Hoşgeldiniz!

ganyan

At Yarışını Yaşayan Adam 01:05
At Yarışını Yaşayan Adam 2.956 izlenme - 5 gün önce Ganyan Bayii'nde oynadığı yarışı televizyondan takip eden adam yarışı adeta yaşamış. Neyse yarış sonucunu bilmiş de heyecanı boşa gitmemiş.
Halis Karataş Attan Düştü 02:41
Halis Karataş Attan Düştü 2.596 izlenme - 3 ay önce 25 Kasım 2018 Pazar günü Adana’da koşulan 3 yaşlı Arap taylarına mahsus Umutbey Koşusunda Ateşbibi isimli taya binen şampiyon jokey Halis Karataş, mücadelenin son 800 metresinde atıyla birlikte yıkılarak büyük bir kaza geçirmiş.
Aşırı heyecanlı Dıgıdık yarışı 01:09
Aşırı heyecanlı Dıgıdık yarışı 2.194 izlenme - 6 ay önce festival alanında denk geldiğimiz topları yuvalarına sokarak atları haraket ettiren 5 lira karşılığı kazana'nın 25 lira ödül aldığı dıgıdık yarışı.abinin heyecanı mimikleri sunumu taktire şayan.
At Yarışı İzlerken Kendinden Geçen Adam 00:10
At Yarışı İzlerken Kendinden Geçen Adam 10.282 izlenme - 3 yıl önce O bir AT sevdalısı O bir AT kafası O bir AT işte ne bileyim kafayı kırmış ha atım geldi ha gelecek diye
Johny Guitar - At Yarışı 01:14
Johny Guitar - At Yarışı 6.445 izlenme - 5 yıl önce AT YARIŞI V.I.P. https://www.facebook.com/atyarisivip at yarışı, at yarışları, yarışı, yarışları, turbo, ayabakan, johny guitar, bold pilot, yavuzhan, trappe...
Köksal Baba At Yarışı Oynarsa 00:53
Köksal Baba At Yarışı Oynarsa 3.511 izlenme - 2 yıl önce Köksal Baba (Köksal Bektaşoğlu) sosyal medyanın Karadeniz'den çıkardığı sevilen fenomen abimiz bu sefer at yarışı oynamış ve yarışı televizyondan takip ediyor.
At Yarışı Oynayan Eleman Kendinden Geçiyor 00:33
At Yarışı Oynayan Eleman Kendinden Geçiyor 4.799 izlenme - 3 yıl önce Ganyan bayisinde at yarışı oynayan dayı, kendini yarışa öyle bir kaptırmış ki yaptığı hareketlere çok güleceksiniz.
At Yarışı Süper Anlatım TJK Ankara Spikeri Baranoğlu 01:56
At Yarışı Süper Anlatım TJK Ankara Spikeri Baranoğlu 4.413 izlenme - 5 yıl önce at yarışı efsane arap atı turbo yarışları
İzmir Koşusunda Feci Kaza Anı 00:26
İzmir Koşusunda Feci Kaza Anı 2.986 izlenme - 3 yıl önce İzmir'de bugün koşulan 7'li ganyan yarışının 6. koşusunda feci bir kaza yaşandı. İzmir Hipodromu'nda koşulan yarışta Çetin Ok'un bindiği Milano isimli at önde götürdüğü koşuda finişe bir kaç metre kala tökezleyerek jokeyiyle birlikte yere düştü. Koşunun favorileri arasında gösterilen Milano'nun kaza sırasında ayağının kırldığı belirtiliyor.
At Yarışı Kazaları! 03:32
At Yarışı Kazaları! 3.399 izlenme - 5 yıl önce Motorsporları ve bisiklet yarışlarında görmeye alıştığımız kazalar, at yarışlarında da sık sık yaşanıyor. İşte bazı örnekler
İzmir At Yarışında Büyük Kaza 02:40
İzmir At Yarışında Büyük Kaza 3.457 izlenme - 5 yıl önce Dün akşam İzmir'de altılı ganyanın 5. ayağı olan 6. koşuda meydana gelen kaza büyük bir trajediye sahne oldu. Yarışın son 800'ü geçildikten sonra arkada mücadele eden 5 safkan birbirine çarparak yıkıldı. Yıkılan atlardan ayağı kırılan Raptor Force uyutuldu. Jokeylerden Ahmet Oluk ile Halil Kalınyılmaz yara almazken, Aytek Dülger'in sol bacağında hafif yaralanma, Fatih Vurucu'nun da kaburgalarında zedelenme meydana geldi. OMUZUNDA VE KABURGASINDA ZEDELENME OLUŞTU Kazada en büyük yaralanmayı ise Türkiye'nin en deneyimli jokeylerinden Sadettin Boyraz yaşadı. Belinde, omzunda ve kaburgalarında zedelenme oluşan ve MR'ı çekilen Boyraz, geceyi müşahede amaçlı hastanede geçirdi.
