Hoşgeldiniz!

g20

G20 Protestolarında Sex Yapan Çift 00:11
G20 Protestolarında Sex Yapan Çift 14.640 izlenme - 7 ay önce Hamburg'da G20 zirvesini protesto eden halkı izlerken şehirlere yağan bombalarlara aldırmadan durmadan sevişen çiti izliyoruz.
Meksika Cumhurbaşkanı'na Fırça Kaymak 00:24
Meksika Cumhurbaşkanı'na Fırça Kaymak 22.735 izlenme - 2 yıl önce Efendim Erdoğan g20'ye damsız katılan Meksika Cumhurbaşkanına sitemde bulunmuş. Sonrasında da 3 çocuk istediğini söylemiş olmalı.
Polisi Gören Protestocunun Islıkla Star Wars Müziğini Çalması 00:31
Polisi Gören Protestocunun Islıkla Star Wars Müziğini Çalması 6.135 izlenme - 7 ay önce Almanya'nın Hamburg şehrinde G20 zirvesini protesto eden bir gösterici polisin geldiğini görünce Star Wars'un müziğin ıslıkla çalmaya başlamış.
Dikkate Alınmayan Liderler Davutoğlu ve Erdoğan 01:38
Dikkate Alınmayan Liderler Davutoğlu ve Erdoğan 13.825 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Davutoğlu'na geçen yıl katıldığı Fransa yürüyüşünde, bu yıl Antalya da düzenlenen G20 toplantısında C.başkanı Erdoğan'a, diğer ülke liderleri tarafından verilen önemi gösteren bir video.
Öpüşen Çifti Su ile Püskürten Alman Polisi 02:50
Öpüşen Çifti Su ile Püskürten Alman Polisi 3.359 izlenme - 7 ay önce .Ellerindeki su tabancası ile o çifti asfalta yapıştırma imkanı olmalarına rağmen ( gezi de defalarca gördük uygulamasını ) sadece serinletir gibi ıslatmışlar. Haber https://ruptly.tv/home adresinden alınmıştır.
Almanya'da G20'ye Karşı Zombi Ve Değişim Protestosu 07:04
Almanya'da G20'ye Karşı Zombi Ve Değişim Protestosu 2.607 izlenme - 8 ay önce Almanya'nın Hamburg kentinde kendilerine 1000 Gestalten (1000 Suret) diyen topluluğun düzenlediği performansta, kendilerini ve kıyafetlerini griye boyayan protestocular, önce oldukları yerde hareketsiz durdu ya da zombiler gibi sallanarak ve ayak sürüyerek ilerledi. Daha sonra bu cansızlığı ve sessizliği bozan ilk eylemcinin gri 'zombi' kılığını üzerinde atmasıyla, altındaki renkli kıyafetler ortaya çıktı.
Putin'den Hakan Fidan Göndermeli Espri 02:24
Putin'den Hakan Fidan Göndermeli Espri 6.183 izlenme - 1 yıl önce G20 zirvesinde Putin ile biraraya gelen Recep Tayyip Erdoğan heyetini tanıtırken "gördüğünüz gibi son derece geniş heyetle buradayız. birçok bakanın yanı sıra mit müsteşarımız hakan fidan da burada" dedi. erdoğan'ın bu sözleri üzerine kgb geçmişi olan putin, "istihbarat şefi burada olduğuna göre konuşacak bir şeyimiz kalmıyor. o size zaten her şeyi anlatmıştır" esprisini yaptı. putin'in sözleri üzerine fidan'ın gülümsediği kameralara yansıdı İnce görmüş reyiz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın! 00:48
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın! 5.113 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın ekonomi ve siyaset zirvesi olan G20 Liderler Zirvesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İŞ20 ve EMEK20 oturumunda konuşmasıyla başladı. İŞ20 ve EMEK20 Oturumu’nda konuşan Erdoğan, Türkiye’de ekonomik kalkınma için yeni adımlar atıldığını, gençler ve kadınlar için yeni girişimlerin başlatıldığını ifade etti.
