Hoşgeldiniz!

funda kasetçilik

Asi Styla  - Antep'e Gel Tuğbam 05:30
Asi Styla - Antep'e Gel Tuğbam 61.761 izlenme - 3 yıl önce Asi Stayla'nın eski sevgilisi Tuğba'ya çektiği klip karşınızda. Tuğba Asi staylayı 15 yaşında bırakıp gitmiştir. Asi o günden bugüne milletin beynini sikmiştir...
Gülcan ile Tayfur Düğün Klibi - Funda Kasetcilik 06:31
Gülcan ile Tayfur Düğün Klibi - Funda Kasetcilik 3.390 izlenme - 3 yıl önce Arap Ahmet saçma sapan klipler çekmeye devam ediyormuş daha ölmemiş beyler.Gülcan ile Ahmet in düğün klibi malesef mutlu sonla bitmiş.şarkı kürtçe olduğu için bi bok anladım ama sonunda üzüldüm.izliyoruz
Asi Styla - Vurdular Beni 2013  (Funda Kasetçilik) 06:00
Asi Styla - Vurdular Beni 2013 (Funda Kasetçilik) 2.023 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum ailesi olarak uzun zamandır hasretle beklediğimiz Asi Styla'nın yeni albümü sonunda seçkin müzik maketlerde ki yerini aldı. Ve o özlemle beklenen 'Hiçbir Zaman Sevmeyeceksin 2013' adlı albümünün ilk video klip çalışması, değerli yapımcı ve yönetmen Arap Ahmet'in katkılarıyla, alkıslarlayasıyorum.com'da siz değerli arabesk-rap severlerle buluşuyor. Şimdilik sadece 'Vurdular Beni' isimli video klibi ile bizlerle buluşan Asi Styla anlaşılan o ki bomba gibi geliyor. Funda Kasetçilik gururla sunar.
Payamcalı Gılfan - Kötü Kaderim (Funda Kasetçilik) 04:12
Payamcalı Gılfan - Kötü Kaderim (Funda Kasetçilik) 895 izlenme - 2 yıl önce Funda Kasetçilik, sanata ve sanatçıya tam destek ilkesinden taviz vermeden siz değerli sanatseverlere hizmet etmeye devam ediyor. Sanatseverlerin uzun zamandır hasretle beklediği, değerli sanatçı, Payamcalı Gılfan'ın muhteşem oyunculuğu ile tam not aldığı, 'Kötü Kaderim' adlı yeni klibinde yönetmen koltuğunda ise 'Arap Ahmet' oturuyor. "Payamcalı Gılfan - Kötü Kaderim" klibi 'Funda Kasetçilik' katkılarıyla sizlerle...!
Asi Styla - Deli Var (Bonus: Karı - Kız) 00:49
Asi Styla - Deli Var (Bonus: Karı - Kız) 1.017 izlenme - 2 yıl önce Ortadoğu'nun en büyük yapım firması Funda Kasetçilik ile yaptığı anlaşma sonrası, büyük bir çıkış yakalayan arabesk rap müziğin tartışmasız kralı, Asi Styla'nın yeni albümündeki 3. klip çalışması olan "Deli Var" isimli şarkıya çekilen klipten alkislarlayasiyorum.com üyelerine özel görüntüler sizlerle efendim. Asi Styla - Deli Var Benim gücüm yetmez sana, Hele şu triplere bak sana, Altımda yoktur araba, Gidiyorrum ben! Deli var! Gaziantep memleketim, Bir hoş olur sevmelerim!
Asi Styla - Antebe Gel Tuğba (Bonus: Issız Adam) 02:14
Asi Styla - Antebe Gel Tuğba (Bonus: Issız Adam) 679 izlenme - 3 yıl önce Ortadoğu'nun tartışmasız en büyük müzik yapım firması Funda Kasetçilik ile yaptığı anlaşma sonrası, büyük bir çıkış yakalayan arabesk rap müziğin kralı, Asi Styla'nın yeni albümündeki 4. klip çalışması olan "Antebe Gel Tuğba" isimli şarkıya çekilen, ünlü oyuncular Cemal Hünal ve Melis Birkan'ın oynadığı klipten alkislarlayasiyorum.com üyelerine özel görüntüler sizlerle efendim. Funda Kasetçilik nerede mi? Gaziantep'te! Gaziantep'te nerede mi? Karşıyaka'da! Karşıyaka'da nerede mi? Tekel caddesi'nde! Müziğe giden yolun tek adresi; Funda Kasetçilik! Düğün, nişan, kına gecesi çekimleriniz itina ile yapılır. Orkestra mevcuttur. Amatör ve ulusal kaset - klip çekimi yapılır.
Asi Styla - Büyüdün Artık 03:11
Asi Styla - Büyüdün Artık 725 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki Asi Stayla gardaşımızdan bir klip daha gelmesin. Bu seferki klipte kıyafetlerini değiştirmiş gardaşım ve bir de Arsız Bela ile ortak araba kiralamışlar. Fazla söze gerek yok kalite anlatılmaz yaşanır. İzleyelim.
