Hoşgeldiniz!

Galatasaay Videoları İzle

Sneijder: 'Ben daha yakışıklıyım' 01:34
Sneijder: 'Ben daha yakışıklıyım' 1.839 izlenme - 2 yıl önce Basın toplantısında Kazak gazeteciler, Kazakistan'da Sneijder'e benzeyen birinin fotoğrafını Hollandalı yıldıza gösterdiler. Sneijder fotoğrafı görünce. "Evet benziyor. Ama ben ondan daha yakışıklıyım" cevabını verdi.
Gaitan'ın Galatasaray'a attığı gol 00:06
Gaitan'ın Galatasaray'a attığı gol 1.114 izlenme - 2 yıl önce Galatasaay - Benfica maçında Gaitan'ın henüz 2. dakikada Galatasaray'a attığı gol
GSTV'de 90+1'deki Selçuk İnan'ın Gol Anı 01:02
GSTV'de 90+1'deki Selçuk İnan'ın Gol Anı 1.156 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'ın Antalyaspor ile 3-3 berabere kaldığı maçta GSTV'de 90+1'deki Selçuk İnan'ın Gol Anı
Galatasaay'ın Sigthorsson Planı 01:05
Galatasaay'ın Sigthorsson Planı 220 izlenme - 7 ay önce Galatasaray, Milli Takım'da sakatlanan Kolbeinn Sigthorsson ile ilgili karar aldı.
Dursun Özbek: 'Eğer ceza almasaydık...' 06:15
Dursun Özbek: 'Eğer ceza almasaydık...' 189 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Divan Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulundu. UEFA'dan 1 yıl men cezası alan Galatasaray, başkan Dursun Özbek, UEFA'ya yapılan savunmaca yeni yönetim olarak neler yapmak istediklerini anlattıklarını söyledi. UEFA'nın verdiği cezanın en kötü karar olduğunu söyleyen Dursun Özbek, ihtar beklediklerini ancak verilen cezayı CAS'a taşıyacaklarını söyledi. Dursun Özbek, Galatasaray'ın mali durumunu açıkladı "UEFA ile 2014'te anlaşma yapılmış. Toplam zararımız 164 milyon Euro. 2013'te 70 milyon euro, 2014-15'te 2 yönetim vardı. 55 milyon euro zarar. 2015-16'da 26 milyon euro. Bizim dönemimizde ise zarar 26 milyon euro. Fakat biz bunu 4 milyon euro seviyesine çekeceğimizi söyledik." Galatasaray, UEFA'dan alınan cezayı CAS'a taşıyacak mı? "Yaptığımız savunma çok etkili oldu. UEFA'da pek rastlanmayan bir düzeltme yapıldı ve ceza 1 yıla indirildi. İşin peşini bırakmayacağız. Konuyu CAS'a taşıyacağız. Orada da farklı bir savunma yapacağız. Çok hırslıyız. İnşallah Cas'ta yapacağımız savunma ile bu cezada düzeltme yaptıracağız. Galatasaray'ın menfaati için uğraşacağız Tek Yürek Tek Bilek bilekliklerinin maliyeti ne kadar? - Dursun Özbek açıkladı "Bilekliklerin maliyeti 80 kuruş, 10 liraya satıyoruz. Buradan bile eleştiriler yapılıyor. Maksat ne?Basında 4 TL'ye mal ettiğimiz yazıldı. Bunu niye yapıyorsunuz? Gelin, sorun size söyleyelim. Bileklik konusunda ilk hedefimiz 1 milyondu. Şu anda bu sayıyı geçtik. Yeni hedefimiz 2-2,5 milyon adet." Galatasaray'ın Ada davasında son durum Ada ile ilgili davada sona yaklaştık. Kararın lehimize olmasını bekliyoruz. Kalamış'ta bir kiracımız var. Fakat ay başı gelince para alamıyoruz. Onlara da dava açtık. Kiracıyı çağırdık kontratı getirin dedik. Kontrat yok dediler. Kardeşim siz dalga mı geçiyorsunuz dedim. Ne demek yok? Sonra kontratın fotokopisini bulduk ama mahkeme kabul etmedi. Kiracıya çık dedik, para istedi. "Sonra parasız anlaşma yoluna gittik ve sorunu çözdük. Kalamış'ı bize teslim edecekler. Dursun Özbek'ten futbol takımına özeleştiri UEFA ayrıca futbolcuların maaş, prim ödemelerinde 65 milyon Euro sınırını aşamayacağımızı söyledi. Şu anda da zaten futbolcu ödemelerimiz bu seviyelerde. Futbolda ligde bulunduğumuz konum iyi değil. Bunun çok sebepleri var. Türkiye Kupası'nı kazanmak istiyoruz.