G20 Zirvesi İçin Giden Gazetecinin Kara Lahana Bahçesiyle Karşılaşması 01:21
G20 Zirvesi İçin Giden Gazetecinin Kara Lahana Bahçesiyle Karşılaşması 991 izlenme - 7 ay önce Karadenizli gazeteci Abdurrahman Uzun, G-20 Zirvesi'ni takip etmek için gittiği Hamburg'da kara lahana bahçesiyle karşılaşmış. Yürüyüş yolunda yapılan bahçede Karadeniz yöresel ürünlerinden Ayşe kadın fasulyesinden kara lahanaya kadar tüm sebzeleri gören Uzun, eğlenceli anlatımıyla çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşmış.
Recep Tayyip Erdoğan'ın Toplantıya Golf Arabasıyla Gitmesi 01:04
Recep Tayyip Erdoğan'ın Toplantıya Golf Arabasıyla Gitmesi 5.426 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz G20 Türkiye'de yapılıyor. Birçok devlet başkanı ülkemizde. Onlardan biri olan Malezya Başbakanı Necip Tun Abdürrezzak ile görüşmeye giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu görüşmeye "buggy" olarak adlandırılan golf arabasıyla gidiyor. Aracın şoför koltuğunda eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım var.
G20 Antalya - Türkiye Dönem Başkanlığı Tanıtımı 00:30
G20 Antalya - Türkiye Dönem Başkanlığı Tanıtımı 1.613 izlenme - 2 yıl önce Group 20'nin kısaltması olan G-20 Dünyanın önde gelen 20 ülkesinin katılımıyla bu yıl Türkiye'nin dönem başkanlığında Antalya'da gerçekleşecek. Bu güzel organizasyon dünya yönetiminin büyük bir kısmına etki ediyor. Böylesine büyük bir projenin ülkemizde yapılıyor olmasıda, hem ülke tanıtımına hemde politik açıdan bize yarar sağlayacaktır. Bütün herkesi bir olmaya davet ediyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Bayrağı Yerde Bırakmamak 00:26
Recep Tayyip Erdoğan - Bayrağı Yerde Bırakmamak 1.657 izlenme - 3 yıl önce Birkaç yıldır yapılan tüm G-20 zirvelerinde artık bir Recep Tayyip Erdoğan klasiği olan bir olay var o da; Zirvede hatıra fotoğrafının çekileceği yere ülke liderlerinin durması gereken yerlere ülkelerinin küçük bayrakları konulur. Her lider bayrağın durduğu yerde pozunu verecektir. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'da yıllardır bu noktaya geldiğinde bayrağı yerden alır ve de cebine koyar. O günün haberlerinde de hemen "Başbakan Bayrağı Yerde Bırakmadı" şeklinde bir haber yayınlanır. Neyse bu klasik bu yıl da Rusya'da düzenlenen G-20 zirvesinde tekerrür etmiş. Diğer liderler de artık alışmış olmalı ki hepsi Başbakan'a bakıp o an gülüşülmüş.
Erdoğan Konuşurken Obama Sakız Çiğnedi  00:24
Erdoğan Konuşurken Obama Sakız Çiğnedi 725 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan G-20 Zirvesi kapsamında konuşma yaptığı sırada ABD Devlet Başkanı Barack Obama'nın sakız çiğnediği görüntülendi.
Kanada Başbakanı ile Selfie Çekmek (Antalya) 02:14
Kanada Başbakanı ile Selfie Çekmek (Antalya) 423 izlenme - 2 yıl önce G20 Toplantısı İş 20 ve Emek 20 oturumu için salonda bulunan görevliler Kanada Başbakanı Justin Trudeau ile selfie çekmek için itiş kakış olma anına şahit oluyoruz.
Halkevlerinden Polise Thug Life 00:41
Halkevlerinden Polise Thug Life 678 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da G20 zirvesini protesto etmek için, zirvede toplanan liderlere mektup götürmek isteyen gruptan Halkevleri üyesi arkadaş polisi şaşırtmış epey. İzleyin istedim.
