Hoşgeldiniz!

gangster

Dj Army - Gangster (Orginal Mix) 03:32
Dj Army - Gangster (Orginal Mix) 361.531 izlenme - 3 yıl önce Dj Army - Gangster (Orginal Mix)
Gangster Squad : Suç Çetesi 02:20
Gangster Squad : Suç Çetesi 83.228 izlenme - 4 yıl önce İSİM YOK, ROZET YOK, ACIMA YOK! ‘SUÇ ÇETESİ/GANGSTER SQUAD’ 1 MART’TA SİNEMALARDA!
'Gangster Squad/ Suç Çetesi' Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:20
'Gangster Squad/ Suç Çetesi' Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 59.002 izlenme - 4 yıl önce Los Angeles, 1949. Brooklyn doğumlu, acımasız mafya babası Mickey Cohen (Sean Penn), uyuşturucu, silahlar, fuhuş ve --işler istediği gibi giderse- Chicago'da yapılan tüm büyük bahislerden kirli kazanç elde ederek bu şehirdeki şovu yönetmektedir. Üstelik tüm bunları sadece paralı adamlarının değil, avucunda tuttuğu polisler ve politikacıların da korumasıyla yapmaktadır. En cesur, en çetin ceviz polislere bile gözdağı vermek için bu yeterlidir... ama belki, Los Angeles Polis Teşkilatı'nın dışından gelen küçük ve gizli bir grup bir istisna oluşturabilir. Çavuş John O'Mara (Josh Brolin) ve Çavuş Jerry Wooters'ın (Ryan Gosling) idaresindeki bu grup Cohen'in dünyasını yerle bir etmeye çalışmak için bir araya gelmiştir. Ruben Fleischer'ın yönettiği "Gangster Squad/Suç Çetesi" LAPT (Los Angeles Polis Departmanı)'nın yeni büyümekte olan şehirlerini tüm zamanların en tehlikeli mafya babalarından biri olan Cohen'den geri alma çabalarının etrafında dönen olayları stilize bir şekilde yeniden anlatıyor. Filmin başrolünde Oscar® adayları Josh Brolin ("Milk", "True Grit") ve Ryan Gosling'in ("Half Nelson", "Drive") yanı sıra, Mickey Cohen rolünde Oscar® ödüllü Sean Penn de ("Milk", "Mystic River") yer alıyor. Filmin diğer önemli oyuncuları ise Oscar® adayı Nick Nolte ("Warrior", "Affliction"), Emma Stone, Anthony Mackie, Giovanni Ribisi, Michael Peña, Robert Patrick ve Mireille Enos. Senaryoyu Paul Lieberman'ın Gangster Squad adlı kitabına dayanarak Will Beall kaleme aldı. "Gangster Squad/Suç Çetesi"nin yapımcılığını Dan Lin, Kevin McCormick ve Michael Tadross; yönetici yapımcılığını ise Ruben Fleischer, Paul Lieberman ve Bruce Berman gerçekleştirdi. Fleischer'a kamera arkasında her zamanki çalışma arkadaşları olan yapım tasarımcısı Maher Ahmad ve kurgu ustası Alan Baumgarten'ın yanı sıra, kurgu ustası James Herbert, Oscar® ödüllü görüntü yönetmeni Dion Beebe ("Memoirs of a Geisha") ve Oscar® adayı kostüm tasarımcısı Mary Zophres ("True Grit") katıldı. Filmin müziklerini Steve Jablonsky besteledi. Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures işbirliğiyle, bir Lin Pictures/Kevin McCormick yapımı olan "Gangster Squad/Suç Çetesi"ni sunar. Filmin dünya çapındaki dağıtımı bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures, seçilmiş bölgelerde ise Village Roadshow Pictures gerçekleştirecektir
Rihanna - Beautiful Gangster 03:50
Rihanna - Beautiful Gangster 14.983 izlenme - 2 yıl önce New Review from Rihannas song "Beautiful Gangster". Mix: 2014 __xclas__
Kan, Suç, Ölüm: Al Capone... 03:49
Kan, Suç, Ölüm: Al Capone... 1.281 izlenme - 4 ay önce Bir insanın ismi, son nefesten daha korkutucu olabilir mi ? Kim bisiklet çalan bir çocuktan devletin sarmalayan bir suç liderine dönüşebilir? Kim O’da bu hafta, Kan suç ölüm, Al Capone
american gangster fragmanı 10 01:54
american gangster fragmanı 10 10.905 izlenme - 5 yıl önce new york'un önde gelen suç patronlarından birisinin şoförlüğünü yapan frank lucas'ın varlığından patronu ölene kadar hiç kimsenin haberi yoktur. ancak patronunun aniden ölümü üzerine kendi imparatorluğunu kurmak ve amerikan rüyası'nın kendine özgü versiyonunu yaratmak için gereken açık kapıları keşfeder ve kolları sıvar. frank lucas zeksı ve katı çalışma ahlkı sayesinde kısa sürede harlem bölgesindeki uyuşturucu ticaretinin kontrolünü eline geçirir.
