Hoşgeldiniz!

frp

Izmircon - Cosplay & Frp Etkinliği! 00:56
Izmircon - Cosplay & Frp Etkinliği! 48.839 izlenme - 4 yıl önce 3 ve 4 Mayıs'ta Izmır'de yapılan Izmircon etkinliğine katıldık!
İstanbul Efsaneleri Lale Savaşçıları Oynanış - 1. Kısım (1994) 09:23
İstanbul Efsaneleri Lale Savaşçıları Oynanış - 1. Kısım (1994) 1.332 izlenme - 1 yıl önce 1994 senesinde Amiga, 1996'da ise PC platformunda bizlere merhaba diyen, Siliconworx yapımı, Türkiye'nin ilk yerli FRP oyunu İstanbul Efsaneleri Lale Savaşçıları'nın baştan aşağı, tepeden tırnağa oynanışı ile karşınızdayız. İlk bölüm, girizgah videoları, karakter yaratma ekranı ve otoparktaki ilk diyalogları kapsıyor. Karakter yaratma alanında zara tıklayarak karakterin tüm özelliklerini rastgele değiştirebilirsiniz (kısayolu Space), sağ-sol yön oklarıyla avatarınızı, yukarı-aşağı oklarla ait olduğunuz sınıfı (Öğretmen, Maganda, vb.), cinsiyet simgesine tıklayarak (kısayolu C) cinsiyetinizi değiştirebilirsiniz. Zarın yanındaki teyit simgesine (tick işareti) tıklarsanız, karakterinizden memnunsunuz ve ismini girmek istemektesiniz demektir. İsmini yazdıktan sonra Enter tuşuyla veya sağ alttaki koskocaman İstanbul Efsaneleri logosuna tıklayarak bir sonraki karaktere geçebilir, hatalı kullanıyorsanız Esc tuşuyla tüm bunları iptal edip önceki karaktere, hatta fazlaca abanırsanız da ana menüye dönebilirsiniz. Özelliklerin mavi olması şükela, kırmızı olması felaket, beyaz kalması ise normal demektir. Hangi özelliğin ne işe yaradığını çözmek için http://thegevshek.wixsite.com/karokiz... ve http://thegevshek.wixsite.com/karokiz... linklerinden detaylı izahlarıma erişebilirsiniz. Oyunda mouse ile yaptığımız en baba aktivite, silah-alış veriş ekranında değiş tokuş yapmak. Kalanı için: Alt Enter - Tam ekran/küçük ekran geçişi Yön tuşları - hareket etme T - menü S - save (kaydetme) K - kamp (rest) Enter - konuşmaları atlama Esc - videoları atlama Ctrl F12 - Oyunun hızını DosBox nezdinde arttırma (yaklaşık 7-8 kez yapsanız kafi) görevini görür. Savaş ekranında ise işler şöyle değişir: Tab: Sıra geçme (skip turn/end turn) Home - sol yukarı gitme/vurma End - sol aşağı gitme/vurma Pg Up - sağ yukarı gitme/vurma Pg Down - sağ aşağı gitme/vurma Yön tuşları - neyse oraya gitme/vurma V - vecize seçme (Enter ile vecizemizi seçip, sonrasında yön tuşlarıyla hedef belirliyor ve yine Enter ile vecize savuruyoruz, oohh mis) Enter - menzilli silahımız varsa, bir kez basıyoruz ki menzile geçelim, sonra yön tuşları ile hedef belirleyip yine Enter'a basıyoruz ki saldıralım. Efendim üst taraf alıntıdır. Oyunun devam bölümleri için alttaki linke tıklamanız ve izleyen bölümleri takip etmeniz yeterlidir; https://youtu.be/pQ-tN_71y3I?list=PL4GeQ_-JS4ip0hx5tZQLbFlcIEtsAISwK İzleyelim..
Daggerfall'da seyahat 06:25
Daggerfall'da seyahat 2.289 izlenme - 3 yıl önce Bethesda'nın yaptığı The Elder Scrolls serisinin 1996 çıkışlı ikinci oyunu Daggerfall oyun dünyasının en büyük haritasına sahip.Büyük Britanya büyüklüğündeki harita Bretonların yaşadığı High Rock'ı,Redguard'ların yaşadığı Hammerfall'u ve Orcların yaşadığı Orsinum bölgelerini kapsıyor.Cesur arkadaşımız da bu devasa haritada Daggerfall ilinin kuzeyinden güneyindeki sahil şeridine gitmek için atını almış,az gitmiş uz gitmiş dere tepe düz gitmiş,gecesini gündüzüne katmış.Tabii bu oyunun neden bu kadar devasa olduğu ve neden içinde binlerce zindan,köy,kasaba,şehir ve yüzbinlerce npc bulunmasının sebebi bunların random yani rastgele oluşturulması.Yani içinde kaybolduğunuz bu dünyada aslında çok sınırlı özel detay var ve haliyle yüzeysel bir dünya oluyor.İsteyen oyunu Elder Scrolls'un sitesinden ücretsiz indirip DOSBox emulatörüyle oynayabilir
Wow Rp Pvp Battle 01:00
Wow Rp Pvp Battle 5.611 izlenme - 10 yıl önce darkmoon faire(eu) server\'ında horde ve alliance arasında düzenlelen rp pvp savaşı.
