Hoşgeldiniz!

gainsbourg

Nymphomaniac Fragmanı 01:54
Nymphomaniac Fragmanı 62.557 izlenme - 4 yıl önce 2013 yapımı dram ve erotik türlerindeki Nymphomaniac filminin fragmanı. Nymphomaniac isimli kadının doğumundan itibaren 50 yaşına gelinceye kadar başında geçen olayların, cinsel yaşamı odaklı anlatılacağı Trier'in son filmi.
Nymphomaniac Fragmanı 01:54
Nymphomaniac Fragmanı 18.710 izlenme - 4 yıl önce 2013 yapımı dram ve erotik türlerindeki Nymphomaniac filminin fragmanı. Nymphomaniac isimli kadının doğumundan itibaren 50 yaşına gelinceye kadar başında geçen olayların, cinsel yaşamı odaklı anlatılacağı Trier'in son filmi.
Her Şey Yolunda - Every Thing Will Be Fine (2015) Fragman 01:59
Her Şey Yolunda - Every Thing Will Be Fine (2015) Fragman 2.950 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Her Şey Yolunda (Every Thing Will Be Fine) filminin fragmanı. Usta Alman yönetmen Wim Wenders'in yönettiği filmde James Franco, Charlotte Gainsbourg, Marie-Josée Croze ve Rachel McAdams başrolü paylaşıyorlar.
 Le Chat du Café des Artistes - Charlotte Gainsbourg 04:01
Le Chat du Café des Artistes - Charlotte Gainsbourg 1.143 izlenme - 2 yıl önce Albüm: IRM (2009) Şarkı no: 3 Şarkı sözleri (Lyrics): Quand on est mort, c'est qu'on est mort Quand on ne rit plus, c'est qu'on ne vit plus Quand j'aurai coupé la ficelle Mettez-moi dans une poubelle Laissez-moi faisander un mois Et de là jetez-moi au chat Qu'il refuse ma rate et mon foie Mais choisissez l'heure pour qu'il me mange le coeur Que je reste encore avec vous Sur vos épaules et vos genoux Que je sois puisqu'il faut qu'on existe Le chat du café des artistes Et si le pain vient à manquer Je serai là et n'hésitez pas Brisez-moi les pattes et le cou Et puis mangez-moi à même le chat Ce ne sera pas la première fois Qu'on aura mangé un artiste Quand on est mort, c'est qu'on est mort Quand on ne rit plus, c'est qu'on ne vit plus Quand il a coupé la ficelle On l'a mis dans une poubelle Et puis ils m'ont oublié là Là là là là là là là là Comme ils ont oublié le chat Comme ils oublieront ma tête et mes chansons Ce ne sera pas la dernière fois Que l'on oubliera un artiste Quand on est mort c'est qu'on est mort Quand on ne rit plus, c'est qu'on ne vit plus Quand j'aurai coupé la ficelle Mettez-moi dans une poubelle Et puis ils m'ont oublié là Là là là là là là là là Comme ils ont oublié le chat Comme ils oublieront ma tête et mes chansons Ce ne sera pas la dernière fois Que l'on oubliera un artiste Quand on est mort c'est qu'on est mort Quand on ne rit plus, c'est qu'on ne vit plus Quand j'aurai coupé la ficelle Mettez-moi dans une poubelle Et puis ils m'ont oublié là Là là là là là là là là Là là là là là là là là Là là là là là là là là
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - Je T'aime Moi Non Plus 04:28
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - Je T'aime Moi Non Plus 3.547 izlenme - 4 yıl önce Serge Gainsbourg Ve Jane Birkin'in Birlikte Söyledikleri "je T'aime Moi Non Plus" Şarkısının Klibi
jane birkin et serge gainsbourg - je t'aime...moi non plus 04:20
jane birkin et serge gainsbourg - je t'aime...moi non plus 2.148 izlenme - 6 yıl önce
Jane Birkin&Serge Gainsbourg - Je t'aime Moi Non Plus (+18) 04:23
Jane Birkin&Serge Gainsbourg - Je t'aime Moi Non Plus (+18) 2.094 izlenme - 2 yıl önce Erotik şarkılar listesinin en üstündeki şarkıdır kanımca..Minik sevgi sözcüklerinin çılgın ihtiraslara dönüşü bu kadar mı güzel anlatılabilir? Müthiş bir düettir, hatta düet kavramının tam karşılığıdır. Sevişirken dinlenebilecek şarkıların en güzelidir ya da tercihe bağlı olarak sevişme başlatıcı etkisinden yararlanılabilir. Şarkının kaydı sırasında iki sanatçının gerçekten seviştiği de yıllarca söylenegelen bir efsane olup, ev halkının yanında dinlenmesi sakıncalı olabilir.
