Hoşgeldiniz!

gardırop

5 Kişilik Aile Gardıropta Yaşıyor 03:02
5 Kişilik Aile Gardıropta Yaşıyor 2.692 izlenme - 11 ay önce Şanlıurfa'da, kira ile elektrik ve su parasını ödeyemeyen vatandaş ev sahibi tarafından evden çıkarılınca, iki metrekarelik tek gözlü mobil gardırop yaparak 5 kişilik ailesiyle içinde yaşıyor. Haliliye İlçesinde geçimini atık malzemeleri toplayarak sağlayan son dönemlerde ise bu işi de yapamayan hurdacı Veysi Hurma (48), birikmiş bin 500 liralık kira ve su ile elektrik borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından 3 yıldır oturduğu evden çıkarıldığını belirtti. Kira, elektrik ve su borcu ödeyemediği için böyle bir yerde kalmaya karar verdiğini söyleyen Hurma, evindeki gardırobu, 2 metrekarelik tek gözlü mobil eve dönüştürdüğünü ifade etti., eşi Dilek, çocukları 5 yaşındaki Türkan, 7 yaşındaki Mustafa ve 12 yaşındaki Mehmet Hurma ile birlikte Türk bayrağı astığı, 4 tekerlekli 2 metre genişliğindeki mobil evde yaşamaya başlayan Hurma, gardıropa astığı Türk bayrağını da Suriyelilerin çaldığını söyledi. 3 yıldır sigortasızım, işsizim, hurdacılık yapıyorum diyen Hurma, yetkililerden iş istedi.
Hızlı Kıyafet Katlama 00:36
Hızlı Kıyafet Katlama 18.275 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/hizli-kiyafet-katlama/ Hızlı kıyafet katlama yöntemi ile sadece 1o saniyede kıyafetinizi katlayabileceğinizi söylesek? Bu hızlı kıyafet katlama yöntemi gardırop düzenleme işini daha da kolay hale getirecek! Pratik öneriler ve püf noktaları yine MigrosTV’de!
Kapalı Alan - Kısa Film 03:53
Kapalı Alan - Kısa Film 5.294 izlenme - 2 yıl önce Final ödevi için yapılan Kapalı Alan adlı kısa film çalışmasını izliyoruz.
Mattel Barbie Moda Masalı Glitterizer Gardırop 00:20
Mattel Barbie Moda Masalı Glitterizer Gardırop 11.396 izlenme - 7 yıl önce mattel barbie moda masalı glitterizer gardırop tanıtım videosu oyuncakdenizi.com
Düğünde Saçma Sapan Şeylerle Dans Eden İnsanlar 01:41
Düğünde Saçma Sapan Şeylerle Dans Eden İnsanlar 2.081 izlenme - 2 yıl önce Hangi ülke olduğunu çıkaramadım ama muhtemelen Güney Amerika ülkelerinden biri. İnsanlar garip nesnelerle dans edip oynuyorlar. Bunların en ilginci ise bir gardırop.
İyi Yırttın Şakir - Marmara Kazım (Sakar Şakir) 03:09
İyi Yırttın Şakir - Marmara Kazım (Sakar Şakir) 1.734 izlenme - 3 yıl önce Yoruma gerek olmayan bir video. Sitede bulamamış olmamdan mütevellit, olmamasının bir eksiklik olduğunu düşünüp ekledim. Kemal Sunal'ın en iyi filmlerinden birinin yine en iyi sahnelerinden birisi.. Çok iyi yırtılan ceket de cabası.. İzleyelim..
En Komik Şaban 02:11
En Komik Şaban 4.935 izlenme - 10 yıl önce en komik insan kemal sunal
Kaynanam İyi Ulan! 00:26
Kaynanam İyi Ulan! 869 izlenme - 3 yıl önce Yakınları hakkında sorulan sorulara kayıtsız kalan Gardırop Fuat'ın kaynanasının iyi olmasını şiddetle dile getirdiği unutulmaz "Sakar Şakir" sahnesi.
