Hoşgeldiniz!

fuat abi

Elektrikli Soba (Quartz Isıtıcı) Nasıl Çalışır? 03:38
Elektrikli Soba (Quartz Isıtıcı) Nasıl Çalışır? 4.954 izlenme - 3 yıl önce Özellikle öğrenci evlerinin vazgeçilmezi, vize-final gecelerinin dostu elektrik sobalarının çalışma prensibini izliyoruz. TRT Okul tarafından hazırlandığını da belirtmeden geçmeyelim.
Yanıyorsun Fuat Abi 01:42
Yanıyorsun Fuat Abi 4.867 izlenme - 6 yıl önce Yanıyorsun Fuat Abi
Yanıyorsun Fuat Abi (Restorasyonlu) 02:08
Yanıyorsun Fuat Abi (Restorasyonlu) 2.186 izlenme - 3 yıl önce Sakar Şakir'deki Efsane Replik Alkislarlayasiyorum'un yorumlarında çoğu "Yaniyorsun Fuat abi" yaziliyor ben de restorasyonlu olanını yükleyeyim dedim iyi seyirler.
Yanıyorsun Fuat Abi - Dublaj 00:09
Yanıyorsun Fuat Abi - Dublaj 1.007 izlenme - 3 yıl önce Yanıyorsun Fuat Abi - Dublaj - yeni vine
Sakar Şakir - Yanıyosun Fuat Abi 01:18
Sakar Şakir - Yanıyosun Fuat Abi 1.182 izlenme - 3 yıl önce Sakar Şakir filminin muhteşem repliklerinden biridir . Yeşilçam'ın isimsiz kahramanlarından Macit Flordun'dan geliyor efendim ''Yanıyosun Fuat Abi''.
Yeşilçamın Unutulmaz Efsane Repliği Yanıyorsun Fuat Abi!! 02:07
Yeşilçamın Unutulmaz Efsane Repliği Yanıyorsun Fuat Abi!! 920 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'ın unutulmaz efsane repliği yanıyorsun fuat abi!! Unutulmaz Film Replikleri kemal sunal sakar şakir şener şen ali şen münir özkul halit akçatepe
Sakar Şakir - Sakarlıklar Kolajı 09:46
Sakar Şakir - Sakarlıklar Kolajı 551 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal üstadın filmlerinden olan Sakar Şakir'den bir kolaj izleyelim efendim. Fazla açıklamaya gerek yok, iyi seyirler. Son olarak: - Versene ulan bakracımı! Bıraksana ulan!
yanıyorsun fuat abi 01:18
yanıyorsun fuat abi 909 izlenme - 7 yıl önce
Yanıyorsun Fuat Abi 01:42
Yanıyorsun Fuat Abi 641 izlenme - 6 yıl önce Yanıyorsun Fuat Abi
Şakir'in Şapkaya Koyvermesi - Sakar Şakir 01:21
Şakir'in Şapkaya Koyvermesi - Sakar Şakir 434 izlenme - 3 yıl önce Salak Şakir filminden bir kesit.Kuyruğa girmek istemeyen Şakir'in Lacivertci abimizin şapkasına işemesini izliyoruz.
Yanıyosun Fuat Abi Tribün Şovu - Polonya 00:59
Yanıyosun Fuat Abi Tribün Şovu - Polonya 457 izlenme - 3 yıl önce 7 yıl aradan sonra sonra Polonya ligi şampiyonluğunu elde eden legia varşova'da taraftarlar şampiyonluğu büyük bir tribün organizasyonu ile kutlamış. Yalnız kendilerine yanıyosun fuat abi diye soruyor ve de merak ediyoruz bu duman hengamede ölen kalan oldu mu acaba?
Kanıyosun Fuat Abi 02:19
Kanıyosun Fuat Abi 330 izlenme - 3 yıl önce Kadınların beyaz giyip, ceylan gibi "bakın ne kadar da rahatım, amım kanamış ne olucak hahahahayt!" şeklinde oradan buraya sekerek gülüştükleri reklamlardan daha yaratıcı hijyenik ped reklamı
UFO Gören Masum Aile 01:33
UFO Gören Masum Aile 411 izlenme - 3 yıl önce Uluslararası Uzay İstasyonu ülkemiz semalarında görünür oluyor. Aslında pek ender rastlanan olaylardan biridir. Fakat görüntülerini göremediğimiz sadece seslerini duyabildiğimiz kadarıyla görüntüleri ufo zanneden kızların coşkusu takdire şayan. Ayrıca aradaki konuşmalar enteresan. Panik yok kızlar herşey kontrol altında. Not:Uluslararası Uzay İstasyonu 13 Haziran tarihinde 21:28 Güneybatı yönünden yaklaşıp 21:34'te gözden kaybolmuştur.
Yanıyorsun İsmail Abi Dansı 04:10
Yanıyorsun İsmail Abi Dansı 252 izlenme - 3 yıl önce Sanal alemde "Her şeyi tomografiye bağlayan adam" ve "Çiğ patates yiyen adam" olarak tanınan İsmail Varlıtürk abimizden yeni bir video daha... Varlıtürk bu videoda, merhum Kemal Sunal'ın da rol aldığı Sakar Şakir filminin meşhur "Yanıyorsun Fuat abi" sahnesinden esinlenerek özgün bir çalışma ortaya koyuyor.
yanıyorsun fuat abii 01:18
yanıyorsun fuat abii 224 izlenme - 7 yıl önce
Sakar Şakir Filmi - Yanıyosun Fuat Abi Sahnesi 01:06
Sakar Şakir Filmi - Yanıyosun Fuat Abi Sahnesi 229 izlenme - 4 yıl önce Sinemaperdem.com Evrenselfilm , Politikfilm
Yanıyorsun Fuat Abi 00:02
Yanıyorsun Fuat Abi 35 izlenme - 1 yıl önce Yanıyorsun Fuat abi
Sakar Şakir - Yanıyosun Fuat Abi Sahnesi 01:06
Sakar Şakir - Yanıyosun Fuat Abi Sahnesi 178 izlenme - 4 yıl önce Sakar Şakir - Yanıyosun Fuat Abi Sahnesi
Yanıyoooo Yanıyoooo (Mallık İçerir.) 00:20
Yanıyoooo Yanıyoooo (Mallık İçerir.) 52 izlenme - 3 yıl önce Gençler testesteronu fazla salgılamaktan farklı olaylara girmişler. Fazla söze gerek yok.
4 Adam - Yanıyommm Fuat Abi 00:27
4 Adam - Yanıyommm Fuat Abi 53 izlenme - 4 yıl önce Hahahahahhaah