Hoşgeldiniz!

game of war

Kate Upton Reklam Filmiyle Büyüledi 00:59
Kate Upton Reklam Filmiyle Büyüledi 8.265 izlenme - 3 yıl önce Kate Upton, Game of War (Savaş Oyunu) adlı video oyununun reklam filmi için kamera karşısına geçti. Güzel model, Cesur Yürek filmini andıran sahnelerde ormanda karşısına çıkan acımasız bir canavarı kılıcıyla alt etti.
Kate Upton'lı Oyun Tanıtım Filmi | Game Of War 01:00
Kate Upton'lı Oyun Tanıtım Filmi | Game Of War 4.076 izlenme - 3 yıl önce Artık oyun sektörü öylesine büyük bir sektör haline geldi ki, mobil oyunlarda bile çok ciddi bütçeler görebiliyoruz. Bunun en güzel kanıtı Game of War şirketinin sahibi Machine Zone’un 40 milyon bütçe harcadığı mobil oyunu Game of War: Fire Age oyunu. Oyunun geliştirilmesi kadar reklam harcamalarına da özen gösteren şirket, yeni reklamında ünlü manken ve oyuncu Kate Upton’ı oynattı. Reklamda Athena karakteriyle gördüğümüz Kate Upton, Adweek’e yaptığı açıklamada “Athenayı oynuyor olmaktan dolayı mutluyum. Athena çok gözü pek bir karakter; orduları yönetiyor, hydra öldürüyor ve savaşın için atılıyor. Ortaya çıkan iş ne kadar eğlenceli olduğunu gösteriyor ve ben bunun bir parçası olmaktan gururluyum” açıklamasını yaptı.
Game of War'un yüzü Kate Upton oldu 01:00
Game of War'un yüzü Kate Upton oldu 2.649 izlenme - 3 yıl önce Yeni mobil oyun Game of War: Fire Age'in yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanda tanıdık bir isim de var. iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulan yeni oyun Game of War, büyük bütçesiyle çok ses getireceğe benziyor. Yapımcısı Machine Zone'un 40 milyon dolar olarak açıkladığı oyunun bütçesi ile sağlam pazarlama çalışmaları da sürdürülüyor. Bu anlamda oyunun yüzü olarak ünlü isim Kate Upton seçilmiş. Hatta Kate Upton, geçtiğimiz gün yayınlanan oyunun fragmanında da boy gösterdi.
Kate Upton'lu Game Of War Fragmanı - Vol 2 00:44
Kate Upton'lu Game Of War Fragmanı - Vol 2 645 izlenme - 3 yıl önce Game Of War oyununun Kate Upton'lu başka bir versiyonu. İlki İçin: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/230286/kate-uptonlu-oyun-reklami-game-of-war
Game Of War İlk Bakış Teşvik Edici Kanalı 04:43
Game Of War İlk Bakış Teşvik Edici Kanalı 782 izlenme - 4 yıl önce Game Of War İlk Bakış Teşvik Edici Kanalı
Kate Upton Game of War’ın Reklam Yüzü Oldu 01:00
Kate Upton Game of War’ın Reklam Yüzü Oldu 644 izlenme - 3 yıl önce Son dönemin en gözde modellerinden Kate Upton bir reklam filmi için ata bindi. Kate Upton, Game of War (Savaş Oyunu) adlı video oyununun reklam filmi için kamera karşısına geçti. Güzel model, Cesur Yürek filminde Mel Ginson’ı andıran sahnelerde ormanda karşısına çıkan acımasız bir canavarı kılıcıyla alt etti. Bir mobil oyun için 40 milyon dolar bütçe ayıran Game of War ekibi, Kate Upton’lı reklamlarına hız kesmeden devam ediyor. Bu sefer Athena karakterini canlandıran Upton’ın ordulara komutanlık etmesini izliyoruz.
Kate Upton'lu Oyun Reklamı - Game Of War 00:30
Kate Upton'lu Oyun Reklamı - Game Of War 541 izlenme - 3 yıl önce Güzelliği kadar ciciklerinin büyüklüğü ile sevgimizi kazanan Kate hanım bu sefer sanırsam online oyun olan Game of War diye bi oyunun reklamında yer almış.
Game Of War 00:15
Game Of War 374 izlenme - 3 yıl önce Game Of War...
Game Of War Oyunundan İlham Alınarak Yapılmış  03:17
Game Of War Oyunundan İlham Alınarak Yapılmış "Küçük İmparatorluk" Kısa Filmi 94 izlenme - 2 yıl önce Bir medeniyetin minyatürize edilerek nasıl şekillendiği ve ilerlediğini konu alan bu kısa film görsel efekt sanatçıları Sam Gorski ve Niko Pueringer tarafından hazırlandı.
Kate Upton'lu Oyun Reklamı 3 00:30
Kate Upton'lu Oyun Reklamı 3 80 izlenme - 3 yıl önce Sitemizin eski, o hazin olay olana kadar sevilen ve cicikleri kadar büyük bi hayran kitlesine sahip olan Kate hanımın rol aldığı oyun şeysi.
Bağımlılık Yapan 15 Mobil Oyun! / BilgiBizde 02:16
Bağımlılık Yapan 15 Mobil Oyun! / BilgiBizde 4 izlenme - 1 yıl önce Elimizden düşüremediğimiz akıllı telefonlar hayatımızda büyük yer kaplarken, mobil oyunlar da aynı hızla bilgisayar oyunlarının yerini almaya başladı. Son zamanlarda bağımlılık yapan mobil oyunları sizin için inceledik. http://www.bilgibizde.net/teknoloji/bagimlilik-yapan-15-cep-telefonu-oyunu.html