Hoşgeldiniz!

furkan vakfı

Alparslan Kuytul: Erdoğan'ın Kalemi Kırılmıştır 01:55
Alparslan Kuytul: Erdoğan'ın Kalemi Kırılmıştır 7.287 izlenme - 12 ay önce Cemaate yakınlığı ile bilinen Furkan Vakfı'nın başkanı Alparslan Kuytul'un bu videosu 15 Temmuz darbe girişiminden 1 gün önce sosyal medyada yayınlandı. Videoda; Alparslan Kuytul şu söylemlerde bulunuyor: "Erdoğan'ın kalemi kırılmıştır, yakında işi bitirilecektir. Ona verilen bütün şereflerin geri alınması gerekmektedir, bunların geri alınması bu hükümetin ve bu partinin sonu geldiğinin işaretidir."
Alparslan Kuytul: Üç Beş Dalkavuğa Mı Kalacak Memleket 01:14
Alparslan Kuytul: Üç Beş Dalkavuğa Mı Kalacak Memleket 3.664 izlenme - 1 yıl önce Alparslan Kuytul, yaptığı sohbetinde Erdoğan'ın İsrail ve Rusya ile ilgili sürpriz anlaşmaları eleştirdi. Rusya'dan özür dilemenin uygun olmadığını söyleyen Alparslan Kuytul şöyle konuştu. "BÜTÜN TELEVİZYONLARA EL KOYMUŞLAR" "Bu iş böyle olmamalıydı, neden böyle yaptık diyenler çoğalacak. Fakat bütün televizyonlara el koymuşlar ya, artık kimse konuşamıyor. Konuşan da korkarak konuşuyor. Bir kelimeyi söylüyor ikinci kelimeyi söylerken ödü kopuyor. Beni bir daha çıkarmazlar televizyona diye. Zten hepsi hükümetin olmuş 1-2 televizyondan başka bir şey kalmamış. ÜÇ BEŞ DALKAVUĞA MI KALACAK MEMLEKET Alparslan Kuytul para karşılığı televizyonlara çıkanlara 'dalkavuk' diyerek konuşmasına şöyle devam etti "Bu gidişatın sonu iyi değil yani. Kim o zaman yol gösterecek, kimakıl verrecek, kim fikir verecek, üç beş tane dalkavuğa mı kalacak memleket. Memleket büyük zararlar gördüğü zaman, vallahi o dalkavukların televizyonlarda para karşılığında yaptıkları yorumlar da hükümeti kurtaramaz."
Alparslan Kuytul - Rusya'dan Dilenen Özür Hakkında 03:45
Alparslan Kuytul - Rusya'dan Dilenen Özür Hakkında 3.624 izlenme - 1 yıl önce Her ne kadar Alparslan Kuytul bazı beyanlarıyla bizi sinirlendirse de bazen çok objektif ve haklı konuşabiliyor. Yine o konuşmalarından birini izliyoruz. Konu ise; geçtiğimiz günlerde Türkiye'nin Rusya'dan dilediği özür ve İsrail barışı.
Açık Saçık Giyinerek İnsanlara Zulmetmeyin 02:23
Açık Saçık Giyinerek İnsanlara Zulmetmeyin 4.770 izlenme - 2 yıl önce Evet siz, sizler... mini etekler giyip, firikikler veren, dekolte üstüne dekolte açan bayanlar neden yapıyorsunuz bunu ha? Bizim içimiz titiriyo, irkiliyoruz, erekte geçiriyoruz günü, sarsılıyoruz, dişlerimiz kamaşıyor... Niye zalimlik yapıyorsunuz niyeee, bu zulüm niye. Azıyoruz lan biz. Gösterip de vermemek, sürttürüp de çekmek, değdirip de lilili yapmak neyin nesi, ah hele o memeler, memişler, pompişler... zulmediyorsunuz. İçimize atıyoruz. Lütfen sevişelim lan.
İslama ve Siyasete Göre Laiklik - Furkan Vakfı 01:00
İslama ve Siyasete Göre Laiklik - Furkan Vakfı 1.393 izlenme - 1 yıl önce Furkan Vakfı Lideri İslami ve siyasi açıdan laiklik konusunu ele almış. Hayırlı seyirlir.
