Hoşgeldiniz!

füze

Milli Füzeler Teyakkuzda 00:08
Milli Füzeler Teyakkuzda 33.385 izlenme - 2 yıl önce Panik Yapmaya gerek yok yerli füzelerimiz teyakkuzda, gönlünüzü ferah tutun.
Japonya'da Füze Gibi Frikik! 00:39
Japonya'da Füze Gibi Frikik! 61.208 izlenme - 4 yıl önce Cerezo Osaka ile Sagan Tosu arasında oynanan Japonya 1. lig maçında Osaka forması giyen Endo inanılmaz bir frikik golüne imza attı.
el yapımı füze 02:05
el yapımı füze 54.662 izlenme - 10 yıl önce hmmm yorum yoq yorum sizden
Zlatan İbrahimovic'den 180 km Hızında Füze! 00:13
Zlatan İbrahimovic'den 180 km Hızında Füze! 55.728 izlenme - 5 yıl önce İşte Zlatan İbrahimoviç'in nice ağlarına 180 km hızla gönderdiği füze.
Seri Top Atışı Yapan Bisikletli 01:36
Seri Top Atışı Yapan Bisikletli 3.960 izlenme - 4 ay önce motorcuların mağdur olduğu bir video daha izliyoruz efendim
Füze Atan Transformers Car 00:34
Füze Atan Transformers Car 40.235 izlenme - 6 yıl önce FÜZE ATAN TRANSFORMERS CAR
Kaliforniya'da Gökyüzünde Görülen Parlak Cisim 03:03
Kaliforniya'da Gökyüzünde Görülen Parlak Cisim 2.362 izlenme - 4 ay önce Abd'nin Kaliforniya eyaletinin en kalabalık şehris Los Angeles'ta gece gökyüzünde görülen parlak ve kuyruklu yıldız benzeri bir cisim halk arasında paniğe neden oldu. Daha öncede Kaliforniya'da gökyüzünde bir kaç kez parlak cisim görülmüş ve Orange County polis yetkilileri o cisimlerin, donanmanın denediği bir füze olduğunu açıklamıştı.
Türkiye'nin Bunker Buster Füze Denemesi 03:30
Türkiye'nin Bunker Buster Füze Denemesi 23.507 izlenme - 3 yıl önce Yapay veya mağara gibi doğal sığınakları yok edebilen Nüfuz Edici Bomba (NEB) testlerde hedefleri başarıyla vurdu. TÜBİTAK Savunma Sanayi Geliştirme Enstitüsü (SAGE) tarafından üzerinde yıllardır büyük bir gizlilikle çalışılan sığınak ve mağara delici bombanın yeni görüntüleri yayınlandı.
 Kuzey Kore Televizyonu Gururla Mars-15 Füzesini Sunar 13:48
Kuzey Kore Televizyonu Gururla Mars-15 Füzesini Sunar 3.147 izlenme - 5 ay önce Kuzey Kore Televizyonu, liderleri Kim Jong-un'un Mars-15 Füzesine düzenlediği ziyaret görüntüleri.
Türkiye'nin İlk Uzun Menzilli Füzesi Bora Başarıyla Test Edildi 02:21
Türkiye'nin İlk Uzun Menzilli Füzesi Bora Başarıyla Test Edildi 3.477 izlenme - 11 ay önce Türkiye'nin ilk uzun menzilli füzesi Bora, Sinop'ta başarıyla test edildi.
Ateşlenen Füze Böyle İsabet Etti 00:27
Ateşlenen Füze Böyle İsabet Etti 7.564 izlenme - 2 yıl önce Suriye'de ateşlenen füze çadıra giren kişiyi havaya uçurdu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
el yapımı patlayıcı 01:14
el yapımı patlayıcı 32.332 izlenme - 7 yıl önce mahalle arası bombalama operasyonu kuzguncuk seri 1 devamı gelicek ; ali demircan...
