Hoşgeldiniz!

Gardiyan Videoları

Gardiyan Nautilus Kostüm Tanıtımı 01:24
Gardiyan Nautilus Kostüm Tanıtımı 170.232 izlenme - 2 yıl önce Gardiyan Nautilus Kostüm Tanıtımı. oyun ici Gardiyan Nautilus kostüm görüntüsü. Skill kullanimi, öldürme ve üsse geri dönme. Nautilus ses efektleri.
Abdullah Papur - Gardiyan 05:30
Abdullah Papur - Gardiyan 195.705 izlenme - 4 yıl önce Abdullah Papur - Gardiyan
Ferdi Gürses - Gitti Vicdansız 04:38
Ferdi Gürses - Gitti Vicdansız 8.647 izlenme - 5 ay önce Ferdi Gürses'in, Armoni Müzik etiketiyle yayınlanan "Gitti Vicdansız / Gardiyan" albümünde yer alan "Gitti Vicdansız" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Hakkı Bulut - Gardiyan 04:41
Hakkı Bulut - Gardiyan 78.126 izlenme - 7 yıl önce demir parmaklıkları ördün üstümekilitler paslandı aç be gardiyanher saat başı ne bu yoklamakanatlanıpta burdan uçmam gardiyangüneşin rengini unuttum neydi bu haksızlık beni yedi bitirdikaç mevsim geldi kaç mevsim geçtizamanı unuttum söyle gardiyanhücrenin camında terler nefesimkalın duvarlardan duyulmaz sesimyurdumu sordular dedimki dersimsuç oldu da burda kaldım gardiyan___________sayfamızın gelişimine katkıda bulunmak isterseniz lütfen altaki linke tıklayınız şimdiden teşekürler.__________admi
Hücreden Kaçmaya Çalışırken Sıkışmak 01:56
Hücreden Kaçmaya Çalışırken Sıkışmak 4.071 izlenme - 4 ay önce Olay Brezilya'da bir hapishanede gerçekleşmiş. Hücreye atılan mahkum kaçmak için gardiyan gözetleme deliğinden çıkmak istemiş ama sıkışıp kalmış.
Salih Tepeli - Gardiyan 05:37
Salih Tepeli - Gardiyan 29.710 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: Gardiyan bak hele gelenim yok mu ? Kaçıncı yıl oldu saçıma ak doldu Umudum tükendi hayatım soldu Bitmedi mi benim bu mahkumluğum Bitmedi mi benim bu mahkumluğum Yıllara bağlanmış dört duvardayım Anamı özledim ağlamaktayım Ömrüm burada geçti kahrolmaktayım Tükendim bırakta gidem gardiyan Tükendim bırakta gidem gardiyan Kimsede ar namus birşey kalmamış Anaya babaya el kalkar olmuş Sokaklar it dolmuş çakala kalmış Bırakta gideyim zalim gardiyan Bırakta gideyim zalim gardiyan Eridi bedenim belli etmedim Namerde soysuza boyun eğmedim Kansere düştüm de hiç söylemedim Kaç günüm kaldı ki ölem gardiyan Ölmeden anamı görem gardiyan Şiir : Gardiyan bugün içimde bir sıkıntı var Öyle dertliyim ki gardiyan çözemedim gitti Yıllardır buradayım be gardiyan bırak gidem Anaya babaya el kalkar olmuş Sokaklar it dolmuş çakala kalmış gardiyan Biz alışkın değiliz böyle bırak gidem Biz kader mahkumuyuz Bizim haksızlığa adaletsizliğe Hiç mi hiç sabrımız olmaz O yüzden değil midir ki yıllar buradayız gardiyan yıllardır Duymadın mı ömrümüzü aldığına Ömrümüz burda geçti be gardiyan Bir ömür daha burda geçse Yinede bu haksızlığa boyun eğmem Bırak be gardiyan bırak gidem , bırak Yönetmen: Murat Taman
Enver Yılmaz - Gardiyan 05:12
Enver Yılmaz - Gardiyan 25.892 izlenme - 2 yıl önce Enver Yılmaz - Gardiyan ___@___xclas_______Ne Zaman Çıkacak Bu Af Şarkı Sözleri(lyrics): Ömrüm geçti buralarda Rutubetli odalarda İki Katlı Ranzalarda Hayatımı verdim ben..