RÜYA BİLMECESİ 02:23
RÜYA BİLMECESİ 4.908 izlenme - 11 yıl önce GONDRY'nin 8 Aralık'ta vizyona girecek SCIENCE OF SLEEP - RÜYA BİLMECESİ filmin fragmanı
Serge Gainsbourg - La Chanson De Prevert 02:56
Serge Gainsbourg - La Chanson De Prevert 784 izlenme - 2 yıl önce Serge Gainsbourg'un film-noir havasında efsane performansını sizlerle paylaşıyorum. Sözlerini de yazayım tam olsun; oh je voudrais tant que tu te souviennes cette chanson était la tienne c’était ta préférée je crois qu’elle est de prévert et kosma et chaque fois “les feuilles mortes” te rappelle à mon souvenir jour après jour les amours mortes n’en finissent pas de mourir. avec d’autres bien sûr je m’abandonne mais leur chanson est monotone et peu à peu je m’indiffère a cela il n’est rien à faire car chaque fois “les feuilles mortes” te rappelle à mon souvenir jour après jour les amours mortes n’en finissent pas de mourir. peut-on jamais savoir par où commence et quand finit l’indifférence passe l’automne vienne l’hiver et que la chanson de prévert cette chanson “les feuilles mortes” s’efface de mon souvenir et ce jour-là mes amours mortes en auront fini de mourir et ce jour là mes amours mortes en auront fini de mourir.
Serge Gainsbourg - Je Suis Venu Te Dire Que Je M'en Vais (Konser) 03:24
Serge Gainsbourg - Je Suis Venu Te Dire Que Je M'en Vais (Konser) 490 izlenme - 2 yıl önce Asi ve ilginç tarzıyla hafızamıza kazınmış, 1991 yılında kaybettiğimiz Serge Gainsbourg'un duygusal şarkısı. Orijinal versiyonunda sonlara doğru ağlaşmalar duyulur ve o ağlaşmalar Serge'in aşkı Jane Birkin'e aittir. Çünkü Serge bu şarkıyı kaydetmeye başlamadan önce Jane'i stüdyoya çağırmıştır ve bu şarkıyı söyleyerek ayrılmak istediğini söylemiştir. Türkçe sözleri; sana gidiyorum demeye geldim gözyaşların faydasız verlaine'in güzelce dediği gibi, pis ayazda sana gidiyorum demeye geldim eski günler aklına geliyor, ağlıyorsun şimdi elveda vakti geldiğinde bembeyazsın ve nefessiz evet pişmanım, sana gidiyorum dediğim için evet seviyordum seni evet, ama sana gidiyorum demeye geldim uzun hıçkırıkların faydasız verlaine'in güzelce dediği gibi, pis ayazda sana gidiyorum demeye geldim mutlu günler aklına geliyor, ağlıyorsun şimdi elveda vakti geldiğinde hıçkırıyor, inliyorsun evet pişmanım sana gidiyorum dediğim için ama artık canıma yettin!
Serge Gainsbourg - Melody 07:32
Serge Gainsbourg - Melody 536 izlenme - 2 yıl önce Asi Fransız Serge Gainsbourg'un ''Histoire de Melody Nelson'' Albümünden bir şarkı. Şarkı daha çok arka planı ile dikkat çekiyor; müthiş bir enstrümantal. Şarkının sonlarına doğru Serge reisin oynaşı Jane Birkin'i de duymak mümkün.
Serge Gainsbourg - Comic Strip (Bridget Bardot) 01:42
Serge Gainsbourg - Comic Strip (Bridget Bardot) 313 izlenme - 2 yıl önce Serge Gainsbourg abimizi az çok tanıyanlarımız vardır. İnsanların nefret etmekten zevk aldığı bir insandı kendisi. Hayatı boyunca yasak olan her şeyin ırzına geçti. Suratı çirkin de olsa, hayatını dönemin en güzel kadınlarıyla, karizmatik ve havalı olarak yaşadı. Herbirimize çirkin suratlı bir herifin neler yapabileceğini gösterdi. İşin özeti gerçeklerini değil yalanlarını sevdiğimiz bir adamdı kendisi. Biyografisi için geçen yıllarda yapılmış bir filmde Brigitte Bardot ile " Comic Strip " şarkısının üretim sürecini izliyoruz efenim. Herkeşe kolay gelsin.