Türk Savaş Endüstrisi 02:15
Türk Savaş Endüstrisi 15.141 izlenme - 2 yıl önce Savunma Sanayi Müsteşarlığı veya kısaca SSM, Türkiye Cumhuriyeti devletinin ulusal savunma endüstrisini güçlendirme, aynı zamanda da askeri sistem ve teknolojilerin tedarik süreçlerini yönetme amacıyla kurulan sivil bir devlet yapılanmasıdır ve bu yapılanmanın son yıllar'da geliştirdiği birçok teknolojik araç ve gereci bu videoda ayrıntılı bir şekilde görebiliyoruz ve Türkiye'nin askeri teknoloji konusun'da ilerleme kaydettiğini görebiliyoruz.İyi seyirler.
Kuzey Kore'nin Fırlattığı Füze Sonrası Askerlerin Çocuklar Gibi Sevinmesi 00:43
Kuzey Kore'nin Fırlattığı Füze Sonrası Askerlerin Çocuklar Gibi Sevinmesi 4.175 izlenme - 11 ay önce Kuzey Kore'nin füze denemesinden sonra askerin sanki bayram harçlığı almışcasına sevinçlerini izlicez.Başkan ayağa kalmadı hayret
Kuzey Kore Televizyonu gururla Mars-14 Füzesini sunar 04:10
Kuzey Kore Televizyonu gururla Mars-14 Füzesini sunar 3.720 izlenme - 10 ay önce Kuzey Kore Televizyonu, liderleri Kim Jong-un'un Mars-14 Füzesine düzenlediği ziyaret görüntüleri.
Patlamayan S 300 Füzesi 00:59
Patlamayan S 300 Füzesi 4.475 izlenme - 1 yıl önce Türkiye de hali hazırda büyük çaplı bir hava savunma sistemimiz olmadığı şu zamanlarda Rusyanın bize satmak istediği S 300 hava savunma sisteminin pek güvenilir olmadığını bu videoda da görüyoruz.
Rus Gemisinin Boğazdan Geçerken Füze Göstermesi 01:06
Rus Gemisinin Boğazdan Geçerken Füze Göstermesi 6.488 izlenme - 2 yıl önce Rus Donanması'na ait 158 numaralı savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçtiği sırada içinde yer alan bir asker füzesiyle poz verdi. İzliyoruz.
Dünyanın En İyi Golü 00:58
Dünyanın En İyi Golü 35.844 izlenme - 9 yıl önce harika bir gol gerçekten müthiş bir oyuncu.futbol araba reklamı kadınlara özel
Kibritten Füze Yapımı *Fail Video :) 01:31
Kibritten Füze Yapımı *Fail Video :) 5.959 izlenme - 3 yıl önce Kibritten Füze Yapımı *Fail Video :) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/yapgor kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İran'ın Yeraltı Balistik Füzeleri 00:38
İran'ın Yeraltı Balistik Füzeleri 7.189 izlenme - 3 yıl önce İran Ulusal Televizyonu orta ve uzun menzilli balistik nükleer füzelerin saklandığı yer altı üssünü 14 Ekim Çarşamba günü yayınladı. Yayında yüzelerin fırlatma yastıklarıyla birlikte olduğu görüntülendi ve bu füzlerin "Hata Yapan" Düşmanlar için fırlatılmaya hazır olduğunun altı çizildi.
Mehmet Topal'dan Stoke City'e süper füze 00:44
Mehmet Topal'dan Stoke City'e süper füze 12.387 izlenme - 6 yıl önce
Türkiye'nin Füze Denemeleri 00:27
Türkiye'nin Füze Denemeleri 5.238 izlenme - 2 yıl önce Yapay veya mağara gibi doğal sığınakları yok edebilen Nüfuz Edici Bomba (NEB) testlerde hedefleri başarıyla vurdu. TÜBİTAK Savunma Sanayi Geliştirme Enstitüsü (SAGE) tarafından üzerinde yıllardır büyük bir gizlilikle çalışılan sığınak ve mağara delici bombanın yeni görüntüleri yayınlandı.
