Hoşgeldiniz!

Fütursuzca Videoları İzle

Annelere Yapılan Fütursuz Şakalar 03:54
Annelere Yapılan Fütursuz Şakalar 18.377 izlenme - 2 yıl önce Gençler böyle bir fütursuzca şaka yapmış tepkiler bazılarında gayet ilginç olmuş. Amacı Olmayan Grup gerçekten amaçsızlar.
 Hunharca Gülen Adamın Her Şey Dahil'e de Çıkması 07:13
Hunharca Gülen Adamın Her Şey Dahil'e de Çıkması 12.931 izlenme - 3 yıl önce Malzeme var ya, onu değerlendirmek lazım. Gayrı her programda görebiliriz.
Fütursuzca Gülen Adam 00:57
Fütursuzca Gülen Adam 3.956 izlenme - 3 yıl önce Futursuza Gülen Adam - Motur yukarıdamı galdı. 26.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Fütursuzca Gülen Adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Umarsızca Gülen Adam 01:12
Umarsızca Gülen Adam 1.940 izlenme - 2 yıl önce Türk motiflerinin sergilendiği evinde kendini kameraya alıp çocuğunun okulda yaşadığı olayı anlatan sanayi tipi abimiz, anlattığı olaya hunharca gülümsüyor. Gülerken de bir yandan kameraya kızıyor.
Umarsızca Gülen Adam 2 04:27
Umarsızca Gülen Adam 2 1.548 izlenme - 2 yıl önce Umarsızca Gülen Adam kendi taklitlerinden birini izleyip bunu videoya kaydederken tekrar hunharca gülüyor. Sonra bu kaydettiği videoyu izlerken yine hunharca gülüyor. Abi inception'a bağlamış durumda.
Fütursuzca Gülen Adam Reloaded 01:39
Fütursuzca Gülen Adam Reloaded 502 izlenme - 2 yıl önce Geçen yıl düşen arkadaşlarına kahkahalarla gülmesiyle alkislarlayasiyorum'u sallayan abimizi tekrar hatırlatmak için yükledim bu videoyu. Eğlenmek için kendine vakit ayırabilen insanları görmek buna fırsat bulamayanları gülümsetebiliyor en azından.
Fütursuzca Gülen Adam 01:12
Fütursuzca Gülen Adam 714 izlenme - 3 yıl önce Fütursuzca Gülen Adam
Fütursuzca Gülen Adam 3 01:09
Fütursuzca Gülen Adam 3 354 izlenme - 2 yıl önce Şen şakrak kahkahalarıyla gönlümüzü kazanan ve artık daha farklı gülmemize sebep olan Ordu' lu abimizin yeni videosu
Umarsızca Gülen Adamın Oğlu - Stv 04:17
Umarsızca Gülen Adamın Oğlu - Stv 512 izlenme - 2 yıl önce Umarsızca gülen adamın merak edilen ve trajik öyküye sahip olan umarsızca gülen adamın oğlu 8. düzlem program formatıyla sunulmuş. İzlenilesi bir kısa film...
Kadir İnanır'a Hunharca Gülen Kötü Adamlar 00:26
Kadir İnanır'a Hunharca Gülen Kötü Adamlar 341 izlenme - 2 yıl önce Silahlara veda filminden bir kesit. Bir grup kendini bilmez, Deli Kadir abiye hunharca gülüyor. Hiç oldu mu şimdi
Fütursuzca Gülen Adam Reloaded 2 01:39
Fütursuzca Gülen Adam Reloaded 2 347 izlenme - 2 yıl önce Geçen yıl düşen arkadaşlarına kahkahalarla gülmesiyle alkislarlayasiyorum'u sallayan abimizi tekrar hatırlatmak için yükledim bu videoyu. Eğlenmek için kendine vakit ayırabilen insanları görmek buna fırsat bulamayanları gülümsetebiliyor en azından.
Fütursuzca Dans Etmek 03:14
Fütursuzca Dans Etmek 236 izlenme - 1 yıl önce iki kafadarın muhtemel rusyada yada adana geçen dans macerasını ve insanların tepkilerini izleyek samsunda olabilir
Fütursuzca Gülen Adam 5 - Egsoza Dal Sokarak İttirmek 09:38
Fütursuzca Gülen Adam 5 - Egsoza Dal Sokarak İttirmek 180 izlenme - 1 yıl önce Fütursuzca Gülen Adam 2.34 üncü dakikada kafasını çalıştırıyor ve egzoza odun sokarak arkadaşını ittiriyor. O komik olduğu kadar zeki bir insandır.
