Hoşgeldiniz!

Fuat Akdağ Videoları İzle

Halit Kıvanç'ın 92. Yaş Kutlaması 01:57
Halit Kıvanç'ın 92. Yaş Kutlaması 2.636 izlenme - 6 gün önce Türk televizyon tarihinin tartışmasız yaşayan en büyük ustası Halit Kıvanç, 18 Şubat 1925 doğumlu. Bu sebeple NTV Spor ekibi, duayen isim Halit Kıvanç'ın 92. doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi ve böylece ustalarına unutamayacağı bir doğum günü armağan etti. Halit Kıvanç ustamızın doğum gününü biz de kutluyor, o nüktedan sunuş tarzıyla en az 10 sene daha TV ve radyolarda kendisini izlemeyi & dinlemeyi umuyoruz. İzliyoruz efendim..
02:20
"Talisca Çok Enteresan Bir Transfer Olur" 1.561 izlenme - 6 ay önce Spor Servisi programında konuşan Mehmet Demirkol Beşiktaş'ın yeni transferi Anderson Talisca hakkında yorumlarını aktardı.
Ata Demirer + Guntekin Onay + Ridvan Dilmen 01:03
Ata Demirer + Guntekin Onay + Ridvan Dilmen 13.242 izlenme - 8 yıl önce ata demirer, fuat akdağ ve rıdvan dilmenin yorum yaptığı "not defteri" programında; 0 futbol programından oldukça komik bir kesit var. güntekin onay ve rıdvan dilmen program içerisinde sohbet ederlerken, kamera güntekin onay’dan kayar, güntekin onay anlık bir hareketle, o anda bahsi geçen fikrin sahibi olduğunu belirtmek ister ama artık çok geçtir. kamera güntekin onay’ı çekmektedir.
Galatasaray Panikledi Yanlış Anlaşma Yaptı - Spor Servisi 07:50
Galatasaray Panikledi Yanlış Anlaşma Yaptı - Spor Servisi 593 izlenme - 1 yıl önce Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol'dan spor basınında ezberleri bozan program; Spor Servisi... Pazartesi'den Perşembe'ye sabah 11'i 10'geçe NTV Spor'da.
Güntekin Onay - Ben Düşündüm 01:03
Güntekin Onay - Ben Düşündüm 714 izlenme - 2 yıl önce Senin o düşünen aklını seveyim, senin o ben düşündüm işareti yapan parmağını ısırırım Güntekin, bi tek beni düşün... Bu ben miyim?Hayır, senin duygularına tercüman oldum. Ne demiş üstad...? Başkasının düşündüğünü düşünüp de dile getiren, dilinin altındaki baklayı çıkarmıştır ama zamanlamada yanlışlık yapmıştır. Biri beni kurtarsın benden...
Mehmet Demirkol: 'Sen ne içiyorsun?' 00:46
Mehmet Demirkol: 'Sen ne içiyorsun?' 519 izlenme - 1 yıl önce NTVSpor ekranlarında yayınlanan "Spoer Servisi" programında Fuat Akdağ ile Mehmet Demirkol arasındaki komik diyalog izleyenlerin yüzünü gülümsetti.
Bir Zamanlar Spor Programları II 02:31
Bir Zamanlar Spor Programları II 519 izlenme - 2 yıl önce Olumlu katkılarınız sonucunda, Medyaspor videolarından oluşan eski spor programlarının 2. bölümü sizlerle.. Rahmetli Kenan Onuk, sakallarınının bir kısmını siyah olarak görebileceğiniz Ömer Üründül, yaşlanmayan adam Kemal Belgin, İlker Yasin, Bülent Karpat, Ümit Aktan, Şansal, Erman, yancı Alpay, Serdar Çakman, Sabri Ugan, junior Murat Kosova, neden sunuculuk yaptığını senelerdir çözemediğim Faik Çetiner, yarım porsiyon Ahmet Çakar, bir ara Atv de sunuculuk da yapan Mustafa Denizli, kaleci saçlı Serdar Bilgili, büyük kaptan Can Bartu, burnunu karıştıran Ömer Çavuşoğlu, tezahürat ve manken üstadı Hıncal Uluç, ekürisi Haşmet... Not:Gönül isterdi ki daha uzun süreli videolar bulabilseydim fakat yine de hiç olmamasından iyidir diye düşünüyorum... Pası size atıyorum
02:04
" Necip G.saray Ve F.bahçe'de 18'e Giremez" - Sporx 32 izlenme - 4 ay önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Beşiktaş'ın genç futbolcusu Necip Uysal hakkında çarpıcı bir yorumda bulundu.
