Hoşgeldiniz!

gabon

Gabon 2-2 Portugal  (Maç Özeti) 05:56
Gabon 2-2 Portugal (Maç Özeti) 12.926 izlenme - 5 yıl önce Gabon 2-2 Portugal (14.11.2012 Hazırlık Maçı)
Dünyanın en uzun dişli yılanı: Gabon engereği 02:12
Dünyanın en uzun dişli yılanı: Gabon engereği 14 izlenme - 3 ay önce Gabon engereği, Sahraaltı Afrikası'nın yağmur ormanlarında ve savanalarında yaşayan zehirli bir engerek türüdür.Gabon, Bitis'lerin en büyük üyesidir, ve bütün engerekler arasında en ağır olanıdır, ayrıca zehirli yılan türleri arasında en büyük dişleri olan ve en fazla zehir zekredebilen yılandır. Zehir dolu dişleri 5 cm uzunluğundadır.
Moussa Sow Attı, Senegal Kazandı! 01:01
Moussa Sow Attı, Senegal Kazandı! 219 izlenme - 3 yıl önce Senegal ve Gabon arasında oynanan hazırlık maçında Fenerbahçeli yıldız golcü Sow'un attığı penaltı golüyle Senegal sahadan 1-0 galip ayrıldı...
Mex vs Gab - wawsport 05:15
Mex vs Gab - wawsport 56 izlenme - 6 yıl önce Mex vs Gab - wawsport
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Gabon Cumhurbaşkanı 02:38
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Gabon Cumhurbaşkanı 42 izlenme - 4 yıl önce 100'ü askin is adami, pek çok üst düzey yetkili ve bilim adamindan olusan kalabalik bir heyetle Gana ve Gabon’u ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, her iki ülkede is forumlarina katilarak birer konusma yapti. Cumhurbaskani Gül’ün dördüncü kez Afrika Kitasi’na gerçeklestirdigi bu ziyaretler, Afrika’ya açilim politikasinin devami niteligini tasiyor.
Gabon-Ali Bongo Ondimba'nınBasın Açıklaması 04:37
Gabon-Ali Bongo Ondimba'nınBasın Açıklaması 67 izlenme - 6 yıl önce Gabon Cumhurbaskani Ali Bongo Ondimba, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak 18–20 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Gabon 0-2 Ekvator Ginesi - Maç Özeti (25.1.2015) 03:04
Gabon 0-2 Ekvator Ginesi - Maç Özeti (25.1.2015) 26 izlenme - 3 yıl önce Afrika Kupası'nda Ekvator Ginesi, Gabon'u 2-0 mağlup etti. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Akşam Yemeği 07:03
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Akşam Yemeği 29 izlenme - 7 yıl önce 100'ü askin is adami, pek çok üst düzey yetkili ve bilim adamindan olusan kalabalik bir heyetle Gana ve Gabon’u ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, her iki ülkede is forumlarina katilarak birer konusma yapti. Cumhurbaskani Gül’ün dördüncü kez Afrika Kitasi’na gerçeklestirdigi bu ziyaretler, Afrika’ya açilim politikasinin devami niteligini tasiyor.
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Türk Okulu 14:19
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Türk Okulu 15 izlenme - 7 yıl önce 100'ü askin is adami, pek çok üst düzey yetkili ve bilim adamindan olusan kalabalik bir heyetle Gana ve Gabon’u ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, her iki ülkede is forumlarina katilarak birer konusma yapti. Cumhurbaskani Gül’ün dördüncü kez Afrika Kitasi’na gerçeklestirdigi bu ziyaretler, Afrika’ya açilim politikasinin devami niteligini tasiyor.
Gabon Heyetinden Diyanet'e Ziyaret... 02:33
Gabon Heyetinden Diyanet'e Ziyaret... 7 izlenme - 3 yıl önce Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Gabon Diyanet İşleri Başkanı İsmail Oceni ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Görüşmede, Gabon'dan ...
