Hoşgeldiniz!

Fruko Videoları İzle

Şekerin Vücuda Etkileri (Animasyon İçerir) 03:03
Şekerin Vücuda Etkileri (Animasyon İçerir) 4.728 izlenme - 1 yıl önce Çayı şekersiz içemeyen biri olarak karaciğerimin halini merak ettim şimdi doğrusu.. Zayıf olmama rağmen aşırı şeker tüketiyorum.. Bu tür videolar beni endişelendirsede atın ölümü arpadan olsun mantığı ağır basıyor..
On Yüz Milyon Banloncuklu Fruko Reklamı Yeniden 00:37
On Yüz Milyon Banloncuklu Fruko Reklamı Yeniden 2.523 izlenme - 3 yıl önce 5 yaşında rol aldığı Fruko reklamında ''On yüz milyon baloncuk yuttum'' deyip gülücükler saçan Seda Renda, artık bir genç kız. 19 yaşını dolduran Renda, aynı firmanın reklamında tekrar boy göstererek yeniden kamuoyunun ilgisini çekti. Los Angeles'ta Mary Mount College'in sinema-televizyon bölümünde okuyan Renda, şunları söyledi: ''Amacım iyi bir oyuncu olmak. Ekranlardan epey uzak kaldım, ama yabancılaşmadım. İlk reklam filmimden sonra oyuncu olmaya karar vermiştim zaten. O zamanki halime bakıyorum, nasıl becermişim, çok da şekermişim diyorum. Ben kamera önü için doğmuşum. Son çekim için sadece bir günlüğüne Amerika'dan geldim. Bunu bana başka hiçbir kuvvet yaptıramazdı.''
On Yüz Milyon Banloncuklu Fruko Reklamı Yeniden 00:37
On Yüz Milyon Banloncuklu Fruko Reklamı Yeniden 1.609 izlenme - 2 yıl önce 5 yaşında rol aldığı Fruko reklamında ‘‘On yüz milyon baloncuk yuttum’’ deyip gülücükler saçan Seda Renda, artık bir genç kız. 19 yaşını dolduran Renda, aynı firmanın reklamında tekrar boy göstererek yeniden kamuoyunun ilgisini çekti. Los Angeles'ta Mary Mount College'in sinema-televizyon bölümünde okuyan Renda, şunları söyledi: ‘‘Amacım iyi bir oyuncu olmak. Ekranlardan epey uzak kaldım, ama yabancılaşmadım. İlk reklam filmimden sonra oyuncu olmaya karar vermiştim zaten. O zamanki halime bakıyorum, nasıl becermişim, çok da şekermişim diyorum. Ben kamera önü için doğmuşum. Son çekim için sadece bir günlüğüne Amerika'dan geldim. Bunu bana başka hiçbir kuvvet yaptıramazdı.’’ ...Alıntıdır...
Prenses Öpmeli Fruko Reklamı 00:35
Prenses Öpmeli Fruko Reklamı 706 izlenme - 2 yıl önce 2007 yılında Kodak firmasının "Öğrenci Filmleri Yarışması"nda boy gösteren finalist reklam filmini izliyoruz efendim. Selen Seyven öpüşü içerir.
Noxi Style 2oo7 - 2oo8 By Fruko 07:42
Noxi Style 2oo7 - 2oo8 By Fruko 1.030 izlenme - 7 yıl önce
Pusat 00:36
Pusat 962 izlenme - 9 yıl önce
Fruko'nun Samimi 50.Yıl Reklamı 00:45
Fruko'nun Samimi 50.Yıl Reklamı 13 izlenme - 3 ay önce Birçok Avrupa ülkesinin, örneklerinden yola çıkarak 50.Yılına özel samimi reklam filmini seyrediyoruz.
Furko 04:01
Furko 77 izlenme - 8 yıl önce