Demirkol: 00:53
Demirkol: "Muslera'da yan top yok" 102 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Galatasaray kalecisi Muslera'nın iyi bir kaleci olduğunu ancak yan toplarda zayıf olduğunu iddia etti.
Spor Muhabirlerinin Genç Halleri 03:09
Spor Muhabirlerinin Genç Halleri 110 izlenme - 2 yıl önce Evet onlar bizim için önemli...Şimdilerde kimisi çok değişmiş kimisi neredeyse aynı kalmış spor muhabirleri,spor spikerleri...Çok Sezen Cumhur Önal tarzı bir açıklama olduğunun da farkındayım...O zaman hep beraber izleyelim değerli site sakinleri...Alkışlarlayaşıyorum.com, "ben senin junior halini de bilirdim" dememize imkan sağlayan site...Not: İslam Çupi ve Vedat Okyar a saygılarımla...sizi özlüyoruz...
'Bence Şenol Güneş O Konum İçin Kararını Vermiştir - Spor Servisi 02:40
'Bence Şenol Güneş O Konum İçin Kararını Vermiştir - Spor Servisi 29 izlenme - 1 yıl önce 'Bence Şenol Güneş O Konum İçin Kararını Vermiştir - Spor Servisi Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol'dan spor basınında ezberleri bozan program; Spor Servisi... Pazartesi'den Perşembe'ye sabah 11'i 10'geçe NTV Spor'da.
Demirkol: 02:11
Demirkol: "Denizli psikolojiyi bozar" 30 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Demirkol, Mustafa Denizli ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Mehmet Demirkol, Türk futbol yazarı ve yorumcusu. NTV Spor kanalında Spor Servisi ve 90+ programlarında yorumculuk, Fanatik Gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır
00:34
"Paranı al Hamza Hoca" 24 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray'dan para almamazlık yapmamasını söyledi.
Demirkol: 04:46
Demirkol: "Mağdur olma, mağrur ol" 29 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor, Spor Servisi programı yorumcusu Mehmet Demirkol, Yunanistan maçında yaşanan ıslıklama olaylarına büyük tepki gösterdi.
01:29
"Pereira'nın Günahı Neydi ?" 8 izlenme - 6 ay önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Fenerbahçe'nin gündemini değerlendirdi.
Demirkol: 'van Persie yollanırdı' 03:38
Demirkol: 'van Persie yollanırdı' 25 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Fenerbahçe'nin oyunundan ve forvetleri van Persie ile Fernandao'yu yorumladı.
Tedx Alsancak Fuat Akdağ  Mehmet Demirkol - Oyunu Kim Kazanır? 09:42
Tedx Alsancak Fuat Akdağ Mehmet Demirkol - Oyunu Kim Kazanır? 56 izlenme - 5 yıl önce Tedx alsancak fuat akdağ mehmet demirkol - oyunu kim kazanır?
Demirkol: 00:55
Demirkol: " Fikret Orman'da Aziz Yıldırım Gibi Demesin" - Sporx 11 izlenme - 8 ay önce Mehmet Demirkol, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın oyuncu izleyip beğenmesiyle ilgili haberlere tepki gösteren Mehmet Demirkol, "Fikret Orman yakında "İnşaattan da anlarım futboldan da diyebilir." Aziz Yıldırım'ın dediği gibi. Bu düzen adamı böyle yapar" ifadelerini kullandı.
 Akdağ, Terim'in Basın Toplantısına İsyan Etti: Bu Ne Ya 01:45
Akdağ, Terim'in Basın Toplantısına İsyan Etti: Bu Ne Ya 7 izlenme - 8 ay önce Spor Servisi programının sunucusu Fuat Akdağ, "Bizim basın toplantısı sanki mahalle maçına hazırlanıyormuş gibi. Böyle tavırlar, konuşmalar. Bu ne ya?" dedi.
