Hoşgeldiniz!

Futbol Topu Videoları İzle

İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 00:14
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 8.639 izlenme - 2 yıl önce Ummadık taş baş yarar atasözünü bize bir kez daha hatırlatan hacı amca karşınızda. Futbol topu ile sergilediği hareketler inanılmaz.
Helyum Dolu Futbol Topu ile Şut Çekmek 05:28
Helyum Dolu Futbol Topu ile Şut Çekmek 864 izlenme - 3 ay önce Bu videoda futbol topunu helyum gazı ile doldurup şut çekme kapışması yaptık. Bakalım helyum ile dolunca şut çekmek daha kolay mı yoksa daha zor mu olacak? YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Futbol Topunu Kafadan Kafaya Pas Yapıp Hiç Düşürmemek! 01:06
Futbol Topunu Kafadan Kafaya Pas Yapıp Hiç Düşürmemek! 2.418 izlenme - 1 yıl önce Almanya 2 lig takımı Heidenheim futbol takımı oyuncularının soyunma odasındaki başarılı futbol topuyla kafadan kafaya pas yapmalarını izliyoruz
Sözlü Sınavda İlginç Sorular - Torpil 01:52
Sözlü Sınavda İlginç Sorular - Torpil 4.706 izlenme - 2 yıl önce Milli Eğitim Şube Müdürlüğü'nün görevde yükselme sözlü sınavında sorulan sorular pes dedirtti. Skandal sınavda, adaylara alanları dışında sorular yöneltildi. Pinpon ve futbol topunun ağırlığı, Eyfel kulesindeki basamakların sayısı, Gorbaçov'un eşinin adı gibi sorular adayların elenmesine neden oldu.
Yavru Kediye Futbol Topu Muamelesi Yapmak ( 18) 00:29
Yavru Kediye Futbol Topu Muamelesi Yapmak ( 18) 4.478 izlenme - 2 yıl önce İspanya'da sosyal medya hesaplarında bir gencin yavru kediye tekme attığı görüntüler hızla yayıldı. Görüntülerin hızla yayılması hayvan severlerin de tepkisini çekti. Görüntülerde, bir gencin yavru kediyi önce yere bırakıp, daha sonra bir futbol topu gibi vurarak havaya fırlattığı gözüküyor. Hayvan severlerin tepkilerinden sonra olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Çok Komik Futbol Topu 00:48
Çok Komik Futbol Topu 11.937 izlenme - 9 yıl önce
Futbol Topu Şeklinde Pasta Tarifi 04:03
Futbol Topu Şeklinde Pasta Tarifi 5.020 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/futbol-topu-seklinde-cupcake-tarifi/ Derbi heyecanına yakışır şahane ve pratik bir pasta yapmaya ne dersiniz? Futbol topu şeklinde pasta tarifimiz ile sahanın olmasa da sofranın yıldızı siz olun!
Futbol Topu İle Cebelleşen Kartal 00:36
Futbol Topu İle Cebelleşen Kartal 1.557 izlenme - 1 yıl önce Bir UBC (The University of British Columbia) öğrencisinin çektiği bu videodaki kartal, büyük ihtimal futbol topunu yemek zannettiği için ya da başka bir nedenden top ile cebelleşiyor.
Futbol Topu Nasıl Yapılır? 04:26
Futbol Topu Nasıl Yapılır? 1.830 izlenme - 2 yıl önce Çocukken gerçek futbol topu çok ağırmış la, kafana çarpsa ölürsün olum sen diye muhabbet dönerdi. İşte o gerçek futbol topunun nasıl imal edildiğini görüyoruz.
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder 02:42
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder 3.620 izlenme - 2 yıl önce Çocuklaar siz hiç greyder gördünüz mü. Şehirlerin her yeri beton olduğu için çok nadir şehirde çalışrlar. Çünkü greyderler toprak kürümek, aktarmak ve kazımak için çalışır. Bazende ormanı yada arsayı bitki köklerinden arındırmak için çalışırlar. Çok Harikadır greyderler. Bebetürkümüzün greyderide size sayıları saymasını öğretecek. Hadi onunla oynamayı deneyelim. . -
En Sihirli Ruffles Numarası 01:12
En Sihirli Ruffles Numarası 14.281 izlenme - 8 yıl önce çaylak sihirbaz... ta taaaaaaaaaaaaa!
Futbol Topu İle Şaşırtıcı Hareketler Yapıyor 01:27
Futbol Topu İle Şaşırtıcı Hareketler Yapıyor 4.662 izlenme - 7 yıl önce futbol topu ile şaşırtıcı hareketler yapıyor
Futbol Topuyla Kız Tavlamak 02:06
Futbol Topuyla Kız Tavlamak 1.486 izlenme - 3 yıl önce Futbol Topuyla Kız Tavlamak 30.12.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Futbol Topuyla Kız Tavlamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
En Üşengeç Ruffles Yeme. 02:17
En Üşengeç Ruffles Yeme. 8.838 izlenme - 8 yıl önce Biri üşengeç,biri agresif iki arkadaş film izlerken üşengeç olanın canı ruffles çeker ve agresif olanın film keyfini mahvetmektedir.agresif olan mandal,çamaşır ipi ve etek kullanarak bu işin üstesinden traji komik bir şekilde gelecektir.
