Hoşgeldiniz!

frizbi

Frizbi İle Müthiş Basket 00:05
Frizbi İle Müthiş Basket 60.478 izlenme - 4 yıl önce Frizbi İle Müthiş Basket Atan Genç.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Frizbi İle Basketbol Oynamak 00:06
Frizbi İle Basketbol Oynamak 46.588 izlenme - 5 yıl önce Frizbi İle Basketbol Oynamak
Hayvan Gibi Frizbi Oynuyorsunuz 00:58
Hayvan Gibi Frizbi Oynuyorsunuz 26.713 izlenme - 3 yıl önce Tam olarak neresi olduğunu bilmiyorum ama abiler "Al amınagoyum al al" frizbi oynamaya çalışmışlar. Sonuçta eğlenmişler gibi. Görüntüler Bosna'dan.
Tekno-Waffle-Frizbi 00:06
Tekno-Waffle-Frizbi 22.983 izlenme - 5 yıl önce
Dünyanın En Gamsız Köpeği 00:12
Dünyanın En Gamsız Köpeği 5.756 izlenme - 4 yıl önce Sahibinin frizbi oynama isteğini tepkisiz bir şekilde geri çeviren köpeği izliyoruz.
Frizbi İle Bira Açmak 00:18
Frizbi İle Bira Açmak 6.631 izlenme - 5 yıl önce Frizbi İle Bira Açmak
Frizbi İle İnanılmaz Şovlar 04:58
Frizbi İle İnanılmaz Şovlar 1.435 izlenme - 4 yıl önce Frizbi Şov..
Frizbi Gerçekte Nasıl Oynanır? 00:58
Frizbi Gerçekte Nasıl Oynanır? 815 izlenme - 3 yıl önce Frizbi Gerçekte Nasıl Oynanır? Bosnalı Erkeklerden Öğreniyoruz Muhtemelen sizde daha önceden bu oyunu yanlış oynuyordunuz. Bosnalı erkekler deniz kıyısında gerçek bir frizbi oyununun nasıl oynanacağını bizlere gösteriyorlar.
Taş Kağıt Makasla Kızları Öpmek 04:24
Taş Kağıt Makasla Kızları Öpmek 1.162 izlenme - 3 yıl önce Brodie Smith ismindeki genç(uzun boylu olan) ultimate adı verilen yani frizbi sporuyla ilgilenen gençtir kendisi. Google da kendisini aratırsanız frizbiyle neler yaptığını görüceksinizdir. Herneyse videoya ya gelicek olursak, bu sefer frizbiyi başka bir amaçta kullanan karşiiimiz kızlarla taş kağıt makas oynayıp kızları öpmek istemekte. Kaybedince ise frizbinin üstüne sıkılan kremli şantili şeyi suratına yemektedir. Susuyor ve izliyoruz efenim.
Bir Dağın Tepesinden Fırlatılan Frizbinin Uzaya Çıkması 00:36
Bir Dağın Tepesinden Fırlatılan Frizbinin Uzaya Çıkması 99 izlenme - 3 ay önce Genç adam, çıktığın dağın tepesinde elindeki frizbiyi fırlatmış ve ortaya harika görüntüler çıkmış efendim.
Sırıkla atlayıp frizbi yakalamak 01:04
Sırıkla atlayıp frizbi yakalamak 1.252 izlenme - 6 yıl önce
Kendinizle Nasıl Frizbi Oynarsınız? 00:07
Kendinizle Nasıl Frizbi Oynarsınız? 380 izlenme - 5 yıl önce Daha önce böyle bir frizbi atışı hiç görmediniz! Oynayacak kimseyi bulamayan adam bakın nasıl bir çözüm buluyor.
Sakar Köpek Sahibinin Attığı Frizbiyi Yakalamaya Çalışırsa 00:28
Sakar Köpek Sahibinin Attığı Frizbiyi Yakalamaya Çalışırsa 67 izlenme - 8 ay önce Kadın frizbiyi havaya doğru yumuşakça atıyor ama zamanlama hatası yapan köpek izleyenleri güldürüyor.
Frizbi Olayını Abartan Adamlar 00:27
Frizbi Olayını Abartan Adamlar 230 izlenme - 3 yıl önce Teknede yapacak bir şeyleri kalmayan adamlar, çareyi frizbi oynamakta buluyor.
Kaç Farklı Şekilde Frizbi ve Basketbol Topu Atışı Yapılabilir 06:28
Kaç Farklı Şekilde Frizbi ve Basketbol Topu Atışı Yapılabilir 320 izlenme - 3 yıl önce Frizbi ve Basketbol topu ile isabet yarışı yapan iki yetenekli arkadaşı izliyoruz.
