Hoşgeldiniz!

G20 Videoları İzle

Meksika Cumhurbaşkanı'na Fırça Kaymak 00:24
Meksika Cumhurbaşkanı'na Fırça Kaymak 22.363 izlenme - 1 yıl önce Efendim Erdoğan g20'ye damsız katılan Meksika Cumhurbaşkanına sitemde bulunmuş. Sonrasında da 3 çocuk istediğini söylemiş olmalı.
Dikkate Alınmayan Liderler Davutoğlu ve Erdoğan 01:38
Dikkate Alınmayan Liderler Davutoğlu ve Erdoğan 13.654 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Davutoğlu'na geçen yıl katıldığı Fransa yürüyüşünde, bu yıl Antalya da düzenlenen G20 toplantısında C.başkanı Erdoğan'a, diğer ülke liderleri tarafından verilen önemi gösteren bir video.
Putin'den Hakan Fidan Göndermeli Espri 02:24
Putin'den Hakan Fidan Göndermeli Espri 6.003 izlenme - 8 ay önce G20 zirvesinde Putin ile biraraya gelen Recep Tayyip Erdoğan heyetini tanıtırken "gördüğünüz gibi son derece geniş heyetle buradayız. birçok bakanın yanı sıra mit müsteşarımız hakan fidan da burada" dedi. erdoğan'ın bu sözleri üzerine kgb geçmişi olan putin, "istihbarat şefi burada olduğuna göre konuşacak bir şeyimiz kalmıyor. o size zaten her şeyi anlatmıştır" esprisini yaptı. putin'in sözleri üzerine fidan'ın gülümsediği kameralara yansıdı İnce görmüş reyiz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın! 00:48
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın! 5.061 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın ekonomi ve siyaset zirvesi olan G20 Liderler Zirvesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İŞ20 ve EMEK20 oturumunda konuşmasıyla başladı. İŞ20 ve EMEK20 Oturumu’nda konuşan Erdoğan, Türkiye’de ekonomik kalkınma için yeni adımlar atıldığını, gençler ve kadınlar için yeni girişimlerin başlatıldığını ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan'ın Toplantıya Golf Arabasıyla Gitmesi 01:04
Recep Tayyip Erdoğan'ın Toplantıya Golf Arabasıyla Gitmesi 5.415 izlenme - 1 yıl önce Malumunuz G20 Türkiye'de yapılıyor. Birçok devlet başkanı ülkemizde. Onlardan biri olan Malezya Başbakanı Necip Tun Abdürrezzak ile görüşmeye giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu görüşmeye "buggy" olarak adlandırılan golf arabasıyla gidiyor. Aracın şoför koltuğunda eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım var.
G20 Antalya - Türkiye Dönem Başkanlığı Tanıtımı 00:30
G20 Antalya - Türkiye Dönem Başkanlığı Tanıtımı 1.604 izlenme - 1 yıl önce Group 20'nin kısaltması olan G-20 Dünyanın önde gelen 20 ülkesinin katılımıyla bu yıl Türkiye'nin dönem başkanlığında Antalya'da gerçekleşecek. Bu güzel organizasyon dünya yönetiminin büyük bir kısmına etki ediyor. Böylesine büyük bir projenin ülkemizde yapılıyor olmasıda, hem ülke tanıtımına hemde politik açıdan bize yarar sağlayacaktır. Bütün herkesi bir olmaya davet ediyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bayrağı Yerde Bırakmamak 00:26
Recep Tayyip Erdoğan - Bayrağı Yerde Bırakmamak 1.568 izlenme - 2 yıl önce Birkaç yıldır yapılan tüm G-20 zirvelerinde artık bir Recep Tayyip Erdoğan klasiği olan bir olay var o da; Zirvede hatıra fotoğrafının çekileceği yere ülke liderlerinin durması gereken yerlere ülkelerinin küçük bayrakları konulur. Her lider bayrağın durduğu yerde pozunu verecektir. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'da yıllardır bu noktaya geldiğinde bayrağı yerden alır ve de cebine koyar. O günün haberlerinde de hemen "Başbakan Bayrağı Yerde Bırakmadı" şeklinde bir haber yayınlanır. Neyse bu klasik bu yıl da Rusya'da düzenlenen G-20 zirvesinde tekerrür etmiş. Diğer liderler de artık alışmış olmalı ki hepsi Başbakan'a bakıp o an gülüşülmüş.
Erdoğan Konuşurken Obama Sakız Çiğnedi  00:24
Erdoğan Konuşurken Obama Sakız Çiğnedi 688 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan G-20 Zirvesi kapsamında konuşma yaptığı sırada ABD Devlet Başkanı Barack Obama'nın sakız çiğnediği görüntülendi.
