Hoşgeldiniz!

Füniküler Videoları İzle

Troleybüsün Arkasına Asılmak 01:36
Troleybüsün Arkasına Asılmak 2.309 izlenme - 1 yıl önce Tamam kardeşim biz de çocukluğumuzda adada faytonun arkasına, Beyoğlu'nda tramvaya falan asıldık da, bu ne böyle, araba ile troleybüse asılınır mı? Bir de çocukların şanssızlığı anında kadraja giren polisten belli, arasan gelmez Rus polisi, saniyesinde olay yerinde bitiyor.
Taksim - Kabataş Füniküler Line 02:30
Taksim - Kabataş Füniküler Line 220 izlenme - 2 yıl önce Birkaç müziksever Taksim - Kabataş Füniküler Line anonsu ve bilumum akbil sesleriyle kendi çaplarında başarılı bir iş çıkarmışlar.
Taksim Füniküler İstasyonu - Yücel Dönmez'in 4 Çalışması 04:49
Taksim Füniküler İstasyonu - Yücel Dönmez'in 4 Çalışması 65 izlenme - 2 yıl önce Taksim - Kabataş hattını kullanıyorsanız metroyu derinden etkileyen bu eserleri görmemiş olmanız imkansız. Farklı üslubu ile dikkatleri çeken bu yapıtlar Yücel Dönmez'e ait. "Who's Who in American Art" gibi Amerikan sanat tarihini yapılandıran bir çok ansiklopedide ismi geçen Yücel Dönmez, Türk Sanat Tarihçi ve Felsefeci Prof. İsmail Tunalı tarafından Ulusal Ressamımız olarak anılıyor. (Değeri sonradan anlaşılan sanatçılar arasında olacağını düşündüğüm bir sanatçı. Çoğumuz hergün sadece bakarak önünden geçiyoruz belki bu eserlerin)
Taksim Füniküler İstasyonu - Yücel Dönmez'in 4 Çalışması 04:49
Taksim Füniküler İstasyonu - Yücel Dönmez'in 4 Çalışması 22 izlenme - 3 yıl önce Taksim - Kabataş hattını kullanıyorsanız metroyu derinden etkileyen bu eserleri görmemiş olmanız imkansız. Farklı üslubu ile dikkatleri çeken bu yapıtlar Yücel Dönmez'e ait. "Who's Who in American Art" gibi Amerikan sanat tarihini yapılandıran bir çok ansiklopedide ismi geçen Yücel Dönmez, Türk Sanat Tarihçi ve Felsefeci Prof. İsmail Tunalı tarafından Ulusal Ressamımız olarak anılıyor. (Değeri sonradan anlaşılan sanatçılar arasında olacağını düşündüğüm bir sanatçı. Çoğumuz hergün sadece bakarak önünden geçiyoruz belki bu eserlerin)
Taksim-Kabataş Füniküler Line (Kansız Vampir) 02:30
Taksim-Kabataş Füniküler Line (Kansız Vampir) 24 izlenme - 2 yıl önce Her gün belki onlarca kez otobüs, metrobüs, metro, marmaray vea vapurlara biniyoruz. Binerken de akbil basıyoruz ve "didüüt" diye bir ses duyuyoruz. Hiç aklınıza böyle bir fikir gelir miydi? Bakın gençlerin aklına nasıl bir fikir gelmiş. Bunun gibi eğlenceli video ve yazılar için sitemizi ziyaret edin www.kansizvampir.com