Serge Gainsbourg - Initials BB (1968) 03:29
Serge Gainsbourg - Initials BB (1968) 273 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın asi dehası Serge Gainsbourg'tan Brigitte Bardot için bir şarkı.
gainsbourg vie hroque 01:20
gainsbourg vie hroque 493 izlenme - 7 yıl önce
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - Je T'aime...  Moi Non Plus (1969) 04:20
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - Je T'aime... Moi Non Plus (1969) 239 izlenme - 2 yıl önce Serge Gainsbourg'un o zamanlardaki sevgilisi Jane Birkin ile birlikte söylediği erotik şarkının klibi. Klibe bakacak olursak şarkı bayağı mülayim gözüküyor. Keza Eyfel Kulesi'nin ortasında geçen sahneler de insanın içini ısıtıyor. Neyse, sizi bu muhteşem şarkıyla baş başa bırakıyorum.
Serge Gainsbourg - La Marseillaise (Fransız Ulusal Marşı) Regge Versiyon 02:39
Serge Gainsbourg - La Marseillaise (Fransız Ulusal Marşı) Regge Versiyon 222 izlenme - 3 yıl önce Farklı yaşamı, gerek canlı yayında Whitney Houston'a yavşaması gerek canlı yayında 500 Frank yakması gibi çılgınlıkları olan, elinden sigarası düşmeyen karizmatik duruşuyla ve romantik şarkılarıyla Serge Gainsbourg gönüllere taht kurmuştur, Okan Bayülgen'in de idol olarak gördüğü hatta bazılarının taklit ettiği düşündüğü Serge abimiz Fransız Milli Marşının regge versiyonunu yapmış keyifle izliyoruz.
Serge Gainsbourg & Brigitte Bardot - Bonnie And Clyde (1968) 04:13
Serge Gainsbourg & Brigitte Bardot - Bonnie And Clyde (1968) 163 izlenme - 2 yıl önce Bonnie Parker (1 Ekim 1910 – 23 Mayıs 1934) ve Clyde Barrow (24 Mart 1909 – 23 Mayıs 1934) ünlü ABD'li kanun kaçakları, The Barrow Gang'in ünlü elemanları. 1930'lu yıllarda Amerika'da banka ve dükkânları soymuşlardır. Kapitalizm'e ateş püsküren halkın gözünde Robin Hood statüsüne yükselerek kahraman olmuşlardır. Elemanlardan birinin kadın olması, ayrıca Bonnie ve Clyde'ın büyük aşkları da bunda rol oynamıştır. Ayrıca her soydukları dükkan ve bankalara çiçek bırakırlardı. Alıntı
Je Suis Venu Te Dire Que Je M'en Vais 03:24
Je Suis Venu Te Dire Que Je M'en Vais 139 izlenme - 2 yıl önce "Je t'aime ... Moi non plus" şarkısından hatırlayacağınız efsane çift Serge Gainsbourg ve Jane Birkin'in ayrılık şarkısı. Serge yeni bestelediği şarkıyı kaydedecektir, dinlemesi için Jane'i stüdyoya çağırır. Şarkıda geçen "sana gidiyorum demeye geldim , gözyaşların artık hiçbirşeyi değiştiremez ..." sözlerini duyan Jane, o an ayrıldıklarını anlar ve Serge şarkıyı söylemeye devam ederken stüdyoda ağlamaya başlar. Şarkının ikinci bölümünde kopan Jane'in hıçkırık sesleri ve Serge'nin titreyen sesi insanı yerden yere çarpar ...
