Hoşgeldiniz!

Gani Müjde Videoları İzle

Bizans Oyunları (2015) Fragman 02:16
Bizans Oyunları (2015) Fragman 414.868 izlenme - 1 yıl önce 2016 yılının Ocak ayında vizyona girecek Bizans Oyunları'nın yeni fragmanı yayınlandı. Filmi Gani Müjde yazıp yönetiyor.
Osmanlı Cumhuriyeti - Padişah Ata Demirer'den AB'ye Net Cevap 01:22
Osmanlı Cumhuriyeti - Padişah Ata Demirer'den AB'ye Net Cevap 3.884 izlenme - 2 ay önce Osmanlı Cumhuriyeti'nde 7.Osman'ın Avrupa Birliği yetkililerine cevabı. ''Para almaya çalışan buyruk almaya da çalışır Sadık. Bana sormadan birşey yapmayacaksınız artık.'' IV.Muradın meşhur sözünü biraz değiştirerek kendi deyimiyle sarf etmiş Yönetmenliğini Gani Müjde'nin yapdığı, başrolünde Ata Demirer'in rol aldığı komedi filmi Osmanlı Cumhuriyeti'nden bir sahne.
Kahpe Bizans (1999 - 97 dk - Sansürsüz) 01:37:44
Kahpe Bizans (1999 - 97 dk - Sansürsüz) 19.746 izlenme - 2 yıl önce 1999 yılında çekilmiş kült bir komedi filmidir. Tamamen hayal ürünü olmakla birlikte Bizans'ı Tİ'ye aldığını düşündüğüm filmdir. Konusu: Ana vatanları Avustralya olan Nacarlar büyük bir kuralık sonucu göç etmeye karar vermiştir. Öyle bir kuraklıktır ki, 60 yıl tek damla yağmur bile yağmamıştır. Anadolu'ya göç eden Nacarlar burayı yeni vatanı olarak bellemiştir. Anadolu o zamanlar Doğu Roma İmparatorluğu hakimiyetinde ve Roma'nın başında da Majesteleri İlletyus vardır. İlletyus çok enteresan bir rüya sebebi ile Nacar çocuklarını, yaşlılarını öldürmek ister yoksa bir gün bir Nacar çocuğu onu öldürecektir. Köylerine saldırı haberi alan Süper Gazi'de çocuklarını, eşini korumak amacıyla eşi Anaç Hatun'a çocukları almasını ve gitmesini söyler. Anaç Hatun'u askerler kovalarken nehir kıyısında 3 tane sepet görür ve o sepetlere çocukları koyar. Sonra çocuklar sepetlerle beraber başka yerlere doğru sürüklenir. ''Yıllar sonra çocuklar büyür. Biri Doğu Roma varisi olur, biri obada, diğeri nehirde yaşar.''
osmanlı cumhuriyeti fragmanı ( ata demirer ) 01:23
osmanlı cumhuriyeti fragmanı ( ata demirer ) 22.965 izlenme - 9 yıl önce ata demirer'in yeni filmi osmanlı cumhuriyeti....
Seçmece Sahneler - Kahpe Bizans 13:44
Seçmece Sahneler - Kahpe Bizans 4.319 izlenme - 2 yıl önce Kahpe Bizans, Gani Müjde'nin senaryosunu yazdığı ve yönettiği ile Mehmet Ali Erbil, Demet Şener, Cem Davran, Hande Ataizi, Sümer Tilmaç, Ayşegül Aldinç, Yılmaz Köksal ve Nurseli İdiz'in rol aldığı, 1999 yılı yapımı Türk parodi filmi. Film, anayurtları Avustralya'dan kanguru saldırıları ve kuraklık nedeniyle Fransa'ya göçen Nacaroğulları'nın önlerine çıkan köpeğin onlara yol göstermesi sonucu Anadolu'ya gelmeleriyle başlar. Bu dönemde Anadolu, Doğu Roma İmparatorluğu hakimiyeti altındadır. Doğu Roma İmparatoru İlletyus, bir düş görür ve bunu kahine yorumlatır. Kahin, İmparatora yıllar sonra o gün doğan bir çocuk tarafından öldürüleceğini söyler. İlletyus, bunun üzerine Nacarlardan yeni doğan tüm çocukların öldürülmesini emreder. Doğu Roma askerlerinin saldırısı üzerine Nacaroğullarından Süper Gazi, karısına çocukları korunaklı bir yere götürmesini söyler. Kadın, aynı gün doğan üçüzlerini sepetlere koyarak nehre bırakır. Yıllar sonra çocuklar büyür. Biri Doğu Roma varisi olur, biri obada, diğeri nehirde yaşar.