Geniş Aile Zekai Thug Life 00:11
Geniş Aile Zekai Thug Life 4.070 izlenme - 2 yıl önce Yabancıların yeni akımı olan Thug Life bizide etkiledi ve sanki bizimkisi daha güzel oldu. Youtube'da buna benzer daha bir kaç tane daha var arar bulursunuz ama en çok bu benim hoşuma gitti o yüzden bunu yükledim iyi seyirler.
Gangster Squad fragmanı 02:30
Gangster Squad fragmanı 4.699 izlenme - 4 yıl önce Gangster Squad , Los Angeles Times gazetesinin “Tales From The Gangster Squad” (Gangster Takımının Hikayeleri) başlıklı makalelerinden esinlenerek çekilecek. Paul Lieberman tarafından yazılan bir makale, 1940’ların Yahudi Mafyasında yer alan Meyer Harris “Mickey” Cohen’in kişisel profilini ve mafyanın gerçek, gizli ve kayıt dışı kalmış hikayesini anlatıyordu. Eski bir polis memuru olan Will Beall'in yaşanmış olayların haberlerine dayanarak senaryosunu yazıldığı film 1940'larda geçiyor ve Çavuş John O’Mara'nın gangster Micky Cohen'i dize getirme çabalarını anlatıyor. 1 Şubat 2013'te vizyonda.
Dede Ve Nine İle Gangster Vegas #2 09:12
Dede Ve Nine İle Gangster Vegas #2 1.814 izlenme - 2 yıl önce Üst düzey bir nişancı oyunu arıyorsan Gangstar Vegas tam sana göre. Şunları seviyorsan bu oyun tam senlik: Aksiyon, silahla ateş etme, yarış oyunları, mafya ...
Dj Army - Gangster (Original Mix) 03:32
Dj Army - Gangster (Original Mix) 2.088 izlenme - 3 yıl önce Dj Army - Gangster ...
Sonatine (1993) Fragman 02:19
Sonatine (1993) Fragman 854 izlenme - 2 yıl önce Çok yüzlü Japon Çılgını Takeshi Kitano'nun dördüncü filmi "Sonatine", daha önceki işleri üzerine özetlenmiş kısa bir caz teması gibi görünüyor, cehenneme tek gidiş biletiyle delidolu Yakuza'nın öyküsü, rastlantısal bir şiddete karışır. Film, düşünmeye iten bir güldürü ile birden patlak veren şiddetin bir karışımıdır ve hayat yorgunu bir romantizm içerir.
daddy yankee, ft,don omar seguroski gata gangster 04:48
daddy yankee, ft,don omar seguroski gata gangster 6.913 izlenme - 7 yıl önce heyyee
Karım Bir Gangster Fragmanı 01:25
Karım Bir Gangster Fragmanı 3.257 izlenme - 3 yıl önce 2001 Güney Kore yapımı aksiyon filmi My Life is a Gangster (Karım Bir Gangster) 'in fragmanı. Güney Kore yeraltı dünyasının altını üstüne getiren kadın mafya lideri Cha Eun-jin’in öyküsü.
