Hoşgeldiniz!

Fruit Ninja Videoları İzle

Fruit Ninja 00:05
Fruit Ninja 43.302 izlenme - 3 yıl önce Fruit Ninja
kedi ipad'de fruit ninja oynuyor! 01:16
kedi ipad'de fruit ninja oynuyor! 3.574 izlenme - 5 yıl önce hem de sahibinden cok daha iyi.
Biftek Ninjası 00:27
Biftek Ninjası 433 izlenme - 1 yıl önce adam hepi topu garson ama biftek dilimlemek üzerine uzmanlaşmış. sanırsın fruit ninja oynuyor yahu bildiğin saniyeler içersinde bifteği yaprakdönere çevirdi.
Island Fruits Groove - Fruit Ninja Song 03:30
Island Fruits Groove - Fruit Ninja Song 497 izlenme - 3 yıl önce This Catchy Melody with Cute, Fruity Characters and a "Fruit Ninja-Style" Theme Teaches 8 Fruit Names: Apple, Banana, Orange, Grape, Watermelon, Pear, Strawb...
Gta Sanandreas -- Gt Racing2 --  Hd Hdmı Tv Out Demo 1080p On Artes Q818 Android Tablet 04:02
Gta Sanandreas -- Gt Racing2 -- Hd Hdmı Tv Out Demo 1080p On Artes Q818 Android Tablet 411 izlenme - 3 yıl önce www.bunudainceledik.com/ GTA Sanandreas -- GT Racing2 -- Fruit Ninja HD HDMI TV Out Demo 1080P on Artes Q818 Android Tablet
Gta Sanandreas -- Gt Racing 2 -- Fruit Ninja Hd Hdmı Tv Out Demo 1080p On Artes Q812 Android Tablet 02:58
Gta Sanandreas -- Gt Racing 2 -- Fruit Ninja Hd Hdmı Tv Out Demo 1080p On Artes Q812 Android Tablet 502 izlenme - 3 yıl önce www.bunudainceledik.com/ GTA Sanandreas -- GT Racing2 -- Fruit Ninja HD HDMI TV Out Demo 1080P on Artes Q812 Android Tablet
Fruit Ninja -  Limon Versiyonu 03:15
Fruit Ninja - Limon Versiyonu 179 izlenme - 2 yıl önce Araya serpiştirebileceği diğer tropik meyveler ile tamamen bir fruit ninja hazzı alabileceğini düşündüğüm abinin icraatları.
Fruit Ninja İncelemesi 07:29
Fruit Ninja İncelemesi 191 izlenme - 2 yıl önce İndirimli fiyatlarla oyun al : https://www.g2a.com/r/oyungunlugu Mobil incelememizde çok sayıda meyve kestiğimiz Fruit Ninja'ya göz atıyoruz. Keyifli seyirle...
Fruit Ninja oyununu Xperia Z3'te gerçek bıçakla oynadılar 02:58
Fruit Ninja oyununu Xperia Z3'te gerçek bıçakla oynadılar 173 izlenme - 2 yıl önce Kısa bir süre önce yeni telefonu Xperia Z3'e yaptığı Nutella ve kola testini yaprmıştı şimdi ise yine aynı cihazına bıçakla hassaslık testi yaptı. Gerçek bir bıçakla telefonunda Fruit Ninja oynadı.
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 01:01
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 190 izlenme - 4 yıl önce 1 Haftada 14 Milyon kişinin izlediği Ninja.
Galaxy Note 4'ün Ekranı Bıçakla Test Edildi 04:03
Galaxy Note 4'ün Ekranı Bıçakla Test Edildi 111 izlenme - 2 yıl önce Daha önce de bu tarz testlerle karşımıza çıkan kişi şimdide Note 4'te bıçakla Fruit Ninja oynadı. Sonuç mu?
Fruit Ninja 00:47
Fruit Ninja 57 izlenme - 2 yıl önce Sizlere bilgisayar versiyonu ve mobil versiyonu ile de efsane oyunlardan biri haline gelenFruit Ninja oyununu sunuyoruz. Hepinizin bildiği gibi Fruit Ninja oyununda yapmamız gereken oyun ekranın alt kısmından yukarı fırlayan meyveleri bilgisayarımızın faresini kılıç gibi kullanarak doğramak. Ama bunu yaparken yine arada sırada meyvelerle birlikte fırlayan sevimli köstebeklere zarar vermemek. Zarar verdiğiniz her köstebek canınızı eksiltecektir. Fruit Ninja oyununu FARE ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler... http://www.oyunskor.com/fruitninja.htm
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 02:46
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 124 izlenme - 2 yıl önce Çoğunlukla mobil platformları kasıp kavuran Angry Birds kadar ünlü bir yapımın gerçek hayatta nasıl olabileceğini izliyoruz. Yakın zamanda AngryBirds'den ve hemen ardından hayvan haklarından atak bekliyoruz. İyi seyirler.
Gerçek Hayattaki Fruit Ninja Bulundu 01:06
Gerçek Hayattaki Fruit Ninja Bulundu 98 izlenme - 3 yıl önce Adamın Limonları Kesme Performansı Akıllara Fruit Ninja Oyunu Getiriyor.