Hadi Canım Şipşak Şipşak - Müjde Ar 01:10
Hadi Canım Şipşak Şipşak - Müjde Ar 5.502 izlenme - 2 yıl önce Türk sinema tarihinde göndermeleriyle yer etmiş, vakti zamanında izlenme rekorları kırmış arabesk filminden Müjde Ar'ın adrese teslim göndermelerinden şipşak bir kesit.
Pis Yedili - 63. Bölüm Fragman 01:04
Pis Yedili - 63. Bölüm Fragman 7.463 izlenme - 4 yıl önce Pis Yedili 63. Bölüm Özet Cimbom, Furkanların Elçin'in sesini montajladıklarını Zeki'den öğrenmiştir. Bunun üzerine içi rahat etmez ve Ceyhun'u bulup gerçeği anlatır. Milli Eğitim, öğrencileri kayak yapmaları için Uludağ'a gönderecektir. Pis Yedili, Esma Sultan engeline takılır fakat durumu çözecek olan Dizel'dir. Pis Yedili ve İkoncanlar Uludağ'da hem eğlenceli hem de gerilimli anlar yaşayacaklardır.
Pis Yedili - Orço Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 08:01
Pis Yedili - Orço Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 10.577 izlenme - 4 yıl önce
Salih Kuşu'nda Galasaray'dan özür sahnesi! (fragman) 00:53
Salih Kuşu'nda Galasaray'dan özür sahnesi! (fragman) 2.572 izlenme - 4 yıl önce Show TV'deki Salih Kuşu dizisinde bu hafta Galatasaray bayrağı açılacak.
Kahpe Bizans - Doğu Batı Sentezi 01:35
Kahpe Bizans - Doğu Batı Sentezi 1.639 izlenme - 2 yıl önce Marcus Antonyus, gerçek kimliğini, yani öz be öz bir Nacar beyi olduğunu bilmeden, kendini Bizans prensi zannederek yaşamaktadır ve öz kardeşi Yetiş Bey tarafından kaçırılarak Mağdure Bacı'ya emanet edilir ancak Marcus Antonyus ve Mağdure Bacı birbirine aşık olur. İşte söz konusu videodaki şarkı da birbirine aşık olan bu ki kişi arasındaki millet ve kültür farklılığını konu edinir. Tabii ki absürt bir şekilde...
Bir Köpeğe 2 Kişi Dalmak - Kaygısızlar 00:31
Bir Köpeğe 2 Kişi Dalmak - Kaygısızlar 1.265 izlenme - 2 yıl önce Kültigin ve çetesinden yine deneysel ve Türk sinemasına gönderme niteliği taşıyan bir sahne daha.
Pis Yedili - 58. Bölüm Fragman 01:01
Pis Yedili - 58. Bölüm Fragman 2.266 izlenme - 4 yıl önce
Bayanlar Baylar - Jenerik 02:32
Bayanlar Baylar - Jenerik 1.057 izlenme - 2 yıl önce Gani Müjde'nin Ruhsar'ı bitirdikten sonra el attığı dizidir, 13 bölüm sürmüştür, 2002'de yayınlanmıştır. Hande Ataizi de dizide rol almıştır daha sonra yerini Emine Ün'e bırakmıştır.
Derbeder Kültigin ve Mirkelam'a Geçiş (Kaygısızlar) 01:07
Derbeder Kültigin ve Mirkelam'a Geçiş (Kaygısızlar) 759 izlenme - 2 yıl önce Absürd mizahın at koşturduğu dizimiz Kaygısızlar'ın 23. bölümünde Kaygısız ailesi köylerine geri dönme kararı almış, e haliyle Kültigin ile Hostes arasına sıradağlar girmektedir. Şimdi buraya kadar herşey normal seyrinde, taa ki Kültigin'in 33lük kutu bira içtikten sonra Mirkelam'a geçişinin canlı halini ekranda görene kadar. Derdinden Metin Şentürk söylerken birden ayaklanıp Mirkelamsı koşmaya başlayan site; alkışlarlayaşıyorum.