Kemal Sunal - Gardırop Fuat 01:21
Kemal Sunal - Gardırop Fuat 3.075 izlenme - 9 yıl önce
Kuvvetli Bir Parmak At - Sakar Şakir 01:33
Kuvvetli Bir Parmak At - Sakar Şakir 708 izlenme - 3 yıl önce Natuk Baytan - Kemal Sunal ekolünün bir şaheseri olan "Sakar Şakir" filminin, onlarca unutulmaz sahnesinden biri. Maalesef televizyonda RTÜK tarafından bir kısmı yontuldu son zamanlarda. Bilmeyen yoktur ama anlatmak adetten, hikayeye göre Hacı Emmi Şakir'in elinden mülkünü almak için çeşitli dalavereler çevirmektedir. İlk planı olan Sevda Hanım'ın cazibesi(!) sayesinde Şakir'e kontratı imzalatmak, Şakir'in okuma yazması olmaması yüzünden suya düşer. Okuma yazma bilmeyenler kuvvetli bir parmak atarak mukavele imzalayabilir. Hacı nedendir bilinmez bu görev için Şakir'i "bir kaşık suda boğmazsa iyi" olan Gardırop Fuat'a başvurur ve olaylar gelişir. Ünlü yönetmen bu sahnede, yine figüranların teker teker şaşırması yakın çekimi (close-up) yöntemini kullannmıştır. Filmin sonunda bu sahneyi Fuat ve Şakir dostça özetler: Fuat: Affet beni, sen iyi adamsın, Hacıyla senin kuyunu kazıyorduk. Şakir: Kuyu kazmak iyidir, su çıkabilir.
Kemal Sunal Tayfası 09:55
Kemal Sunal Tayfası 585 izlenme - 3 yıl önce Bir arkadaşımın evinde kalabalık bir grupla otururken arkadaşımın, çay mı kola mı diye soran üçüncü bir arkadaşa ''votkamla eriği çalıştır ulan'' demesi ve 3 arkadaşın keh keh keh diye gülerken daha genç olanların bön bön bakması sonrasında , Kemal Sunal filmlerinde ki tiplerden ufak kesitler içeren bir video hazırlamak güzel olur diye düşündük, çünkü Kemal Sunal filmleri asla sadece Kemal Sunal'dan ibaret değildir. Bu filmlerde Kemal ustaya eşlik eden bir tayfa vardır. Söz konusu filmlerin bir nesil için neşe kaynağı olmasında bu tayfanın etkisi göz ardı edilemez. Gerçek isimleri pek bilinmez ama filmlerdeki gayet eğlenceli ve bence orijinal lakapları ve replikleri ile özellikle ait olduğum kuşağın zihninde önemli bir yer edinmişlerdir. Elbet daha pek çok orijinal tiplemeler var. Fırsatım olduğunda onları da ekleyeceğim.
Gardırop Savaşları 140. Bölüm 2.Tanıtımı (6 Ocak Cuma) 00:40
Gardırop Savaşları 140. Bölüm 2.Tanıtımı (6 Ocak Cuma) 49 izlenme - 1 yıl önce Kıyasıya rekabet… Başa baş bir moda çekişmesi… Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul'un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılarımız 2 saat içinde bütçelerini aşmadan o günün konseptini oluşturmak zorunda... Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu görkemli programın jüri koltuğunda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli ve genç tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav bulunuyor. Haftanın finalinde bir genç kız büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor.
Gardırop Fuat - Banane Ulan İstediğin Yere Koyver 01:22
Gardırop Fuat - Banane Ulan İstediğin Yere Koyver 162 izlenme - 2 yıl önce Sakar Şakir filminin otobüs seyahatindeki w.c. sahnesi. Şakir abimiz gardırop Fuatın sözünü tutuyor. Suçlu olan tabiki Gardırop Fuat zira kendisi söylüyor istediği yere koyvermesini.. Saygıyla anıyoruz Kemal Sunal'ı.