Asi StyLa - Ayrılık Beni Buldu 02:54
Asi StyLa - Ayrılık Beni Buldu 849 izlenme - 3 yıl önce Asi styla gardaşımız yeni klip çekmiş. Kulaklarınızın pasını alsın...
Funda Kasetçilik 04:57
Funda Kasetçilik 535 izlenme - 5 yıl önce Funda Kasetçilik
Asi Styla - Hiç Bir Zaman Sevmeyeceksin (Demo) 01:23
Asi Styla - Hiç Bir Zaman Sevmeyeceksin (Demo) 425 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum ailesi olarak uzun zamandır hasretle beklediğimiz Asi Styla'nın yeni albümü çok yakında seçkin müzik maketlerde değil alkıslarlayasıyorum.com'da sizlerle buluşuyor. Şimdilik sadece demo versiyonu ile bizlerle buluşan Asi Styla anlaşılan o ki bomba gibi geliyor. Funda Kasetçilik gururla sunar.
Gardaş 05:07
Gardaş 301 izlenme - 5 yıl önce Dj Mehmet Ali Çelik Hatay Paya
Afrika'nın Asi Staylası (Suck Sucky) 02:05
Afrika'nın Asi Staylası (Suck Sucky) 240 izlenme - 3 yıl önce Arap Ahmet abinin binbir güçlükle Funda kasetçiliğe transfer ettiği harika ses... Şaka lan şaka Arap Ahmet böyle klip çeksin ben bu siteyi bırakırım. Her neyse efendim güneyin Asi Staylasını sizlerle bırakıyorum.
Parola 27 - Mc Tetikçi (Funda Kasetçilik) 01:59
Parola 27 - Mc Tetikçi (Funda Kasetçilik) 248 izlenme - 3 yıl önce Ülkemize Asi styla gibi bir cevheri kazandıran, tek başına bütün Unkapanı plakçılar çarşısına kafa tutan Arap Ahmet abimizin yeni yetenekleriyle imza attığı yepyeni bir eser sizlerle efendim.
Mehmet Sadıç - Gurbet (Funda Kasetçilik) 03:50
Mehmet Sadıç - Gurbet (Funda Kasetçilik) 118 izlenme - 2 yıl önce Gurbet yollarına düşen Mehmet ve sazının hazin hikayesi! Urfalı Mehmet, en yakın dostu, yareni sazını da alıp gurbet yollarına düşer! Bir süre iş arar fakat şansı yaver gitmemektedir. Nihayetinde bir inşaatta amele olarak iş bulur. Başlarda her şey güzel gitmektedir ancak kader de bir yandan ağlarını örmektedir. Mehmet'in gurbette tek dostu, yareni olan sazı o uyurken kalpsiz bir hırsız tarafından çalınır! Uyandığında kadim dostu, yareni sazının çalındığını fark eden Mehmet yıkılmıştır. Ama her şeye rağmen hayat devam etmektedir ve çalışması lazımdır. Ancak kötü kaderi onu hiçbir zaman yalnız bırakmamaktadır. Bütün bir inşaatın ameleliğini tek başına yapan Mehmet'in artık dermanı kalmamıştır. Diğer iki amele sportif ve gıcır gıcır elbiseleri ile sözde çalışırken Mehmet'in kıyafeti, çalışma şartları içler acısı bir hal almıştır. Bir eşek misali sırtına yüklenen 3 adet briketi taşırken, yorgunluktan imanı gevreyen Mehmet daha fazla dayanamaz ve briketleri yere düşürür. Tam bu esnada zalım patron olay yerine ışınlanmıştır. Mehmet'in briketleri düşürüp kırması karşısında çılgına dönen zalım patron, enteresan hareketler içine girmiştir. Mehmet'e; " Al kırdın kırdın! Bu ne *mına koyum! Sazını al *ötüne sok! Sürttür git yaprağım kovuldun!" minvalinde ifadelerde bulunmaktadır. Akabinde ve detayında, zalım patron kırılan briketleri tekmeler ve daha sonra sportif giyimli ameleyi çağırarak kırılan briket parçalarını, *ötüme sokarım belki düşüncesi ile toplattırır. Bu hazin olaydan sonra gurbet elleri artık Mehmet için daha da çekilmez bir hal alır. Mehmet işsiz kalmıştır! Üstelik içine memleket hasreti düşmüş hayaller kurmaktadır. Bir süre köprü altlarında yatıp kalkan Mehmet, daha sonra bir oto yıkamacıda işe başlamıştır. Ve, kader ağlarını örmektedir! Günlerden bir gün, oto yıkamacıya bir araba yaklaşır ve içinden çıkan kişi ünlü yapımcı Arap Ahmet'tir!