Akp - Alparslan Kuytul Savaşı Başladı 02:34
Akp - Alparslan Kuytul Savaşı Başladı 1.525 izlenme - 3 yıl önce Efendim konu sitemizin milli hocalarından Alparslan kuytul ülkemizde imkan bulduğu her yerde düşüncelerini anlatmak için konferans vermek istiyor, lakin akp zihniyeti engel oluyor... konu çok uzun ben kısmen traşladım. hocamızın tamamını dinlemek isteyen ehli sünnet, kısmen akpli, kendi çapında fettullah gülenci, oda olmadı süleymancı kardeşlerim için adresi vereyim http://www.furkanvakfi.net/konferanslarimizin-engellenmesiyle-ilgili-neler-dusunuyorsunuz.html
Alparslan Kuytul Hoca'nın Işid Yorumu 2 05:34
Alparslan Kuytul Hoca'nın Işid Yorumu 2 1.104 izlenme - 2 yıl önce her ne kadar son günlerde işid üzerine çok paylaşım yapılmış olsada tehlikenin farkına varmak, çevreyi uyarmak adına bütür videoların sitede olması taraftarıyım. şekildede gözüktüğü gibi işid virüsü Türkiye'yede de yayılmaya başlamış, cevrenizde dindar kesim varsa paylaşım alanları aracılığıyla cubbeli ahmet hoca gibi, alparslan kuytul gibi kişilerin (sevmiyor olsanız bile) videolarını izlettirin... olaki işid deyyuslarına kanacak bir safı kurtarmış olursunuz.... birincisi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/204644/isid-bir-amerikan-projesidir
Grup Furkan Vakfı İmana Göturen Yollar Soncagri Farkiyla 05:40
Grup Furkan Vakfı İmana Göturen Yollar Soncagri Farkiyla 1.633 izlenme - 6 yıl önce www.soncagri.com son çaga son çagrimiz
Darbeden Bir Gün Önce Yayınlanan Şok Video 00:31
Darbeden Bir Gün Önce Yayınlanan Şok Video 343 izlenme - 12 ay önce Cemaate yakınlığı ile bilinen Furkan Vakfı'nın başkanı Alparslan Kuytul'un bu videosu 15 Temmuz darbe girişiminden 1 gün önce sosyal medyada yayınlandı. Videoda; Alparslan Kuytul şu söylemlerde bulunuyor: "Erdoğan'ın kalemi kırılmıştır, yakında işi bitirilecektir. Ona verilen bütün şereflerin geri alınması gerekmektedir, bunların geri alınması bu hükümetin ve bu partinin sonu geldiğinin işaretidir."
Furkan Vakfı Ey İman Edenler Soncagri 03:52
Furkan Vakfı Ey İman Edenler Soncagri 1.470 izlenme - 6 yıl önce www.islama açilan gul kapisi son çaga son çagrimiz
Alpaslan Hocanın Mayolu Kadınla İmtihanı 00:54
Alpaslan Hocanın Mayolu Kadınla İmtihanı 749 izlenme - 3 yıl önce Sitede Adnan hoca kadar olmasa da, hatırı sayılır bir hayran kitlesi olduğuna inandığım Alpaslan hocanın televizyon karşısında yaşadığı, swf tadında 50 sanyelik şirin bir anı...
Alparslan Kuytul'un İçki İçiyor İftirasının Cevabı 03:47
Alparslan Kuytul'un İçki İçiyor İftirasının Cevabı 478 izlenme - 2 yıl önce Her daim "yıkılmadım ayaktayım" diyen, Gadasını yediğimiz güzel insan Alparslan kuytul hocamıza zalımlar tabiri caizse altın vuruş yapmaya çalışmışlar. He hey biz yer miyiz? yemeyiz elbet. ankara sincan şubemizin kapatılması gerekçesi http://i.hizliresim.com/rgEkRz.jpg
Açık Saçık Giyinerek İnsanlara Zulmetmeyin 02:23
Açık Saçık Giyinerek İnsanlara Zulmetmeyin 408 izlenme - 3 yıl önce Evet siz, sizler... mini etekler giyip, firikikler veren, dekolte üstüne dekolte açan bayanlar neden yapıyorsunuz bunu ha? Bizim içimiz titiriyo, irkiliyoruz, erekte geçiriyoruz günü, sarsılıyoruz, dişlerimiz kamaşıyor... Niye zalimlik yapıyorsunuz niyeee, bu zulüm niye. Azıyoruz lan biz. Gösterip de vermemek, sürttürüp de çekmek, değdirip de lilili yapmak neyin nesi, ah hele o memeler, memişler, pompişler... zulmediyorsunuz. İçimize atıyoruz.
