Hoşgeldiniz!

Fren Sistemi Videoları İzle

Volvo Tırlarında Acil Fren Sistemi! 01:10
Volvo Tırlarında Acil Fren Sistemi! 113.216 izlenme - 4 yıl önce Volvo Tırlarında Acil Fren Sistemi..!
Volvo Tırlarında Acil Fren Sistemi 01:10
Volvo Tırlarında Acil Fren Sistemi 24.602 izlenme - 4 yıl önce Volvo Tırlarında Acil Fren Sistemi
Volvo Tır'ların Acil Fren Sistemi 02:20
Volvo Tır'ların Acil Fren Sistemi 1.376 izlenme - 2 yıl önce Volvo Tır'ların fren sisteminin test edildiği trafiğe kapalı alanda otomobile hızla yaklaşan TIR'ın fren asistanı işte böyle devreye giriyor. Bu arada arkadaşlar Tır'ın arkası boş olduğu söylentileri olsa da Tır'ın arkasında 40 ton yük bulunmaktaymış.
ASG Fren Sistemi 00:20
ASG Fren Sistemi 864 izlenme - 2 yıl önce Hani ASD derler ya halk dilinde frenleri tutmayan araç için anasını sitsen durmaz, bu da asg fren sistemi anasını sitsen gitmez.
Atın Ani Fren Yapması 00:15
Atın Ani Fren Yapması 353 izlenme - 1 yıl önce Abimiz dört nala at arabasını sürerken atın dengeyi kaybetmesiyle newton kurallarına yakışır bir şekilde uçuyor. Sürat her zaman felakettir at arabası it arabası farketmez..
Volvo Tırların Acil Fren Sistemi 01:10
Volvo Tırların Acil Fren Sistemi 684 izlenme - 4 yıl önce Volvo Tırların Acil Fren Sistemi
ABS Nedir? | ABS Tehlikeli mi ? - Motovlog 11:00
ABS Nedir? | ABS Tehlikeli mi ? - Motovlog 38 izlenme - 9 ay önce Geçmişten bugüne efsane olan ABS mevzunu bu sefer tırto yelek giyen, belinden aşağı zincir sarkan, gv250 kullanıp kendini route 66'da sanan 45- 50 yaşlarındaki abinin (yaşlı kurt) gözünden değil, tam bağımsız, söylediklerinin arkasında duran, cuntacı dayılara prim vermeyen, kapitalizmin her türlüsüne savaş açan Beta Sürümü'nden dinliyorsunuz... @betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! https://goo.gl/kWUfNq İlginizi Çekebilecek Video Listelerimiz: Vloglar https://goo.gl/1maahZ Motovloglar https://goo.gl/BvVVPB Dualvloglar https://goo.gl/nVpEdE Motosiklet Tanıtımları https://goo.gl/NpUUUX Motosiklet Ekipmanları https://goo.gl/SX2Qli Motosiklet Haberleri https://goo.gl/vEKyJ4 Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com