Hoşgeldiniz!

Füze Videoları İzle

Kezbanların Sosyal Medya Kavgası (Sıkıştırılmış Füze İçerir) 01:43
Kezbanların Sosyal Medya Kavgası (Sıkıştırılmış Füze İçerir) 152.858 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda erotizmden tutun lezbiyenliğe, türbanlıya kadar her şeyi göreceksiniz. Videonun sonunda ise sadece Amerikan ordusunda bulunan sıkıştırılmış füzeleri göreceksiniz. İyi seyirler.
Fuzelerine Hasta Olacaksiniz 00:53
Fuzelerine Hasta Olacaksiniz 30.043 izlenme - 2 yıl önce Fuzelerine Hasta Olacaksiniz
Patlamayan S 300 Füzesi 00:59
Patlamayan S 300 Füzesi 4.256 izlenme - 1 ay önce Türkiye de hali hazırda büyük çaplı bir hava savunma sistemimiz olmadığı şu zamanlarda Rusyanın bize satmak istediği S 300 hava savunma sisteminin pek güvenilir olmadığını bu videoda da görüyoruz.
Milli Füzeler Teyakkuzda 00:08
Milli Füzeler Teyakkuzda 27.675 izlenme - 1 yıl önce Panik Yapmaya gerek yok yerli füzelerimiz teyakkuzda, gönlünüzü ferah tutun.
Japonya'da Füze Gibi Frikik! 00:39
Japonya'da Füze Gibi Frikik! 61.174 izlenme - 3 yıl önce Cerezo Osaka ile Sagan Tosu arasında oynanan Japonya 1. lig maçında Osaka forması giyen Endo inanılmaz bir frikik golüne imza attı.
Türkiye'nin Bunker Buster Füze Denemesi 03:30
Türkiye'nin Bunker Buster Füze Denemesi 22.373 izlenme - 2 yıl önce Yapay veya mağara gibi doğal sığınakları yok edebilen Nüfuz Edici Bomba (NEB) testlerde hedefleri başarıyla vurdu. TÜBİTAK Savunma Sanayi Geliştirme Enstitüsü (SAGE) tarafından üzerinde yıllardır büyük bir gizlilikle çalışılan sığınak ve mağara delici bombanın yeni görüntüleri yayınlandı.
Zlatan İbrahimovic'den 180 km Hızında Füze! 00:13
Zlatan İbrahimovic'den 180 km Hızında Füze! 55.655 izlenme - 4 yıl önce İşte Zlatan İbrahimoviç'in nice ağlarına 180 km hızla gönderdiği füze.
el yapımı füze 02:05
el yapımı füze 53.472 izlenme - 8 yıl önce hmmm yorum yoq yorum sizden
Ateşlenen Füze Böyle İsabet Etti 00:27
Ateşlenen Füze Böyle İsabet Etti 7.386 izlenme - 11 ay önce Suriye'de ateşlenen füze çadıra giren kişiyi havaya uçurdu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Füze Atan Transformers Car 00:34
Füze Atan Transformers Car 39.654 izlenme - 4 yıl önce FÜZE ATAN TRANSFORMERS CAR
Rus Gemisinin Boğazdan Geçerken Füze Göstermesi 01:06
Rus Gemisinin Boğazdan Geçerken Füze Göstermesi 6.326 izlenme - 1 yıl önce Rus Donanması'na ait 158 numaralı savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçtiği sırada içinde yer alan bir asker füzesiyle poz verdi. İzliyoruz.
Türk Savaş Endüstrisi 02:15
Türk Savaş Endüstrisi 11.589 izlenme - 1 yıl önce Savunma Sanayi Müsteşarlığı veya kısaca SSM, Türkiye Cumhuriyeti devletinin ulusal savunma endüstrisini güçlendirme, aynı zamanda da askeri sistem ve teknolojilerin tedarik süreçlerini yönetme amacıyla kurulan sivil bir devlet yapılanmasıdır ve bu yapılanmanın son yıllar'da geliştirdiği birçok teknolojik araç ve gereci bu videoda ayrıntılı bir şekilde görebiliyoruz ve Türkiye'nin askeri teknoloji konusun'da ilerleme kaydettiğini görebiliyoruz.İyi seyirler.
el yapımı patlayıcı 01:14
el yapımı patlayıcı 31.758 izlenme - 6 yıl önce mahalle arası bombalama operasyonu kuzguncuk seri 1 devamı gelicek ; ali demircan...