Metin2 İtem Düşürme Hilesi 01:05
Metin2 İtem Düşürme Hilesi 1.110 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en çok tutulan oyunlarından birisi olan Metin 2'de item düşürme hilesi karşınızda. Bu hile için program kullanmanız gerekiyor.
Elym2 Hırsızlık 00:44
Elym2 Hırsızlık 294 izlenme - 4 yıl önce Elym2 oyununda yapılan hırsızlık kayıt altına alınıyor. Metin 2 oyunda gerçekleşen bu hırsızlık, son zamanlarda yapılan birçokları gibi yine kayıt altında.
Rakion 2011 Joygame - Şeytani Cane 02:55
Rakion 2011 Joygame - Şeytani Cane 314 izlenme - 7 yıl önce joygame rakion sınırsız adrenalin arenalarda kıyasıya kapışma action mmo rakionda. softnyxin yapımcısı olduğu rakion joygame kalitesi ile hizmetinizde. birbirinden farklı oyun modları turnuvalar görevler hizmetkarlar 5 ayrı sınıf kaos modu ve sonsuz eğlence rakionda! hemen sitesine git indir ve oynamaya başla. http//www.joygame.com/tr/rakion-online-oyunu/
Türk'ün FRP ile İmtihanı 03:04
Türk'ün FRP ile İmtihanı 154 izlenme - 3 yıl önce Conmech grubunun güzel bir çalışması, aklıma eskiden oynadığım online oyunlar geldi keşke o kadar oyun oynucağıma ders çalışsaymışım diye de içimden geçirmedim diyemem
Void Reaver - 03:56
Void Reaver - 609 izlenme - 10 yıl önce tempest keep - void reaver - darkmoon faire
Warcraft 2 03:36
Warcraft 2 120 izlenme - 3 yıl önce Efsane warcraft 2 soundtrack inden nadide bir parça.. ne zaman dinlesem "yeşşş, yeşş miloord, zug zug, ay ay söör, es yu viş" diye dolanıyorum ortalıklarda
Diablo 2 - Rogue 02:58
Diablo 2 - Rogue 85 izlenme - 3 yıl önce Diablo 2'nin soundtrack'inden süper bir parça. Soundtrack albümünde 2. sırada bulunur ve gitar melodileri 12 telli akustik gitar ile çalınmıştır. Bir nesil bu şarkı yüzünden Diablo 2 oynarken oyunun müziklerini kapatıp winampı açma gereği duymamıştır.
Al'ar 24 Men One Shoot 03:55
Al'ar 24 Men One Shoot 248 izlenme - 10 yıl önce al'ar tk e x o d u s - wow
E X O D U S 02:02
E X O D U S 152 izlenme - 10 yıl önce wow - eu - aggramar
Dragon Age: Inquisition - PC Fragmanı 01:58
Dragon Age: Inquisition - PC Fragmanı 41 izlenme - 3 yıl önce Dragon Age'in yeni oyunu Inquisition'ın oyun içi görüntüleri üzerinden anlatılan fragmanı karşınızda. Bu fragmanda oyunun yapılışıyla birlikte gameplay'i anlatılmaktadır.
Metin 2 Ss 00:30
Metin 2 Ss 50 izlenme - 6 yıl önce ann )
Blind Guardian - The Bard Song Wacken 2011 04:00
Blind Guardian - The Bard Song Wacken 2011 27 izlenme - 3 yıl önce 80'lerin ortalarından bu yana metal müzik severlerin gönlünde taht kurmuş Blind Guardian'ın, dünyanın en önemli festivallerinden biri olan Wacken'da adeta bir marş haline gelen The Bard Song performansını izliyoruz.
Ultima IV: Quest of the Avatar - Tema Müziği 03:07
Ultima IV: Quest of the Avatar - Tema Müziği 37 izlenme - 3 yıl önce Lord British'in nimetlerinden biri olan 1985 çıkışlı Ultima 4'ün Apple II müziği.Bu oyunda ilk defa amaç ana kötü adamı yenmek değildi.Aydınlanma çağına geçilmişti ve amacımız sevgi,cesaret ve gerçeğin oluşturduğu 8 erdemi yani dürüstlük,merhamet,kahramanlık,adalet,onur,fedakarlık,ruhaniyet ve alçak gönüllülüğü öğrenip Avatar olmaya çalışmaktı.Ultima 4 ücretsiz sunulan tek ultima oyunudur.Link: www.gog.com/game/ultima_4
Video Oyunlarinin Tarihcesi 02:26
Video Oyunlarinin Tarihcesi 61 izlenme - 3 yıl önce Teknoloji ile birlikte oynadığımız oyunlar da gelişti elbet, en başından beri ama aldığımız haz hiç bir zaman ilk oyunlardaki kadar çoşkulu olmadı olamadı. Dünden bugüne çok şey değişmiş.
Malathgargon Oyun Rehberi İçin Çalışma 13:57
Malathgargon Oyun Rehberi İçin Çalışma 57 izlenme - 8 yıl önce malathgargon oyun rehberi İçin çalışma
Malathgargon Oyun Rehberi - Klanlar Vadisi 1 18:17
Malathgargon Oyun Rehberi - Klanlar Vadisi 1 57 izlenme - 8 yıl önce çalışma planı
Malathgargon Oyun Rehberi - Klanlar Vadisi 2 17:20
Malathgargon Oyun Rehberi - Klanlar Vadisi 2 66 izlenme - 8 yıl önce çalışma videosu.