Pis Yedili 56. Bölüm Fragman 01:05
Pis Yedili 56. Bölüm Fragman 1.033 izlenme - 4 yıl önce Pis Yedili 56. Bölüm Fragman
Bizans Oyunları (Geym of Bizans) Sansürsüz Fragman / 15 Ocak 2016 [HD] 02:08
Bizans Oyunları (Geym of Bizans) Sansürsüz Fragman / 15 Ocak 2016 [HD] 327 izlenme - 1 yıl önce Bizans Oyunları (Geym of Bizans) 15 Ocak 2016'da Sinemalarda! http://www.bizansoyunlari.com https://www.facebook.com/bizansoyunlari https://twitter.com/Bizans_Oyunlari https://instagram.com/bizansoyunlari https://plus.google.com/+BizansOyunla... Güney Amerika’nın sıcağından ve Rio Karnavalı’nın gürültüsünden kendilerine gına gelen Mayalar, tası tarağı toplayıp taşının toprağının altın olduğunu duydukları Anadolu’ya göç edip Bağcılar civarına yerleşirler. Yeni yerleştikleri bu bereketli topraklarda Türk boyları ile kaynaşarak Güney Amerika’nın tekniğini Anadolu’nun kültürüyle birleştiren Mayalar, zamanla bilimde, sanatta, teknolojide ve Sudoku’da gösterdikleri üstün başarı ile komşuları olan Bizans’ın dikkatini ve nefretini üzerlerine çekmekten kurtulamazlar. Her ne kadar Bizans’ın dost canlısı ve barışsever Kralı 3. Klitor gerçek bir Maya hayranı olsa da, karısı 5. Klitorya ve kardeşi Muhteris, Mayalar’ın yükselişini durdurmak için ortalama bir televizyon dizisinin bir sezonunda rastlanacak entrikayı birleştirip haince bir plan yaparlar. Plana göre Klitorya ve kayınçosu Muhteris, önce Klitor’u ortadan kaldıracak, ardından da Mayaların bütün kadınlarını kaçırıp Bizans zindanlarına atacaktır. Bu şekilde Bizanslılar Maya kadınlarıyla soylarını ıslah ederken Bizans erkekleri de “yalnızlık Allah’a mahsus” deyip çevre kabilelerin düşük profilli kadınlarıyla birleşecek ve Mayalar’ın kusursuz genleri zamanla sıradan DNA’lara dönüşecektir.
Kahpe Bizans - İmparator (Soundtrack) 04:19
Kahpe Bizans - İmparator (Soundtrack) 534 izlenme - 2 yıl önce 1990 yılında Gani Müjde'nin seneryosunu yazdığı ve başta Mehmet Ali Erbil olmak üzere birçok oyuncunun rol aldığı, mehmet ali erbil tarafından seslendirilmiş film müziği. işte şimdi tam burda, dünyaya kazık çakanlar'ın sitesi alkışlarlayaşıyorum.com'da...
Yedi Numara - Haydar ile Armağan 03:49
Yedi Numara - Haydar ile Armağan 622 izlenme - 2 yıl önce Günümüz reyting kaygılarıyla dolu yapmacık itici dizi ve tv programlarının içinde kendisini özleten nacizane dizilerden: Yedi Numara.Youtube da olmasa, bir zamanlar böyle güzel sımsıcak samimi dizilerin,değerlerimizin olduğunu unutacağız. Tamam her ne kadar dizinin ilk bölümünden beri Haydar ile Armağan arasındaki aşkın gerek tüm dizi karakterleri gerekse tüm Türkiye tarafından bilinmesine rağmen, Haydar'ın "seni seviyom Armağan" demesinden sonra Armağanın: "neeğ?!%&" diye sanki olaydan bihabermiş gibi verdiği tepki biraz saçma olsa da olayın samimiyeti örtüyor üstünü.Hele ki Haydar'ın yağmura karışan gözyaşları eşliğinde dilinden dökülen "benim bi parçamsın demek ne demek Armağan" sözlerinin doğallığını bir daha hiç bir dizide görebileceğimi sanmıyorum. Çok özledik seni 7 numara,çok.