'Bu Adam Herhangi Bir Adam Değil Bunlardan Türkiye'ye Çok Az Geliyor - Spor Servisi 03:53
'Bu Adam Herhangi Bir Adam Değil Bunlardan Türkiye'ye Çok Az Geliyor - Spor Servisi 8 izlenme - 1 yıl önce 'Bu Adam Herhangi Bir Adam Değil Bunlardan Türkiye'ye Çok Az Geliyor - Spor Servisi Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol'dan spor basınında ezberleri bozan program; Spor Servisi... Pazartesi'den Perşembe'ye sabah 11'i 10 geçe Ntv Spor'da.
Mehmet Demirkol: 03:28
Mehmet Demirkol: " O Günden Beri Kulağım Çınlıyor" 10 izlenme - 11 ay önce Süper Lig AŞ için atılan adımlar sonrası Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol, yeni yasaya ve karara dair görüşlerini aktardı.
03:19
"Denizli deyince aklıma G.Saray geliyor" 9 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Mustafa Denizli hakkında yorumlarda bulundu.
Mehmet Demirkol: Sahası İyi Olmayan Takım Hükmen Yenik Sayılsın 02:53
Mehmet Demirkol: Sahası İyi Olmayan Takım Hükmen Yenik Sayılsın 27 izlenme - 2 yıl önce Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, 2 maçtaki saha görüntüleri nedeniyle çılgına döndü, "Bu görüntüyü satamazsınız. Sahası iyi olmayan takım yenik sayılsın." dedi.
Demirkol: 01:42
Demirkol: "İkinci yarı 10 gol atan Mill Takım'a gider" 8 izlenme - 1 yıl önce Demirkol: "İkinci yarı 10 gol atan Mill Takım'a gider"NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol A Milli Futbol Takımımız hakkında yorumlarda bulundu.
'Mustafa Denizli öyle bir sözleşmeye imza atar mı?'... 06:02
'Mustafa Denizli öyle bir sözleşmeye imza atar mı?'... 5 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Memet Demirkol Galatasaray'ı ve Mustafa Denizli'yi yorumladı. Mustafa Denizli, Sol açık mevkinde oynamış Türk solak millî eski futbolcu. Süper Lig ekiplerinden, Galatasaray'ın teknik direktörüdür. 1987 yılından itibaren teknik direktör olarak görev yapmaktadır
Demirkol: 03:03
Demirkol: "Hacıosmanoğlu haklı o zaman" 6 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu için "Çok ağır cezalar. Ama hakemlerden hala ses yok. 6222'yi falan geçtim. Alıkoymak bu. 10 dakika geç çıkacaklardı, galiba ondan da vazgeçmişler. Çalışan kendini korumazsa bu olmaz. Bizde de var bu. 'Gazeteciyi almıyorum' diyor, herkes susuyor. Seni alıkoyuyorlar, senin sesin çıkmıyor. Hacıosmanoğlu haklı o zaman. Hak mahrumiyeti, imza yetkisinin elinden alınması, sahaya girememesi... Bunlar ceza mı? Para cezalarını da kulüpler ödüyor. Bunlar onlar için madalya. Ceza yok ki burada. Tahkim ve Disiplin Kurulu'nu kulüplerle ilşkisi olmayan insanlardan kurmalısın" yorumunu yaptı.
Demirkol: 01:17
Demirkol: "G.Saray Denayer'i alamaz!" 5 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Galatasaray'ın UEFA tarafından zor durumda bırakıldığını, bu yüzden Denayer'in bonservisini almasının neredeyse imkansız olduğu yorumunu yaptı.
Demirkol: 01:11
Demirkol: "Sneijder'siz olmaz!" 4 izlenme - 1 yıl önce Demirkol: "Sneijder'siz olmaz!" NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Galatasaray'ın Sneijder'i satmayacağını söyledi.
05:17
"Terim, G.Saray'a dönmek ister mi ?" 3 izlenme - 11 ay önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geçeceği yönündeki iddiaları yorumladı.
Demirkol: 00:40
Demirkol: "Sıkılmaya hazır olun" 4 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Fenerbahçe'nin Mersin İdmanyurdu karşısında sıkıcı bir futbol oynayacağını iddia etti.