Dünyanın Her Yerinde Top Sektiren Adam 03:55
Dünyanın Her Yerinde Top Sektiren Adam 1.885 izlenme - 3 yıl önce Bu adam dünyanı her yerinde top sektirmiş ve ortaya mükemmel görüntüler çıkmış.
nuri şahin'den inanılmaz şov 00:45
nuri şahin'den inanılmaz şov 3.635 izlenme - 6 yıl önce deplasman maçına giderken takım otobüsünün ön kapısına nuri şahin arka kapısına dortmund kalecisi roman weidenfeller geçiyor. otobüs bir köprünün altından geçerken ön kapı açılıyor ve nuri şahin köprünün duvarına mükemmel bir şut çekiyor köprünün duvarına çarpan top nuri şahinin mükemmel zamanlaması ile otobüsün arka kapısındanki roman weidenfellerin ellerinde kalıyor.
Ağızla En Fazla Ruffles Yakalama! 01:20
Ağızla En Fazla Ruffles Yakalama! 8.889 izlenme - 8 yıl önce mandalla çamaşır ipine asılan ruffles'lar gözleri bağlı yarışmacılar tarafından ağızlarıyla yakalanmaya çalışılır, ortaya ilginç bir manzara çıkar.
En Hizli Ruffles Çekme Rekoru 00:52
En Hizli Ruffles Çekme Rekoru 8.648 izlenme - 8 yıl önce blok flütü düŞürmeden askiyla ruffles çekme yariŞmasi
Kafasına Çarpan Topu Araklayan Fenerbahçe Taraftarı 00:33
Kafasına Çarpan Topu Araklayan Fenerbahçe Taraftarı 1.321 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe - Trabzonspor maçının 37. dakikasında Mehmet Topal'ın sert şutunda top tribüne gider. Fenerbahçeli bir taraftar kafasına isabet eden topu yanında getirdiği çantasına koyarak götüm götüm oradan uzaklaşır. Sunucularda askerliği nerede yaptılarsa artık olayı yer değiştirme olarak açıklamışlar.
Top Üzerine En Fazla Ruffles Dizme 01:18
Top Üzerine En Fazla Ruffles Dizme 6.836 izlenme - 8 yıl önce futbol topu ve plastik top üzerine en fazla ruffles paketini dizme yarışması.
Ruffles La En İyi Yilan Dansi 01:11
Ruffles La En İyi Yilan Dansi 5.452 izlenme - 8 yıl önce ruffles la en İyİ yilan dansi ruffles fülüt çamaŞir İpİ
Çamaşır İpiyle En Fazla Ruffles Düşürme 02:32
Çamaşır İpiyle En Fazla Ruffles Düşürme 2.617 izlenme - 8 yıl önce bakalım çamaşır ipiyle en fazla ruffles'ı kim düşürücek
Ruffles'a Çarpmadan En Fazla Eğilme 00:47
Ruffles'a Çarpmadan En Fazla Eğilme 5.218 izlenme - 8 yıl önce
En Zor Ruffles Olayi 01:27
En Zor Ruffles Olayi 4.490 izlenme - 8 yıl önce eskİ bİr bİsİkletİn üzerİnde son sürat gİderken mandal ve cetvel yardimiyla çamasir İpİne asili bİr paket rufflesİ yakalamak enİmn olun göründüĞünden daha zor
futbol topu uçurdu [brooklyn17] !! 00:05
futbol topu uçurdu [brooklyn17] !! 1.105 izlenme - 7 yıl önce brooklyn17
Ruffles La En Sıcak Anlar 01:45
Ruffles La En Sıcak Anlar 4.204 izlenme - 8 yıl önce en soğuk anları ateşleyen cips
Ruffles Yemenin En Mistik Hali.. 00:57
Ruffles Yemenin En Mistik Hali.. 4.215 izlenme - 8 yıl önce blok flüt, çamaşır ipi, ruffles... elleri bağlı genç, düşünce gücüyle ruffles paketini açmaya çalışır..
En Hızlı Ruffles Taşıma 03:07
En Hızlı Ruffles Taşıma 4.181 izlenme - 8 yıl önce çamaşır ipi , mandal , ruffles
Tahtadan Usta İşi Muhteşem Futbol Topu Yapımı 13:33
Tahtadan Usta İşi Muhteşem Futbol Topu Yapımı 75 izlenme - 4 ay önce Rus marangoz Vladimir Zhilenko ahşap beşgenleri mükemmel bir futbol topunun nasıl dönüştüğünü bizlere bu videosunda gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Top Cambazları 01:50
Top Cambazları 566 izlenme - 3 yıl önce Futbol topuyla inanılmaz şov! Her tarafa kolaylıkla basket atıyorlar...