Hoşgeldiniz!

futbol zirvesi

Aziz Yıldırım ile Dursun Özbek Birbirlerine Sarıldı 00:43
Aziz Yıldırım ile Dursun Özbek Birbirlerine Sarıldı 3.402 izlenme - 1 yıl önce Futbol Zirvesi organizasyonuda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın isteği üzerine Aziz Yıldırım ile Dursun Özbek birbirlerine sarıldı.
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 02:46
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 513 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" dedi. Kulüpler Birliği Vakfı tarafından gerçekleştirilen "Futbol Zirvesi", İstanbul'da başladı. Açılış konuşmasını yapan Kılıç, bu organizasyonda sadece Türkiye'de değil dünyada da futbolun nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda fikirlerin ortaya konacağına inandığını belirterek, "Medeniyetlerin bir araya geldiği İstanbul'da ve ülkemizde, tüm spor camiasına katkı verecek fikirlerin, yine İstanbul'da müzakere edildikten sonra dünyaya açılacağına inanıyorum" dedi. Kulüplerin mali durumuyla ilgili konunun önemli olduğunu vurgulayan Kılıç, "Türkiye'deki futbol kulüplerinin mali yapısıyla ilgili ciddi bazı emareler var. Gelecekte bununla ilgili bazı sıkıntılı konular olabilir. Olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdiden bunun çalışmasına başladık ama yasal altyapıyı oluşturarak yapmalıyız. Kulüpler yasası... Bizim bunu çok profesyonel anlamda çalışarak, şu anda geldiği noktadan artık son halini vererek, yasal altyapısını iyi kurarak ileriyi görmemiz gerekiyor. Tüm paydaşlarla yoğun çalışma içindeyiz. Bu yasal altyapılar oturmadan zaten gelecekle ilgili adımlardan bir şey elde edemeyiz" diye konuştu. UEFA kriterlerinin uygulanması konusundaki zorunluluğu hatırlatan Bakan Kılıç, bu noktaya gelmeden işi halletmek istediklerini vurgulayarak, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da sporun içinden geldiğini vurgulayan Kılıç, "Başbakanlığı döneminde futbol oynadığını ve goller attığını hatırlatmak istiyorum. Futbol ve sporun içinde olan, yakından takip eden, desteklemek amacıyla ciddi çalışmalar yapan Cumhurbaşkanımız var. Spor camiası içinde olan herkesle bir arada olarak, sporumuzu daha iyi günlere taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Buradan çıkacak sonuçların spor camiasına hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
Futbol Zirvesi'nde Aziz Yıldırım'la Emre Belözoğlu'nun Diyaloğu Güldürdü 01:04
Futbol Zirvesi'nde Aziz Yıldırım'la Emre Belözoğlu'nun Diyaloğu Güldürdü 97 izlenme - 1 yıl önce Futbol zirvesinde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, elindeki kağıdı Emre Belözoğlu'na verince Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım espriyle "Hayırdır, ne oluyor Emre" diye takıldı.
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Kızı Neslihan Özbek De Berat Aldı 06:51
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Kızı Neslihan Özbek De Berat Aldı 159 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in kızı Neslihan Özbek de berat aldı (2) (Tür: Spor) Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in kızı Neslihan Özbek de berat aldı Galatasaray'da yeni üyelere beratları verildi Yeni üyeler arasında Kenan İmirzalıoğlu da bulunuyor Mustafa AKIN, İstanbul-DHA Galatasaray Kulübü'e 2015 yılında üye olan 293 kişiye düzenlenen törenle beratları verildi.
Dursun Özbek 02:25
Dursun Özbek "Podolski İçin Bana Gelmiş Bir Teklif Yok" 109 izlenme - 2 yıl önce Dursun Özbek "Podolski için bana gelmiş bir teklif yok" "Sadece oyuncu satmaya değil, aynı zamanda sportif başarıya da odaklanmış bir kulübüz" "Mücadelemiz aynı hırsla devam edecek" "Hocam bana takımın iyi seviyede olduğunu söyledi" Mustafa AKIN İstanbul,(DHA) Galatasaray Kulübü'ne 2015 yılında üye olan 293 kişiye düzenlenen törenle beratları verildi.
