Hoşgeldiniz!

fukuşima

Japonlardan Yanlama Sanatı 03:39
Japonlardan Yanlama Sanatı 1.257 izlenme - 4 yıl önce Japonlardan Yanlama Sanatı
japonyada deprem dehşeti 05:45
japonyada deprem dehşeti 1.785 izlenme - 6 yıl önce aliosman
Japonya'dan Türkçe Uyarı: Nükleer Felaket Olacak 06:44
Japonya'dan Türkçe Uyarı: Nükleer Felaket Olacak 477 izlenme - 3 yıl önce Japonların hazırladığı Türkçe videoda Fukuşima nükleer felaketini yaşayanlar Türkiye'de kurulması planlanan nükleer santralin bir başka felaket olacağı konusunda Türkiye'yi uyarıyor.
Japonya'dan Nükleer Santral İle İlgili Türkiyeye Türkçe Uyarı 06:44
Japonya'dan Nükleer Santral İle İlgili Türkiyeye Türkçe Uyarı 621 izlenme - 3 yıl önce Türkçe bir video hazırlayan Japon vatandaşları Fukuşima'da yaşanan nükleer felaketi hatırlatan bir video hazırlayarak Japon Başbakan'ın Türkiye'ye nükleer santral satmasından dolayı utanç duyduklarını dile getirdiler.
Fukuşima Nükleer Felaketi Belgeseli 45:14
Fukuşima Nükleer Felaketi Belgeseli 103 izlenme - 1 yıl önce Uzmanlar, Çernobil'den bu yana gerçekleşen en büyük nükleer felaketin nedenlerini araştırıyor.Bugün (14/04/2015) temeli atılacak Akkuyu Nükleer Santraline karşı bir Fizikçi ve Medikal Fizik uzmanı olarak bu santrale bu yönetim yüzünden karşı çıkarken Nükleeri Fıtratını merak ediyorum.
İstifa Eden Japonya'nın Eski Başbakanı Naoto Kan'ın Fukuşima Nükleer Kazası Sırasında Yaşadığı Tecrü 16:02
İstifa Eden Japonya'nın Eski Başbakanı Naoto Kan'ın Fukuşima Nükleer Kazası Sırasında Yaşadığı Tecrü 57 izlenme - 1 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/192701/japonya-basbakani-naoto-kan-istifasi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/193077/son-dakika-akkuyuda-nukleer-felaket http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/186537/japonyadan-turkce-uyari-nukleer-felaket-olur İstifa Eden Japonya'nın Eski Başbakanı Naoto Kan'dan şimdi de yaşadığı tecrübeleri öğreneceğiz nükleer santral nasıl birşey,zarar veriyor mu,o sıra da naoto kan'ın neer yaptığını kendisinden dinleyelim şimdi de anlaşıldığı kadarı ile japonlar pişman olmuş bile umarım biz de pişman olmadan bazı işleri yoluna sokarız aksi takdir de felaketler bizi bekliyor fukuşima gibi olmaması için daha başlamadan bitirmeliyiz önlemlerini almalıyız böyle şeylerin yoksa bizlerin de hayatı söz konusu.
Hasarlı Fukuşima Nükleer Santralı'nın İçinden İlk Görüntüler 00:54
Hasarlı Fukuşima Nükleer Santralı'nın İçinden İlk Görüntüler 42 izlenme - 1 yıl önce 11 Mart 2011'de Japonya'nın kuzeydoğusunda yaşanan 9 büyüklüğündeki deprem ve tsunami ardından büyük hasar gören Fukuşima Nükleer Santralı, bir robot kamera tarafından görüntülendi. Santralın içinden ilk görüntüleri ulaştıran küçük robot kamera, yaklaşık üç saat sonra arızalandı. Ancak bu süre içinde gönderdiği görüntülerden, santralın içindeki büyük hasarı görmek mümkün. Bu videoda sesli anlatım bulunmamaktadır...
Hasarlı Fukuşima Nükleer Santralı'nın içinden İlk Görüntüler 00:54
Hasarlı Fukuşima Nükleer Santralı'nın içinden İlk Görüntüler 39 izlenme - 2 yıl önce 11 Mart 2011'de Japonya'nın kuzeydoğusunda yaşanan 9 büyüklüğündeki deprem ve tsunami ardından büyük hasar gören Fukuşima Nükleer Santralı, bir robot kamera tarafından görüntülendi. Santralın içinden ilk görüntüleri ulaştıran küçük robot kamera, yaklaşık üç saat sonra arızalandı. Ancak bu süre içinde gönderdiği görüntülerden, santralın içindeki büyük hasarı görmek mümkün. Bu videoda sesli anlatım bulunmamaktadır...
Fukuşima Enkazı Robotlarla Temizlenecek 01:11
Fukuşima Enkazı Robotlarla Temizlenecek 46 izlenme - 4 yıl önce İki yıl önce deprem ve tsunamide zarar gören Fukuşima santralinin enkazını temizlemek üzere yeni robot teknolojileri geliştirildi.
Radyasyon sızıntısı yanlış cihazla ölçülmüş 00:56
Radyasyon sızıntısı yanlış cihazla ölçülmüş 40 izlenme - 3 yıl önce Japonya'da 2011'de 15 binden fazla kişinin öldüğü deprem ve tsunamide hasar gören Fukuşima nükleer santralindeki radyasyon seviyesinin normalden 18 kat daha fazla olduğu açıklandı.Fark, radyasyonun 'yanlış aletle' ölçülmesinden kaynaklandı.
Japonya’dan Türkçe Uyarı: Nükleer Felaket Olacak! 06:08
Japonya’dan Türkçe Uyarı: Nükleer Felaket Olacak! 26 izlenme - 2 yıl önce Japonya’dan Türkçe Uyarı: Nükleer Felaket Olacak! türkçe Bir Video Hazırlayan Japon Vatandaşları Fukuşima’da Yaşanan Nükleer Felaketi Hatırlatan Bir Video Hazırlayarak Japon Başbakan’ın Türkiye’ye Nükleer Santral Satmasından Dolayı Utanç Duyduklarını Dile Getirdiler.