Frizbi Frizbi Olalı Böyle Eziyet Görmedi 00:43
Frizbi Frizbi Olalı Böyle Eziyet Görmedi 145 izlenme - 2 yıl önce Frizbi Frizbi Olalı Böyle Eziyet Görmedi Denizde frizbi oynamaya çalışan abilerimizin oyunu kameralara böyle yansı. Bu işte ters giden bir durum var ama abilerimiz herhalde farkına bir türlü varamadılar...
Frizbiyi Paylaşamayan Bebek ve Köpek 00:37
Frizbiyi Paylaşamayan Bebek ve Köpek 202 izlenme - 3 yıl önce Frizbiyi paylaşmak istemeyen köpek ile bebeğin arasımda geçen amansız mücadelesini izliyoruz. İyi Seyirler...
Frizbi Gerçekte Nasıl Oynanır? 00:58
Frizbi Gerçekte Nasıl Oynanır? 126 izlenme - 3 yıl önce Frizbi Gerçekte Nasıl Oynanır? Bosnalı erkeklerin deniz kıyısında oynamış oldukları frizbi oyununu ibretle izliyoruz.
Frizbi İle Şov Yapan Adam 00:07
Frizbi İle Şov Yapan Adam 123 izlenme - 5 yıl önce Frizbi İle İlginç Bir Şov Gösterisi
Köpeğin Frizbiyle İmtihanı 00:44
Köpeğin Frizbiyle İmtihanı 104 izlenme - 3 yıl önce Plajda sahibiyle frizbi oynayan köpek, kuma saplanan frizbiyi almak isterken patileriyle çabaladıkça frizbi daha da kuma gömülüyor.
Frizbi Ve Topla Müthiş Basket 00:06
Frizbi Ve Topla Müthiş Basket 131 izlenme - 5 yıl önce Frizbi Ve Topla Müthiş Basket
Müthiş Basket ve Frizbi Atışları 04:38
Müthiş Basket ve Frizbi Atışları 143 izlenme - 3 yıl önce Frizbi mastır olanı Kıristiyan Beyıl'a benzeyen gençler ellerindeki basketbol topu ve frizbiyi çeşitli mesafe ve şekillerde potadan geçiriyor. Abi yetenek çok güzel bir şey ya!..
İlker Ayrık'a Tam İsabet 01:00
İlker Ayrık'a Tam İsabet 180 izlenme - 5 yıl önce Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'de yarışmacı elindeki frizbi ile sunucu İlker Ayık'ı vurdu
Frizbi 01:02
Frizbi 101 izlenme - 6 yıl önce gece karanlığında parlayan flashflight ışıklı frizbi
Frizbi Gerçekte Nasıl Oynanır? Bosnalı Erkeklerden Öğreniyoruz 00:58
Frizbi Gerçekte Nasıl Oynanır? Bosnalı Erkeklerden Öğreniyoruz 76 izlenme - 3 yıl önce Muhtemelen sizde daha önceden bu oyunu yanlış oynuyordunuz. Bosnalı erkekler deniz kıyısında gerçek bir frizbi oyununun nasıl oynanacağını bizlere gösteriyorlar.
Tekneden Mükemmel Frizbi Atışı 00:27
Tekneden Mükemmel Frizbi Atışı 85 izlenme - 4 yıl önce Tekneden Mükemmel Frizbi Atışı 30.12.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Tekneden Mükemmel Frizbi Atışı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Frizbi Oynamanın En Eğlenceli Hali 03:20
Frizbi Oynamanın En Eğlenceli Hali 64 izlenme - 3 yıl önce Frizbi Oynamanın En Eğlenceli Hali Adrenalinin tavan yaptığı eğlencenin dibine vurulduğu frizbi oyunu.
Dünya'yı Kurtaran Adamla Yarışacak Bir Sahne - Frizbile Adam Öldürmek 01:49
Dünya'yı Kurtaran Adamla Yarışacak Bir Sahne - Frizbile Adam Öldürmek 126 izlenme - 6 yıl önce Dünya'yı Kurtaran Adamla Yarışacak Bir Sahne - Frizbile Adam Öldürmek
Frizbi ile mükemmel şov 00:07
Frizbi ile mükemmel şov 86 izlenme - 5 yıl önce ''Frizbi oynamamk için başkasına ihtiyacım yok'' diyen adam
Frizbide Aşmış Olmak 05:47
Frizbide Aşmış Olmak 72 izlenme - 3 yıl önce ülkemizde fazla adı sanı duyulmamış bir spor olan frisbee nin üstadlarından Brodie Smith abimizin çin anılarını gösteren videoyu izlerken insan kendini nasıl yeteneksiz hissediyo yaşadım ama anlatamıyorum , izleyin yaşayın efenim