Futbol Zirvesi'nde Köşe Kapmaca 03:14
Futbol Zirvesi'nde Köşe Kapmaca 45 izlenme - 1 yıl önce - Futbol Zirvesi'nde köşe kapmacaİSTANBUL - Sabah saatlerinde başlayan 2. Futbol Zirvesi'nde Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, sahnede Yıldırım Demirören ve Dursun Özbek'le bir araya gelmeme çabası dikkatlerden kaçmadı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2. Futbol Zirvesi'nde Konuştu 09:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2. Futbol Zirvesi'nde Konuştu 33 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2. Futbol Zirvesi'nde konuştu
Futbol Zirvesi'nde Aziz Yıldırım İle Aykut Kocaman Bir Süre Sohbet Etti 01:04
Futbol Zirvesi'nde Aziz Yıldırım İle Aykut Kocaman Bir Süre Sohbet Etti 42 izlenme - 1 yıl önce Futbol Zirvesi'nde ismi Fenerbahçe ile anılan Aykut Kocaman ile Aziz Yıldırım bir süre sohbet etti, törenle yan yana durdu.
Futbol Zirvesi 05:32
Futbol Zirvesi" - Özbek ve Orman 14 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Galatasaray Kulübü Başkanı Özbek konuşması Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman konuşması "Futbol Zirvesi" Galatasaray Kulübü Başkanı Özbek: "UEFA'nın fair-play kriterlerine uyum sağlayabilmemiz için önce Türkiye'de süzgeçten geçmemiz lazım" Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman: "Bir kulübün büyümesiyle hiçbir şey elde edilemeyecek.
Emre Belözoğlu, Futbol Zirvesi'nde Espriyi Patlattı: Galatasaray'dan Teklif Aldım 01:00
Emre Belözoğlu, Futbol Zirvesi'nde Espriyi Patlattı: Galatasaray'dan Teklif Aldım 4 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in verdiği dosyayı alan Emre Belözoğlu, Aziz Yıldırım'ın "Bir de Fenerliyim diyor." sözlerine "Galatasaray'dan transfer teklifi aldım." cevabını verdi.
Demirören: Türkiye İçin Bu Ev Sahipliği Büyük Bir Onurdur 01:41
Demirören: Türkiye İçin Bu Ev Sahipliği Büyük Bir Onurdur 0 izlenme - 8 ay önce Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, FIFA Futbol Zirvesi’nde yaptığı açıklamada, “Ekonomisiyle dünyada ilk 6 arasına giren, organizasyonlarıyla futbolun yükselen yıldızı olan Türkiye için bu ev sahipliği büyük bir onurdur” dedi . FIFA'ya üye federasyonların başkan ve üst düzey yöneticilerini bir araya getiren FIFA Futbol Zirvesi, İstanbul Shangri-La Bosphorus Otel'de gerçekleşti. Toplantıya FIFA Başkanı Gianni Infantino ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören de katıldı.. Infantino’yu Türkiye’de ağırlamaktan dolayı sevinç duyduğunu belirten Demirören, “Infantino’ya Türkiye bulunduğu için teşekkür ediyoruz. Ekonomisiyle dünyada ilk 6 arasına giren, organizasyonlarıyla futbolun yükselen yıldızı olan Türkiye için bu ev sahipliği büyük bir onurdur. FIFA Zirvesi, FIFA reformlarının temellerinin atıldığı çok önemli buluşmalardır. Bu toplantılar, futbolun dostluk, barış ve kardeşlik ilkelerine büyük katkı sağlamaktadır. TFF olarak bu ilkelerin yayılmasının yanı sıra Fair-Play öncüsü olmak için çalışmalar sağlıyoruz. Bizim için futbol, barışın ortak dili. Futbolu öldüren şiddet, şike, ırkçılık ve yada dışı dopinge mücadelemiz hep devam edecek. FIFA’nın 26. üyesi olan Türkiye, FIFA ile hep iyi ilişkiler sağlamıştır. Bu iş birliğinin ortak projelerle artacağını düşünüyorum” diye konuştu.