Hunharca Gülen Adamın Yaşantısı 01:33
Hunharca Gülen Adamın Yaşantısı 317 izlenme - 2 yıl önce Önceki videolara göre pek bi duygusal video çekmiş abimiz. Bakalım hayatı nasıl geçiyor?
Justin Bieber Gören Kızlara Hunharca Gülmek 00:44
Justin Bieber Gören Kızlara Hunharca Gülmek 261 izlenme - 2 yıl önce Seslendirme yok. justin bieber gören kızlara, duygulara tercüman olup hunharca gülen adam var. Hep beraber izleyelim.
Fütürsuzca Dans Eden Adam 04:00
Fütürsuzca Dans Eden Adam 150 izlenme - 1 yıl önce Fütürsuzca gülen adamın youtube kanalından bulduğum bir video. Aşağıdaki açıklama kendisine aittir. " Can sıksından eskıden kalma goruntulerdır ancak benım ıctıgım adıyaman sıgarasıdır ıste ınsna boyle kafa yapıyor tavsıyemdır tıryakıler mutlaka adıyaman tutunun denesınler 1 ay sonra artık dıger sıgaraları begenmezsınız ınanın. "
Hunharca Gülen Adamın 7'de 7'ye de Çıkması 02:58
Hunharca Gülen Adamın 7'de 7'ye de Çıkması 180 izlenme - 2 yıl önce Başkası adına utanmak lafımızın tamm karşılığı bu videoda. Zorla gülmeye çalışmak da ayrı bir olay. Güldükçe de alkışlanıyor, iner misin çıkar mısın gibi.
Hunharca Gülen Adamın Her Şey Dahil'e de Çıkması 07:13
Hunharca Gülen Adamın Her Şey Dahil'e de Çıkması 265 izlenme - 2 yıl önce Malzeme var ya, onu değerlendirmek lazım. Gayrı her programda görebiliriz.
Fütursuzca Gülen Adam - Korgan Karakoyun Ormanı Yalman Tepesi 04:04
Fütursuzca Gülen Adam - Korgan Karakoyun Ormanı Yalman Tepesi 214 izlenme - 2 yıl önce Fütursuzuca Gülen Adam Ordu Korgan Karakoyun Ormanı Yalman tepesi'nden o eşsiz gülüşüyle yine karşınızda, hep beraber izleyelim.
Taklitçi Mustafa Amca (Fütursuzca Gülen Adam'ın Hemşehrisi) 02:45
Taklitçi Mustafa Amca (Fütursuzca Gülen Adam'ın Hemşehrisi) 235 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin bildiği gibi sitemizin fenomenlerinden "Fütursuzca Gülen Adam" abimiz Abdurrahim Kayabaş çok izlendi, çok sevildi. Şimdide Abdurrahim abimiz aracılığıyla, hemşehrisi Mustafa amcayı izleyeceğiz. Amcamız kargadan kediye, köpekden kurbağaya bir sürü hayvanı taklit edebildiği gibi tam olmasada bir ara Hülya Avşar ve Bülent Ersoy taklidi yapıyor. Ayırca fenomenimiz Abdurrahim abiyi 00:35'de görebilirsiniz. Şunlar Fütursuzca Gülen Adam'ın sitemizdeki videoları: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82854/futursuzca-gulen-adam-reloaded http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65300/futursuzca-gulen-adam-5-egsoza-dal-sokarak-ittirmek http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65177/futursuzca-gulen-adam-4-final-vurusu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65088/futursuzca-gulen-adam-3 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65039/futursuzca-gulen-adam-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64893/futursuzca-gulen-adam-motur-yukarda-mi-galdi Şuda Abdurrahim abinin devam eden serüvenlerini yayınladığı kanalı: www.youtube.com/kroscu52
Ömür Törpüsü Gülüş 01:07
Ömür Törpüsü Gülüş 160 izlenme - 1 yıl önce Bu nasıl bir enerji, nasıl bir gülüştür ya rabb. Ömrümden ömür gitti. Bildiğin Armadillo şuna bak. Bildiğin lanet halkası...
Fütursuzca Gülen Adam Reloaded 01:20
Fütursuzca Gülen Adam Reloaded 189 izlenme - 2 yıl önce Ordu, Korganlı abimizin müthiş hobisi ve arkadaşlarını deli eden gülmesi ile çekimlere devam etmektedir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65300/futursuzca-gulen-adam-5-egsoza-dal-sokarak-ittirmek http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65088/futursuzca-gulen-adam-3 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65039/futursuzca-gulen-adam-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65177/futursuzca-gulen-adam-4-final-vurusu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64893/futursuzca-gulen-adam-motur-yukarda-mi-galdi
Fütursuzca Gülen Motorkrosçu 3 01:09
Fütursuzca Gülen Motorkrosçu 3 164 izlenme - 2 yıl önce Şen şakrak kahkahalarıyla gönlümüzü kazanan ve artık daha farklı gülmemize sebep olan Ordu' lu abimizin yeni videosu. İzlemeye Doyum olmaz.
