Hoşgeldiniz!

fünye

Dj Ateş Oguz Ve Mustafa 03:56
Dj Ateş Oguz Ve Mustafa 25.492 izlenme - 10 yıl önce rap slow a devam durmak yok sevenler için
Dj Kral Gel Desen 03:22
Dj Kral Gel Desen 14.735 izlenme - 10 yıl önce süper bi arabesk rap dinleyin bence hergün dinliorum valla :p
Detonator (Fünye) Fragman 01:08
Detonator (Fünye) Fragman 1.336 izlenme - 4 yıl önce Gizli C.I.A ajanı Sonni Grifith (Wesley Snipes) , bir silah tüccarını yakalamak ve nükleer bir silahın satşını durdurmak için yalnız başına Polonya’ya gider.Silah tüccarı Griffith’in kim olduğunu öğrendiğinde , Griffith kendini hapse attırır.Ancak C.I.A yeni bir görev için onu hapisten çıkarır.Yeni görevi güzeller güzeli Nadia’ya Brileşik Devletler’e dönene kadar eşlik etmektir.Griffith çok geçmeden yüksek iradeli Nadia’nın , yok etmeye çalıştığı silah tüccarı tarafından yakalandığını ve bu şeytani adamın ,nükleer bombayı alması için gereken , Nadia’nın gizlediği 30 milyon doların nerede saklı olduğunu öğrenmeden durmaya asla niyeti olmadığını anlar.C.I.A’den paranın yeri ve Griffith ile Nadia’nın gerçek kimliği ile ilgili bilgiler sızmaya devam ettikçe , hem kendilerini hemde dünyayı kurtarmak için ikisi silah tüccarlarıyla ölesiye savaşmak zorunda kalırlar.
Şüpheli Paket, Şüphesiz Rize Ardeşen 02:05
Şüpheli Paket, Şüphesiz Rize Ardeşen 347 izlenme - 3 yıl önce Olayın ilk dakikalarında ciddi bir operasyon havası seziliyordu fakat olayın yaşandığı ardeşenliler bomba cıkma olasılığına ihtimal vermediğinden dakikalar geçtikçe olayı kafaya alan birçok yorum kaçınılmaz oldu.
Fünye 03:21
Fünye 793 izlenme - 10 yıl önce fünye sus lan !
Boğaziçi Köprüsü'nde Şüpheli Araç Boş Çıktı,Köprü Trafiğe Açıldı (15 Mart Salı 2016) 01:09
Boğaziçi Köprüsü'nde Şüpheli Araç Boş Çıktı,Köprü Trafiğe Açıldı (15 Mart Salı 2016) 107 izlenme - 2 yıl önce Boğaz Köprüsü'ndeki şüpheli araç, fünye ile patlatıldı. Araçta bomba izine rastlanmadı. Otomobilin benzininin bitmesi nedeniyle köprü çıkışında kaldığı belirtildi. Boğaz Köprüsü'nde yaşanan şüpheli araç paniği sona erdi. Bomba imha uzmanlarının yaptığı inceleme sonucu araç fünye ile patladı. Yapılan incelemede bomba izine rastlanmadı. Tekirdağ plakalı aracın benzinin bitmesi nedeniyle sürücüsü tarafından terk edildiği öğrenildi. Olayın ardından Boğaz Köprüsü de trafiğe açıldı.
Samsun'da Bombayı Köprüden Aşagı Atan Psikopat (Depar İçerir) 03:04
Samsun'da Bombayı Köprüden Aşagı Atan Psikopat (Depar İçerir) 189 izlenme - 3 yıl önce Evet sayın alkışlarlayaşıyorum üyeleri olay Samsun'da geçiyor. 26 Yaşındaki O.C kutunun içinde bomba olmadığını kendisinin unuttuğunu iddaa edip koşarak bombayı köprüden aşagı atıyor. Daha sonra poşet güvenlik çemberi etrafına tekrar alınarak fünye ile patlatıyor.Poşetin içinden erkek iç çamasırı çıkıyor.
Fidye Yerine Bir Çanta Hacı Şakir Sabunu Yollamak 00:57
Fidye Yerine Bir Çanta Hacı Şakir Sabunu Yollamak 100 izlenme - 3 yıl önce Kötü adamlara fidye yerine bir çanta dolusu hacı şakir sabunu yollayarak inceden dalga geçmek.