Dursun Özbek: 'Toplam zararımız 164 milyon Euro' 10:02
Dursun Özbek: 'Toplam zararımız 164 milyon Euro' 137 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Divan Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulundu. UEFA'dan 1 yıl men cezası alan Galatasaray, başkan Dursun Özbek, UEFA'ya yapılan savunmaca yeni yönetim olarak neler yapmak istediklerini anlattıklarını söyledi. UEFA'nın verdiği cezanın en kötü karar olduğunu söyleyen Dursun Özbek, ihtar beklediklerini ancak verilen cezayı CAS'a taşıyacaklarını söyledi. Dursun Özbek, Galatasaray'ın mali durumunu açıkladı "UEFA ile 2014'te anlaşma yapılmış. Toplam zararımız 164 milyon Euro. 2013'te 70 milyon euro, 2014-15'te 2 yönetim vardı. 55 milyon euro zarar. 2015-16'da 26 milyon euro. Bizim dönemimizde ise zarar 26 milyon euro. Fakat biz bunu 4 milyon euro seviyesine çekeceğimizi söyledik." Galatasaray, UEFA'dan alınan cezayı CAS'a taşıyacak mı? "Yaptığımız savunma çok etkili oldu. UEFA'da pek rastlanmayan bir düzeltme yapıldı ve ceza 1 yıla indirildi. İşin peşini bırakmayacağız. Konuyu CAS'a taşıyacağız. Orada da farklı bir savunma yapacağız. Çok hırslıyız. İnşallah Cas'ta yapacağımız savunma ile bu cezada düzeltme yaptıracağız. Galatasaray'ın menfaati için uğraşacağız Tek Yürek Tek Bilek bilekliklerinin maliyeti ne kadar? - Dursun Özbek açıkladı "Bilekliklerin maliyeti 80 kuruş, 10 liraya satıyoruz. Buradan bile eleştiriler yapılıyor. Maksat ne?Basında 4 TL'ye mal ettiğimiz yazıldı. Bunu niye yapıyorsunuz? Gelin, sorun size söyleyelim. Bileklik konusunda ilk hedefimiz 1 milyondu. Şu anda bu sayıyı geçtik. Yeni hedefimiz 2-2,5 milyon adet." Galatasaray'ın Ada davasında son durum Ada ile ilgili davada sona yaklaştık. Kararın lehimize olmasını bekliyoruz. Kalamış'ta bir kiracımız var. Fakat ay başı gelince para alamıyoruz. Onlara da dava açtık. Kiracıyı çağırdık kontratı getirin dedik. Kontrat yok dediler. Kardeşim siz dalga mı geçiyorsunuz dedim. Ne demek yok? Sonra kontratın fotokopisini bulduk ama mahkeme kabul etmedi. Kiracıya çık dedik, para istedi. "Sonra parasız anlaşma yoluna gittik ve sorunu çözdük. Kalamış'ı bize teslim edecekler. Dursun Özbek'ten futbol takımına özeleştiri UEFA ayrıca futbolcuların maaş, prim ödemelerinde 65 milyon Euro sınırını aşamayacağımızı söyledi. Şu anda da zaten futbolcu ödemelerimiz bu seviyelerde. Futbolda ligde bulunduğumuz konum iyi değil. Bunun çok sebepleri var. Türkiye Kupası'nı kazanmak istiyoruz.
Gaitan'ın Galatasaray'a attığı gol 00:06
Gaitan'ın Galatasaray'a attığı gol 145 izlenme - 2 yıl önce Galatasaay - Benfica maçında Gaitan'ın henüz 2. dakikada Galatasaray'a attığı gol
Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda Konuştu! 07:18
Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda Konuştu! 116 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Divan Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulundu. UEFA'dan 1 yıl men cezası alan Galatasaray, başkan Dursun Özbek, UEFA'ya yapılan savunmaca yeni yönetim olarak neler yapmak istediklerini anlattıklarını söyledi. UEFA'nın verdiği cezanın en kötü karar olduğunu söyleyen Dursun Özbek, ihtar beklediklerini ancak verilen cezayı CAS'a taşıyacaklarını söyledi. Dursun Özbek, Galatasaray'ın mali durumunu açıkladı "UEFA ile 2014'te anlaşma yapılmış. Toplam zararımız 164 milyon Euro. 2013'te 70 milyon euro, 2014-15'te 2 yönetim vardı. 55 milyon euro zarar. 