Hoşgeldiniz!

Gael Monfils

Maç saatini paramparça etti 00:35
Maç saatini paramparça etti 787 izlenme - 3 ay önce ABD Açık'ta Gilles Muller ile karşılaşan Gael Monfils bir topta hızını alamayarak maç saatine çarptı. Çarpmanın etkisi ile saat devrilirken, Monfils sakatlanmaktan son anda kurtuldu.
Fransız Raket'ten Dünyanın En İlginç Vuruşu 00:41
Fransız Raket'ten Dünyanın En İlginç Vuruşu 4.177 izlenme - 3 yıl önce Fransız raket Gael Monfils, Gerry Weber ile karşılaştığı maçta yaptığı müthiş vuruş ile tribünleri coşturdu.
 Gaël Monfils'in Çılgınca Vuruş Denemesi (RG 2014) 00:50
Gaël Monfils'in Çılgınca Vuruş Denemesi (RG 2014) 2.297 izlenme - 3 yıl önce Tenis dünyasının en eğlenceli ismi olan Gaël Monfils, Rolland Garros 2014 turnuvasının 3.turunda karşılaştığı Jan-Lennard Struff'un vuruşuna ilginç bir karşılık vermeye çalışıyor, iyi seyirler...
Monfils'e Özenen Grigor Dimitrov 01:16
Monfils'e Özenen Grigor Dimitrov 977 izlenme - 1 yıl önce Aslında bu olay gerçekleşeli bayağı oluyor. Ne zamandır videolarda karşıma çıkıyordu. Bilgisayarda yer tutacağına alkışlarda tutsun dedim. Yükledim siliyorum. Bu arada Grigor'un 2013 ten bu yana Sharapova'ya çaktığını belirteyim. İşini biliyor pezevekk.
Tenis Tarihinin En Mükemmel Puanı - Gael Monfils 01:07
Tenis Tarihinin En Mükemmel Puanı - Gael Monfils 1.440 izlenme - 2 yıl önce Yetenekli fransız tenisçi Gael Monfils'in aldığı inanılmaz puanı izliyoruz.
Maçta Raketi Düşürmek - Gael Monfils 00:54
Maçta Raketi Düşürmek - Gael Monfils 803 izlenme - 2 yıl önce Fransız tenisçi Gael Monfils maç esnasında raketi elinden düşürüyor daha kötüsü bunu farketmiyor,izliyoruz.
Roland Garros'da Çılgın Dans - Gael Monfils 02:00
Roland Garros'da Çılgın Dans - Gael Monfils 546 izlenme - 2 yıl önce Roland Garros'da gençler arasındaki maçta Gael Monfils ile Laurent Lokoli seyircilere yaptıkları danslarla çoşturöuş.
Dünyanın En Yetenekli Tenis Oyuncusu 2 - Gael Monfils 06:31
Dünyanın En Yetenekli Tenis Oyuncusu 2 - Gael Monfils 315 izlenme - 2 yıl önce Neden dünyanın en yetenekli tenisçisi dedim de şuan da adını bile belki ilk defa duyuyorsunuz onu açıklıyım Gael Monfils inanılmaz yeteneklere sahip olmasına karşın bir türlü maçın sonunu getiremiyen bir tenisçi inanılmaz sayılar alıyor ama bir o kadar da inanılmaz sayılar kaybedebiliyor, bir ara dünya 7.liğine kadar yükseldi fakat sakatlıklar yakasını bırakmadı. Dipnot: 02:37 ve 02:54 arasını şiddetle izlemenizi tavsiye ediyorum.
Gael Monfils Oyunu Bırakmış Gibi Yaparsa 00:55
Gael Monfils Oyunu Bırakmış Gibi Yaparsa 218 izlenme - 2 yıl önce Gael Monfils Oyunu Bırakmış Gibi Yaparsa Fransız tenisçi Gael Monfils rakibine attığı topu karşıladıktan sonra oyunu bırakmış gibi yaptıktan sonra bi anda kendine geliyor ve güzel bir sayı alıyor.
Gaël Monfils'in Çılgınca Vuruş Denemesi (RG 2014) 00:50
Gaël Monfils'in Çılgınca Vuruş Denemesi (RG 2014) 187 izlenme - 2 yıl önce Tenis dünyasının en eğlenceli ismi olan Gaël Monfils, Rolland Garros 2014 turnuvasının 3.turunda karşılaştığı Jan-Lennard Struff'un vuruşuna ilginç bir karşılık vermeye çalışıyor, iyi seyirler...
Gael Monfils'in Novak Djokovic Karşısındaki Gösterisi 01:29
Gael Monfils'in Novak Djokovic Karşısındaki Gösterisi 103 izlenme - 1 yıl önce Yetenekli fransız tenisçi gael monfils dünyanın 1 numarası djokovic'e yenilsede inanılmaz keyifli bir performans göstermişti,izliyoruz.
Uçan Fransız mest etti 00:22
Uçan Fransız mest etti 97 izlenme - 10 ay önce Avustrayalı Açık'ta mücadele eden Fransız raket Gael Monfils, Andrey Kuznetsov ile oynadığı maçta yaptığı estetik vuruş ile büyük alkış aldı.