Fünye Alma Sahneleri / Bullet Hit Reaction Scenes Showreel 2016 00:35
Fünye Alma Sahneleri / Bullet Hit Reaction Scenes Showreel 2016 10 izlenme - 1 yıl önce 10 yılı aşkın bir süredir dizi ve sinema filmlerine dublör sağlayan İstanbul Stunt Team; gerek tecrübeli oyuncu kadrosu, gerekse işine gösterdiği hassasiyet ile bir çok yapımcı ve prodüksiyon tarafından özellikle tercih edilmektedir. Sahne, dizi, film ayırt etmeksizin en güç koşullarda dahi elinden gelenin en iyisini yapmak için emek ve çaba sarf eden dublör ekibi, modern ekipmanları ve geniş kadrosu ile daha etkilidir.
Yine Bomba Paniği Bu Sefer Marmaray’da 00:57
Yine Bomba Paniği Bu Sefer Marmaray’da 24 izlenme - 3 yıl önce Marmaray Yenikapı istasyonunda güvenlik görevlileri tarafından fark edilen şüpheli paket, bomba paniği yaşanmasına neden oldu. Marmaray Yenikapı istasyonunda özel güvenlik ekipleri, Kazlıçeşme istikametinde sahipsiz bir paket olduğunu fark etti. Paketten şüphelenen güvenlik ekipleri, olayı polise bildirdi. İstasyona gelen polis ekipleri geniş güvenlik önlemleri alırken, bölgeye bomba imha uzmanları sevk edildi. Bomba imha uzmanları, ilk kontrolün ardından paketi fünye ile patlatmaya karar verdi. Bunun üzerine bomba imha uzmanı ekiplerinin eşyaları el arabasıyla taşınarak asansör marifeti ile istasyona indirildi.
Sivas - Fünyeyle Patlatılan Şüpheli Paket Boş Çıktı 02:23
Sivas - Fünyeyle Patlatılan Şüpheli Paket Boş Çıktı 8 izlenme - 2 yıl önce Fünyeyle patlatılan şüpheli paket boş çıktı Sivas'ta PTT merkez şubesi önüne bırakılan şüpheli paket fünye ile patlatıldı.
Konya'da Fünyeyle Patlatılan Şüpheli Çantadan Kıyafet Çıktı 01:22
Konya'da Fünyeyle Patlatılan Şüpheli Çantadan Kıyafet Çıktı 3 izlenme - 8 ay önce - Konya'da fünyeyle patlatılan şüpheli çantadan kıyafet çıktıKONYA - Konya'da askeri alan yakınında bulunan bir cadde üzerine bırakılan şüpheli çanta bomba imha uzmanı tarafından fünyeyle patlatıldı.
Şehrin Göbeğindeki Şüpheli Paket Fünye ile Patlatıldı 03:26
Şehrin Göbeğindeki Şüpheli Paket Fünye ile Patlatıldı 2 izlenme - 7 ay önce Şehrin göbeğindeki şüpheli paket fünye ile patlatıldıKOCAELİ - Kocaeli'nin İzmit ilçesinde meydana gelen olayda caddenin ortasına bırakılan şüpheli çanta kontrollü bir şekilde patlatıldı.
Almanya Başkonsolosluğu'nda Şüpheli Paket Alarmı 03:24
Almanya Başkonsolosluğu'nda Şüpheli Paket Alarmı 3 izlenme - 11 ay önce - Almanya Başkonsolosluğu'nda şüpheli paket alarmıİSTANBUL - Almanya'nın İstanbul Başkonsolosluğu'na yurtdışından gönderildiği öğrenilen şüpheli paket içerisindeki bilgisayar parçası bomba imha uzmanları tarafından fünye ile patlatıldı.
Fünyeyle Patlatılan Şüpheli Paket Boş Çıktı 02:42
Fünyeyle Patlatılan Şüpheli Paket Boş Çıktı 2 izlenme - 9 ay önce Fünyeyle Patlatılan Şüpheli Paket Boş ÇıktıSİVAS - Sivas'ta çöp konteynerinin yanına bırakılan şüpheli çanta, polis ekiplerini harekete geçirdi.
Diyarbakır'da Bombalı Araç Bulundu 02:53
Diyarbakır'da Bombalı Araç Bulundu 2 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'da bir caddede park edilmiş halde bırakılan kamyonette, bomba tespit edildi. Fünye ile etkisiz hale getirilen araç incelenmek üzere emniyet binasına götürüldü.