Hoşgeldiniz!

Futbol Sahası Videoları İzle

Pablo Escobar'ın Özel Hapishanesi - la Catedral 06:34
Pablo Escobar'ın Özel Hapishanesi - la Catedral 3.520 izlenme - 4 ay önce La Catedral oldu hapishane şehir manzaralı Medellín'in içinde, Kolombiya . Cezaevi tarafından sipariş özelliklerine inşa edilmiş medellín karteli lideri Pablo Escobar Escobar beş yıl maksimum terim yetkililere teslim ve hizmet edecek olan Kolombiya hükümeti ile 1991 anlaşması uyarınca, ve Kolombiya hükümeti olmaz iade onu Amerika Birleşik Devletleri . Escobar'ın spesifikasyonlarına göre inşa edilen tesisin yanısıra, Escobar'a da kimin kendisini koruyacağını seçme hakkı verildi ve kendisine sadık koruyucular seçtiğine inanılıyordu. Ayrıca, cezaevi içinde Escobar tutmak yerine, Escobar'ın düşmanları uzak tutmak ve suikast girişimleri onu korumak için daha fazla tasarlanmış inanılırdı. [1] Bitirilmiş cezaevine, aktiviteleri nedeniyle genellikle "Hotel Escobar" ya da "Club Medellín" deniyordu. La Catedral özellikli futbol sahası , dev bebek evi, bar, jakuzi ve şelale. Escobar'ın telefonla onunla konuşurken kızının ikametgahına Medellín şehrine bakmasına izin veren bir teleskop da vardı. [1](wiki)
Futbol Sahalarında Yaşanan Komik Olaylar 06:54
Futbol Sahalarında Yaşanan Komik Olaylar 4.091 izlenme - 3 yıl önce Futbol Sahalarında Yaşanan Komik Olaylar
Kağıttan Mini Futboll Sahası 03:30
Kağıttan Mini Futboll Sahası 2.638 izlenme - 8 yıl önce minikler için
 Futbol Sahasına Pisleyen Köpek 02:44
Futbol Sahasına Pisleyen Köpek 1.099 izlenme - 3 yıl önce Arjantin Ligi'nde oynanan Central-River Plate maçında sahaya giren başı boş bir köpek çimeni görnce dayanamıyor ve sahanın ortasına pisliyor.
hazır doğal rulo çim yetiştirilmesi ve serimi // gebr. peiffer gbr 04:44
hazır doğal rulo çim yetiştirilmesi ve serimi // gebr. peiffer gbr 2.200 izlenme - 6 yıl önce www.ziza.net/tr/rulocim ideal ortamda güçlüce yetiştirilen hazır çim tüm hastalık ve yabancı otlardan arındırılmıştır.uygulama yerinde otlardan arındırılmıştır. www.hazirdogalrulocim.com daha az su daha az bakım ister.sıcak yaz günlerinde hazır çimin sık formu kullanım çevresinde serinlik sağlar ve bol oksijen ihtiva eder. www.baycim.com sık yapılı hazır çim hava kirleticiler için iyi bir filtredir.çim alan oluşturmanın en sağlıklı en hızlı ve en ekonomik yolu hazır çimdir.
Su Üstünde Futbol Sahası İnşa Eden Çocuklar 05:14
Su Üstünde Futbol Sahası İnşa Eden Çocuklar 373 izlenme - 2 yıl önce Tayland’ın Koh Panyee isimli küçük adasında su üstünde yüzen ve balıkçılıkla geçinen bir köy var. Köyün çocukları balıkçılıkla uğraşmalarına rağmen futbol aşığıdırlar. Toprağı olmayan bu köyün çocukları futbolu izlemekle kalmaktadırlar. Kendilerine futbol oynayacak bir alan bulmakta zorlanırlar. 1986 yılında eski tahta parçalarından kendilerine yüzen bir saha inşaa ederler. FC. Panyee isimli futbol takımlarıyla ana karada bir futbol turnuvasına katılmaya karar verirler. Futbol turunuvasında yarı finale kadar çıkan takım 1 farkla elenir. Bütün ada halkı onların bu yaptıklarını destekler ve yeni bir futbol sahası için kendi adalarında yüzün bir saha inşaa ederler. Bir grup genç tüm adanın kaderini değiştirir.
Amerikan Futbolunda Son 50 Yıldaki En İyi Fake 00:45
Amerikan Futbolunda Son 50 Yıldaki En İyi Fake 333 izlenme - 2 yıl önce Villanova ile Boston okulları arasındaki amerikan futbolu maçında Jamal Abdur-Rahman isimli bir eleman rakip takıma on numara fake attı.
Topçu Kışlası İnönü Heykeli İçin Yıkıldı - K. Mısıroğlu 04:05
Topçu Kışlası İnönü Heykeli İçin Yıkıldı - K. Mısıroğlu 310 izlenme - 2 yıl önce Bugün yayalaştırma projesi çerçevesinde malumunuz Taksim'de bir takım düzenlemeler yapılıyor. Bu projenin parçalarından biri de topçu kışlasının yeniden inşasıdır. Videoda izleyeceğiniz üzere topçu kışlası tarihi bir eserken ismet inönünün heykelinin dikilmesi için yıktırılmıştır. Daha sonra o heykel demokrat parti tarafından sökülmüştür. Daha sonra yaşanan hadiseleri izliyoruz.Ortalığı yakan yıkan insanların zihniyetine inat...