Kanada Başbakanı ile Selfie Çekmek (Antalya) 02:14
Kanada Başbakanı ile Selfie Çekmek (Antalya) 398 izlenme - 1 yıl önce G20 Toplantısı İş 20 ve Emek 20 oturumu için salonda bulunan görevliler Kanada Başbakanı Justin Trudeau ile selfie çekmek için itiş kakış olma anına şahit oluyoruz.
Halkevlerinden Polise Thug Life 00:41
Halkevlerinden Polise Thug Life 666 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da G20 zirvesini protesto etmek için, zirvede toplanan liderlere mektup götürmek isteyen gruptan Halkevleri üyesi arkadaş polisi şaşırtmış epey. İzleyin istedim.
G20 Zirvesi'nde Kameraya Takılan İlginç Adam 00:27
G20 Zirvesi'nde Kameraya Takılan İlginç Adam 259 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da gerçekleşen G20 Zirvesi'nde Putin-Obama konuşmasını kaydeden kameraya takılan ilginç adam merak konusu oldu.
Putin'in Ahmet Davutoğlu'nu Çağırış Şekli 00:38
Putin'in Ahmet Davutoğlu'nu Çağırış Şekli 678 izlenme - 2 yıl önce Putin, Dünya Lideri Recep T. Erdoğan'ın bakanlarını çocuk gibi çağırması kameralara işte böyle yansıdı. Obama'dan sonra Putin de Davutoğlu'nu çocuk gibi çağırdı. Başbakan Erdoğan'la Kremlin Sarayı'nda buluşan Putin'in Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nu çağırma şekli Obama'yı hatırlattı. Suriye krizi başta olmak üzere bölgesel ve uluslar arası sorunlar ve ikili ilişkileri ele almak üzere Rusya'nın başkenti Moskova'ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kremlin Sarayı'nda Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le bir araya geldi. Putin'in görüşme öncesi bakanlarla el sıkışması esnasında ilginç bir görüntü yaşandı. Putin'in Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nu çağırma şekli dikkat çekti. Ayağı takıldı Rusya'da bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yurda dönen Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu basın toplantısı için Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi toplantı salonunda basamaklardan çıkarken ayağı takıldı. Ayağı takılan Dışişleri Bakanı Davutoğlu düşmekten son anda kurulan bakan, zor anlar yaşadı. Obama'nın çağırma şekli de tartışma konusu olmuştu Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Güney Kore'de ABD Başkanı Barack Obama ile gerçekleştirdiği görüşme sonrasında Obama'nın Davutoğlu'na yaptığı parmak hareketi sosyal medyada ve siyaset kulislerinde tartışma konusu olmuştu.
Antalya G 20 Zirvesi Lüks Limuzin Kiralama 00:12
Antalya G 20 Zirvesi Lüks Limuzin Kiralama 82 izlenme - 1 yıl önce Antalya G 20 Zirvesi Lüks Limuzin Kiralama Antalya Havalimanına indiğinizde Uygun fiyat ve kaliteli hizmetin bir arada buluştuğu Antalya Lüks Oto Kiralama servisi arzu ettiğiniz aracı, istediğiniz saatte Havalimanında bulundurabiliyor. Online rezervasyon yapıp Antalya'da karşılanmak için araçlarımıza bir göz atın.