G20 Zirvesi'nde Kameraya Takılan İlginç Adam 00:27
G20 Zirvesi'nde Kameraya Takılan İlginç Adam 316 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da gerçekleşen G20 Zirvesi'nde Putin-Obama konuşmasını kaydeden kameraya takılan ilginç adam merak konusu oldu.
G20 Lider Zirvesi'nde Aile Fotoğrafının Çekilmesi 01:58
G20 Lider Zirvesi'nde Aile Fotoğrafının Çekilmesi 108 izlenme - 8 ay önce G20 Lider Zirvesi'nde aile fotoğrafında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sağında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Çin Devlet Başkanı Şi Cinping'in bulundu.
Putin'in Ahmet Davutoğlu'nu Çağırış Şekli 00:38
Putin'in Ahmet Davutoğlu'nu Çağırış Şekli 744 izlenme - 3 yıl önce Putin, Dünya Lideri Recep T. Erdoğan'ın bakanlarını çocuk gibi çağırması kameralara işte böyle yansıdı. Obama'dan sonra Putin de Davutoğlu'nu çocuk gibi çağırdı. Başbakan Erdoğan'la Kremlin Sarayı'nda buluşan Putin'in Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nu çağırma şekli Obama'yı hatırlattı. Suriye krizi başta olmak üzere bölgesel ve uluslar arası sorunlar ve ikili ilişkileri ele almak üzere Rusya'nın başkenti Moskova'ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kremlin Sarayı'nda Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le bir araya geldi. Putin'in görüşme öncesi bakanlarla el sıkışması esnasında ilginç bir görüntü yaşandı. Putin'in Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nu çağırma şekli dikkat çekti. Ayağı takıldı Rusya'da bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yurda dönen Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu basın toplantısı için Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi toplantı salonunda basamaklardan çıkarken ayağı takıldı. Ayağı takılan Dışişleri Bakanı Davutoğlu düşmekten son anda kurulan bakan, zor anlar yaşadı. Obama'nın çağırma şekli de tartışma konusu olmuştu Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Güney Kore'de ABD Başkanı Barack Obama ile gerçekleştirdiği görüşme sonrasında Obama'nın Davutoğlu'na yaptığı parmak hareketi sosyal medyada ve siyaset kulislerinde tartışma konusu olmuştu.
 Hamburg Olaylarında Doktorculuk Oynayan Çift 00:11
Hamburg Olaylarında Doktorculuk Oynayan Çift 115 izlenme - 7 ay önce Almanya G20 zirvesinde Hamburg'da çıkan olaylarda balkonda işi pişiren çifti izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Teyzelerin Hamburg Protestolarını Sarma Sararak İzlemesi 00:14
Teyzelerin Hamburg Protestolarını Sarma Sararak İzlemesi 54 izlenme - 8 ay önce Almanya'nın Hamburg kentinde başlayan G-20 Zirvesine karşı çıkan gruplar sokaklarda protesto gösterileri düzenlerken Türk teyzeler de sarma sararak protestocuları izlemiş.
Antalya G 20 Zirvesi Lüks Limuzin Kiralama 00:12
Antalya G 20 Zirvesi Lüks Limuzin Kiralama 86 izlenme - 2 yıl önce Antalya G 20 Zirvesi Lüks Limuzin Kiralama Antalya Havalimanına indiğinizde Uygun fiyat ve kaliteli hizmetin bir arada buluştuğu Antalya Lüks Oto Kiralama servisi arzu ettiğiniz aracı, istediğiniz saatte Havalimanında bulundurabiliyor. Online rezervasyon yapıp Antalya'da karşılanmak için araçlarımıza bir göz atın.