2015-16'da 26 milyon euro. Bizim dönemimizde ise zarar 26 milyon euro. Fakat biz bunu 4 milyon euro seviyesine çekeceğimizi söyledik." Galatasaray, UEFA'dan alınan cezayı CAS'a taşıyacak mı? "Yaptığımız savunma çok etkili oldu. UEFA'da pek rastlanmayan bir düzeltme yapıldı ve ceza 1 yıla indirildi. İşin peşini bırakmayacağız. Konuyu CAS'a taşıyacağız. Orada da farklı bir savunma yapacağız. Çok hırslıyız. İnşallah Cas'ta yapacağımız savunma ile bu cezada düzeltme yaptıracağız. Galatasaray'ın menfaati için uğraşacağız Tek Yürek Tek Bilek bilekliklerinin maliyeti ne kadar? - Dursun Özbek açıkladı "Bilekliklerin maliyeti 80 kuruş, 10 liraya satıyoruz. Buradan bile eleştiriler yapılıyor. Maksat ne?Basında 4 TL'ye mal ettiğimiz yazıldı. Bunu niye yapıyorsunuz? Gelin, sorun size söyleyelim. Bileklik konusunda ilk hedefimiz 1 milyondu. Şu anda bu sayıyı geçtik. Yeni hedefimiz 2-2,5 milyon adet." Galatasaray'ın Ada davasında son durum Ada ile ilgili davada sona yaklaştık. Kararın lehimize olmasını bekliyoruz. Kalamış'ta bir kiracımız var. Fakat ay başı gelince para alamıyoruz. Onlara da dava açtık. Kiracıyı çağırdık kontratı getirin dedik. Kontrat yok dediler. Kardeşim siz dalga mı geçiyorsunuz dedim. Ne demek yok? Sonra kontratın fotokopisini bulduk ama mahkeme kabul etmedi. Kiracıya çık dedik, para istedi. "Sonra parasız anlaşma yoluna gittik ve sorunu çözdük. Kalamış'ı bize teslim edecekler. Dursun Özbek'ten futbol takımına özeleştiri UEFA ayrıca futbolcuların maaş, prim ödemelerinde 65 milyon Euro sınırını aşamayacağımızı söyledi. Şu anda da zaten futbolcu ödemelerimiz bu seviyelerde. Futbolda ligde bulunduğumuz konum iyi değil. Bunun çok sebepleri var. Türkiye Kupası'nı kazanmak istiyoruz.
Terim: 'Şansımız zayıfladı' 06:05
Terim: 'Şansımız zayıfladı' 37 izlenme - 5 yıl önce Şampiyonlar Ligi H Grubu'nda evinde Braga'ya 2-0 mağlup olan Galatasaray'ın Teknik Direktörü Fatih Terim karşılaşmayı NTV Spor'a değerlendirdi.
Yasin Öztekin: Allah Bana Haksız Kazancı Nasip Etmesin 00:24
Yasin Öztekin: Allah Bana Haksız Kazancı Nasip Etmesin 20 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın Sivasspor'u elediği kupa maçında penaltı pozisyonun kahramanı olan Yasin, "kendisini yere attı" diyenlere ateş püskürdü ve kendini savundu. Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray, 4-1 kazandığı ilk maçın rövanşında Sivasspor'la karşılaştı. Sarı-kırmızılılar, 2-0 geriye düştüğü maçta tam anlamıyla bir kabus görse de Emre Çolak'ın penaltı golüyle rahatladı ve 2-1 yenilmesine rağmen final biletini kaptı. Maçta tartışmalara yol açan penaltı pozisyonun kahramanı Yasin Öztekin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla konuya açıklık getirdi. PENALTI POZİSYONU ÇOK TARTIŞILDI Maçın en kritik anı ise 81. dakikada yaşandı. Yasin'in yerde kalmasıyla kazanılan penaltı sonrası Sivaslı oyuncular maçın hakemi İlker Meral'e dakikalarca itiraz etti. Penaltının gol olmasıyla karşılaşma 2-1 tamamlandı. Maç sonrası da Sivaslı oyuncuların hakeme itirazı vardı. "ALLAH BANA BÖYLE BİR KAZANCI NASİP ETMESİN" Pozisyonu kahramanı Yasin Öztekin ise penaltı için yorumu Twitter'dan yaptı. Yıldız oyuncu; "Ben pozisyonda kesinlikle kendimi yere atmadım. Sağ ayağıma aldığım darbe nedeniyle yere düştüm. Hayatım boyunca haksız kazanç aramadım. Zaten Allah da bana böyle bir kazancı asla nasip etmesin. Allah şahidimdir." diyerek kendini savundu.
Futbol  Sabri Sarıoğlu'ndan Açıklamalar 04:38
Futbol Sabri Sarıoğlu'ndan Açıklamalar 15 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Futbol A Takımı Oyuncusu Sabri Sarıoğlu Antalya Kampında Açıklamalarda Bulundu.
Sneijder: 'Ben daha yakışıklıyım' 01:34
Sneijder: 'Ben daha yakışıklıyım' 7 izlenme - 2 yıl önce Basın toplantısında Kazak gazeteciler, Kazakistan'da Sneijder'e benzeyen birinin fotoğrafını Hollandalı yıldıza gösterdiler. Sneijder fotoğrafı görünce. "Evet benziyor. Ama ben ondan daha yakışıklıyım" cevabını verdi.