Hoşgeldiniz!

Gamze Karaman Videoları İzle

Cem Yılmaz Nasıl Kel Olduğunu Anlattı 03:57
Cem Yılmaz Nasıl Kel Olduğunu Anlattı 180.614 izlenme - 3 yıl önce boğaziçi üniversitesi gecesine cem yılmaz damga vururken, kendisiyle ve hüsnü özyeğin ile yenecek yemekleri de açık arttırmayla sattı.cem yılmaz’lı yemek 100 bin, hüsnü özyeğin’li ise 40 bin liraya mâl oldu.boğaziçi üniversitesi 150’nci yılı görkemli bir galayla kutladı. mezunlar başta üniversitelere bağış kültürünü artırmayı amaçlayan gala, boğaziçi mezunu olan cem yılmaz’ın yönettiği ilginç bir müzayedeye de ev sahipliği yaptı. iş dünyasını diline dolayan komedyenin esprileri gülme krizlerine neden olurken, cem yılmaz kendisiyle ve hüsnü özyeğin ile yenecek yemekleri de açık artırmayla sattı. müzayededen boğaziçi üniversitesi için 2 milyon lira bağış toplanmış oldu.
Gamze Karaman Frikik 04:29
Gamze Karaman Frikik 16.946 izlenme - 7 yıl önce ....
Gamze Karaman dekolte- Harem Dizisi 00:34
Gamze Karaman dekolte- Harem Dizisi 6.474 izlenme - 5 yıl önce
Gamze Karaman Mavi Şeker Programında 01:59
Gamze Karaman Mavi Şeker Programında 7.828 izlenme - 7 yıl önce gamze karaman mavi şeker programında
Petek Dinçöz Yeni Klibini Çekti - Pazar Sürprizi 04:39
Petek Dinçöz Yeni Klibini Çekti - Pazar Sürprizi 1.819 izlenme - 3 yıl önce güzel şarkıcı petek dinçöz yeni klibi için kameralar karşısındaydı. Dinçöz klibini beren saat ile kıvaç tatlıtuğ'un aşk yuvalarında çekmiş. muhteşem bir manzara,muhteşem bir güzellik petek dinçöz'ün yeni klibinden çok özel görüntüler pazar sürprizinde.
Gamze Karaman harika göğüsler 02:04
Gamze Karaman harika göğüsler 367 izlenme - 1 yıl önce Gamze Karaman'ın oynadığı dizide art arda verdiği harika frikikleri sizlerle gamze karaman
Pis Yedili'nin Dilkopat'ı İle Eğlenceli Dakikalar - Pazar Sürprizi 06:58
Pis Yedili'nin Dilkopat'ı İle Eğlenceli Dakikalar - Pazar Sürprizi 1.155 izlenme - 4 yıl önce pis yedilinin dilkopatı korkularıyla yüzleşti kahkahalar havada uçuştu. güneş zavrak ile keyif dolu bir röportaj.
İsmail Yk'dan Çin Malı Konser Magazin Turu - Cumartesi Sürprizi 10:37
İsmail Yk'dan Çin Malı Konser Magazin Turu - Cumartesi Sürprizi 619 izlenme - 3 yıl önce ismail yk çin konserine neden james bond gibi çıktı?, ismail yk'dan çin malı konser, tan sağtürk kel oldu, demet akbağ film uğruna az daha canından oluyordu. hükümet kadın ucuz kurtardı. haberlerin detayları cumartesi sürprizinin magazin turunda sizlele.
Murat Dalkılıç Ve Merve Boluğur'un Romantik Anları 02:59
Murat Dalkılıç Ve Merve Boluğur'un Romantik Anları 326 izlenme - 3 yıl önce Sunuculuğunu Gamze Karaman'ın Gerçekleştirdiği 'cumartesi Sürprizi', Magazin Dünyasından En Son Haberleri, Programların Kamera Arkası, Ünlülerle Röportajlar,...
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar - 1 01:31
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar - 1 411 izlenme - 3 yıl önce Bakalım Duygu Çetinkaya, Hakan Hatipoğlu, Gamze Karaman, İrem Derici, Sefa Doğanay, Arto kendileri hakkında yazılmış arsız tweetler için ne diyecek.
Gişe Savaşlarına Üç Yeni Film Eklendi - Cumartesi Sürprizi 10:12
Gişe Savaşlarına Üç Yeni Film Eklendi - Cumartesi Sürprizi 261 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın yaptığı ekranların sevilen kültür,sanat,eğlence ve magazin programı cumartesi sürprizi'nde; bu hafta gişe yapacak 3 yeni türk sineması var. tolgahan sayışman'ın başrolünde oynadığı 'sürgün', ilker ayrık'ın oynadığı 'kedi özledi' ve 'arkadaşlar arasında' filmleri bu hafta vizyona giriyor.
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar (1) 01:02
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar (1) 245 izlenme - 3 yıl önce Bakalım Tuğba Ekinci, Keremcem, Ahmet Mümtaz Taylan, Gamze Karaman, Asena, Ömür Gedik kendileri hakkında yazılmış arsız tweetler için ne diyecek.
Ünlülerin Kendilerine Özgü Kahkahaları - Pazar Sürprizi 05:45
Ünlülerin Kendilerine Özgü Kahkahaları - Pazar Sürprizi 259 izlenme - 3 yıl önce ünlü sanatçılar zaman zaman tuhaf kahkahalarıyla ekranlara yansırlar. herkesin kendine özgü mutluluk kahkahası attığı o anlardan bir haber geliyor ekranlarınıza. yani kahkaha dolu bir haber geliyor. güne güzel bir başlangıç için sizde gülün. ünlülerin gülmeleri ekranlarda.
Ünlü Hanımlar Bedava Mı Yaşıyor? - Pazar Sürprizi 07:48
Ünlü Hanımlar Bedava Mı Yaşıyor? - Pazar Sürprizi 197 izlenme - 4 yıl önce pazar sürprizi ekibi ünlü isimlere sordu her organizasyona ve açılışa katılma kriterleriniz nelerdir ve çok ilginç cevaplar aldı.
Türk Sinemasının Altın Yılı - Cumartesi Sürprizi 11:18
Türk Sinemasının Altın Yılı - Cumartesi Sürprizi 110 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın yaptığı ekranların sevilen kültür,sanat,eğlence ve magazin programı cumartesi sürprizi'nde; türk sinemasının altın yılı mercek altına alınıyor. bu yıl birçok başarılı türk sinemasının vizyona girmesiyle gişe savaşları başladı.