Darbeciler Füze Kullanacaktı 02:24
Darbeciler Füze Kullanacaktı 2.340 izlenme - 6 ay önce Darbeciler, Türk silahlı Kuvvetleri'nin sınır hattında konuşlandırdığı 'Kasırga çok Namlulu Roketatar'ı Ankara'ya getiriyordu. Söz konusu füze rampaları 150 kiloluk çelik bilyeli tahrip başlıklarına sahip. 100 kilometre öteden nokta atış yapabiliyor. Darbe için 58. Topçu Tugayı'ndan 80 asker ve füze rampalarıyla birlikte verilen sahte talimatla birlikte Ankara'ya doğru yola çıkmıştı. Bununla Ankara çevresindeki zırhlı araçlar da Ankara'ya yönlendirilmişti. Ancak Temelli yakınlarında araçların yolu kesildi. Vatandaşlar toplanmıştı. Polisin uyarısına karşın konvoy durmadı. Araç durmayınca lastikleri patlatıldı. Darbe girişiminin başarısız ve askerlerin teslim olmaya başladığının duyulmasının ardından araçtaki askerler de teslim oldu.
İran'ın Yeraltı Balistik Füzeleri 00:38
İran'ın Yeraltı Balistik Füzeleri 7.078 izlenme - 1 yıl önce İran Ulusal Televizyonu orta ve uzun menzilli balistik nükleer füzelerin saklandığı yer altı üssünü 14 Ekim Çarşamba günü yayınladı. Yayında yüzelerin fırlatma yastıklarıyla birlikte olduğu görüntülendi ve bu füzlerin "Hata Yapan" Düşmanlar için fırlatılmaya hazır olduğunun altı çizildi.
Türkiye'nin Füze Denemeleri 00:27
Türkiye'nin Füze Denemeleri 4.937 izlenme - 1 yıl önce Yapay veya mağara gibi doğal sığınakları yok edebilen Nüfuz Edici Bomba (NEB) testlerde hedefleri başarıyla vurdu. TÜBİTAK Savunma Sanayi Geliştirme Enstitüsü (SAGE) tarafından üzerinde yıllardır büyük bir gizlilikle çalışılan sığınak ve mağara delici bombanın yeni görüntüleri yayınlandı.
Kibritten Füze Yapımı *Fail Video :) 01:31
Kibritten Füze Yapımı *Fail Video :) 5.944 izlenme - 2 yıl önce Kibritten Füze Yapımı *Fail Video :) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/yapgor kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Rusya'nın Denizaltı Cruise Füzesi ile Suriyeyi Vurması! 01:07
Rusya'nın Denizaltı Cruise Füzesi ile Suriyeyi Vurması! 3.903 izlenme - 1 yıl önce Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Suriye’de bulunan IŞİD hedeflerinin ilk kez Akdeniz’deki bir denizaltıdan fırlatılan Cruise füzeleriyle vurulduğunu açıkladı. Rostov-on Don isimli Kilo sınıfı dizel-elektrikli denizaltıdan yapılan ateşle Rakka'daki iki büyük IŞİD hedefi vurulmuş, İzliyoruz
Dünyanın En İyi Golü 00:58
Dünyanın En İyi Golü 35.729 izlenme - 8 yıl önce harika bir gol gerçekten müthiş bir oyuncu.futbol araba reklamı kadınlara özel
Ordumuz, Gururumuz 01:57
Ordumuz, Gururumuz 1.339 izlenme - 3 ay önce Silahlı kuvvetlerimizin operasyon ve tatbikat görüntülerinden oluşan güzel bir çalışma. Ey şanlı ordu, ey şanlı asker, Ordumuz olsun daim muzaffer!
