Hoşgeldiniz!

funny farm

funny farm 00:30
funny farm 153 izlenme - 7 yıl önce andy ve elizabeth vermontda bir tarla satın alır. fakat onları bekleyen problemden haberleri yoktur. andy spor muhabiri olarak çalıştığı işinden ayrılır ve romanını yazmak için şehir dışına çıkar. her şey sakindir ta ki eşyalarını taşıyan firma mobilyalarını kaybedene kadar. andy gürültülü şehir hayatından kaçarken kasabada yaşayacaklarından haberi yoktur.
funny farm fragmanı 1 00:30
funny farm fragmanı 1 43 izlenme - 7 yıl önce andy ve elizabeth vermontda bir tarla satın alır. fakat onları bekleyen problemden haberleri yoktur. andy spor muhabiri olarak çalıştığı işinden ayrılır ve romanını yazmak için şehir dışına çıkar. her şey sakindir ta ki eşyalarını taşıyan firma mobilyalarını kaybedene kadar. andy gürültülü şehir hayatından kaçarken kasabada yaşayacaklarından haberi yoktur.
funny farm fragmanı 1 00:30
funny farm fragmanı 1 32 izlenme - 7 yıl önce andy ve elizabeth vermontda bir tarla satın alır. fakat onları bekleyen problemden haberleri yoktur. andy spor muhabiri olarak çalıştığı işinden ayrılır ve romanını yazmak için şehir dışına çıkar. her şey sakindir ta ki eşyalarını taşıyan firma mobilyalarını kaybedene kadar. andy gürültülü şehir hayatından kaçarken kasabada yaşayacaklarından haberi yoktur.
funny farm fragmanı 1 00:30
funny farm fragmanı 1 27 izlenme - 7 yıl önce andy ve elizabeth vermontda bir tarla satın alır. fakat onları bekleyen problemden haberleri yoktur. andy spor muhabiri olarak çalıştığı işinden ayrılır ve romanını yazmak için şehir dışına çıkar. her şey sakindir ta ki eşyalarını taşıyan firma mobilyalarını kaybedene kadar. andy gürültülü şehir hayatından kaçarken kasabada yaşayacaklarından haberi yoktur.
funny farm fragmanı 1 00:30
funny farm fragmanı 1 26 izlenme - 7 yıl önce andy ve elizabeth vermontda bir tarla satın alır. fakat onları bekleyen problemden haberleri yoktur. andy spor muhabiri olarak çalıştığı işinden ayrılır ve romanını yazmak için şehir dışına çıkar. her şey sakindir ta ki eşyalarını taşıyan firma mobilyalarını kaybedene kadar. andy gürültülü şehir hayatından kaçarken kasabada yaşayacaklarından haberi yoktur.
funny farm fragmanı 1 00:30
funny farm fragmanı 1 21 izlenme - 7 yıl önce andy ve elizabeth vermontda bir tarla satın alır. fakat onları bekleyen problemden haberleri yoktur. andy spor muhabiri olarak çalıştığı işinden ayrılır ve romanını yazmak için şehir dışına çıkar. her şey sakindir ta ki eşyalarını taşıyan firma mobilyalarını kaybedene kadar. andy gürültülü şehir hayatından kaçarken kasabada yaşayacaklarından haberi yoktur.