Hoşgeldiniz!

Fue Yöntemi Videoları İzle

fue yöntemi saç ekimi hızlı ev ucuz 02:20
fue yöntemi saç ekimi hızlı ev ucuz 7.171 izlenme - 8 yıl önce fue yöntemi saç ekimi hızlı ev ucuz yaşam hastanesi sevda aslan
fue saç ekimi yöntemi yaşam hastanesi sevda aslan 01:27
fue saç ekimi yöntemi yaşam hastanesi sevda aslan 4.317 izlenme - 8 yıl önce saç ekimi fue yöntemi , ucuz ve kolay saç ekimi , garantili sonuçlar , yaşam hastanesi , sevda aslan
Op.Dr.Onurkan İdacı - Saç Ekimi Ameliyatı Nasıl Yapılır? 03:28
Op.Dr.Onurkan İdacı - Saç Ekimi Ameliyatı Nasıl Yapılır? 508 izlenme - 2 yıl önce Op.Dr.Onurkan İdacı taze bilgilerini açıklamak için videoyu seçti ve healthplay'e geldi. HealthPlay hakkında daha fazla bilgi, http://www.healthplay.co/ 'da Adres: Uğur Mumcu (Köroğlu) Cad.No:71 Gaziosmanpaşa – Ankara Telefon: 0(312)222 09 08 E-mail: iletisim@estetikakademi.com http://estetikakademi.com/
PRP ve Mezoterapinin etkisi ne kadar sürer? 00:15
PRP ve Mezoterapinin etkisi ne kadar sürer? 81 izlenme - 1 yıl önce PRP ve mezoterapinin etkileri maalesef geçicidir. Ortalama etki süresi (önerilen tedavi şemasının sonunda) 3-4 ay kadardır. Belli aralıklarla idame dozları yapılmalıdır.
Saç ekiminde kök hücre tedavisi ne aşamada? 00:47
Saç ekiminde kök hücre tedavisi ne aşamada? 49 izlenme - 1 yıl önce Saç ekiminde kök hücre ve klonlama gibi yöntemler henüz deneysel aşamadadır ve rutin kullanıma henüz girmemiştir. Donör alanı yetersiz olan veya donör alanından saç kökü alınmasını istemeyen hastalarımız için çok önemli bir seçenek oluşturacağını düşünüyoruz.
Sakal Ekimi Show TV Haber Bülteni 00:45
Sakal Ekimi Show TV Haber Bülteni 30 izlenme - 11 ay önce Sakal modasının yayılmasında bazı ünlülerin çok büyük payı var. Hiç sakalı olmayan ya da seyrek sakallı kişilerde , FUE yöntemi ile saç kökleri alınarak, sakal ekimi yapılabilmektedir.
PRP Nedir? 00:18
PRP Nedir? 31 izlenme - 1 yıl önce PRP platelet rich plasma (trombositten zengin plazma) kanın pıhtılaşmasını sağlayan trombositlerin yara iyileşmesini sağlayan faktörleri salgılaması prensibine dayanan , kişinin kendi kanından hazırlanan solüsyonun saçlı deriye enjekte edilmesidir.
Fue Tekniğinden Daha İleri Bir Saç Ekim Yöntemi Var Mı? 00:50
Fue Tekniğinden Daha İleri Bir Saç Ekim Yöntemi Var Mı? 16 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi yöntemleri arasında en yeni ve en iyi sonuç veren teknik Folliküler Ünite Ekstraksiyonu yani FUE, hem saçı alırken hem de alınan saçı ekerken doğal sonuçlar elde etmemizi sağlayan bir yöntemdir.
Op. Dr. Erkut Özdamar Önce Sağlık Emel Aktan 01 20:28
Op. Dr. Erkut Özdamar Önce Sağlık Emel Aktan 01 18 izlenme - 12 ay önce Saç ekimi yaptırmayı düşünen kişilerin mutlaka saç ekiminde uzman doktorlar tarafından muayene edilmesi ve planlamasının yapılması gereklidir. Saç ekimi ile ilgili merak edilen soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.
Saç ekimi esnasında ve sonrasında ağrı acı olur mu? 00:28
Saç ekimi esnasında ve sonrasında ağrı acı olur mu? 15 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işleminde , sadece lokal anestezi dediğimiz iğne ile uyuşturma esnasında kısa süreli acı hissedilir, anestezi işlemi tamamlandıktan sonra bir daha ağrı acı olmaz.