Erdoğan - Putin - Görüşmesi 3 Eylül 2016 G20 Zirvesi ÇİN 16:02
Erdoğan - Putin - Görüşmesi 3 Eylül 2016 G20 Zirvesi ÇİN 35 izlenme - 8 ay önce Erdoğan - Putin - Görüşmesi 3 Eylül 2016 G20 Zirvesi ÇİN
Erdoğan'ın Meksika Cumhurbaşkanına Sitem Etmesi 00:17
Erdoğan'ın Meksika Cumhurbaşkanına Sitem Etmesi 44 izlenme - 1 yıl önce Erdoğan, Meksika Cumhurbaşkanı'nın G20 Zirvesi'ne eşi ile katılmadığını görünce sitem etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, verdiği bir yemek öncesi konuklarını eşi Emine Erdoğan ile birlikte kapıda karşıladı. Devlet başkanlarıyla tek tek ilgilendi. Meksika Cumhurbaşkanı'nın tek başına katıldığını gören Erdoğan sitem etti. "Biz Meksika'ya hanımsız gelmedik" diyen Erdoğan karşısında konuk devlet başkanı özür dileyerek "size borcum olsun" yanıtını vermiş.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın 00:30
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın 50 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın ekonomi ve siyaset zirvesi olan G20 Liderler Zirvesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İŞ20 ve EMEK20 oturumunda konuşmasıyla başladı. İŞ20 ve EMEK20 Oturumu'nda konuşan Erdoğan, Türkiye'de ekonomik kalkınma için yeni adımlar atıldığını, gençler ve kadınlar için yeni girişimlerin başlatıldığını ifade etti. Dünyanın ve Türk iş dünyasının önde gelenlerinin yer aldığı toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, asgari ve ortalama ücretlerde ciddi artışlar kaydettiklerini belirtti. Erdoğan, "Etkin ekonomi ve istidam politikalarının uygulanabilmesi için işçi işveren arasında güçlü bir sosyal diyaloğun tesis edilmesi şarttır. Bunun G20 çerçevesinde başarılabilmiş olması sevindiricidir. Türkiye, güçlü sürdürülebilir ve dengeli büyümeye kapsayıcılığı da dahil ettik. Büyüme sadece rakamlardan ibaret değildir. Büyümenin kalitesi ve niteliği de önemlidir. Toplumdaki tüm kesimlerin, ref
ABD Başkanı Barack Obama Antalya’da 03:12
ABD Başkanı Barack Obama Antalya’da 33 izlenme - 1 yıl önce Amerikan Başkanı Barack Obama, G20 Liderler Zirvesi'ne katılmak üzere Antalya'ya geldi. G20 üyesi ülkelerin liderleri Antalya Belek'te düzenlenecek zirveye katılmak üzere Türkiye'ye gelmeye devam ediyor. Amerika Başkanı Obama ve beraberindeki heyeti taşıyan Unıted States Of America uçağı saat 06:50, Antalya Uluslararası Havalimanı'na iniş yaptı. Başkan Obama’yı havalimanında, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Antalya Valisi Muammer Türker, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel,Amerika Ankara Büyükelçisi John Bass karşıladı. Uçağın merdivenlerinden koşarak inen Başkan Obama’ya protokolle tokalaştıktan özel olarak getirtilen makam aracına bindi. Heyet ardından geniş güvenlik önlemleri altında karayolu ile zirvenin yapılacağı otele hareket etti. Alanda bir askeri helikopterde hazır bekletildi. Öte yandan Obama'nın geçiş yapacağı D-400 Antalya-Serik Karayolu'nun heyetlerin geçişi için kapanan yolun yanı sıra, vatandaşların geçtiği yolda geçiş esnasında kapatıldı. Öte yandan G20 zirvesi için ABD Dışişleri Bakanı John Kerry de Antalya'ya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Golf Arabası Kullandı 00:53
Cumhurbaşkanı Erdoğan Golf Arabası Kullandı 22 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi öncesinde, ikili görüşmelerine başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kapsamda G20 Liderler Zirvesi'ne Türkiye'nin davetlisi olarak katılan Güney Afrika Cumhurbaşkanı Jacob Zuma ile görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabulün yapılacağı Türk heyetine tahsis edilen villaya "buggy" olarak adlandırılan golf arabasıyla geldi.
Kanada Başbakanı Trudeau İle Selfie Yarışı 01:27
Kanada Başbakanı Trudeau İle Selfie Yarışı 20 izlenme - 1 yıl önce Birçok kişi, eski boksör de olan Trudeau ile tanışarak fotoğraf çektirip sohbet etti Dünyanın en genç başbakanı olan Kanada Başbakanı Justin Pierre James Trudeau, G20 Zirvesi'de ilgi odağı oldu. Zirveye katılan birçok kişi, eski boksör de olan Trudeau ile tanışarak fotoğraf çektirip sohbet etti. Justin Trudeau, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de tokalaşıp ayak üstü görüştü.
Erdoğan - Çin 2016 - G20 Liderler Zirvesinde Aile Fotoğrafı Erdoğan Fotoğrafda Putin Ve Şi Cinping'l 20:31
Erdoğan - Çin 2016 - G20 Liderler Zirvesinde Aile Fotoğrafı Erdoğan Fotoğrafda Putin Ve Şi Cinping'l 11 izlenme - 8 ay önce
Erdoğan G20 Sonuç Bildirgesi'ni Açıkladı 00:23
Erdoğan G20 Sonuç Bildirgesi'ni Açıkladı 12 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Sonuç Bildirgesi'ni açıkladı. Erdoğan açıklamasında, 'Suriye'de Esed'in yeri yoktur, olamaz' dedi.