Fütursuzca Gülen Motorkrosçu 2 01:44
Fütursuzca Gülen Motorkrosçu 2 153 izlenme - 2 yıl önce Fütursuzca gülen adam videosunu izlerken neşelerine hayran kaldıgım ve youtubeda diger videolarına ulaştıgım kroscu52 adlı Ordulu arkadaşların bu videosu sesli gülmeme sebep oldu, buradaki paylaşımı da haketmiştir. Belirtmeden geçemeyecem süper bir hobileri var. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64893/futursuzca-gulen-adam-motur-yukarda-mi-galdi
Taklitçi Mustafa Amca - Fütursuzca Gülen Adam'ın Hemşehrisi 02:45
Taklitçi Mustafa Amca - Fütursuzca Gülen Adam'ın Hemşehrisi 130 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin bildiği gibi sitemizin fenomenlerinden "Fütursuzca Gülen Adam" abimiz Abdurrahim Kayabaş çok izlendi, çok sevildi. Şimdide Abdurrahim abimiz aracılığıyla, hemşehrisi Mustafa amcayı izleyeceğiz. Amcamız kargadan kediye, köpekden kurbağaya bir sürü hayvanı taklit edebildiği gibi tam olmasada bir ara Hülya Avşar ve Bülent Ersoy taklidi yapıyor. Ayırca fenomenimiz Abdurrahim abiyi 00:35'de görebilirsiniz. Şunlar Fütursuzca Gülen Adam'ın sitemizdeki videoları: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82854/futursuzca-gulen-adam-reloaded http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65300/futursuzca-gulen-adam-5-egsoza-dal-sokarak-ittirmek http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65177/futursuzca-gulen-adam-4-final-vurusu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65088/futursuzca-gulen-adam-3 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65039/futursuzca-gulen-adam-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64893/futursuzca-gulen-adam-motur-yukarda-mi-galdi Şuda Abdurrahim abinin devam eden serüvenlerini yayınladığı kanalı: www.youtube.com/kroscu52
Hunharca Dans Eden Nine 01:31
Hunharca Dans Eden Nine 108 izlenme - 2 yıl önce Yer Hindistan, yaşlı nine ne olduğu belli olmayan dans şekliyle insana ibret veriyor. izleyelim ya da izlemeseniz de olur.
Fütursuzca Gülen Adam Korgan Karakoyun Ormanı Yalman Tepesi 04:04
Fütursuzca Gülen Adam Korgan Karakoyun Ormanı Yalman Tepesi 97 izlenme - 2 yıl önce Fütursuzuca Gülen Adam Ordu Korgan Karakoyun Ormanı Yalman tepesi'nden o eşsiz gülüşüyle yine karşınızda, hep beraber izleyelim. biz de gülelim tabii.
Fütursuzca Gülen Adam Motur Yukarda mı Galdı 00:57
Fütursuzca Gülen Adam Motur Yukarda mı Galdı 89 izlenme - 2 yıl önce Yurdum insanı ortama neşe katmak için ufak bi komiklikte kahkahayı patlatır. motorları kapıp iş yorgunluğunu atan bu abilerimiz, içlerinde barındırdıkları pervasızca gülen bu esrarengiz adamın gülüşüyle neşe bulur. düşme esnasından sonra bi sessizlik oluşur. beyinde anlık kırık çıkık tespiti yapılır ve ardından gülme efekti patlayıverir.
Fütursuzca Suya Atlayan Gençler  05:34
Fütursuzca Suya Atlayan Gençler 46 izlenme - 2 yıl önce Metrelerce yükseklikten korkusuzca ve hunharca suya atlayan gençlerin eğlencesini izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Fütursuzca Gülen Adam 5 Egsoza Dal Sokarak İttirmek 09:38
Fütursuzca Gülen Adam 5 Egsoza Dal Sokarak İttirmek 58 izlenme - 2 yıl önce Fütursuzca Gülen Adam 2.34 üncü dakikada kafasını çalıştırıyor ve egzoza odun sokarak arkadaşını ittiriyor. O komik olduğu kadar zeki bir insandır. İzlemeye doyum olmaz.