Hoşgeldiniz!

galata kulesi

Galata Kulesi Pembeye Büründü 01:29
Galata Kulesi Pembeye Büründü 16.626 izlenme - 4 yıl önce Meme kanserinde erken teşhise dikkat çekmek amacıyla tarihi Galata Kulesi pembe renkli ışıklarla aydınlatıldı.
Galata Kulesi'nde Tehlikeli Bir Eğlence 02:24
Galata Kulesi'nde Tehlikeli Bir Eğlence 1.100 izlenme - 5 ay önce Pavel Smirnova, Galata Kulesin'de insanların şaşkın bakışları esnasında adrenalinin içinde çok güzelce eğlendiği macerayı sizinle paylaşıyor...
Galata Kulesini Satmak - Çetin Çiftçioğlu 25:58
Galata Kulesini Satmak - Çetin Çiftçioğlu 2.553 izlenme - 1 yıl önce Çetin Çiftçioğlu'nun eski bir şakasını izleyeceğiz. Abimiz İstanbul'un meşhur ve tarihi Galata Kulesini satıyor. Sülün Osman görse ağzı açık kalırdı.
King Kong İstanbulda Galata Kulesine Saldırıyor 00:21
King Kong İstanbulda Galata Kulesine Saldırıyor 2.924 izlenme - 4 yıl önce Sevgilimle istanbula geldik galata kulesinin orda arkamızdan king kong fırladı tam fotoğraf çekecekken!!
Galata Kulesinin Hikayesi (İncir Reçeli 2) 01:38
Galata Kulesinin Hikayesi (İncir Reçeli 2) 1.031 izlenme - 2 yıl önce Bence galatanın hikayesi ancak bu kadar güzel anlatılabilir. 1500 yıl önce gemiciler için fener kulesi olarak yapılmış.Sonra başka biri eline geçirmiş esirler için zindan yapmış. Esirler bırakmış kendini gövdesinden o içine atmış. Başka biri yangın kulesi yapmış. Yangın habercisiyken iki kez cayır cayır yanmış yine yıkılmamış. Biri gelmiş rasathane yapmış. Deprem habercisiyken iki deprem görmüş yara almış, yıkılmamış... Bir fırtana çıkmış kubbesi uçmuş. Beş savaş görmüş 15 yara almış, yıkılmamış...
Coştum Yine Dalgalanıyorum Ben 02:00
Coştum Yine Dalgalanıyorum Ben 2.373 izlenme - 3 yıl önce Varlığın Dudaklarımda Bir Bal Tadı yokluğun En Korkuncu Ölümlerin anlatılmaz Bir Şey Var Aramızda Hazin şiir Gibi Bir Şey Seninle Yaşamak .. https://www.facebook.com/galatalordu1979
Galata Kulesi İle Kız Kulesinin Aşkı 02:18
Galata Kulesi İle Kız Kulesinin Aşkı 3.671 izlenme - 7 yıl önce
Coştum Yine Dalgalanıyorum Ben 02:00
Coştum Yine Dalgalanıyorum Ben 1.585 izlenme - 3 yıl önce Varlığın dudaklarımda bir bal tadı Yokluğun en korkuncu ölümlerin Anlatılmaz bir şey var aramızda hazin Şiir gibi bir şey seninle yaşamak ..
Galata Kulesi Kırmızı Beyaza Büründü 00:38
Galata Kulesi Kırmızı Beyaza Büründü 221 izlenme - 7 ay önce İstanbul'daki terör saldırısına tepki için Galata Kulesi'ne Türk bayrağı yansıtıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden Enerji A.Ş. tarafından yapılan aydınlatmayla Galata Kulesi, kırmızı beyaza büründü. Etkileyici görüntülerin ortaya çıktığı aydınlatma, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
King Kong Tophanede 00:33
King Kong Tophanede 2.083 izlenme - 4 yıl önce Tophane'de Evimin Önünden King Kong Geçti!!!! Böyle Bir Dehşet Olamaz, Tarih 23 Mayıs! King Kong Evimin Önünden Geçti Herkes Görsün!!!
Ne'si Meşhur? - Galata 02:50
Ne'si Meşhur? - Galata 625 izlenme - 2 yıl önce Ne'si Meşhur isimli programda her hafta belli bir semtin, ilçenin veya şehrin en önemli sembolü tanıtılıyor. İlk bölüm olarak Galata semtinin sembolü haline gelmiş olan Galata Kulesi ele alınmış.