Erdoğan'ın Meksikalı Konuğuyla Diyaloğu 00:13
Erdoğan'ın Meksikalı Konuğuyla Diyaloğu 12 izlenme - 1 yıl önce Erdoğan, Meksika Cumhurbaşkanı'nın G20 Zirvesi'ne eşi ile katılmadığını görünce sitem etti. Türkiye'nin ev sahipliğindeki G20 zirvesinin hiç kuşkusuz en yoğun ismi Cumhurbaşkanı Erdoğan. Erdoğan, verdiği bir yemek öncesi konuklarını eşi Emine Erdoğan ile birlikte kapıda karşıladı. Devlet başkanlarıyla tek tek ilgilendi. Tıpkı Meksika Cumhurbaşkanı Enrique Pena Nieto ile olduğu gibi. ERDOĞAN'IN NİETOY'LA DİYALOĞU Meksika Cumhurbaşkanı'nın tek başına katıldığını gören Erdoğan sitem etti. "Biz Meksika'ya hanımsız gelmedik" diyen Erdoğan karşısında konuk devlet başkanı özür dileyerek "size borcum olsun" yanıtını verdi.
AA Gün Özeti Sabah 22.01.2015 02:51
AA Gün Özeti Sabah 22.01.2015 17 izlenme - 2 yıl önce *Başbakan Davutoğlu, "30 yıl önce kimse Türkiye'nin G20 Dönem Başkanı olacağını hayal edemezdi. Bu çerçevede bir başarı hikayesi söz konusu" dedi. *Usulsüz dinleme soruşturmasında 4 tutuklama...
Başbakan Davutoğlu, Avustralya'ya Gitti 06:10
Başbakan Davutoğlu, Avustralya'ya Gitti 16 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Davutoğlu Avustralya'ya gittiANKARA (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, G20 Liderler Zirvesi'ne katılmak üzere özel uçak "TUR" ile saat 21.30'da Avustralya'ya gitti.
Putin IŞİD'i Destekleyen G20 Üyeleri Var 02:22
Putin IŞİD'i Destekleyen G20 Üyeleri Var 7 izlenme - 1 yıl önce Putin IŞİD'i Destekleyen G20 Üyeleri Var
Erdoğan: 'Dünya Sermayesi veya Finansal Sektör Kıskanç mıdır?' 01:07
Erdoğan: 'Dünya Sermayesi veya Finansal Sektör Kıskanç mıdır?' 7 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Dünya sermayesi veya finansal sektör kıskanç mıdır? Bunun üzerinde bir düşünmekte fayda var. Ve son terör eylemlerine bir baktığımız zaman, acaba bu terör eylemlerinin temelinde veya sebepleri arasında bu kıskançlığın olması söz konusu mudur?' dedi. Dünyanın ekonomi ve siyaset zirvesi olan G20 Liderler Zirvesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İŞ20 ve EMEK20 oturumunda konuşmasıyla başladı. İŞ20 ve EMEK20 Oturumu'nda konuşan Erdoğan, Türkiye'de ekonomik kalkınma için yeni adımlar atıldığını, gençler ve kadınlar için yeni girişimlerin başlatıldığını ifade etti.
DAEŞ G20'yi Hedef Alacaktı 02:15
DAEŞ G20'yi Hedef Alacaktı 4 izlenme - 1 yıl önce Terör örgütü DAEŞ'in, kanlı Paris saldırılarına benzer bir katliamı G20 Zirvesi sırasında gerçekleştirmeyi planladığı ortaya çıktı. Gaziantep'teki hücre evine yapılan operasyondan ulaşılan plana göre, zirveye gelenler safaride öldürüleceklerdi.
AA Gün Özeti Sabah 25.01.2015 03:45
AA Gün Özeti Sabah 25.01.2015 7 izlenme - 2 yıl önce *Türkiye'den Davos'a G-20 damgası... *Yalçın Akdoğan: "Türkiye'ye milletten başka kimse yön veremez" dedi...
Artı Eksi Dünya 30. Bölüm / HDP'nin seçim taktiği ve Başkanlık sisteminin riskleri 48:42
Artı Eksi Dünya 30. Bölüm / HDP'nin seçim taktiği ve Başkanlık sisteminin riskleri 2 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/197789/Arti-Eksi-Dunya/Arti-Eksi-Dunya-30-Bolum-/-HDPnin-secim-taktigi-ve-Baskanlik-sisteminin-riskleri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Artı Eksi Dünya 26. Bölüm / Dünya çapında petrol fiyatlarının düşüşü ve etkileri ve Putin'in Türkiye 40:52
Artı Eksi Dünya 26. Bölüm / Dünya çapında petrol fiyatlarının düşüşü ve etkileri ve Putin'in Türkiye 1 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/195394/Arti-Eksi-Dunya/Arti-Eksi-Dunya-26-Bolum-/-Dunya-capinda-petrol-fiyatlarinin-dususu-ve-etkileri-ve-Putinin-Turkiye-ziyareti A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo