Hoşgeldiniz!

futbol arenası

Erman Toroğlu - Benimki 20 Santim 01:49
Erman Toroğlu - Benimki 20 Santim 886 izlenme - 3 yıl önce Erman Toroğlu - Benimki 20 Santim
Erman Toroğlu'dan Burak Yılmaz Taklidi 00:43
Erman Toroğlu'dan Burak Yılmaz Taklidi 328 izlenme - 3 yıl önce TRT Spor'da yayınlanan Futbol Arenası programında konu Burak Yılmaz'dan açılıyor. Sergen Yalçın, Burak Yılmaz'ın her hareketten sonra faul beklemesini usturuplu şekilde eleştirirken Erman Hoca'dan inanılmaz bir inleme sesi geliyor. Erman Hoca, eleştirdiği veya anlattığı konuyu yine çok güzel bir örnekle desteklemiş...
Sergen Yalçın - Gekas'ın Her Tarafı Futbolcu Olsa Ne Olur  03:41
Sergen Yalçın - Gekas'ın Her Tarafı Futbolcu Olsa Ne Olur 182 izlenme - 3 yıl önce Futbolculuğu kadar yorumculuğuyla da ilgi odağı olmayı başaran Sergen Yalçın, dün gece Fenerbahçe’yi yıkan Gekas hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Lider Akhisar Belediyespor’un golcü oyuncusu Gekas, dün gece de durmadı. Fenerbahçe’ye karşı iki gol atan Yunan oyuncu yine takımına galibiyeti getiren isimlerin başını çekti. Ne var ki spor programlarının renkli yorumcusu Sergen Yalçın’a kendini beğendirmeyi bir türkü başaramadı! Bakın Yalçın, gecenin adamı olan Gekas için neler söylüyor… “Kendi futbol kalitemizi ortaya koymak için konuşuyorum. Gekas dünyada hangi ligde oynar? Bizden başka nerede oynar? İtalya’da oynar mı, Almanya’da oynar mı, İngiltere’de oynar mı? Bizde oynar bir de Yunanistan’da oynar işte. İyi oyuncu falan filan da bırakın bana Gekas’ı anlatmayı… Gekas’ın her tarafı futbolcu olsa ne olur!”
Sergen Yalçın Gekas'ı Yerden Yere Vurdu 01:18
Sergen Yalçın Gekas'ı Yerden Yere Vurdu 122 izlenme - 3 yıl önce Son 3 haftada attığı 6 golle Spor Toto Süper Lig'e damga vuran Theofanis Gekas, futbol yorumcusu Sergen Yalçın'dan eleştiri aldı. Fenerbahçe ağlarına 2 gol bırakan 34 yaşındaki futbolcunun yalnızca ligimizde ve Yunanistan'da iyi işler yapabileceğini söyleyen Sergen önemli ifadeler kullandı. TRT Spor'da yayınlanan Futbol Arena'sı adlı programda konuşan Sergen Yalçın, "Gekas, dünyada hangi ligde oynar? Bunu bana söyleyin. Bizden başka nerede oynar? İtalya'da, Almanya'da, İspanya'da İngiltere'de... Hiçbirinde oynamaz. Ya Yunan Ligi'nde ya da bizde oynar. İyi oyuncu, gol atıyor falan ama bırakın bana Gekas'ı anlatmayın. Her tarafı futbolcu olsa ne olur? Gençliğinde iyi oynamıştır, falan, filan... 2 gol attı, bu ligin kalitesini ortaya koyuyor. 2 senedir konuşuyoruz, bu 3 oldu. 35 yaşında adamı... Devre arasında 8 takım bunu almak için neler yaptı." sözlerini kullandı.
Erman Toroğlu'nun Ofsaytı Metreyle Anlatması 02:39
Erman Toroğlu'nun Ofsaytı Metreyle Anlatması 99 izlenme - 3 yıl önce Erman Toroğlu, TRT Spor’da yayınlanan Futbol Arenası programında Burak Yılmaz’ın pozisyonunun ofsayt olup olmadığını anlatmak için programa metreyle gelmiş. Metreyi 20 santim açıp “Bakın arkadaşlar, bu 20 santim.” dedikten sonra Sergen Yalçın’a ve moderatöre manidar bir bakış atmış. Önceden çalıştığı televizyon programları maç görüntülerini veremediği için Erman Hoca o zamanlarda pozisyonları anlatmak için sürekli yaratıcı olurdu. Elinde maç görüntüleri olunca bu yaratıcılığı azalmış gibi.
Erman Toroğlu'ndan Güldüren Burak Yılmaz Taklidi 00:49
Erman Toroğlu'ndan Güldüren Burak Yılmaz Taklidi 85 izlenme - 3 yıl önce TRT Spor'da yayınlanan Futbol Arenası programında Erman Toroğlu'nun Burak Yılmaz taklidi izleyenleri güldürdü.
Sergen Yalçın, Trabzon Medyasına Patladı 01:17
Sergen Yalçın, Trabzon Medyasına Patladı 54 izlenme - 3 yıl önce TRT Spor'da yayınlanan Futbol Arenası programının yorumcusu Sergen Yalçın, Trabzon medyasına patladı.
Sergen Yalçın, Hamit Altıntop'u Kızdıracak 04:28
Sergen Yalçın, Hamit Altıntop'u Kızdıracak 29 izlenme - 3 yıl önce Futbol yorumcusu Yalçın, "Seni sahaya çıkaran da oynatan da... Hamit çıkmış bana akıl veriyor. Akıl verme, çık topunu oyna. Biz futbolda 'çocuk geberik' deriz." dedi.
Erman Toroğlu: Selçuk Seni De Götürdü Fatih Hoca 00:41
Erman Toroğlu: Selçuk Seni De Götürdü Fatih Hoca 29 izlenme - 3 yıl önce Futbol yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu, Letonya beraberliği sonrasında yaptığı yorumda "Selçuk'u aldın oynattın ne oldu? Selçuk seni de götürdü Fatih Hoca" dedi.
Toroğlu: Bilic, Çok Büyük Artist... 01:21
Toroğlu: Bilic, Çok Büyük Artist... 12 izlenme - 3 yıl önce TRT Spor'da yayınlanan Futbol Arenası programında konuşan Erman Toroğlu, Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic'e yüklendi.