Gangster Squad (2013) Fragman 02:32
Gangster Squad (2013) Fragman 933 izlenme - 1 yıl önce Gangster Squad filminin özeti: 1949 Los Angeles kenti zalim ve doğuştan kalpazan Mickey Cohen'in (Sean Penn) kontrolü altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek elden yürüten Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında kimse karşısına çıkmaya cesaret edemezken birimie dışardan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara (Josh Brolin) and Jerry Wooters (Ryan Gosling), Cohen'in işlerine çomak sokmayı becerebilecek midir? Suç ve dram türlerini harmanlayan filmin yönetmenliğini Ruben Fleischer üstleniyor. Oyuncu kadrosu ise Ryan Gosling, Emma Stone, Josh Brolin ve Sean Penn gibi yıldızlardan bir araya geliyor.
Suç Çetesi - Gangster Squad Fragmanı 00:18
Suç Çetesi - Gangster Squad Fragmanı 2.210 izlenme - 4 yıl önce 1 MART'TA SİNEMALARDA 1949 Los Angeles kenti zalim ve doğuştan kalpazan Mickey Cohen'in (Sean Penn) kontrolü altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek elden yürüten Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında kimse karşısına çıkmaya cesaret edemezken birimie dışardan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara (Josh Brolin) and Jerry Wooters (Ryan Gosling), Cohen'in işlerine çomak sokmayı becerebilecek midir? Suç ve dram türlerini harmanlayan filmin yönetmenliğini Ruben Fleischer üstleniyor. Oyuncu kadrosu ise Ryan Gosling, Emma Stone, Josh Brolin ve Sean Penn gibi yıldızlardan bir araya geliyor.
Sokak Çeteleri Kavgası Gangster 03:18
Sokak Çeteleri Kavgası Gangster 1.984 izlenme - 4 yıl önce Sokak Çeteleri Kavgası Gangster
36 Boys - Almanya Kreuzberg'deki Türk Çetesi Belgeseli (Killa Hakan İçerir) 43:18
36 Boys - Almanya Kreuzberg'deki Türk Çetesi Belgeseli (Killa Hakan İçerir) 1.097 izlenme - 1 yıl önce İlk amacı Almanya Kreuzberg'de yaşayan Türk aileleri korumak olan Türk gençlerin kurduğu çete, yani 36 Boys'un tarihi ve hikayesi anlatılıyor Al-Jazeera'nın yayınladığı bu belgeselde. Gerçekten de gurbetçi aileleri koruyan, neo-nazilere iyi bir ders verip mahalleden atan Türk çetemizin önünde saygıyla eğilmek gerekiyor. Bilenler mutlaka vardır ama 36 Boys bugün Almanya ve Avrupa hiphop pazarında ciddi bir markadır. Buyrun izleyelim.
Gangster Vegas Gameplay On Artes Q818 Gaming Performance Review Full Hd (1080p) 02:52
Gangster Vegas Gameplay On Artes Q818 Gaming Performance Review Full Hd (1080p) 892 izlenme - 2 yıl önce Www.bunudainceledik.com Gangster Vegas Gameplay On Artes Q818 Gaming Performance Review Full Hd (1080p)
Amerikan Polisi Acımaz 02:33
Amerikan Polisi Acımaz 514 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim, en baba aksiyon sahnelerini aratmayacak kadar heyecanlı bi kovalamaca, biz de olsa muhabbetini sevmem ama adamların polisi eğitimli ve profesyonel, sonunda adamları kısdırdıklarında bizim polis olsa polis arabasında ne kadar polis varsa hepsi ölürdü, iyi seyirler
Lady Gaga Şimdi De Dişçi Koltuğunda 02:23
Lady Gaga Şimdi De Dişçi Koltuğunda 2.791 izlenme - 7 yıl önce los angeles'da verdiği konserde paper gangster adlı şarkısını söylemek için sahneye dişçi koltuğunda çıktı
2014 En İyi Thug Life Kolajı 10:16
2014 En İyi Thug Life Kolajı 538 izlenme - 1 yıl önce Yabancıların yeni akımı olan Thug Life' ın 2014 yılındaki toplanmış en iyi kolajını izleyelim.
Edi ile Büdü - Gangster Rap 01:27
Edi ile Büdü - Gangster Rap 490 izlenme - 2 yıl önce Edi ile Büdü'deki subliminal mesajları görüyoruz.Çocuklugunda Edi İle Büdü izlemiş çocukların,nasılda arabesk rape itildiğini izliyoruz.Ülkemizin üstünde oynanan oyunlar .
dj pasinli vs nokıa tickle remix 00:36
dj pasinli vs nokıa tickle remix 2.973 izlenme - 8 yıl önce www.4shared.comdan indirebilirsinizz
Sayko Hayvanlar 02:58
Sayko Hayvanlar 649 izlenme - 2 yıl önce Gangster yaşamı süren! hayvanlara yönelik yapılmış bir çalışma. Belki çok fazla formaya uymuyor olabilir, yükledik işte, bizden gitti artık.
Gece Vakti Canı Sıkılan Kanguru 01:00
Gece Vakti Canı Sıkılan Kanguru 137 izlenme - 6 ay önce Ana vatanı Avustralya olan Kangurular, ülkeye gelen turist sayısındaki azalmadan ötürü son zamanlarda baya bir ilgisiz bırakılmış. Alınan raporlara göre, Kanguruların bu ilgisizlikten dolayı bir baş kaldırı yürüttükleri, geceleri yol kesme, haraç kesme, arabalara zıplama gibi davranışlar içerisinde bulundukları tespit edildi. Bun vakalardan birini izliyoruz
gangster rap beat bass sizanjhe 02:10
gangster rap beat bass sizanjhe 1.218 izlenme - 5 yıl önce
Gonggongui Jeog 02:06
Gonggongui Jeog 1.661 izlenme - 3 yıl önce More ownage from the ex-boxer, Detective Kang. This movie has some comedic scenes, but it's not a comedy. I recommend watching it if you can find it.
ya ali - gangster hintçe 06:00
ya ali - gangster hintçe 1.663 izlenme - 8 yıl önce ya ali - gangster hintçe
gangster paradise jerusalema fragman 01:16
gangster paradise jerusalema fragman 1.247 izlenme - 6 yıl önce gangster paradise jerusalema filminin yayınlanan ilk resmi fragmanı.
Gangster Eğitim Programı - Beyond Scared Straight 03:30
Gangster Eğitim Programı - Beyond Scared Straight 240 izlenme - 1 yıl önce Bu programda sorunlu çocukları hapishanedeki gönüllü mahkumlarla beraber "eğitirler". Türkiye'de de şu apaçisidir kekosudur alacan verecen bunlara al sana çözüm süreci. Alıntı-"Psikologlar tarafından seçilen bir düzine çocuk, polis gözetiminde ve hapishane içerisinden çocuklara yardım etmek isteyen gönüllü suçlularla birlikte sabahtan akşama tam 1 gün vakit geçirirler. çocuklar gün boyunca hapishane alanını içerisi ve dışarısı olmak üzere boydan boya yürüyüp kendilerini nasıl bir hayatın beklediğini görürler. ardından biraz -fiziksel olmasa da psikolojik- şiddet görürler suçlular ve hapishane görevlileri tarafından. gün sonunda ise çocuklara nasıl bir tecrübe edindiklerini sorarlar ve herkes evine geri döner. 1-2 aylık bir süreç sonrası çocuklarla yeniden iletişime geçilir ve hayatlarında ne gibi değişiklikler olduğu sorulur. kimisi tamamen iyi aile çocuğu olmuştur, kimisi ise geleceğin ganster'ı modunda hayatını sürdürmeye devam etmektedir."-Alıntı