Hoşgeldiniz!

Galatasaray Başkanı Videoları İzle

Özbek'i hiç böyle görmediniz! 02:36
Özbek'i hiç böyle görmediniz! 84 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek bir restoranda yemek yerken kameralara yakalandı. Dursun Aydın Özbek, Türk iş adamı, 36. ve şu anki Galatasaray SK başkanıdır. Giresun Şebinkarahisar doğumludur
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Teknik Direktör Açıklaması 04:20
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Teknik Direktör Açıklaması 9 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, teknik direktör konusunda adı geçen Mustafa Denizli’nin her takımın isteyeceği bir teknik adam olduğunu söyleyerek önemli açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek, Türk Telekom Arena Stadyumu’nda yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Toplantının verimli geçtiğini ifade eden Özbek, “Bugünkü toplantı, Hamza hocanın ayrılmasından sonra oluşan gündemi değerlendirme toplantısıydı. Bütün üyelerimiz geldi. Bir karar toplantısı değildi. Olayların gelişimi, medya ve camiadaki gelişmeleri değerlendirdik. Çok verimli bir toplantı oldu” dedi. ‘Hamza Hamzaoğlu’nun gidişi ile ilgili ne gibi tespitler yapıldı. Gerekçeler olarak neler var?’ şeklindeki soruyu yanıtlayan Özbek, “Daha önce yönetimde bunu konuşmuştuk. Yönetimle konuyla ilgili mutabakatımız vardı. Hamza hocayla ilgili ilişkinin gelişmesi konuşulmadı. Sadece sonrasındaki yansımalar dikkate alındı” diye konuştu.
Galatasaray Başkanı, Basketbol Şubesinin Bütçesini Artıracak 01:24
Galatasaray Başkanı, Basketbol Şubesinin Bütçesini Artıracak 5 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, daha önce küçüleceği açıklanan basketbol şubesinin bütçesini, dün gece gelen şampiyonluğun ardından artırma kararı aldı.
Eski başkan'dan galatasaray taraftarlarını kızdıracak cevap! 00:36
Eski başkan'dan galatasaray taraftarlarını kızdıracak cevap! 22 izlenme - 5 yıl önce Galatasaray başkanı Ünal Aysal'ın canlı yayında yaptığı gaf
 Özbek: Ersun Yanal Türkiye'nin En İyi Hocalarından 01:10
Özbek: Ersun Yanal Türkiye'nin En İyi Hocalarından 4 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Ersun Yanal beğendiğim bir teknik adam. Türkiye'nin en iyi hocalarından ancak kendisiyle görüşmedim." dedi.
Galatasaray Kulübü Başkanı Yarsuvat 05:55
Galatasaray Kulübü Başkanı Yarsuvat 11 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, gazetecilerin sorularını yanıtladı. "Başarılı genç sporcularımız var onların madalyalarını beratlarını verdik."
Galatasaray Başkanı: TT Arena, Her Zaman Elimizden Alınabilir 01:23
Galatasaray Başkanı: TT Arena, Her Zaman Elimizden Alınabilir 5 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkanı: TT Arena, Her Zaman Elimizden Alınabilir Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Galatasaray, Geçmiş Hesapları Araştırmaya Başladı 01:24
Galatasaray, Geçmiş Hesapları Araştırmaya Başladı 2 izlenme - 12 ay önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bağımsız denetleme şirketi Mishcon de Reya ile anlaştı. Sarı-Kırmızılı kulübün son yıllardaki harcamaları araştırılacak.
Özbek'ten transfer açıklaması! 02:15
Özbek'ten transfer açıklaması! 2 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek "Lütfen transfer sezonunun sonuna kadar bekleyin. Çok iyi haberlerle size geliyoruz" dedi.