo Tırların Acil Fren Sistemi
ABS Tehlikeli mi? - Geçen Yine Motordayım - Motovlog 11:00
ABS Tehlikeli mi? - Geçen Yine Motordayım - Motovlog 9 izlenme - 2 ay önce Geçmişten bugüne efsane olan ABS mevzunu bu sefer tırto yelek giyen, belinden aşağı zincir sarkan, gv250 kullanıp kendini route 66'da sanan 45- 50 yaşlarındaki abinin (yaşlı kurt) gözünden değil, tam bağımsız, söylediklerinin arkasında duran, cuntacı dayılara prim vermeyen, kapitalizmin her türlüsüne savaş açan Beta Sürümü'nden dinliyorsunuz... Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! İletişim için yorum yazabilir yada: betasurumucom@gmail.com Web adresimiz: http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesapları: Facebook: https://www.facebook.com/betasurumucom Twitter: https://www.twitter.com/betasurumucom instagram: https://www.instagram.com/betasurumucom Tumblr: https://betasurumucom.tumblr.com Google Plus: https://plus.google.com/+Betasurumucom Myspace: https://myspace.com/betasurumucom Pinterest: https://www.pinterest.com/betasurumucom Blogger: https://betasurumucom.blogspot.com.tr Wordpress: https://betasurumucom.wordpress.com Beta Sürümü Video Kanalları: Youtube: https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow: https://www.younow.com/betasurumucom Dailymotion: http://www.dailymotion.com/betasurumucom İzlesene: https://www.izlesene.com/betasurumucom Webtv: http://betasurumucom.web.tv Vimeo: https://vimeo.com/betasurumucom