Fatih Terim'e 02:43
Fatih Terim'e "İmparator"luk Teklifi 333 izlenme - 2 yıl önce 'Kahpe Bizans-2'nin hazırlıklarına start veren Gani Müjde, imparator rolünü Fatih Terim'in oynamasını istiyor.
Arabesk & Kara Değil Pembe Sevda 02:28
Arabesk & Kara Değil Pembe Sevda 434 izlenme - 2 yıl önce "Şener Bey, maalesef 3 günlük dünyada 3 günlük ömrünüz kalmış, helvanızı yiyeceğiz" repliği ile gönüllerde taht kuran, 80' li senelerde bizi absürd komedi ile tanıştıran; Senaryosu büyük üstad Gani Müjde tarafından yazılan Arabesk adlı filmden fevkaladenin fevkinde bir klip...
Yazgan - Ateş Bacayı Sarınca 02:23
Yazgan - Ateş Bacayı Sarınca 762 izlenme - 4 yıl önce Ateş bacayı sarınca Hortumla su sıkamazsın Bana yamuk yaparsan Beni karşında bulamazsın Gebe... Gebe... Gebe gebe...
Arabesk  &  Allah'ım Kör Et Beni 02:35
Arabesk & Allah'ım Kör Et Beni 415 izlenme - 2 yıl önce Arabesk filminde Şener Şen' in kör olmak için yalvardığı muhteşem eser
olsun hala ümidim var 01:29
olsun hala ümidim var 985 izlenme - 9 yıl önce
Pis Yedili - 57. Bölüm Fragman 01:01
Pis Yedili - 57. Bölüm Fragman 570 izlenme - 4 yıl önce
Yıldızların Altında Müzikâli 53:41
Yıldızların Altında Müzikâli 194 izlenme - 2 yıl önce Yıldızların Altında, Gani Müjde'nin yazdığı bir müzikâl.Müzilkâl gösterimi bittikten sonra tv ekranında yayınlanmıştır.Yıl 2005.Kategoride sanat ve nostalji arasında kaldım fakât çokta eski olmadığından sanatı seçmeyi uygun gördüm.Tek parça halinde bulamadım malesef.Müzikâlde yer olan oyuncular: Feride Çiçek - Candan Erçetin Kayhan Kayar - Beyazıt Öztürk Ferit Ferdi - Rasim Öztekin Alev Yangın - Nurhan Damcıoğlu Mecnun Hazinyay - Ragıp Savaş Behlül - Orhan Aydın Hırsız Cavit - Levent Ünsal Verengül - Zuhal Topal Cici - Ali Çelik Cebriye - Pınar Alsan Durali - Renan Bilek Vurali - Faruk Karaçay Fahri/I. Polis - Bekir Çiçekdemir Hüseyin / Garson - Beyti Engin Gündüz Yıldızı / II.Polis - Tolga Gülcüler Gece Güneşi / Basın - Esin Aslan Hemşire / Basın - Yasemin Balık Gazeteci Kız / Basın - Şebnem Zorlu İyi seyirler.