Futbol Sahasındaki Davetsiz Misafirler 02:28
Futbol Sahasındaki Davetsiz Misafirler 370 izlenme - 5 yıl önce izlediğiniz için teşekürler
Mario Götze'nin Malaga'nın Sahasına İşemesi 00:24
Mario Götze'nin Malaga'nın Sahasına İşemesi 181 izlenme - 2 yıl önce Çişi gelen götze'nin şampiyonlar ligi maçından önceki antremanda reklam panolarının arkasına topu alma bahanesiyle gidip çüvdürmesi.. Adamın adı götze olduğundan her şey yapılabilir gibi geliyo bana. Belki de bir totemdir. Belki burası benim bölgem diye işaretliyordur. Kim bilir?
Vodafone Arena 03:37
Vodafone Arena 67 izlenme - 3 yıl önce Vodafone Arena İnşaatına Video'lu Bakış
Futbol Sahası Nasıl Beyzbol Sahası Oldu 02:05
Futbol Sahası Nasıl Beyzbol Sahası Oldu 58 izlenme - 4 yıl önce Koca sahayı 1 günde değiştirdiler.
Futbol Sahasına İnmeye Çalışırken Yere Çakıldı 02:15
Futbol Sahasına İnmeye Çalışırken Yere Çakıldı 59 izlenme - 2 yıl önce Brezilya’da futbol sahasına iniş yapmaya çalışan helikopter, başarılı olamayınca düşmeye başladı. Bu anlar helikopterin içinde bulunan bir kişi tarafından saniye saniye kaydedildi.
Gezegenlerin Güneş Sistemindeki Yerlerini Futbol Sahasını Kullanarak Anlatan Video 09:27
Gezegenlerin Güneş Sistemindeki Yerlerini Futbol Sahasını Kullanarak Anlatan Video 29 izlenme - 1 yıl önce Mark Rober, güneş sisteminin en ufak parçası olan 9. gezegenin güneşten ne kadar uzakta olduğunu merak etti. Onun aslında ne kadar uzakta olduğunu bizlere drone yardımıyla anlatmaya çalıştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uçaktan Futbol Sahasına Atlamak 04:38
Uçaktan Futbol Sahasına Atlamak 4 izlenme - 2 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Futbol Sahasında Hayatını Kaybeden 10 Futbolcu 05:29
Futbol Sahasında Hayatını Kaybeden 10 Futbolcu 2 izlenme - 1 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İpe Dizmek Diye Buna Denir 00:18
İpe Dizmek Diye Buna Denir 35 izlenme - 2 yıl önce Futbol sahalarında böyle hareketler ne kadar çok izleyenlerin motivasyonu ve seyir zevki açısından önemliyse, bu hareketlere maruz kalan futbolcular için ise tam tersi bir etki yaratır. Bu maçta futbolcunun attığı çalımlar gerçekten müthiş.
Kimse Gözlerine inanamadı! Futbol Sahasında Sihir 00:25
Kimse Gözlerine inanamadı! Futbol Sahasında Sihir 8 izlenme - 1 yıl önce Venezuella'da Zamora takımı oyuncusu olan Carlos Martinez, Estudiantes maçında attıkları gol sonrasında yaptığı sihir ile tüm dünyayı şaşkına çevirdi.
Bolu'ya 300 Futbol ve 15 Golf Sahası Yapılması Planlanıyor 03:33
Bolu'ya 300 Futbol ve 15 Golf Sahası Yapılması Planlanıyor 2 izlenme - 7 ay önce Her sezon öncesi futbol takımlarının kamp dönemini geçirdiği, güreş ve basket milli takımlarının tercih ettiği Bolu'da 300 futbol ve 15 golf sahasının yapımı için çalışmalar başladı.
Çocuklara 05:02
Çocuklara "Organik" Futbol Sahası 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çocuklara "organik" futbol sahası- Futbol sahasından çeşitli açılardan detay görüntü- Gençlerbirliği Kulübü İdari Asbaşkanı Arif Ölmez Çocuklara "organik" futbol sahası- Gençlerbirliği Kulübü İdari Asbaşkanı Ölmez: "Altyapı ve futbol okullarımızdaki çocuklarımızın oynadığı halı sahamıza hindistan cevizi ağacının kabuğundan üretilen organik granül tatbik ettik"- "Kamuoyunda SBR granülünün kanserojen olduğuna dair yaygın bir kanı var. Biz de risk almayarak halı sahamızda bu maddenin kullanımdan vazgeçtik"- Prof. Dr. Akdur: "Lastik geri dönüşümüne ilişkin Arnold Schwarzenegger bir rapor hazırlattı.
Sahayı Ringe Çevirdiler 01:22
Sahayı Ringe Çevirdiler 2 izlenme - 1 yıl önce İngiliz ve Fransız deniz kuvvetlerinin rugby takımları arasında oynanan maç bir anda kavgaya dönüştü. Önceki gece Fransa’nın Toulon kentinde oynanan maçta kimsenin anlayamadığı bir sebepten dolayı iki oyuncu arasında başlayan yumruklaşma birkaç saniye sonra takımlar arası boks maçına döndü. Nerdeyse bütün oyuncuların hatta saha kenarındaki teknik ekiplerin de karıştığı kavga yaklaşık 2 dakika devam etti. Hakemlerin ve güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle yatışan kavga sonucu maç kaldığı yerden devam etti. Fransa’nın 28’e 6 galibiyetiyle sonuçlanan maçtan sonra iki takım oyuncuları ve teknik ekip hiçbir şey olmamış gibi birlikte yemeğe gittiler.