Hoşgeldiniz!

frienz

Perfectcurser Healing Show 04:16
Perfectcurser Healing Show 15.235 izlenme - 9 yıl önce
Frko Pk (Warrior) 01:44
Frko Pk (Warrior) 12.393 izlenme - 10 yıl önce işte frienz ko nun 3 ay once cekilmiş bir videosu umarim izlerken eglenırsınız guzel bir video izlemeye deger
Frienz Knight Online Pk 2 09:40
Frienz Knight Online Pk 2 2.314 izlenme - 9 yıl önce HasSickTear Pk Movie 2
_projéct_ 03:57
_projéct_ 403 izlenme - 8 yıl önce fatİh ve kubİlay katkilariyla..!
2007 Somewherelbelong Knight Online Nowa Town 03:57
2007 Somewherelbelong Knight Online Nowa Town 691 izlenme - 8 yıl önce Zorlu Frienz ko zamanına damgasını vurmuş ilk 80 lvl olarak kayıtlara geçmiş güçlü bi player. İlk olarak orc kral olduktan sonra clanıyla arasında geçen tartışma sonucu human olarak oyununa devam edip orclara kimin güçlü olduğunu göstermiştir. Oyunun güçlü player'ı human olarakta ilk geçişte Kral seçilmiş ve human toplumuna yol göstermiştir. Bütün videoları izleyip görmenizi isteriz.. Videolardanda izleyeceğiniz gibi o zamanlar bu oyun bu kadar zevkli ve eğlenceliydi.
Frienz Ko Nowa Town 2007 (Somewherelbelong) 06:07
Frienz Ko Nowa Town 2007 (Somewherelbelong) 391 izlenme - 8 yıl önce Zorlu Frienz ko zamanına damgasını vurmuş ilk 80 lvl olarak kayıtlara geçmiş güçlü bi player. İlk olarak orc kral olduktan sonra clanıyla arasında geçen tartışma sonucu human olarak oyununa devam edip orclara kimin güçlü olduğunu göstermiştir. Oyunun güçlü player'ı human olarakta ilk geçişte Kral seçilmiş ve human toplumuna yol göstermiştir. Bütün videoları izleyip görmenizi isteriz.. Videolardanda izleyeceğiniz gibi o zamanlar bu oyun bu kadar zevkli ve eğlenceliydi.
2007 Somewherelbelong Pk Movie 04:53
2007 Somewherelbelong Pk Movie 356 izlenme - 8 yıl önce Zorlu Frienz ko zamanına damgasını vurmuş ilk 80 lvl olarak kayıtlara geçmiş güçlü bi player. İlk olarak orc kral olduktan sonra clanıyla arasında geçen tartışma sonucu human olarak oyununa devam edip orclara kimin güçlü olduğunu göstermiştir. Oyunun güçlü player'ı human olarakta ilk geçişte Kral seçilmiş ve human toplumuna yol göstermiştir. Bütün videoları izleyip görmenizi isteriz.. Videolardanda izleyeceğiniz gibi o zamanlar bu oyun bu kadar zevkli ve eğlenceliydi.
2007 Somewherelbelong Tarafından Harcananlar 06:29
2007 Somewherelbelong Tarafından Harcananlar 305 izlenme - 8 yıl önce Zorlu Frienz ko zamanına damgasını vurmuş ilk 80 lvl olarak kayıtlara geçmiş güçlü bi player. İlk olarak orc kral olduktan sonra clanıyla arasında geçen tartışma sonucu human olarak oyununa devam edip orclara kimin güçlü olduğunu göstermiştir. Oyunun güçlü player'ı human olarakta ilk geçişte Kral seçilmiş ve human toplumuna yol göstermiştir. Bütün videoları izleyip görmenizi isteriz.. Videolardanda izleyeceğiniz gibi o zamanlar bu oyun bu kadar zevkli ve eğlenceliydi.
2007 Somewherelbelong Pk Movie 1 06:32
2007 Somewherelbelong Pk Movie 1 238 izlenme - 8 yıl önce Zorlu Frienz ko zamanına damgasını vurmuş ilk 80 lvl olarak kayıtlara geçmiş güçlü bi player. İlk olarak orc kral olduktan sonra clanıyla arasında geçen tartışma sonucu human olarak oyununa devam edip orclara kimin güçlü olduğunu göstermiştir. Oyunun güçlü player'ı human olarakta ilk geçişte Kral seçilmiş ve human toplumuna yol göstermiştir. Bütün videoları izleyip görmenizi isteriz.. Videolardanda izleyeceğiniz gibi o zamanlar bu oyun bu kadar zevkli ve eğlenceliydi.
2007 Somewherelbelong Canı Sıkılınca Ne Yapar ? 04:17
2007 Somewherelbelong Canı Sıkılınca Ne Yapar ? 155 izlenme - 8 yıl önce Zorlu Frienz ko zamanına damgasını vurmuş ilk 80 lvl olarak kayıtlara geçmiş güçlü bi player. İlk olarak orc kral olduktan sonra clanıyla arasında geçen tartışma sonucu human olarak oyununa devam edip orclara kimin güçlü olduğunu göstermiştir. Oyunun güçlü player'ı human olarakta ilk geçişte Kral seçilmiş ve human toplumuna yol göstermiştir. Bütün videoları izleyip görmenizi isteriz.. Videolardanda izleyeceğiniz gibi o zamanlar bu oyun bu kadar zevkli ve eğlenceliydi.
Frienzko2 00:51
Frienzko2 55 izlenme - 9 yıl önce eskiden oyndayığım bir beta ko :d:d