Almanya'da Polisin Göstericilere Sert Müdahalesi 02:50
Almanya'da Polisin Göstericilere Sert Müdahalesi 15 izlenme - 8 ay önce Dünyanın en büyük 20 ekonomisinin bir araya geleceği G20 Zirvesi, 7-8 Temmuz'da Hamburg'da gerçekleştirilecek. Zirve öncesi Berlin'e giden Avrupalı liderler, protesto edilmek istendi. Kadın/erkek ayırt etmeden tüm göstericilere çok sert bir şekilde müdahale eden Alman polisi 19 kişiyi gözaltına aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın 00:30
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın 50 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın ekonomi ve siyaset zirvesi olan G20 Liderler Zirvesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İŞ20 ve EMEK20 oturumunda konuşmasıyla başladı. İŞ20 ve EMEK20 Oturumu'nda konuşan Erdoğan, Türkiye'de ekonomik kalkınma için yeni adımlar atıldığını, gençler ve kadınlar için yeni girişimlerin başlatıldığını ifade etti. Dünyanın ve Türk iş dünyasının önde gelenlerinin yer aldığı toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, asgari ve ortalama ücretlerde ciddi artışlar kaydettiklerini belirtti. Erdoğan, "Etkin ekonomi ve istidam politikalarının uygulanabilmesi için işçi işveren arasında güçlü bir sosyal diyaloğun tesis edilmesi şarttır. Bunun G20 çerçevesinde başarılabilmiş olması sevindiricidir. Türkiye, güçlü sürdürülebilir ve dengeli büyümeye kapsayıcılığı da dahil ettik. Büyüme sadece rakamlardan ibaret değildir. Büyümenin kalitesi ve niteliği de önemlidir. Toplumdaki tüm kesimlerin, ref
Erdoğan - Putin - Görüşmesi 3 Eylül 2016 G20 Zirvesi ÇİN 16:02
Erdoğan - Putin - Görüşmesi 3 Eylül 2016 G20 Zirvesi ÇİN 35 izlenme - 1 yıl önce Erdoğan - Putin - Görüşmesi 3 Eylül 2016 G20 Zirvesi ÇİN
G20'de Kürt Gazeteciden Kürdistan'ı Neden İstemiyorsunuz Sorusu - Recep Tayyip Erdoğan 03:26
G20'de Kürt Gazeteciden Kürdistan'ı Neden İstemiyorsunuz Sorusu - Recep Tayyip Erdoğan 4 izlenme - 7 ay önce Recep Tayyip Erdoğan, Almanya'nın Hambur kentinde düzenlenen G20 zirvesinde basının sorularını cevapladı.
G20 Zirvesinin Arkasındaki Planlar Ne Ola Bilir 09:31
G20 Zirvesinin Arkasındaki Planlar Ne Ola Bilir 3 izlenme - 8 ay önce
Erdoğan - Çin 2016 - G20 Liderler Zirvesinde Aile Fotoğrafı Erdoğan Fotoğrafda Putin Ve Şi Cinping'l 20:31
Erdoğan - Çin 2016 - G20 Liderler Zirvesinde Aile Fotoğrafı Erdoğan Fotoğrafda Putin Ve Şi Cinping'l 12 izlenme - 1 yıl önce
AA Gün Özeti Sabah 22.01.2015 02:51
AA Gün Özeti Sabah 22.01.2015 18 izlenme - 3 yıl önce *Başbakan Davutoğlu, "30 yıl önce kimse Türkiye'nin G20 Dönem Başkanı olacağını hayal edemezdi. Bu çerçevede bir başarı hikayesi söz konusu" dedi. *Usulsüz dinleme soruşturmasında 4 tutuklama...
Başbakan Davutoğlu, Avustralya'ya Gitti 06:10
Başbakan Davutoğlu, Avustralya'ya Gitti 16 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu Avustralya'ya gittiANKARA (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, G20 Liderler Zirvesi'ne katılmak üzere özel uçak "TUR" ile saat 21.30'da Avustralya'ya gitti.
AA Gün Özeti Sabah 25.01.2015 03:45
AA Gün Özeti Sabah 25.01.2015 7 izlenme - 3 yıl önce *Türkiye'den Davos'a G-20 damgası... *Yalçın Akdoğan: "Türkiye'ye milletten başka kimse yön veremez" dedi...