Serge Gainsbourg - La Javanaise 02:26
Serge Gainsbourg - La Javanaise 125 izlenme - 2 yıl önce Asi Fransız Serge Gainsbourg'un sözlerini yazdığı ve bestelediği La Javanaise şarkısını sizlerle paylaşıyorum. Sözleri; İtiraf ediyorum: Acı çekmemin sebebi sen değildin, Senden bihaber olduğum zamanlarda, aşkım Senin fikrince bizim aşka dair gördüklerimiz; Senin bana aşkın, Senin bana sahip oluşun idi, aşkım Yazık ki nisan beni boşuna aşka bağlar, Sende de görmek istemiştim bu aşkı Hayat değmez yaşamaya aşk olmasa, Ama benim istediğim sendin, aşkım Mahzun olma, Javanaise dansımızı ederken Sevdik birbirimizi, En azından bir şarkı süresince
Serge Gainsbourg - Gloomy Sunday 03:43
Serge Gainsbourg - Gloomy Sunday 120 izlenme - 2 yıl önce ''Macar İntihar Şarkısı'' olarak da bilinen ''Gloomy Sunday'' şarkısını efsane adam Serge Gainsbourg'dan Fransızca versiyonuyla dinliyoruz. Yıl 1987. Şarkının hikayesi için: http://tr.wikipedia.org/wiki/Gloomy_Sunday
Whitney Houston'ı Becermek İsteyen Serge Gainsbourg 02:03
Whitney Houston'ı Becermek İsteyen Serge Gainsbourg 161 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda bir kaç paylaşımı yapılan serge gainsborug abimizin bende nette bir videosunu buldum ve sizlerle paylaşmak istedim fransız aksanıyla whtney hanıma onu becermek istediğini söylüyor
Serge Gainsbourg & Anna Karina - Ne dis rien 02:27
Serge Gainsbourg & Anna Karina - Ne dis rien 118 izlenme - 2 yıl önce Asi Fransız Serge Gainsbourg ve Anna Karina düetini sizinle paylaşıyorum. Sözlerini yazayım da tam olsun; ne dis rien surtout pas ne dis rien suis-moi ne dis rien n'aie pas peur ne crains rien de moi suis-moi jusqu'au bout de la nuit jusqu'au bout de ma folie laisse le temps, oublie demain oublie tout, ne pense plus à rien
Charlotte Gainsbourg - Heaven Can Wait 02:39
Charlotte Gainsbourg - Heaven Can Wait 260 izlenme - 6 yıl önce
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - La Decadanse 05:11
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - La Decadanse 126 izlenme - 2 yıl önce "Serge: Bana dön Jane: Hayır. S: Bana doğru J: Hayır,öyle yapma. S: Ve danset, çöküşün dansını. Belini kımıldat benimkilerin önünde, yavaşça. J:Orada kal, arkamda. Çöküşün dansını dengele. Ellerin yavaşça dokunsun göğsüme ve sana ait olan kalbime. S: Sonsuza dek sevgilimsin, sabret. Çöküşün dansı parmaklarımın altında. Seni alıp götürecek çok uzaklara. J: Bulanık sular birbirine karıştırıyor hislerimi. Çöküşün dansı bana kendimi kaybettiriyor. Ah sevgilim, beni öldürüyorsun ! Söyle, beni seviyor musun ? S: Sevdim zaten ama aradaki fark, çöküşün dansı, daha da fazlası. Ölüm bağlar birbirine bedenlerimizi ve ruhlarımızı. J: Tanrım, sen günahlarımızı bağışla. Çöküşün dansı sarsıyor bezgin bedenlerimizi ve yolunu şaşırmış ruhlarımızı. S: Tanrım, sen günahlarımızı bağışla.Çöküşün dansı sarsıyor bezgin bedenlerimizi ve yolunu şaşırmış ruhlarımızı." Ben aşkın tanımını daha iyi yapabilen bir çift duymadım !!!
Charlotte Gainsbourg - Irm 02:35
Charlotte Gainsbourg - Irm 133 izlenme - 4 yıl önce Charlotte Gainsbourg'un MR (Manyetik Rezonans) cihazlarının çıkardığı sesleri kullanarak oluşturduğu parçası. Sözleri de medikal görüntüleme yöntemlerine atıfta bulunuyor: Take a picture, what's inside? Ghost image in my mind Neural pattern like a spider Capillary to the centre Hold still and press the button Looking through a glass onion Following the X-ray eye From the cortex to medulla Analyze EKG Can you see a memory? Register all my fear On a flowchart disappear Leave my head demagnetized Tell me where the trauma lies In the scan of pathogen Or the shadow of my sin
serge gainsbourg - je suis venu te dire que je m'en vais 03:24
serge gainsbourg - je suis venu te dire que je m'en vais 203 izlenme - 6 yıl önce
charlotte gainsbourg - beck - heaven can wait 02:40
charlotte gainsbourg - beck - heaven can wait 254 izlenme - 8 yıl önce
Serge Gainsbourg - Je Suis Venu Te Dire Que Je M'en Vais Live 03:24
Serge Gainsbourg - Je Suis Venu Te Dire Que Je M'en Vais Live 109 izlenme - 6 yıl önce
Charlotte Gainsbourg - Heaven Can Wait 02:39
Charlotte Gainsbourg - Heaven Can Wait 85 izlenme - 4 yıl önce Charlotte Gainsbourg - Heaven Can Wait
14 Serge Gainsbourg - Je Suis Venu Te Dire Que Je M'en Vais Live 03:25
14 Serge Gainsbourg - Je Suis Venu Te Dire Que Je M'en Vais Live 86 izlenme - 6 yıl önce