Grup Furkan - Babacığım 07:18
Grup Furkan - Babacığım 168 izlenme - 2 yıl önce Grup Furkan ın Babacığım adlı bestesine yapılmış bir video kliptir. İyi seyirler dileriz.
Alparslan Kuytul: Benimle Beraraber Peygamberimiz Ankara Eylemindeydi 02:09
Alparslan Kuytul: Benimle Beraraber Peygamberimiz Ankara Eylemindeydi 156 izlenme - 1 yıl önce Alparslan Kuytul, Ankara’da düzenlemiş olduğu mitingde, "Peygamber Efendimiz de bizimle mitingde" diyerek saçmalıklarına bir yenisini daha ekledi. Sözde “din” temalı bir vakfın kurucu başkanı olarak görev yapan ve son dönemde ilgilenmesi gereken asıl alan yerine, siyasi söylemleri ile gündeme gelen Alparslan Kuytul, saçmalıklarına bir yenisini daha ekledi. Ankara’da düzenlediği mitingde Hz. Peygamber’in miting alanında olduğunu iddia eden Kuytul, iddiasını vakıf üyesi iki kadının gördüğü rüyaya dayandırdı. Kuytul, düzenlediği mitingde, kitlesini galeyana getirmek için Hz. Peygamber (s.a.v)'i fütursuzca kullanıp, kendisine hizmet ediyormuş gibi göstermekten sakınmadı.
Bağlılık Ve Sadakat 08:18
Bağlılık Ve Sadakat 253 izlenme - 3 yıl önce Müslümanda bağlılık nasıl olmalı izleyin ve görün..
Hz Ebu Bekir'i Hiç Böyle Dinlediniz mi 03:48
Hz Ebu Bekir'i Hiç Böyle Dinlediniz mi 167 izlenme - 2 yıl önce Kuran ı Kerim sure ayetler müslüman cihad tevbe hoca sohbet dua dualar hadis hz muhammed sav. peygamber efendimiz cihad hac umre mümin namaz oruz zekat haram günahlar helal caiz farz tefsir fıkıh sünnet cennet cehennem kıyamet dini islami videolar vcd çocuklar için islami dini içerikli filmler full indir download yeni video etiketleri kadınlar ve erkek için kişiliğe önemli etkileri etiketler dini videolar google haberler beşiktaş fenerbahçe galatasaray youtube facebook twiter face vodafone turkcell avea yeni bölüm sezon iddaa son part full hd izle fragman özet maç full hd kalite yorumu futbol gol oyun bölümü tek link fotoğraflar görüntüler ne parça albüm nedir nasıl yapılır video türküler pop müzik komik hayvanlar bebek mynet haber kız kızlar çeviri e okul gibi...Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez Şarkı Sözler i: com
Ebu Twitter El Hashtaginin Twitter Üzerinden Cihat İlan Etmesi (Alparslan Kuytul) 07:09
Ebu Twitter El Hashtaginin Twitter Üzerinden Cihat İlan Etmesi (Alparslan Kuytul) 360 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda Ebu Twitter el Hashtagi yani Alparslan Kuytul hocaefendimiz Twitter üzerinden cihat ilan etmiştir ve bu cihat alanında cemaatine gelen hakaretlere nasıl tepki verileceğini belirtmiştir. Ayrıca ateistleri imana getirecek rüya içerir.
Yeni Andımız - İstikbal İslamındır 02:38
Yeni Andımız - İstikbal İslamındır 288 izlenme - 2 yıl önce Furkan Vakfı'nın düzenlediği gecede bu and okunuyor. İleride okullarda okutulursa şaşmayalım!!
Geçmişte Yapılan Günahlar 05:07
Geçmişte Yapılan Günahlar 177 izlenme - 3 yıl önce Şu An Hizmetin İçerisinde Olan Bir Genç Olarak Geçmişte Yaptığım Bazı Büyük Günahlar Aklımdan Çıkmıyor. Furkan vakfına ait sobhbet videosudur.
Batının Gerçek Yüzü 06:23
Batının Gerçek Yüzü 78 izlenme - 2 yıl önce Batının gerçek yüzü.