Durmuş Çiğdem - Şiki Şiki Baba 06:05
Durmuş Çiğdem - Şiki Şiki Baba 3.309 izlenme - 3 yıl önce "Atla Gel Şaban" filminin olmazsa olmazıdır Şiki Şiki Baba. Onsuz ne kupon doldurulur ne de altılı tutturulur. Her minibüse binişimizde "Keşke Şiki Şiki Baba" çalsa deriz içimizden. Sitemizde kısa olarak mevcut olan şarkının tamamını sizlere sunmaktan kıvanç duyarım. -Şiki Baba kasedi var mı? -Yok -Yok mu? -Yok
At Yarışı Spikeri Süper Finish 01:59
At Yarışı Spikeri Süper Finish 2.934 izlenme - 5 yıl önce at yarışı süper spiker mutlaka izle sonunu
Efsane Yarış Atı Yavuzhan (1994-1999) 09:08
Efsane Yarış Atı Yavuzhan (1994-1999) 3.096 izlenme - 3 yıl önce Sitede yayınlanan pek çok nostaljik at yarışı videosuna karşılık yarışseverlerin büyük bölümü tarafından en büyük efsane kabul edilen "Yavuzhan"a ait bir video olmaması üzerine harekete geçerek bu videoyu sizlerle paylaşıyorum efendim. Rakibi kendisine iyice sokulmadan tempoyu artırmadığı , rakiplerile dalga geçtiği , insan gibi hisleri olduğu , geçildiği bir yarıştan sonra jokeyini üstünden atıp çiğnemeye kalktığı gibi efsaneler hala konuşulur. Efsane Yavuzhan 2000 yılında bağırsak düğümlenmesi sonucu ölmüştür. Bir başka rivayet sahiplerinin kendisi için anıt diktirdiğini söylemektedir.
At Yarışı Alper Kaan'ın Turboyla Ve Kafkaslıyla Dalga Geçtiği Yarış 02:04
At Yarışı Alper Kaan'ın Turboyla Ve Kafkaslıyla Dalga Geçtiği Yarış 2.394 izlenme - 5 yıl önce mukemmel bir at yarışı ve karakterli hırslı atların birbiriyle kıyasıya mucadelesi alper kaanın galibiyeti ile sonuclanıyor.at yarışları sosyal toplumlar içi...
Sokak Ortasında Masa ve Sandalyelerle Dövülen Vatandaş 01:54
Sokak Ortasında Masa ve Sandalyelerle Dövülen Vatandaş 236 izlenme - 4 ay önce Muğla'nın Fethiye ilçesinde ganyan bayisi işleten 51 Yaşındaki Barış N. tartışma sırasında tabancayla yaraladığı kişinin 4 yakını tarafından masa ve sandalyelerle sokak ortasında dövüldü. Olay, cep telefonu kamerasına yansıdı.
At Yarışı Heyecanı 01:31
At Yarışı Heyecanı 1.138 izlenme - 3 yıl önce At yarışı izleyen adam kendini yarış heyecanına kaptırınca ilginç görüntüler ortaya çıktı. Oynadığı atın galip gelmesi için hop oturup hop kalktı. Bir ara adeta at üzerindeymiş gibi ilginç hareketler yaparak atına destekte bulunu. Çabaları işe yaramış olacak ki oynadığı at yarışı kazanınca sevinçle dışarı çıkıyor. http://mehmetturkdogan.blogspot.com.tr/ http://bilinmeyenler1.blogspot.com/ kaza, accidents, haber, news, dehşet kaza, tehlike, inanılmaz kaza, kaza anı, zincirleme kaza, son dakika kaza, dehset anları, araba kazası, motor kazası, motorsiklet kazası, ölümlü kaza, haberler, son dakika haberler, gündem, tehlike, ölüm, yangın, deprem, sel, felaket, To play ball. Play soccer. Soccer tactics. Football. Technical moves. Tricks to play ball. Ball playing styles. Top show. Performance techniques. Strutting How will technological movements. How strutting discarded. Strutting tactics. The latest technological tools. The latest technology. Çalımlama. Nasıl çalım atılır. Futbol çalımı. Adam geçme. Halı saha maçı. Çalım teknikleri. Çalım hareketleri. Strutted up. How discarded feint. Feint of football. Passing the man. Football match. Performance techniques. Trick moves.
At Yarışı Efsane Arap Atı Turbo Yarışları 01:42
At Yarışı Efsane Arap Atı Turbo Yarışları 2.028 izlenme - 5 yıl önce at yarışı efsane arap atı turbo yarışları
Minibüste Ata Binmek - Aydemir Akbaş 01:28
Minibüste Ata Binmek - Aydemir Akbaş 2.235 izlenme - 4 yıl önce Altılı ganyan konusunda uzmanlaşmış olan nane satıcısı Keskin Osman bülten vasıtasıyla voliyi vurmak için kupon yapmaktadır. 2. ayaktaki kısrak Aynur'la miniüste yanında oturan kadının adı aynı çıkınca ata inmek farklı noktalara doğru gider.
