Hoşgeldiniz!

Gameloft

Brothers İn Arms 3 (Teaser) Mobil Oyun 01:00
Brothers İn Arms 3 (Teaser) Mobil Oyun 614 izlenme - 2 yıl önce 11 Haziran'da başlayan E3 etkinliğinde, konsol ve PC platformuna geliştirilen oyunların yanında mobil cihazlar için de geliştirilen oyunlar yavaş yavaş tanıtılmaya başlandı. Mobil platform oyunlarının en iyi geliştiricilerinden olan Gameloft, yeni oyunu Brothers In Arms 3'ü oyun severlerin beğenisine sundu. Serinin diğer oyunları gibi Free to Play (ücretsiz) olarak sunulması beklenen BiA 3, İkinci Dünya Savaşı'nı ele alıyor. Oyunun, Modern Combat 5'te olduğu gibi HAVOK fizik motoru ile geliştirilmesi bekleniyor. Uzun süredir Brothers In Arms serisi için oyun geliştirmeyen Gameloft, serinin üçüncü oyunu ile muhteşem bir geri dönüş yapmayı planlıyor. Oyunla ilgili açıklama yapmayan Gameloft, Brothers In Arms 3 için 3 yeni ekran görüntüsü yayınladı. Sizleri grafikleri ile ön plana çıkan oyunun görselleri ile baş başa bırakalım.
Windows Phone Asphalt 7- Heat Full 07:41
Windows Phone Asphalt 7- Heat Full 151 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar Daha Önceden Söylemiş Olduğum Gibi Asphalt 7- Heat Oyununun Full Sürümünü Bedavaya Aşağıdaki Linklerden İndirebilirsiniz: Http://www.dosya.tc/serv...
Merakla Beklenen Mobil Oyunu Modern Combat 5 Çıktı! 14:42
Merakla Beklenen Mobil Oyunu Modern Combat 5 Çıktı! 159 izlenme - 2 yıl önce Oyun üreticisi Gameloft'un açıklamasına göre Modern Combat 5 Blackout 24 Temmuz Perşembe günü marketlerdeki yerini alacak. İlk olarak iOS ve Android platformlarına gelecek olan oyunun fiyatı ise 6.99 dolar olacak. MC 5: Blackout'ın Windows Phone 8 sürümünün ise yılsonuna doğru yayımlanması bekleniyor.
Modern Combat 5 Launch Trailer 01:05
Modern Combat 5 Launch Trailer 109 izlenme - 2 yıl önce Modern Combat 5 (Launch Trailer)
Gameloft İntro 00:41
Gameloft İntro 43 izlenme - 3 yıl önce Gameloft İntro
Candy Block Breaker [ios] Launch Trailer 00:30
Candy Block Breaker [ios] Launch Trailer 18 izlenme - 2 yıl önce Candy Block Breaker [iOS] Launch Trailer