Hoşgeldiniz!

galaxy camera

Samsung Galaxy Camera Reklamı 00:30
Samsung Galaxy Camera Reklamı 265 izlenme - 5 yıl önce Samsung Galaxy Camera Reklamı
Mehmet Kırali Galaxy Camera 01:29
Mehmet Kırali Galaxy Camera 178 izlenme - 5 yıl önce Instagram'ın Popüler Ve Başarılı Fotoğrafçıcı Mehmet Kırali Artık Fotoğraflarını Galaxy Camera İle Çekiyor Ve Anında Paylaşıyor. Instagram'daki 160 Binin Üzerindeki Takipçileriyle, Fotoğrafları Anında Paylaşıyor. galaksiyledurdurzamani.com
Mustafa Seven Galaxy Camera 01:44
Mustafa Seven Galaxy Camera 123 izlenme - 5 yıl önce Profesyonel Fotoğrafçı Mustafa Seven Artık Fotoğraflarını Galaxy Camera İle Çekiyor Ve Anında Paylaşıyor. Instagram'daki 180 Binin Üzerindeki Takipçileriyle, Fotoğrafları Anında Paylaşıyor.
Galaxy Camera Durdur Zamanı 30 Sn 00:30
Galaxy Camera Durdur Zamanı 30 Sn 60 izlenme - 5 yıl önce Samsung Galaxy Camera İle Sizinde Zamanı Durdurmak Elinizde. 4 Ocak- 1 Şubat 2013 Tarihleri Arasında Samsung Türkiye Facebook Sayfasına Gelin, Galaxy Camera Kazanma Şansını Yakalayın!
Dijital İşler Bölüm 47 03:24
Dijital İşler Bölüm 47 16 izlenme - 5 yıl önce Dijital İşler‘in bu haftaki bölümünde Samsung’un Galaxy Kamera’nın Durdur Zamanı isimli kamerasıyla başlıyoruz. İnstagram üzerinden yönetilen kampanyada her hafta farklı konular belirlenmiş ve kampanya sonucunda 5 kişi ödül kazanmış. İkinci kampanyamızda Kanada’da hayata geçirilen Sweater Day isimli bir sosyal sorumluluk kampanyasına yer verdik. Kampanya dahilinde elektrikli ısıtıcıların kapatılması ve kazak giyilmesi için anneneler göreve çağrılmış.