Pis Yedili – 56. Bölüm 2. Fragmanı 00:56
Pis Yedili – 56. Bölüm 2. Fragmanı 740 izlenme - 4 yıl önce Bayrampaşalı kuzeni Ceyhun’a Elçin’den uzak durmasını söyler. Nedeni sorup, olayı deşen Ceyhun’la atışan Paşa, ailesinin de Ceyhun’a hak vermesine sinirlenir, kapıyı çarpıp gider. Gülcan, kazandığı burslu özel okul için Tekirdağ’a gitmeye hazırdır, kapıda ailesi onu uğurlarken Trafo da gelmiştir. Trafo ile aralarında geçen konuşma sonrası olaylar, kimsenin tahmin etmediği şekilde gelişir. Elçin’in soğuk davranışlarından şüphelenen Furkan, onu takibe alır. Elçin’in Bayrampaşalı’nın evine girdiğini görünce deliren Furkan, elinde sopayla Paşa’nın evine baskın yapar… ‘Pis Yedili’ yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00
Pis Yedili Kadir Doğulu'nun Fotoğrafını Sansürledi 01:00
Pis Yedili Kadir Doğulu'nun Fotoğrafını Sansürledi 321 izlenme - 4 yıl önce Show Tv'nin sevilen dizisi Pis Yedili'de televizyon tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir sansür uygulandı
Bizans Oyunları (Geym of Bizans) Fragman / 15 Ocak 2016 [HD] 02:16
Bizans Oyunları (Geym of Bizans) Fragman / 15 Ocak 2016 [HD] 106 izlenme - 1 yıl önce Bizans Oyunları (Geym of Bizans) 15 Ocak 2016'da Sinemalarda! http://www.bizansoyunlari.com https://www.facebook.com/bizansoyunlari https://twitter.com/Bizans_Oyunlari https://instagram.com/bizansoyunlari https://plus.google.com/+BizansOyunla... Güney Amerika’nın sıcağından ve Rio Karnavalı’nın gürültüsünden kendilerine gına gelen Mayalar, tası tarağı toplayıp taşının toprağının altın olduğunu duydukları Anadolu’ya göç edip Bağcılar civarına yerleşirler. Yeni yerleştikleri bu bereketli topraklarda Türk boyları ile kaynaşarak Güney Amerika’nın tekniğini Anadolu’nun kültürüyle birleştiren Mayalar, zamanla bilimde, sanatta, teknolojide ve Sudoku’da gösterdikleri üstün başarı ile komşuları olan Bizans’ın dikkatini ve nefretini üzerlerine çekmekten kurtulamazlar. Her ne kadar Bizans’ın dost canlısı ve barışsever Kralı 3. Klitor gerçek bir Maya hayranı olsa da, karısı 5. Klitorya ve kardeşi Muhteris, Mayalar’ın yükselişini durdurmak için ortalama bir televizyon dizisinin bir sezonunda rastlanacak entrikayı birleştirip haince bir plan yaparlar. Plana göre Klitorya ve kayınçosu Muhteris, önce Klitor’u ortadan kaldıracak, ardından da Mayaların bütün kadınlarını kaçırıp Bizans zindanlarına atacaktır. Bu şekilde Bizanslılar Maya kadınlarıyla soylarını ıslah ederken Bizans erkekleri de “yalnızlık Allah’a mahsus” deyip çevre kabilelerin düşük profilli kadınlarıyla birleşecek ve Mayalar’ın kusursuz genleri zamanla sıradan DNA’lara dönüşecektir. BiziTakip Edin Sinepedia: http://sinepedia.net Facebook: https://www.facebook.com/sinepedia.net/ Twitter: https://twitter.com/sinepedia_net
Bizim Michael - Şafak Sezer / Şebnem Ferah / Gani Müjde (1997) 01:26
Bizim Michael - Şafak Sezer / Şebnem Ferah / Gani Müjde (1997) 120 izlenme - 2 yıl önce 1997 yılında Michael Halphie'nın sunduğu 'Bizim Michael' adlı programa konuk olan Şafak Sezer, Müjdat Gezen'nin ufaktan da olsa bir taklidini yapar. Michael taklit yeteneğinde konuyu açar, Gani Müjde ise devamını getirir ve Şafak Sezer'de bu taklidi anısıyla bir bütün haline getirir ve tebessüm etmemizi sağlar. Diğer konuklar ise Gani Müjde ve Şebnem Ferah'tır. Rak ablanın sesini de tam anlamıyla duyamadık ama olsun sağlık olsun.
Pişşti Yakında Star'da! 00:40
Pişşti Yakında Star'da! 273 izlenme - 6 yıl önce star tvde ekrana gelecek olan yapımcılığını ans prodüksiyonun üstlendiği pişşti programına gani müjde şafak sezer özlem tekinden sonra sanem altan da katıldı.birbirinden ünlü karizmatik ve sevecen sunucularıyla pişşti haftanın gündem yaratan olaylarını pişirip tiye alacak.