Ekilen saçlar tekrar dökülür mü? 00:17
Ekilen saçlar tekrar dökülür mü? 13 izlenme - 1 yıl önce
Tiroid hastalarına saç ekilebilir mi? 00:28
Tiroid hastalarına saç ekilebilir mi? 12 izlenme - 1 yıl önce Tiroid hastalarında, saç ekimi yapılabilir, ekilen saçlar tekrar dökülmez denemez. Çünkü tiroid hastalarında saç dökülmesine sebep olan etken , yeni ekilen saçlar için de tehdit oluşturabilir.
Sakal ve kaş ektirilebilir mi? Saç ekimi ile farkı var mıdır? 01:28
Sakal ve kaş ektirilebilir mi? Saç ekimi ile farkı var mıdır? 14 izlenme - 1 yıl önce Saç gibi , sakal - bıyık ve kaş ekimi de yapılır. Yine ense bölgemizdeki saçlar sakal ve kaş ekiminde kaynak olarak kullanılmaktadır. Sakal ve kaş ekimi planlaması özellikle çok iyi bir estetik görüş gerektirmektedir.
FUE ve FUT Yöntemi Arasındaki Farklar 01:32
FUE ve FUT Yöntemi Arasındaki Farklar 11 izlenme - 2 yıl önce Fut ve fue yöntemi arasındaki farklar nedir? Fue yönteminin avantajları nelerdir?
Saç Ekimi sonrasında saçlar ne zaman çıkmaya başlar? 00:13
Saç Ekimi sonrasında saçlar ne zaman çıkmaya başlar? 10 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işleminden sonra yeni ekilen saçlar 3. haftadan itibaren dökülmeye başlar, bu süreç 8-12 haftalarda tamamlanır. Yeni saçların çıkması 3. aydan itibaren başlar ve işlemin sonucu 1 yılda alınır.
PRP ve Mezoterapinin her hastada işe yarar mı? 00:29
PRP ve Mezoterapinin her hastada işe yarar mı? 9 izlenme - 1 yıl önce PRP ve mezoterapi gibi tedaviler incelme sürecindeki saçlara destek sağlamak , daha sağlıklı görünmelerini sağlamak amacıyla kullanılır. Dökülme sürecindeki saçların ömrünü bir miktar uzatabilir.
Ekilecek greft miktarı  neye göre belirlenir? 00:23
Ekilecek greft miktarı neye göre belirlenir? 8 izlenme - 1 yıl önce Saç ekiminde ekilecek greft sayısı , donör alandaki saç sayısı ve yoğunluğuna bağlıdır. Ayrıca sınırlı açıklığı olan kişilerde ise açıklığa maksimum sayıda greft ekilecek şekilde belirlenir.
Saç ekimi sonrasında ne zaman traş olunur? 00:11
Saç ekimi sonrasında ne zaman traş olunur? 8 izlenme - 1 yıl önce
Sac ekimi operasyonlarında basarı garanti midir? 00:51
Sac ekimi operasyonlarında basarı garanti midir? 7 izlenme - 1 yıl önce Şimdi her hangi bir cerrahi girişimde başarı garanti diye önceden söylemek mümkün değildir etik de bir davranış olmayacaktır. Burda ki başarı garantisi kriteri nakledilen kök sayısının çok yüksek oranda tutmasıdır. Kliniğimizde biz yaklaşık • oranında kökleri canlı olarak tutma başarısını yakalamış durumdayız. Onun haricinde hastalarımızda ki memnuniyet oranı da son derece yüksektir. Burda ki esas kriter 3000 greft veya 3000 kök nakli yapıyorsanız bunun yaklaşık • oranında başarılı bir şekilde tutmasıdır. Ayriyetten biz hastalarımıza işlem sonrasında ilgili hastamıza şu şu tarifte 3000 greft yapıldı ve ya 3500 greft yapıldı şeklinde bir yazılı belge de veriyoruz.
Bayanlara saç ekimi uygulanabilir mi? 00:13
Bayanlara saç ekimi uygulanabilir mi? 9 izlenme - 1 yıl önce Bayan hastalarımızda öncelikle saç dökülmesine neden olabilecek hastalık veya hormonal sebepler araştırılır. İlaç tedavisi ile düzelmeyen saç kayıplarında , eğer donör alan da müsait ise saç ekimi yapılabilir.
