Hoşgeldiniz!

Galata Köprüsü

İbrahim Tatlıses'in Adrenalin Tutkusu 01:15
İbrahim Tatlıses'in Adrenalin Tutkusu 4.530 izlenme - 2 yıl önce Akıllarda soru işareti kalmaması için söyleyeyim; tüm film boyunca İbo'nun neden böyle bir eğlence anlayışına sahip olduğunu ve sevdiği kadına neden böyle bir süpriz yaptığını anlayamıyoruz.
Ömer Danış - Alacağım (Kamera Arkası - Sinirli İbo İçerir) 02:49
Ömer Danış - Alacağım (Kamera Arkası - Sinirli İbo İçerir) 1.924 izlenme - 2 yıl önce Ömer Danış'ın 1999 çıkışlı Şerefsiz albümünün yapımcısı olan İbrahim Tatlıses, albümdeki Alacağım isimli parçanın klibinin çekimlerini de üstlenmiştir. Klibin ilk etap çekimleri Sulukule'de yapılmış olup bazı olaylar sebebiyle yarım kalmış, ikinci etap çekimleri ise Galata Köprüsü civarında yapılmıştır. İkinci etap çekimlerinde de birçok işi yolunda gitmeyen klip yönetmeni İbrahim Tatlıses adeta küplere binmiş, neredeyse etrafta katliam yaratma noktasına gelmiştir. Bonus: Evrim Akın.
Zombi ve Hayalet Tren - Türk Halıcı 02:00
Zombi ve Hayalet Tren - Türk Halıcı 807 izlenme - 4 yıl önce 1991 Finlandiya yapımı Zombie ja Kummitusjuna (Zombi ve Hayalet Tren) adlı filmden bir sahne sunuyorum dostlar. Filmin önemli bir bölümü İstanbul'da çekilmiştir. Bir müzik grubunun garip hikayesini anlatır film. Karakterlerden biri İstanbul'da bir halı satıcısı -şu G.O.R.A.'daki Arif karakterinin orijinali- ile muhattab olmak zorunda kalır ve sonrasında Cem Yılmaz'ın filminden zihnimizde kalan bazı diyaloglar ve Yiğit Özgür karikatürlerinden aklımızda olan komiklikler süre gelir. Mizahcılarımıza bolca malzeme olmuş bu durumu Finlandiyalı yönetmen bizimkilerden baya önce işlemiş sağolsun. İngilizceyle alakalı videoların revaçta olduğu bu günlerde içerik bu alana da çekilebilir tabi. ...rolündeki dedim de aslında gerçek bir halıcı muhtemelen amcamız. Yönetmenin doğallığı biz de bi Zeki Demirkubuz'da var valla. Filmde Halil Ergün'ün bir sahnesi var ve bir kaç Türk oyuncu daha oynamakta yalnız halıcı amcamızın adını bulamadım cast sorumlularını kınıyorum.
Sürpriz Evlilik Teklifi - Galata Köprüsü 09:39
Sürpriz Evlilik Teklifi - Galata Köprüsü 395 izlenme - 4 yıl önce Galata Köprüsünde Müthiş Evlenme Teklifi Hakan & Pınar 16.06.2013
Galata Kulesinden İstanbul 04:34
Galata Kulesinden İstanbul 410 izlenme - 7 yıl önce galata kulesinden istanbul çok güzel
King Kong İstanbul'da 00:21
King Kong İstanbul'da 203 izlenme - 2 yıl önce Sevgilimle İstanbul'a geldik, Galata Kulesinin orda arkamızdan King Kong fırladı, tam da fotoğraf çekecekken! Şehir kameralarından da gözükmektedir. http://www.istanbulsehirkameralari.org/index.php?id=4&bolge=halic
Galata Köprüsü'nün Altında, Erkek Cesedi Bulundu 00:41
Galata Köprüsü'nün Altında, Erkek Cesedi Bulundu 26 izlenme - 4 ay önce Galata Köprüsü'ndeki balıkçılar, denizde bir erkek cesedi olduğunu farketti. Olay yerine çağrılan polis ekiplerinin denizden çıkardığı ceset, incelenmek için Adli Tıp Morguna kaldırıldı.
