Hoşgeldiniz!

galatasaray forması

Galatasaray Forma Lansman Görüntüleri 02:44
Galatasaray Forma Lansman Görüntüleri 70.825 izlenme - 7 yıl önce adidas forma lansmanından hiç yayınlanmamış çok eğlenceli görüntüler. galatasaray forma lansmanı kamera arkası görüntülerinde futbolcular çok keyifli anlar geçirdi.
Arda Fener'e Gelirse Galatasaray  Forması Giyerim - Aziz Yıldırım 04:58
Arda Fener'e Gelirse Galatasaray Forması Giyerim - Aziz Yıldırım 1.965 izlenme - 2 yıl önce Bir Fenerbahçe başkanı beyanatı. Bir zamanlar Arda Turan için yapmayacağı şey olmayan Aziz Başkan'ın iç burkan temennisi. O kadar ki Galatasaray forması bile giymeye razı. Şahsen benim başkanım böyle bir beyanat verse sağlam küfür ederdim. Ama Aziz bu Fenerbahçe uğruna şike yapıp hapis yatmış, aç kapıyı gardiyan burda duramıyorum demiştir. Arda'yı hala daha parayla satın alabileceğini düşünen bir adam. Neyseki bu leş kargalarına taviz vermeyip çok iyi bir tercih yaparak İspanya'nın yolunu tuttu. Arda'yı alamadı ama o sene Ziegler'i aldı. Gerçekten dehşet bir oyuncu idi. Resmen sol kanatı otobana çeviriyordu, biraz daha kendini gösterebilse 45 milyon euro'ya Barcelona'ya gidebilirdi. Ömrü yetmedi. Evet.
Galatasaray Formalı Japon Mühendis 02:17
Galatasaray Formalı Japon Mühendis 889 izlenme - 2 yıl önce Adam kocaman robot yapmış sen haalaaa ''oo Galatasaray forması giymiş''diyorsun diyenler olabilir, haklılar da ama uyuzluk olsun diye bu eski içeriği ekledim Ne diyo bu tatar ramazan diyeni zükerin.
Rıdvan Dilmen'den Galatasaray forması giymesi istenince... 01:17
Rıdvan Dilmen'den Galatasaray forması giymesi istenince... 9 izlenme - 2 yıl önce NTV Spor'daki Adil Oyun programında Semih Kaya ve Olcan Adın'ı konuk eden Rıdvan Dilmen, kendisine hediye edilen Galatasaray forması nedeniyle zor anlar yaşadı.
Galatasaray formalı hakem! 00:17
Galatasaray formalı hakem! 3 izlenme - 2 yıl önce Almanyada, amatör kümede oynanan bir maçı yönetmekle görevlendirilen bir Türk hakem, formasını ve saatini unutunca ilginç bir yola başvurdu. Sırtına bir Galatasaray forması geçiren hakem, saat olarak da cep telefonunu kullandı.