Rusya'nın Denizaltı Cruise Füzesi ile Suriyeyi Vurması! 01:07
Rusya'nın Denizaltı Cruise Füzesi ile Suriyeyi Vurması! 4.041 izlenme - 2 yıl önce Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Suriye’de bulunan IŞİD hedeflerinin ilk kez Akdeniz’deki bir denizaltıdan fırlatılan Cruise füzeleriyle vurulduğunu açıkladı. Rostov-on Don isimli Kilo sınıfı dizel-elektrikli denizaltıdan yapılan ateşle Rakka'daki iki büyük IŞİD hedefi vurulmuş, İzliyoruz
Ev Yapımı Füze 01:34
Ev Yapımı Füze 22.743 izlenme - 10 yıl önce malzemeler: patates, pvc boru, saç spreyi videoyu izlerken oldukça basit olduğunu ve her ev kadınının bunu kolaylıkla yapacağını hayal edin :)
ufo füzenin yanından geçti 00:26
ufo füzenin yanından geçti 10.651 izlenme - 9 yıl önce İran kısa menzilli füze denemesi sırasında bulutun yaran bu görüntü şoke etti.
Deste Günaydın - Füze İle Barış 02:55
Deste Günaydın - Füze İle Barış 6.992 izlenme - 4 yıl önce Mursal' İskender Farkıyla ...
dünyanın en gelişmiş füzesi topol-m 03:25
dünyanın en gelişmiş füzesi topol-m 7.656 izlenme - 7 yıl önce en iyi balistik füze.rus yapımı.bir kıtadan diğer kıtaya atılabiliyor.havada vurulması imkansız.başlıgında atom bombası taşıyor
Hazar Denizi'nden Suriye'deki Hedefleri Vurmak 02:11
Hazar Denizi'nden Suriye'deki Hedefleri Vurmak 3.468 izlenme - 3 yıl önce Efendim malumunuz Libya'da bana bi kazık attınız deyip Suriye'nin parçalanmasında söz sahibi olmak için kimilerine göre enerji hattını (malumunuz doğal gazda Avrupa Rusya'ya bağımlı fakat arap doğalgazını kullanmak için planlanan yeni bir enerji hattından bahsediliyor. tabi bunun ne kadar doğru olduğunu zaman gösterecek) güvenceye almak için operasyon düzenlemeye başlayan Rusya Hazardan Suriye'deki Işid hedeflerine füzeciklerini gönderiyor. Vur Putin Vur. Tut IŞİD tut.
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 04:28
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 5.263 izlenme - 3 yıl önce Giresunlu boyacı gencin icat ettiği füze, atarı gören düşman ülkeler inanıyorum ki bu silahtan sonra tüm silahlı kuvvetlerini en kısa sürede tasfiye edecektir.
Darbeciler Füze Kullanacaktı 02:24
Darbeciler Füze Kullanacaktı 2.358 izlenme - 2 yıl önce Darbeciler, Türk silahlı Kuvvetleri'nin sınır hattında konuşlandırdığı 'Kasırga çok Namlulu Roketatar'ı Ankara'ya getiriyordu. Söz konusu füze rampaları 150 kiloluk çelik bilyeli tahrip başlıklarına sahip. 100 kilometre öteden nokta atış yapabiliyor. Darbe için 58. Topçu Tugayı'ndan 80 asker ve füze rampalarıyla birlikte verilen sahte talimatla birlikte Ankara'ya doğru yola çıkmıştı. Bununla Ankara çevresindeki zırhlı araçlar da Ankara'ya yönlendirilmişti. Ancak Temelli yakınlarında araçların yolu kesildi. Vatandaşlar toplanmıştı. Polisin uyarısına karşın konvoy durmadı. Araç durmayınca lastikleri patlatıldı. Darbe girişiminin başarısız ve askerlerin teslim olmaya başladığının duyulmasının ardından araçtaki askerler de teslim oldu.