Fruit Ninja Trailer  - Mobil Oyunlar 01:52
Fruit Ninja Trailer - Mobil Oyunlar 124 izlenme - 3 yıl önce Fruit Ninja Trailer - Mobil Oyunlar
160 Km Hızla Atılan Beyzbol Topunu Kesen Samuray 02:15
160 Km Hızla Atılan Beyzbol Topunu Kesen Samuray 52 izlenme - 1 yıl önce Sadece 10 metre uzaklıktan, size doğru fırlatılmış 160km hızındaki bir beyzbol topunu, kılıcınızı bir anda kabından çekip topu ikiye bölebilir misiniz? O bölüyor! Akıllı telefonların ilk zamanında çok popüler olan, bağımlılık yaratan oyunların başını çeken "Fruit Ninja"'dan meyve, sebze doğramaya alışığız. Peki hiç daha ufak birşeyin, size doğru çok daha hızlı (160 km) ve sadece 10 metre mesafeden atıldığını düşündünüz mü? Evet, aslında böyle bir şeyi eğer takip ediyorsanız beyzbol maçlarında görüyoruz. Ama peki ya atılan nesneyi katana ile kesmeniz gerekiyor desek? Yani Fruit Ninja'nın gerçeğini daha zorlu bir biçimde yapacaksınız. Haliyle bu durumda imkansız oluyor tabii.
Fruit Ninja Gerçek Hayat! 02:46
Fruit Ninja Gerçek Hayat! 115 izlenme - 4 yıl önce Fruit Ninja Gerçek Hayat!
Fruit Ninja İn Real Life To Dubstep! 02:46
Fruit Ninja İn Real Life To Dubstep! 131 izlenme - 4 yıl önce Fruit Ninja İn Real Life To Dubstep!
Gerçek Fruit Ninja 01:06
Gerçek Fruit Ninja 74 izlenme - 3 yıl önce Bu Adamın Limolarla Çok Büyük Sorunları Olmalı; Yoksa Bu Hırsı Açıklamak Çok Zor.
Hesap Makinesinde Fruit Ninja Oynamak 00:59
Hesap Makinesinde Fruit Ninja Oynamak 63 izlenme - 3 yıl önce Hesap Makinesinde Fruit Ninja Oynamak..
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 2 00:59
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 2 67 izlenme - 2 yıl önce Akıllı telefonların vazgeçilmez oyunu Fruit Ninja gerçek hayatta bir ninja tarafından uygulanırsa neler olur? Hep beraber izleyelim.
3d Fruit Ninja Oyunu 00:30
3d Fruit Ninja Oyunu 127 izlenme - 4 yıl önce 3d Fruit Ninja Oyunu
 Fruit Ninja - Limon Versiyonu 03:15
Fruit Ninja - Limon Versiyonu 50 izlenme - 3 yıl önce Helal Olsun Oyun Modunda Limonları Kesiyo
Alain Melon - Koklaya Koklaya 02:47
Alain Melon - Koklaya Koklaya 50 izlenme - 2 yıl önce Efendim klibimiz de sandaletin içine çorap dahi giyilse karşımızdaki hoşlanmadığımız insandan daha kalitesiz olamayacağımız telkini verilmiş. İlgiyle izleyiniz.
Fruit Ninja oynayan köpek 00:25
Fruit Ninja oynayan köpek 70 izlenme - 5 yıl önce
Gerçek Fruit Ninja Oynadık - Cezalı Yarışma 06:35
Gerçek Fruit Ninja Oynadık - Cezalı Yarışma 21 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda bir dönem çok popüler olan Fruit Ninja'nın kutulu oyununu oynuyoruz. Tabii cezamız da eksik değil. Yenen kişi meyve kestiğimiz plastik kılıçla yenilene vuruyor. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 00:05
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 37 izlenme - 3 yıl önce Gerçek Hayatta Fruit Ninja
Mediakraft Ekibi Fruit Ninja Oynadı 03:41
Mediakraft Ekibi Fruit Ninja Oynadı 14 izlenme - 1 yıl önce Mediakraft olarak birlikte oyunlar oynamaya devam ediyoruz. Bu sefer konuğumuz sevilen mobil oyun Fruit Ninja oluyor. Ninja edası ile meyve kestiğimiz oyunda birbirimizi geçmeye çalışıyoruz. Gerçi yarıştan çok işin eğlencesindeyiz. Dışarıda ve yolda tam zaman geçirmelik ve belki stres atmalık bu oyunu iOS ve Android mobil platformlarından bedava olarak sizler de indirip oynayabilirsiniz. Biz oynarken çok eğlendik. Umarız sizlerde izlerken eğlenirsiniz. Herkese iyi seyirler. Oyun Delisi kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.
Fruit Ninja Gerçek Hayatta Olsaydı 02:45
Fruit Ninja Gerçek Hayatta Olsaydı 7 izlenme - 9 ay önce Bir kaç sene önce video ustası Scott DW'nin akıllı telefon oyunu Fruit Ninja'yı gerçek hayata uyarlamıştı. Scott, yıllar sonra 2. versiyonu ile karşımıza bir kez daha çıktı.
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 2 00:59
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 2 19 izlenme - 2 yıl önce Akıllı telefonların vazgeçilmez oyunu Fruit Ninja gerçek hayatta bir ninja tarafından uygulanırsa neler olur? Hep beraber izleyelim..