Gael Monfils -  Sınırları Zorlayan Tenisçi 09:56
Gael Monfils - Sınırları Zorlayan Tenisçi 109 izlenme - 2 yıl önce Yetenekli fransız tenisçi Gael Monfils'in sınırları zorluyan hareketlerinden derlenen bir video.iyi seyirler.
Yetenekli Tenisçi Gael Monfils'ten 5 İnanılmaz Hareket 03:05
Yetenekli Tenisçi Gael Monfils'ten 5 İnanılmaz Hareket 70 izlenme - 1 yıl önce Efendim Fransız tenisçi gael monfils inanılmaz bir yeteneğe sahip bu yeteneğini maçın geneline yansıtamasada bazen imkansız sayılar alabiliyor şimdi bu tenisçinin 5 inanılmaz hareketini izliyoruz,iyi seyirler.
Tenis'in Ronaldo'su Gael Monfils'in Aldığı Mükemmel Puan 01:14
Tenis'in Ronaldo'su Gael Monfils'in Aldığı Mükemmel Puan 69 izlenme - 1 yıl önce iflah olmaz bir gael monfils hayranıyım çok yetenekli bir tenisçi ama bu yeteneğini maçın geneline yansıtamasada böyle inanılmaz puanları alabiliyor buda onlardan sadece 1'i izliyoruz.
Tenisin Ronaldinhosu Monfils'in İnanılmaz Vuruşları 01:46
Tenisin Ronaldinhosu Monfils'in İnanılmaz Vuruşları 85 izlenme - 2 yıl önce Rogers Cup'ta Novak Djokovic ile karşılaşan tenisin eğlenceli isimlerinden Gael Monfils izleyenleri hayrete düşürecek bir vuruşa imza atıyor buyrunnn izleyelim
Gael Monfils'in Aldığı 10 Mükemmel Puan 05:56
Gael Monfils'in Aldığı 10 Mükemmel Puan 48 izlenme - 1 yıl önce Efendim yetenekli fransız tenisçi Gael Monfils'in kariyeri boyunca aldığı güzel puanlardan 10 tanesinin derlendiği güzel bir video izliyoruz.
Gael Monfils'in Djokovic Karşısındaki Gösterisi 00:59
Gael Monfils'in Djokovic Karşısındaki Gösterisi 79 izlenme - 2 yıl önce Gael Monfils'in Djokovic Karşısındaki Gösterisi Fransız tenisçi Gael Monfils'in dünyanın 1 numarası djokovic'e yenilsede inanılmaz keyifli bir performans göstermiş.
Gael Monfils Oyunu Bırakmış Gibi Yaparsa 00:55
Gael Monfils Oyunu Bırakmış Gibi Yaparsa 50 izlenme - 1 yıl önce Efendim Fransız yetenekli tenisçi Gael Monfils rakibine attığı topu karşıladıktan sonra oyunu bırakmış gibi bi hal aldıktan sonra bi anda kendine geliyor ve güzel bir sayı alıyor,izliyoruz.
 Roland Garros'da Çılgın Dans - Gael Monfils 02:00
Roland Garros'da Çılgın Dans - Gael Monfils 105 izlenme - 3 yıl önce Roland Garros'da gençler arasındaki maçta Gael Monfils ile Laurent Lokoli seyircilere yaptıkları danslarla çoşturöuş.
Ünlü tenisçi Gael Monfils yine şov yaptı 00:43
Ünlü tenisçi Gael Monfils yine şov yaptı 138 izlenme - 3 yıl önce Ünlü tenisçi Gael Monfils yine şov yaptı
Andy Murray - Gael Monfils 2014 Fransa Açık Maç Özeti 03:52
Andy Murray - Gael Monfils 2014 Fransa Açık Maç Özeti 77 izlenme - 2 yıl önce Andy Murray - Gael Monfils 2014 Fransa Açık Maç Özeti
Tenisin Ronaldinho'su Gael Monfils'den Muhteşem Sayı 00:44
Tenisin Ronaldinho'su Gael Monfils'den Muhteşem Sayı 42 izlenme - 2 yıl önce Fransız tenisçi Gael Monfils inanılmaz bir yeteneğe sahip. Bu yeteneğini maçın geneline yansıtamasa da bazen imkansız sayılar alabiliyor.
Fransız Tenisçiden Atletik Smaç! 00:14
Fransız Tenisçiden Atletik Smaç! 12 izlenme - 7 ay önce Ünlü Fransız tenisçi Gael Monfils bir gösteride mükemmel bir smaca imza attı.
Fransa Açık'a Damga Vurdu! 02:18
Fransa Açık'a Damga Vurdu! 47 izlenme - 3 yıl önce Tenis dünyasının eğlenceli ismi Gael Monfils, Jan-Lennard Struff ile karşılaştığı maçta yaptığı ilginç vuruş denemesi ile maça damga vurdu.
Wimbledon'da Akılalmaz Sayı 00:29
Wimbledon'da Akılalmaz Sayı 10 izlenme - 1 yıl önce Tenisin sıradışı oyuncusu Gael Monfils, Wimbledon'da ilk turda karşılaştığı Pablo Carreno Busta karşısında sorun yaşamazken, Fransız raketin bir oyunda aldığı sayı izleyenleri büyüledi.