Gabon-Resmî Karşılama 03:30
Gabon-Resmî Karşılama 10 izlenme - 6 yıl önce Gabon Cumhurbaskani Ali Bongo Ondimba, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak 18–20 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Gabon-Ali Bongo Ondimba'nınBasın Açıklaması 04:37
Gabon-Ali Bongo Ondimba'nınBasın Açıklaması 6 izlenme - 6 yıl önce Gabon Cumhurbaskani Ali Bongo Ondimba, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak 18–20 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-İş Forumu 15:35
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-İş Forumu 9 izlenme - 7 yıl önce 100'ü askin is adami, pek çok üst düzey yetkili ve bilim adamindan olusan kalabalik bir heyetle Gana ve Gabon’u ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, her iki ülkede is forumlarina katilarak birer konusma yapti. Cumhurbaskani Gül’ün dördüncü kez Afrika Kitasi’na gerçeklestirdigi bu ziyaretler, Afrika’ya açilim politikasinin devami niteligini tasiyor.
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Türk Okulu 14:19
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Türk Okulu 7 izlenme - 7 yıl önce 100'ü askin is adami, pek çok üst düzey yetkili ve bilim adamindan olusan kalabalik bir heyetle Gana ve Gabon’u ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, her iki ülkede is forumlarina katilarak birer konusma yapti. Cumhurbaskani Gül’ün dördüncü kez Afrika Kitasi’na gerçeklestirdigi bu ziyaretler, Afrika’ya açilim politikasinin devami niteligini tasiyor.
Gabon-Resmî Karşılama 03:30
Gabon-Resmî Karşılama 5 izlenme - 6 yıl önce Gabon Cumhurbaskani Ali Bongo Ondimba, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak 18–20 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Gabon-Akşam Yemeği 07:22
Gabon-Akşam Yemeği 4 izlenme - 6 yıl önce Gabon Cumhurbaskani Ali Bongo Ondimba, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak 18–20 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Soru - Cevap 04:13
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Soru - Cevap 4 izlenme - 7 yıl önce 100'ü askin is adami, pek çok üst düzey yetkili ve bilim adamindan olusan kalabalik bir heyetle Gana ve Gabon’u ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, her iki ülkede is forumlarina katilarak birer konusma yapti. Cumhurbaskani Gül’ün dördüncü kez Afrika Kitasi’na gerçeklestirdigi bu ziyaretler, Afrika’ya açilim politikasinin devami niteligini tasiyor.
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Gabon Cumhurbaşkanı 02:38
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Gabon Cumhurbaşkanı 3 izlenme - 7 yıl önce 100'ü askin is adami, pek çok üst düzey yetkili ve bilim adamindan olusan kalabalik bir heyetle Gana ve Gabon’u ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, her iki ülkede is forumlarina katilarak birer konusma yapti. Cumhurbaskani Gül’ün dördüncü kez Afrika Kitasi’na gerçeklestirdigi bu ziyaretler, Afrika’ya açilim politikasinin devami niteligini tasiyor.
Gabon-Akşam Yemeği 07:22
Gabon-Akşam Yemeği 3 izlenme - 6 yıl önce Gabon Cumhurbaskani Ali Bongo Ondimba, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak 18–20 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Gabon-Cumhurbaşkanı Gül'ünBasın Açıklaması 03:54
Gabon-Cumhurbaşkanı Gül'ünBasın Açıklaması 3 izlenme - 6 yıl önce Gabon Cumhurbaskani Ali Bongo Ondimba, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak 18–20 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Cumhurbaşkanı Gül'ün 02:08
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Cumhurbaşkanı Gül'ün 3 izlenme - 7 yıl önce 100'ü askin is adami, pek çok üst düzey yetkili ve bilim adamindan olusan kalabalik bir heyetle Gana ve Gabon’u ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, her iki ülkede is forumlarina katilarak birer konusma yapti. Cumhurbaskani Gül’ün dördüncü kez Afrika Kitasi’na gerçeklestirdigi bu ziyaretler, Afrika’ya açilim politikasinin devami niteligini tasiyor.
Gabon-İkili Anlaşmalar 01:26
Gabon-İkili Anlaşmalar 2 izlenme - 6 yıl önce Gabon Cumhurbaskani Ali Bongo Ondimba, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak 18–20 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Gabon-İkili Anlaşmalar 01:26
Gabon-İkili Anlaşmalar 2 izlenme - 6 yıl önce Gabon Cumhurbaskani Ali Bongo Ondimba, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak 18–20 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemize resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Cumhurbaşkanı Gül'ün 02:08
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Cumhurbaşkanı Gül'ün 2 izlenme - 7 yıl önce 100'ü askin is adami, pek çok üst düzey yetkili ve bilim adamindan olusan kalabalik bir heyetle Gana ve Gabon’u ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, her iki ülkede is forumlarina katilarak birer konusma yapti. Cumhurbaskani Gül’ün dördüncü kez Afrika Kitasi’na gerçeklestirdigi bu ziyaretler, Afrika’ya açilim politikasinin devami niteligini tasiyor.