1 Efsane 10 Koşu - Yavuzhan 24:15
1 Efsane 10 Koşu - Yavuzhan 1.432 izlenme - 3 yıl önce Yakın geçmişe kadar internette çok fazla videosu bulunmayan, adını ve başarılarını hep duyduğumuz efsane at Yavuzhan'ın TJK TV tarafından derlenmiş 10 koşusu.
Kamçı Darbelerine Dayanamayan İstambul Kızı 01:28
Kamçı Darbelerine Dayanamayan İstambul Kızı 1.177 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa'da dün koşulan at yarışında insanın kanını donduran şiddet görüntüleri yaşandı. Apranti Hışman Çizik, 'İstambul Kızı' adlı atını yarışın başından sonuna dek kamçıyla dövdü. Kamçıların şiddetine dayanamayan 'İstambul Kızı' finişe metreler kala yere yığılıp kaldı. Türkiye Jokey Kulübü'nün düzenlediği altılı ganyan yarışlarının 5 Mart Şanlıurfa programında büyük bir skandal yaşandı. 3. koşuda "İstambul Kızı" isimli atın aprantisi Hışman Çizik, yarış sırasında olay yaratan hareketlerde bulundu. Koşunun başından sonuna kadar atı kamçısıyla adeta döven Hışman Çizik'in bu davranışı kamerelar tarafından anbean görüntüledi. Finişe kısa bir süre kala kamçıların şiddetine dayanamayan 'İstambul Kızı' bir anda yere yığıldı. Apranti, Hişman Çizik de kendini yerde bulurken, talihsiz at yerden kalkamadı. 'İstambul Kızı'nın sağlık durumuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu arada 'İstambul Kızı' yarışı dördüncü olarak tamamlarken, sahibine 2 bin TL kazandırdı. Konuyla ilgili sosyal medyada ayaklanan yarışseverler Türkiye Jokey Kulübü'ne tepki gösterdi.
ferhat pusa ile ganyandan 03:47
ferhat pusa ile ganyandan 3.443 izlenme - 8 yıl önce kafkaslı'nın turbo'yu geçtiği an...
At Yarışı İzlerken Kendini Kaybeden Dayı 00:13
At Yarışı İzlerken Kendini Kaybeden Dayı 1.154 izlenme - 4 yıl önce Ganyan bayisinde at yarışı oynayan dayı, kendini o kadar yarışa kaptırmış ki. Yaptığı hareketler karşısında şaşkına döneceksiniz.
08 şubat salı adana at yarışı 1.koşusu 4nala.net 02:01
08 şubat salı adana at yarışı 1.koşusu 4nala.net 3.385 izlenme - 8 yıl önce 08 şubat 2011 salı adana at yarışları17. yarış günü yeşiloba hipodromu 1. koşusu// ganyan tahmin ve haberleri burada 4nala.net
Baba Mevlüt - At Yarışı 01:30
Baba Mevlüt - At Yarışı 1.208 izlenme - 5 yıl önce Baba mevlüt atları ve at yarışları
800 Metrelik Selim Kaya Ve Halis Karataş 01:18
800 Metrelik Selim Kaya Ve Halis Karataş 1.265 izlenme - 5 yıl önce AT YARIŞI V.I.P. https://www.facebook.com/atyarisivip at yarışı, at yarışları, yarışı, yarışları, turbo, ayabakan, johny guitar, bold pilot, yavuzhan, trappe...
At Yarışı Kaza Anı 00:52
At Yarışı Kaza Anı 741 izlenme - 5 yıl önce At yarışı kaza anları
At Yarışı Tarihinin İnanılmaz Sprintlerinden Biri 01:54
At Yarışı Tarihinin İnanılmaz Sprintlerinden Biri 827 izlenme - 5 yıl önce Çevikberk isimli arap atı, yarışa 6 boy geç başlamasına ve son viraı rakiplerinden çok geç dönmesine rağmen inanılmaz bir sprint ile yarış tarihine geçiyor.
At Yarışında Şike 01:57
At Yarışında Şike 692 izlenme - 5 yıl önce Adana at yarışlarında DEMİRONUR isimli safkana binen G.YILMAZ son metrelerde atının dizginlerini çekip kazanacağı koşuyu kaybetmiştir.
Aynı Günde 7 At Yarışını da Kazanmak - Halis Karataş 05:34
Aynı Günde 7 At Yarışını da Kazanmak - Halis Karataş 872 izlenme - 3 yıl önce İnsanla bir başka canlının bir arada yarıştığı en zor spordur at yarışı. Çocukluğumdan itibaren oynarım at yarışını, öyle büyük oynamam ufak kuponlar yapıp bu heyecana ortak olurum, hiçbir zaman fazladan para kazanamayacağımıda bilirim. Bu oyun ortaokul sonlarıdan itibaren tutkum haline gelmiştir.Halis Karataş ise bu sektörde uzun bir içeriği hakeden kişinin ta kendisidir. At yarışında bana göre ( hatta camianın