Gardırop Savaşları 126.Bölüm - Gizem, Fatma İçin Nasıl Bir Şaka Planladı! (20 Aralık Salı) 06:45
Gardırop Savaşları 126.Bölüm - Gizem, Fatma İçin Nasıl Bir Şaka Planladı! (20 Aralık Salı) 41 izlenme - 1 yıl önce 20 Aralık 2016 Salı – Zevkine, stiline ve enerjisine güvenen Türkiye'nin tarz tutkunlarının yarıştığı modanın nabzını tutan Gardırop Savaşları hafta içi her gün 16.30'da! Kıyasıya rekabet… Başa baş bir moda çekişmesi… Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul'un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılarımız 2 saat içinde bütçelerini aşmadan o günün konseptini oluşturmak zorunda... Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu görkemli programın jüri koltuğunda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli ve genç tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav bulunuyor. Haftanın finalinde bir genç kız büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
5 Kişilik Aile Gardıropta Yaşıyor 03:02
5 Kişilik Aile Gardıropta Yaşıyor 12 izlenme - 11 ay önce Şanlıurfa'da, kira ile elektrik ve su parasını ödeyemeyen vatandaş ev sahibi tarafından evden çıkarılınca, iki metrekarelik tek gözlü mobil gardırop yaparak 5 kişilik ailesiyle içinde yaşıyor. Haliliye İlçesinde geçimini atık malzemeleri toplayarak sağlayan son dönemlerde ise bu işi de yapamayan hurdacı Veysi Hurma (48), birikmiş bin 500 liralık kira ve su ile elektrik borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından 3 yıldır oturduğu evden çıkarıldığını belirtti. Kira, elektrik ve su borcu ödeyemediği için böyle bir yerde kalmaya karar verdiğini söyleyen Hurma, evindeki gardırobu, 2 metrekarelik tek gözlü mobil eve dönüştürdüğünü ifade etti., eşi Dilek, çocukları 5 yaşındaki Türkan, 7 yaşındaki Mustafa ve 12 yaşındaki Mehmet Hurma ile birlikte Türk bayrağı astığı, 4 tekerlekli 2 metre genişliğindeki mobil evde yaşamaya başlayan Hurma, gardıropa astığı Türk bayrağını da Suriyelilerin çaldığını söyledi. 3 yıldır sigortasızım, işsizim, hurdacılık yapıyorum diyen Hurma, yetkililerden iş istedi.
Düğünde Gardırop İle Dans Etmek 00:59
Düğünde Gardırop İle Dans Etmek 12 izlenme - 1 yıl önce 30.09.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Düğünde Gardırop İle Dans Etmek başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Gardırop Savaşları 103.Bölüm 1.Tanıtımı (16 Kasım Çarşamba) 00:42
Gardırop Savaşları 103.Bölüm 1.Tanıtımı (16 Kasım Çarşamba) 7 izlenme - 1 yıl önce Kıyasıya rekabet… Başa baş bir moda çekişmesi… Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul'un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılarımız 2 saat içinde bütçelerini aşmadan o günün konseptini oluşturmak zorunda... Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu görkemli programın jüri koltuğunda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli ve genç tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav bulunuyor. Haftanın finalinde bir genç kız büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor. Zevkine, stiline ve enerjisine güvenen Türkiye'nin tarz tutkunlarının yarıştığı modanın nabzını tutan Gardırop Savaşları hafta içi her gün ekranlarda.
Gardırop Savaşları 115.Bölüm 1.Tanıtımı (2 Aralık Cuma) 00:41
Gardırop Savaşları 115.Bölüm 1.Tanıtımı (2 Aralık Cuma) 7 izlenme - 1 yıl önce Kıyasıya rekabet… Başa baş bir moda çekişmesi… Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul'un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılarımız 2 saat içinde bütçelerini aşmadan o günün konseptini oluşturmak zorunda... Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu görkemli programın jüri koltuğunda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli ve genç tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav bulunuyor. Haftanın finalinde bir genç kız büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor. Zevkine, stiline ve enerjisine güvenen Türkiye'nin tarz tutkunlarının yarıştığı modanın nabzını tutan Gardırop Savaşları hafta içi her gün 16.30'da FOX'ta! Daha fazla video için abone olun: www.youtube.com/user/TVFOX/ Bizi sosyal medyadan takip edin: FOX Resmi Web Sitesi: www.fox.com.tr FOX Resmi Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/FOXtelevizyonu FOX Resmi Twitter Hesabı: http://www.twitter.com/FOXTurkiye FOX Resmi Instagram Hesabı: http://www.instagram.com/FOXTurkiye
5333514937,Marangoz, beşiktaş marangoz, gardırop, gardrop, marangoz, marangoz beşiktaş, marangoz 10:04
5333514937,Marangoz, beşiktaş marangoz, gardırop, gardrop, marangoz, marangoz beşiktaş, marangoz 7 izlenme - 1 yıl önce 0533 351 49 37,,Marangoz ServisEtiketler beşiktaş marangoz, gardırop, gardrop, marangoz, marangoz beşiktaş, marangoz osmanbey, marangoz ustası, mobilya, mobilya montaj, osmanbey marangoz, osmanbey mobilya montaj, raydolap