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Soru - Cevap 04:13
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Soru - Cevap 2 izlenme - 7 yıl önce 100'ü askin is adami, pek çok üst düzey yetkili ve bilim adamindan olusan kalabalik bir heyetle Gana ve Gabon’u ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, her iki ülkede is forumlarina katilarak birer konusma yapti. Cumhurbaskani Gül’ün dördüncü kez Afrika Kitasi’na gerçeklestirdigi bu ziyaretler, Afrika’ya açilim politikasinin devami niteligini tasiyor.
Suriye'de Siddetin Durmasi Için Sarf Edilen Çabalar Yeterli Degil-Soru-Cevap-2 01:58
Suriye'de Siddetin Durmasi Için Sarf Edilen Çabalar Yeterli Degil-Soru-Cevap-2 1 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaskani Gül, Suriye'de siddetin durmasina yönelik çabalarin hiçbirinin yeterli olmadigini belirterek, “Artik mesruiyeti tamamen kaybolmus bir yönetim var. Kendi halkini bu kadar bombaladiktan ve bu kadar ölümlerden sonra çok süratli bir sekilde yapilacak sey halkin iradesinin açik bir sekilde ortaya konacagi yeni yönetimdir” dedi.
Suriye'de Siddetin Durmasi Için Sarf Edilen Çabalar Yeterli Degil-Soru-Cevap-1 05:10
Suriye'de Siddetin Durmasi Için Sarf Edilen Çabalar Yeterli Degil-Soru-Cevap-1 1 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaskani Gül, Suriye'de siddetin durmasina yönelik çabalarin hiçbirinin yeterli olmadigini belirterek, “Artik mesruiyeti tamamen kaybolmus bir yönetim var. Kendi halkini bu kadar bombaladiktan ve bu kadar ölümlerden sonra çok süratli bir sekilde yapilacak sey halkin iradesinin açik bir sekilde ortaya konacagi yeni yönetimdir” dedi.
Suriye'de Siddetin Durmasi Için Sarf Edilen Çabalar Yeterli Degil-Soru-Cevap-2 01:58
Suriye'de Siddetin Durmasi Için Sarf Edilen Çabalar Yeterli Degil-Soru-Cevap-2 1 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaskani Gül, Suriye'de siddetin durmasina yönelik çabalarin hiçbirinin yeterli olmadigini belirterek, “Artik mesruiyeti tamamen kaybolmus bir yönetim var. Kendi halkini bu kadar bombaladiktan ve bu kadar ölümlerden sonra çok süratli bir sekilde yapilacak sey halkin iradesinin açik bir sekilde ortaya konacagi yeni yönetimdir” dedi.
Suriye'de Siddetin Durmasi Için Sarf Edilen Çabalar Yeterli Degil-Soru-Cevap-1 05:10
Suriye'de Siddetin Durmasi Için Sarf Edilen Çabalar Yeterli Degil-Soru-Cevap-1 1 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaskani Gül, Suriye'de siddetin durmasina yönelik çabalarin hiçbirinin yeterli olmadigini belirterek, “Artik mesruiyeti tamamen kaybolmus bir yönetim var. Kendi halkini bu kadar bombaladiktan ve bu kadar ölümlerden sonra çok süratli bir sekilde yapilacak sey halkin iradesinin açik bir sekilde ortaya konacagi yeni yönetimdir” dedi.
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Soru - Cevap 04:13
Türkiye’nin Afrika Açilimi: Gana ve Gabon’a Cumhurbaskani Düzeyinde Ilk Ziyaret-Soru - Cevap 1 izlenme - 7 yıl önce 100'ü askin is adami, pek çok üst düzey yetkili ve bilim adamindan olusan kalabalik bir heyetle Gana ve Gabon’u ziyaret eden Cumhurbaskani Gül, her iki ülkede is forumlarina katilarak birer konusma yapti. Cumhurbaskani Gül’ün dördüncü kez Afrika Kitasi’na gerçeklestirdigi bu ziyaretler, Afrika’ya açilim politikasinin devami niteligini tasiyor.