Hoşgeldiniz!

gafur

gafur,babusta, yanayım 02:54
gafur,babusta, yanayım 7.767 izlenme - 8 yıl önce gafur,babusta, yanayım
Yurtdışı Cakkıdı 02:52
Yurtdışı Cakkıdı 2.009 izlenme - 11 yıl önce huhuahaahuahauhahahauhauahahah
Köy Basan Domuz Sürüsü 03:27
Köy Basan Domuz Sürüsü 1.416 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'da yaşayan Rizeli vatandaş, Çayeli'ndeki köy evine gece inen domuz sürüsünü izledi. Çayeli ilçesi Ormancık Köyü Mahmutoğlu Mahallesi’nde meydana gelen olayda domuz sürüsünün köye gelişini saniye saniye görüntülendi. İstanbul'da yaşayan Gafur Bahadır Mahmutoğlu adlı vatandaş, Rize’deki köyüne olan hasretini gidermek amacıyla evi ile mahallenin çeşitli bölgelerine kameralar yerleştirdi. Evine yerleştirdiği kameralar aracılığıyla İstanbul’dan, internetten 24 saat mahallesini izleme imkânı bulan Mahmutoğlu, birkaç gün önce yine köyünü izlerken gözlerine inanamadı. Köyün ortasına kadar inen ve bahçeden karınlarını doyurduktan sonra köyü terk eden domuz sürüsü saniye saniye kameralar tarafından kayda alındı. Yaşadıkları karşısında şaşkına dönen Mahmutoğlu ise, görüntüleri sosyal medyadan “Mahmutoğlu Mahallesi Misafir Ağırlıyor” şeklinde paylaşarak şaşkınlığını ifade etmeye çalıştı.
Esma-Ül Hüsna Özel 23. Bölüm - El Gafur 07:47
Esma-Ül Hüsna Özel 23. Bölüm - El Gafur 258 izlenme - 2 yıl önce
gafur ve şilele 01:01
gafur ve şilele 388 izlenme - 6 yıl önce
Eror Speed 01:36
Eror Speed 1.058 izlenme - 11 yıl önce junior gafur dan sonra ŞİMDİDE eror speed
çakma gafur 02:39
çakma gafur 276 izlenme - 9 yıl önce bu da bizim gafur aslından hiç mi hiç farkı yok....
Konya'nın Karaman Kazası ve Gelişen Olaylar 01:25
Konya'nın Karaman Kazası ve Gelişen Olaylar 145 izlenme - 3 yıl önce Kandemir Konduk komedisi olan bu tiyatro gösterisinden küçük bir kesit. mikrofonları gafur uzunere bırakıyoruz o da kendini kaybediyor ve saatine bakmayı da ihmal edıyor haylaz öğrenci.
Grup Atlantik Güzel Şilemdeyim - Gezelim Tozalım 03:43
Grup Atlantik Güzel Şilemdeyim - Gezelim Tozalım 93 izlenme - 3 yıl önce Gafur Uzuner, Türkiye'nin her yerini karış karış geziyor, samimi sohbetiyle yurdumuzun sıcak insanlarını sizlerle buluşturuyor. Gün ışığına çıkmamış yemek tarifleri ve keşfedilmemiş mekanlar, yöre yöre ekranlara geliyor.Gafur Uzuner'in oynamasını ilk defa gördüm bu programda ama güzel söylemişler ve karşınızda Gezelim Tozalım Programı ve Grup Atlantik..
Serkan Gafur Mikail Mustafa Tayfur 04:24
Serkan Gafur Mikail Mustafa Tayfur 97 izlenme - 9 yıl önce sanane
Gafur Pehlivan Şafak Söktü Yine.. 02:17
Gafur Pehlivan Şafak Söktü Yine.. 38 izlenme - 4 yıl önce Kayıt= Oğuzhan Pehlivan
Allahü tealanın merhametinin sonsuzluğu 10:49
Allahü tealanın merhametinin sonsuzluğu 95 izlenme - 6 yıl önce Bu sohbette, Allahü tealanın merhametinin sonsuz olduğu, kendisine ihlasla yönelenlerin ve sığınanların muhakkak bu sonsuz olan merhamete kavuşacağı;; Ona (celle celalühü) karşı duranların ise Onun (celle celalühü ) pek şiddetli olan gazabına (gazab-ı ilahiye ) yakalanacağı delilleriyle anlatılmaktadır.
Delilaz53 05:18
Delilaz53 57 izlenme - 8 yıl önce ;)
Paşalı 02:33
Paşalı 63 izlenme - 9 yıl önce asaby_jojuk_006@hotmail.com