Op. Dr. Erkut Özdamar  Saç Ekimi İşlemi 02:17
Op. Dr. Erkut Özdamar Saç Ekimi İşlemi 8 izlenme - 11 ay önce Op.Dr. Erkut Özdamar'ın saç ekim işleminin tüm basamaklarının anlatıldığı bir sunum. İşlem hazırlığı, ön saç çizgisi , kanal açılması, greftlerin toplanması ve ekim işlemi. İşlem sonrası süreç belli zaman aralıklarında çekilen fotoğraflarla, saç ekimi düşünen kişilere bilgi vermesi amacıyla sunuluyor.
Saç ekiminde kök hücre tedavisi ne aşamada? 01:28
Saç ekiminde kök hücre tedavisi ne aşamada? 7 izlenme - 10 ay önce Saç ekiminde kök hücre ve klonlama çalışmaları son hızla devam etmektedir. Henüz rutin kullanıma girmemiştir. Saç klonlama veya kök hücre solüsyonu enjeksiyonu şeklinde bir tedavi seçeneği olabilecektir.
FUT teknigi ile FUE teknigi arasındaki farklar nelerdir? 00:25
FUT teknigi ile FUE teknigi arasındaki farklar nelerdir? 6 izlenme - 1 yıl önce Arasında ki en önemli fark greftlerin toplanma şekli. Fue yönteminde greftler tek tek toplanıyor ve herhangi bir yara izi, kesi izi olmadan iyileşiyor. Fut yönteminde ilk önce bir şerit çıkartılıyor. O şeritten greftler tek tek ayrılıyor. Tabi burada ki kesi izi ve gerginlik en önemli dezavantajımız.
Saç ekimi fiyatları nasıldır? Neye göre belirlenir? 00:13
Saç ekimi fiyatları nasıldır? Neye göre belirlenir? 5 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi fiyatlarını ekilecek greft sayısına göre belirlemekteyiz. Fiyatlar 3500 tl den başlayıp ,greft sayısına göre 7000 tl ye kadar değişmektedir.
Saç ekiminde başarı oranı nedir? 00:19
Saç ekiminde başarı oranı nedir? 5 izlenme - 1 yıl önce Saç ekiminde başarı oranı , ekilen kök sayısının yüzde kaç oranında tuttuğu olarak değerelendirilir. Dünya standartlarında % 90 ve üzeri bir tutma oranı çok başarılı olarak kabul edilir.
Saç ekimi işlemi nerede yaptırılmalıdır? 01:15
Saç ekimi işlemi nerede yaptırılmalıdır? 4 izlenme - 11 ay önce Saç ekimi işlemi cerrahi bir işlemdir. Hastane veya cerrahi tıp merkezlerinde yaptırılmalıdır. İşlem yapılan ortamın uygunluğu ve kullanılan aletlerin sterilitesi son derece önemlidir.
Saç ekimi acı veren bir işlem mi? 01:31
Saç ekimi acı veren bir işlem mi? 4 izlenme - 11 ay önce Saç ekimi işlemi cerrahi bir işlemdir ve anestezi altında gerçekleştirilir. Tercih edilen anestezi yöntemi ise lokal anestezidir. Lokal anestezi uygulaması esnasında yapılan enjeksiyonların verdiği acı hissi dışında, işlem boyunca başka acı hissedilmez.
Op.Dr. Erkut Özdamar Önce Sağlık Emel Aktan 02 20:04
Op.Dr. Erkut Özdamar Önce Sağlık Emel Aktan 02 5 izlenme - 12 ay önce Op. Dr. Erkut Özdamar ve saç ekimi yapılan hastamızın konuk olduğu Önce Sağlık programında , konu ile ilgili detaylı bilgiler veriliyor ve hastamız yaşadığı tecrübeleri anlatıyor.
Saç ekiminde farklı bir insandan alınan saç nakledilebilir mi ? 00:45
Saç ekiminde farklı bir insandan alınan saç nakledilebilir mi ? 4 izlenme - 1 yıl önce Özellikle başın arka kısmında (donör alan) yetersiz saçı olan kişiler tarafından sık sorulan bir sorudur. Başkasından saç alınıp , saç nakli yapılamaz.
Saç ekimi işlemi nerede yapılmalıdır ? 00:39
Saç ekimi işlemi nerede yapılmalıdır ? 5 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işlemleri mutlaka hastane veya cerrahi tıp merkezlerinde yapılmalıdır. Hasta güvenliği açısından saç ekiminin tam teşekküllü merkezlerde yapılması zaten kanuni bir zorunluluktur.