Galata Kulesinde Ayakkabı Bırakma Eylemi 06:42
Galata Kulesinde Ayakkabı Bırakma Eylemi 1.007 izlenme - 4 yıl önce Galata Kulesi önünde ayakkabı bırakma eylemi yaptılar. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Galata Kulesi 00:14
Galata Kulesi 821 izlenme - 6 yıl önce
Metin Akpınar'ın Zor Anları - Vay Başımıza Gelenler 02:53
Metin Akpınar'ın Zor Anları - Vay Başımıza Gelenler 598 izlenme - 3 yıl önce Vay başımıza gelenler filminde Metin Akpınar'ın Galata kulesindeki büyük soygunu gerçekleştirebilmesi için yapması gereken bir şey kalmıştır. O da seksi ev sahibinin evinden telefoncu numarasıyla çatıya çıkıp planı gerçekleştirebilmek için halatı germesi. Ancak metin akpınar için kapı çalındığı an zor dakikalar başlamıştır.
Galata Kulesi 02:28
Galata Kulesi 863 izlenme - 8 yıl önce ezanlaŞ eŞlİĞİnde galatadan kuŞ bakiŞi
King Kong Şişhane Güvenlik Kamerası Görüntüleri 00:27
King Kong Şişhane Güvenlik Kamerası Görüntüleri 411 izlenme - 3 yıl önce King kong Şişhaneden geçerken otelin güvenlik kamerasına da takılmış, vay anasını sayın seyirciler.
İstanbul Kanatlarımın Altında - Final Sahnesi 01:36
İstanbul Kanatlarımın Altında - Final Sahnesi 401 izlenme - 2 yıl önce Tarih gerçekten de 4. Murat’ı kışkırtıp, Hezarfen Ahmet Çelebi’yi sürgüne yollayanların adını anmayacaktır. Halkın buyruğuna uyup uymadığını denetlemek için halktan biriymiş gibi meyhaneleri dolaşan ve alkol içenlerin kellesini uçuran 4. Murat’ı, 4. Murat’a içerken yakalandığı halde kellesini kurtarabilen dönemin ünlü ayyaşı Bekri Mustafa’yı, gezgin Evliya Çelebi’yi ve en büyük hayalini gerçekleştirmek uğruna ölümü göze alan Hezarfen Ahmet Çelebi’yi anlatacaktır tarih. Hezarfen Ahmet Çelebi’nin Galata Kulesi’nden uçma öyküsünü anlatan İstanbul Kanatlarımın Altında filminin final sahnesi.
Hezarfen (Animasyon) 03:20
Hezarfen (Animasyon) 464 izlenme - 3 yıl önce Türk animasyon sanatçısı Tolga Arı’nın liderliğinde hazırlanan, Osmanlı İmparatorluğu’nda yaşamış ünlü Türk Muciti Hezarfen Ahmet Çelebi’nin Galata Kulesi’nden gerçekleştirdiği uçuş deneyimini anlatan Hezarfen adlı kısa animasyon film, internette izlenmeye rekorları kırıyor. Tolga Arı’nın takım liderliğindeki bir ekiple hazırlanan kısa animasyon film, Galata Kulesi’nden kendi geliştirdiği kanatlarla uçmayı başaran Hezarfen Ahmet Çelebi’nin uçuş denemesi oldukça eğlenceli bir dille anlatıyor. 1632 yılında, Galata Kulesi’nden Üsküdar’a uçarak geçmeyi planlayan Hezarfen’in atlama deneyiminden önce yaşadıkları ve o anda Galata’da bulunanlara yaşattıklarını konu alan animasyonu izleyeceksiniz.