Mahsuni Şerif - Gardiyan 03:54
Mahsuni Şerif - Gardiyan 7.131 izlenme - 2 yıl önce Türkiyede'ki son Aşıklardan biri olan "Son Yüzyıla Damgasını Vuran Ozan" olarak anılan. Üstat Mahsuni Şerif'in ' Buldular Beni' albümünden Gardiyan Parçası kendisini saygıyla anıyoruz. Akşam oldu yine hapis kitlendi Demir perdeleri çekme gardiyan Ne yar'dan haber var ne mektup salan Bi de sen belimi bükme gardiyan Bizi seven dostlar şimdi çekildi Gam tarlama dert kesavet ekildi Umuduma yeni fidan dikildi Kırık dallarımı yakma gardiyan Mahzuni şerif' im iki yüzlüler Yaktı yüreğimi bağrım sızılar Fadimem yol bekler ağlar kuzular At mektubu belim bükme gardiyan Kaynak: Aşık Mahzuni Şerif Yöre: Afşin
Aç Gardiyan Kapıları 04:27
Aç Gardiyan Kapıları 25.724 izlenme - 7 yıl önce aç gardiyan kapıları gideyim anama sarılayım boynuna öpeyim ...
Motor 105 Pejo Gardiyan 03:22
Motor 105 Pejo Gardiyan 42.364 izlenme - 9 yıl önce glardoni pston var 19*19 trbo karbüratör yerden bitme... şimdi sevindikte yatıyor:)
Abdullah Papur Gardiyan 04:50
Abdullah Papur Gardiyan 26.380 izlenme - 7 yıl önce
Nurettin Bay - Gardiyan (2015 - Mükemmel Türkü) 06:40
Nurettin Bay - Gardiyan (2015 - Mükemmel Türkü) 9.179 izlenme - 2 yıl önce Nurettin Bay - Gardiyan (2015 - Mükemmel Türkü) Serhat Akman (Kelkitliserhat)
Popstar Birol Gardiyan 05:06
Popstar Birol Gardiyan 18.582 izlenme - 9 yıl önce muhteşem bir video , www.popstarbirol.tr.gg
Wolfteam Gardiyan Kurt Show 03:03
Wolfteam Gardiyan Kurt Show 9.345 izlenme - 5 yıl önce
Mustafa Teksaslı - Ot Değil Kubar Getir Gardiyan 03:42
Mustafa Teksaslı - Ot Değil Kubar Getir Gardiyan 9.322 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Teksaslı - Ot Değil Kubar Getir Gardiyan
Aç Kapıyı Gardiyan 03:49
Aç Kapıyı Gardiyan 16.324 izlenme - 8 yıl önce lütfen yorum....................
Abdullah Papur - Ayrılıkmı Var 06:15
Abdullah Papur - Ayrılıkmı Var 8.651 izlenme - 4 yıl önce Abdullah Papur - Ayrılıkmı Var - Gardiyan - Türk Halk Müziği
Gardiyan 04:56
Gardiyan 3.626 izlenme - 5 yıl önce
Gardiyan 04:28
Gardiyan 9.871 izlenme - 7 yıl önce zamansız gelen yarınsız sevgi, birgün biryerde ansızın biterdi....
Aç Kapıyı Gardiyan 03:42
Aç Kapıyı Gardiyan 7.097 izlenme - 4 yıl önce Aç Kapıyı Gardiyan
Enver Yılmaz & Adanalı Ayhan - Aç Kapıyı Gardiyan (2017) 04:56
Enver Yılmaz & Adanalı Ayhan - Aç Kapıyı Gardiyan (2017) 426 izlenme - 3 ay önce HALİL TORUN
Mahkum Gardiyanları Fena Dövdü 01:54
Mahkum Gardiyanları Fena Dövdü 1.799 izlenme - 2 yıl önce Mahkum gardiyanları fena dövdü ABD'nin Arizona eyaletindeki bir hapishanede,18 yaşındaki mahkum yemekhanede olay çıkardı. Gardiyanlar, mahkumu hücreye götürmek isterken kavga çıktı. Mahkum, gardiyanlardan birini yumruklayarak, yere serdi. Bir başka gardiyan, elektrikli şok tabancasına davrandı. Ancak tetiğe basmaya fırsat bulamadan, mahkumdan dayak yedi. O sırada yerdeki gardiyan ayağa kalktı, mahkum, adamı tekrar yumruklayarak, yere düşürdü. İki gardiyanı döven 18 yaşındaki mahkum, yemekhaneye gelen çok sayıda güvenlik görevlisi tarafından güçlükle zapdedildi. Dayak yiyen gardiyanlar ise revire kaldırıldı.