Oi Va Voi - Dusty Road (Galata Köprüsü - İstanbul) 03:50
Oi Va Voi - Dusty Road (Galata Köprüsü - İstanbul) 196 izlenme - 3 yıl önce Sevdiğim ecnebi müzik gruplarından "oi va voi" bir kaç yıl önce türkiyeye gelmişler ve İstanbul'da da bir kaç video çekmişler, kendilerine göre güzel mekanlarda, onlardan biri de malumunuz galata köprüsü, hem ortam hem şarkı şahane, dinlemeden geçmeyelim.
Galata Köprüsü Belediye Otobüsü Kazası 01:31
Galata Köprüsü Belediye Otobüsü Kazası 850 izlenme - 9 yıl önce galata köprüsü belediye otobüsü kazası
Zombi ve Hayalet Tren - Türk Halıcı 02:00
Zombi ve Hayalet Tren - Türk Halıcı 232 izlenme - 3 yıl önce 1991 Finlandiya yapımı Zombie ja Kummitusjuna (Zombi ve Hayalet Tren) adlı filmden bir sahne sunuyorum dostlar. Filmin önemli bir bölümü İstanbul'da çekilmiştir. Bir müzik grubunun garip hikayesini anlatır film. Karakterlerden biri İstanbul'da bir halı satıcısı -şu G.O.R.A.'daki Arif karakterinin orijinali- ile muhattab olmak zorunda kalır ve sonrasında Cem Yılmaz'ın filminden zihnimizde kalan bazı diyaloglar ve Yiğit Özgür karikatürlerinden aklımızda olan komiklikler süre gelir. Mizahcılarımıza bolca malzeme olmuş bu durumu Finlandiyalı yönetmen bizimkilerden baya önce işlemiş sağolsun. İngilizceyle alakalı videoların revaçta olduğu bu günlerde içerik bu alana da çekilebilir tabi. ...rolündeki dedim de aslında gerçek bir halıcı muhtemelen amcamız. Yönetmenin doğallığı biz de bi Zeki Demirkubuz'da var valla. Filmde Halil Ergün'ün bir sahnesi var ve bir kaç Türk oyuncu daha oynamakta yalnız halıcı amcamızın adını bulamadım cast sorumlularını kınıyorum.
Bir Köprünün Öyküsü - Galata Köprüsü 02:48
Bir Köprünün Öyküsü - Galata Köprüsü 66 izlenme - 2 yıl önce Yetmişli yılların görüntüleri Cüneyt Türel'in anlatımıyla birleşince mükemmel bir çalışma ortaya çıkmış. Her karesinde dönemin yaşam koşullarına dair izlerin olduğu bu güzel videoyu hep beraber izliyoruz.
Özgün Kent Müzikçileri - Galata Köprüsü 04:52
Özgün Kent Müzikçileri - Galata Köprüsü 65 izlenme - 5 yıl önce
Bisiklet Turu'nun Son Etabı Başladı 03:31
Bisiklet Turu'nun Son Etabı Başladı 14 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Start anı-Sokak köpeğinin start alanında dolaşması-Yarışmacı detayları-İzleyici detayları - 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (TUR 2015) 8. ve son etabı, 21 takımdan 150 sporcunun katılımıyla İstanbul'da başladı.
Bisiklet Turu - Havadan Görüntüler 02:31
Bisiklet Turu - Havadan Görüntüler 12 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Havadan köprü geçişi sırasında yarış detayları.-Köprü üstünde özçekim yapan bisikletliler.
1 Mayıs'ta İstanbul'da Trafiğe Kapatılacak Yollar 01:42
1 Mayıs'ta İstanbul'da Trafiğe Kapatılacak Yollar 10 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 1 Mayıs nedeniyle cuma günü bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.