Kuzey Kore'den Yine Füze Denemesi 00:50
Kuzey Kore'den Yine Füze Denemesi 1.029 izlenme - 4 ay önce Kuzey Kore batı kıyısından 3 balistik füze fırlattı. G-20 liderleri Çin’de toplantı halindeyken fırlatılan füzelerin son sefer de olduğu gibi yine Japon adasına 250 kilometre mesafede Japon Denizi’ne düştüğü açıklandı. Füzelerin menziline dair bilgi ise verilmedi. “Bu ulusal güvenliğimiz için ciddi bir tehdit” diyen Japonya Savunma Bakanı Tomoni İnada da yaptığı açıklamada, “3 füzenin düştüğü yer ve zaman neredeyse aynı. Bu da onların füze teknolojisini geliştirdiklerini gösterir.” dedi. Kuzey Kore lideri Kim Jong Un’un bu adımı G-20 liderlerine “göz dağı” şeklinde yorumlandı. Kuzey Kore, 24 Ağustos’ta yine aynı yere bir denizaltıdan 500 kilometre menzilli bir füze fırlatmıştı. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi de Kuzey Kore’nin temmuz ve ağustosta yaptığı 4 balistik füze denemesini güçlü şekilde kınamıştı.
Mehmet Topal'dan Stoke City'e süper füze 00:44
Mehmet Topal'dan Stoke City'e süper füze 12.366 izlenme - 5 yıl önce
Hazar Denizi'nden Suriye'deki Hedefleri Vurmak 02:11
Hazar Denizi'nden Suriye'deki Hedefleri Vurmak 3.451 izlenme - 1 yıl önce Efendim malumunuz Libya'da bana bi kazık attınız deyip Suriye'nin parçalanmasında söz sahibi olmak için kimilerine göre enerji hattını (malumunuz doğal gazda Avrupa Rusya'ya bağımlı fakat arap doğalgazını kullanmak için planlanan yeni bir enerji hattından bahsediliyor. tabi bunun ne kadar doğru olduğunu zaman gösterecek) güvenceye almak için operasyon düzenlemeye başlayan Rusya Hazardan Suriye'deki Işid hedeflerine füzeciklerini gönderiyor. Vur Putin Vur. Tut IŞİD tut.
Suriye'yi Bombalayan Rus Füzelerine Yazılan Not 00:12
Suriye'yi Bombalayan Rus Füzelerine Yazılan Not 3.095 izlenme - 1 yıl önce Rusya'nın Suriye'deki Hmeymim Hava Üssü'nden IŞİD'i vurmak üzere havalanan Rus jetlerine, üzerine ‘Paris için' yazan füzeler yerleştirildi.
Freni Patlayan Kamyon Dehşet Saçtı 00:10
Freni Patlayan Kamyon Dehşet Saçtı 29 izlenme - 15 saat önce Freni patlayan kamyon yoldan füze gibi gelip arabaları ve binaları yıkıp geçti. Güvenlik kamerasına yansıyan dehşet görüntüleri izliyoruz arkadaşlar.
Cirit - Lazer Güdümlü Füze 01:41
Cirit - Lazer Güdümlü Füze 3.286 izlenme - 9 ay önce Lazer Güdümlü Füze CİRİT, taarruz helikopterlerinden hafif zırhlı/zırhsız, sabit ve hareketli hedeflere karşı kullanılan yüksek hassasiyetli, yeni nesil füze.
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 04:28
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 4.591 izlenme - 1 yıl önce Giresunlu boyacı gencin icat ettiği füze, atarı gören düşman ülkeler inanıyorum ki bu silahtan sonra tüm silahlı kuvvetlerini en kısa sürede tasfiye edecektir.
ev yapımı füze 01:34
ev yapımı füze 22.700 izlenme - 8 yıl önce malzemeler: patates, pvc boru, saç spreyi videoyu izlerken oldukça basit olduğunu ve her ev kadınının bunu kolaylıkla yapacağını hayal edin :)
Rus Gençlerin Füze Çılgınlığı 02:15
Rus Gençlerin Füze Çılgınlığı 2.675 izlenme - 1 yıl önce Rus gençleri yaptıkları bu çılgınlıkla görenleri hayretler içinde bıraktı. Plastik şişenin içine boşalttıkları gaz ile kolayı karıştırıp füze gibi patlattılar.
Deste Günaydın - Füze İle Barış 02:55
Deste Günaydın - Füze İle Barış 6.745 izlenme - 3 yıl önce Mursal' İskender Farkıyla ...