Ümit Yasar Oğuzcan - İntihar Eden Oğlu Vedata - Galeta Kulesi 02:23
Ümit Yasar Oğuzcan - İntihar Eden Oğlu Vedata - Galeta Kulesi 290 izlenme - 2 yıl önce Ümit Yaşar Oğuzcan'ın, on sekiz yaşında Galata kulesinden atlayarak ölen oğlu Vedat için yazdığı Galata Kulesi şiirini kendi sesinden dinliyoruz. Bu intihar, Galata kulesindeki son intihar oldu. (İlk değildi) Çünkü kule ziyarete kapatıldı, Vedat'ın kanyaklı kahve içip, çikolata yediği kafeterya da beraberinde. İntihar üzerine en yaygın efsane, Vedat'ın bir eli sımsıkı kapalıymış. Avucun içinde bir kağıt varmış be kağıtta, intihar öyle olmaz, böyle olur yazıyormuş. Bu rivayetin çıkma sebebi, Ümit Yaşar'ın daha önce üç kez intihara teşebbüs etmesiydi. Şiir: galata kulesi 6 haziran 1973 piril piril bir yaz günüydü aydinlikti, güzeldi dünya bir adam düştü o gün galata kulesinden kendini bir anda birakti boşluğa ömrünün baharinda bütün umutlariyla birlikte paramparça oldu bir adam düştü galata kulesinden bu adam benim oğlumdu gencecikti vedat işıl ışıldı gözleri içi bütün insanlar için sevgiyle doluydu çıktı apansız o dönülmez yolculuğa kendini bir anda birakti boşluğa söndü güneş, karardi yeryüzü bütün zaman durdu bir adam düştü galata kulesinden bu adam benim oğlumdu "açarken ufkunda güller alevden" çıktı, her günkü gibi gülerek evden kimseye belli etmedi içindeki yangını yürüdü, kendinden emin sonsuzluğa doğru galata kulesinde bekliyordu ecel bir fincan kahve, bir kadeh konyak ölüm yolcusunun son arzusuydu bu bir adam düştü galata kulesinden bu adam benim oğlumdu küçücüktü bir zaman kucağıma alır ninniler söylerdim ona uyu oğlum, uyu oğlum, ninni bir daha uyanmamak üzere uyudu vedat 6 haziran 1973 galata kulesinden bir adam attı kendini bu nankör insanlara bu kalleş dünyaya inat şimdi yine bir ninni söylüyorum ona uyan oğlum, uyan oğlum, uyan vedat.
Vay Başımıza Gelenler Fon Müziği 00:10
Vay Başımıza Gelenler Fon Müziği 236 izlenme - 2 yıl önce Vay Başımıza Gelenler filminde Zeki Alasya triportör ile manav dükkanına dalıp dağıttığında arka fonda çalan müzik.
Assassins Creed: Revelations [Türkçe] - 11.Bölüm - Galata Kulesinden Alamut Kalesine 24:57
Assassins Creed: Revelations [Türkçe] - 11.Bölüm - Galata Kulesinden Alamut Kalesine 229 izlenme - 3 yıl önce Assassin's Creed: Revelations [Türkçe] - 11.Bölüm - Galata Kulesi'nden Alamut Kalesine Daha fazlası www.izlesene.com/kirpat kanalında....
Biz İkimiz 21.Bölüm Galata Kulesi 10:06
Biz İkimiz 21.Bölüm Galata Kulesi 182 izlenme - 2 yıl önce 21.Bölüm "Galata Kulesi" Kış gelmiştir ve her yer bembeyazdır.Arda ile Ceren evde çok sıkılırlar.Yazın neler yaptıklarını,ne çok oyunlar oynadıklarını düşünürler.Bunu anne ve babalarıyla da paylaşırlar.Babası kışın da oynanacak bir çok oyun olduğunu söyler ve ailecek bahçeye çıkıp karla oynarlar.Eve döndüklerinde dondurma yerine annelerinin yaptığı sıcak salebi içerler.
Galata Kulesinden King Kong Bakıyor 00:21
Galata Kulesinden King Kong Bakıyor 260 izlenme - 4 yıl önce Galata Kulesinden King Kong - Galata Tower, King Kong
Direk Dansı - Pole Dancing İstanbul 04:03
Direk Dansı - Pole Dancing İstanbul 323 izlenme - 4 yıl önce Direk Dansı - Pole Dancing "İstanbul"
Inna - Take Me Higher @ Rock The Street - İstanbul 02:48
Inna - Take Me Higher @ Rock The Street - İstanbul 141 izlenme - 2 yıl önce Bizim Inna performans işini çatılardan sonra sokaklara taşımış. İlk çalışmalarından birinide İstanbul'da Galata Kulesinin tam dibinde gerçekleştirmiş. İyi seyirler
Volkan Sadi 00:11
Volkan Sadi 51 izlenme - 3 yıl önce Kuledibi
Galata Kulesi - Deodorant ve Işık Gösterisi 01:49
Galata Kulesi - Deodorant ve Işık Gösterisi 44 izlenme - 2 yıl önce Tarzından ödün vermeyen 8x4 deodorant'tan büyüleyici şov! Orda olmayıp, bu şovu kaçıranlara gelsin!
Halit Karaahmet 05:07
Halit Karaahmet 86 izlenme - 9 yıl önce istanbul hatırası
Halit Karaahmet 03:26
Halit Karaahmet 77 izlenme - 9 yıl önce
Galata Kulesi Türk Bayrağı'na Büründü 00:51
Galata Kulesi Türk Bayrağı'na Büründü 8 izlenme - 12 ay önce 15 Temmuz darbe girişimine tepki amacıyla Galata Kulesi Türk Bayrağı ile ışıklandırılırken, kule adeta Türk bayrağına büründü.