Gardiyanı Dövülmekten Kurtaran Mahkum  00:46
Gardiyanı Dövülmekten Kurtaran Mahkum 519 izlenme - 7 ay önce ABD’nin Oklahoma eyaletindeki bir hapishanede hücresinden çıkan mahkum, dışarı çıkar çıkmaz gardiyana saldırıyor.Sonrasında gardiyanı fena köşeye sıkıştırdığı anda ortaya başka mahkum çıkıyor ve saldırgan mahkumu kollarından tutuyor.
Hapishanedeki Gardiyanlarlara Boyun Eğmeyen Boksör 01:03
Hapishanedeki Gardiyanlarlara Boyun Eğmeyen Boksör 2.957 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel bir boksör hapishanedeki gardiyanların kurallarına uymak istemiyor. Bir gardiyanla tartışırken yumruğunu geçiriyor. Gardiyan sinirlenip diğer arkadaşlarıyla birlikte dövmeye çalışır ve hücreye tıkarlar.
Dilber Doğan - Gardiyan (Flash Tv) 07:07
Dilber Doğan - Gardiyan (Flash Tv) 3.923 izlenme - 4 yıl önce Dilber Doğan U.h Gardiyan
Kız Soyma Yarışması - Soy Kazan (Felekten Bir Gece Programı - 90'lar) 05:21
Kız Soyma Yarışması - Soy Kazan (Felekten Bir Gece Programı - 90'lar) 3.030 izlenme - 2 yıl önce 1990'lı yılların unutulmaz eğlence programı Felekten Bir Gece'de ekrana gelen sıra dışı Kız Soyma Yarışması. Yarışmacılar sorulara doğru cevap verdikçe değişik mesleklere ait kostümleriyle yer alan manken kızlar tek tek üzerindekileri çıkarıyor. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Ferdi Gürses - Gardiyan 03:38
Ferdi Gürses - Gardiyan 715 izlenme - 7 ay önce Yıllar oldu ben mapusa düşeli Yardan bana haber yok mu? Gardiyan Yüreğimi yakar yarin hasreti Mapus beni hasta etti Gardiyan Yüreğimi yakar yarin hasreti Mapus beni kanser etti Gardiyan Bu mapus'da geçmez oldu geceler Gözlerime uyku girmez Gardiyan Mekan ettim ben mapusu sabahlarım hasret dolu Gardiyan Mekan ettim ben metrisi gardiyan Gardiyan, başımın tacı Gardiyan, bize acı Gözlerime yaşlar doldu sel gibi Silmeye dermanım yok, gardiyan Öldürmeye dermanım yok, gardiyan Bu bedenim tükendi gitti, gardiyan Bu mapus'da geçmez oldu geceler Gözlerime uyku girmez gardiyan Mekan ettim benim mapusu kendime Ferdi Gürses'in, Armoni Müzik etiketiyle yayınlanan "Gitti Vicdansız / Gardiyan" albümünde yer alan "Gardiyan" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Gardiyan (Metin Işık) 06:06
Gardiyan (Metin Işık) 3.722 izlenme - 5 yıl önce Gardiyan (Metin ışık)
Orçun , Gardiyan Havalandırma Saati Mi ? 00:35
Orçun , Gardiyan Havalandırma Saati Mi ? 5.004 izlenme - 5 yıl önce
Gardiyan Mahkumu Böyle Öldürdü! 00:51
Gardiyan Mahkumu Böyle Öldürdü! 2.430 izlenme - 3 yıl önce Bu anlardan sonra mahkum 13 gün dayanabildi...