Hoşgeldiniz!

garfıeld

Garfield Komedi Festivali Türkçe Dublaj Çizgi Film 01:15:50
Garfield Komedi Festivali Türkçe Dublaj Çizgi Film 1.728 izlenme - 11 ay önce Uyuşuk kedi Garfield’ın 4. filmi Komedi Festivali yine güldürmeye devam ediyor. Komedi yarışmasına katılan kedimizin bu filminde sevgilisi Arlene ile sergilediği komik anları izleyince gülmekten kendinizi alamayacaksınız. Türkçe dublaj film izle siteniz http://cizgifilmizlee.xyz sunar.
Garfield Veterinerde 15:22
Garfield Veterinerde 51.685 izlenme - 3 yıl önce Sevimli garfield kurnazlıkta sınır tanımıyor. Bakalım sevimli kedi veterinerde neler yapıyor. Keyifli seyirler..
şemsettin bin arabaya garfield [mutlaka izle] xd 00:48
şemsettin bin arabaya garfield [mutlaka izle] xd 185.990 izlenme - 7 yıl önce şemsettin bin arabaya garfield [mutlaka izle] xdwww.okeycenter.com www.facebook.com/okeycenter
Bas Gaza Garfield 02:15
Bas Gaza Garfield 92.434 izlenme - 4 yıl önce Bas Gaza Garfield
Garfield 2. bölüm izle 01:02
Garfield 2. bölüm izle 74 izlenme - 2 yıl önce En yeni bölümleri ile Garfield çizgi filmleri için http://www.cizgifilmizlesen.com/garfield/ adresini ve çizgi film için http://www.cizgifilmizlesen.com izleyebilirsiniz.
Dj Engin Akkaya - Bas Gaza Garfield 04:48
Dj Engin Akkaya - Bas Gaza Garfield 4.161 izlenme - 3 yıl önce Dj Engin Akkaya Seslendirimi İle Harika Komik Bir Video
Garfield - Ölümcül Şöhret 11:54
Garfield - Ölümcül Şöhret 872 izlenme - 2 yıl önce Garfield,Jim Davis tarafından yaratılan bir karikatür karesidir.19 Haziran 1978'de ilk karikatür ana karakterlerle yaşamımıza girmiştir.Ana karakterler kedi Garfield (karakter)(Jim Davis'in büyükbabasının ismi) ve sahibi Jon Arbuckle ile Arbuckle'nin köpeği Odie'dir.2007 yılında yapılan sayıma göre Garfield tamı tamına 2,580 gazetede yer almıştır ve Guinness Rekorlar Kitabı'nda en çok yer alan karikatür karesi olarak tarihe geçti. Garfield'ın ilk kitabı Muncie, Indiana'da bulunan evinde baskısı yapılmıştır.İlk kitap sonra ilk televizyon özel şovu olan Garfield Goes Hollywood (Garfield Hollywood'a Gidiyor)'u yaptı.Genellikle karelerin özü Garfield'ın lazanya yemesi,oburluk yaşaması,pazartesilerden nefret etmesi ve diyet yapmamasıdır.Karelerde genellikle ana karakterler olan Jon,Garfield,Odie kullanılır. İlk üretiminde Garfield çok orijinal bir karakter olarak tanındı.750 milyon dolar kazanacaklarını düşündükleri halde 1 milyar kazanmayı başardılar.Çizimden ve karikatürün ilerlediği yıllardan sonra Garfield'ın çizgi filmleri (Garfield ve Arkadaşları) sonra ise 2 film çıkartıldı.3 animasyon filmi yapıldı.2 filmi uzun yapım film olarak sayıldı.Eskiden birçok karesinde sosyal ve politikal karelerede yer veriliyordu.Türkiye'de Garfield'ın kitapları Güloğlu Yayıncılık tarafından çıkartılmaktadır.
Garfield Super Kahraman Türkçe Dublaj Çizgi Film 01:10:04
Garfield Super Kahraman Türkçe Dublaj Çizgi Film 1.398 izlenme - 11 ay önce Herkesin çok sevdiği, tembel kedi Garfield’ın başrol oynadığı bu boyutlar arası macerada Karikatür Dünyası, Çizgi Roman Dünyası’yla tanışıyor ilk defa. Dünyada hiçbir şey Garfield’ın yemeden başka bir şeye kalkışmasını sağlayamaz, ta ki süper-kedi Garzooka Çizgi Roman evreninden Karikatür Dünyası’na ürkütücü haberlerle birlikte düşene kadar. http://cizgifilmizlee.xyz
Garfield 2 01:44
Garfield 2 24.967 izlenme - 10 yıl önce Garfield 2 fragmanı
Garfield Şemsettin Arabaya Bin 01:02
Garfield Şemsettin Arabaya Bin 1.757 izlenme - 3 yıl önce Garfield Şemsettin Arabaya Bin
İşte Gerçek Garfield 00:45
İşte Gerçek Garfield 3.608 izlenme - 8 yıl önce ooff ne rahat be
Garfield Komedi Festivali 01:08
Garfield Komedi Festivali 4.773 izlenme - 9 yıl önce Garfield Komedi Festivali fragman
garfield süper kahraman fragmanı 01:38
garfield süper kahraman fragmanı 2.641 izlenme - 8 yıl önce vizyon tarihi: 29 ocak 2010 | http://www.prosinema.net | http://www.forumfinal.com | filmin konusu: herkesin çok sevdiği, tembel kedi garfield%u2019ın başrol oynadığı bu boyutlar arası macerada karikatür dünyası, çizgi roman dünyası%u2019yla tanışıyor ilk defa. dünyada hiçbir şey garfield%u2019ın yemeden başka bir şeye kalkışmasını sağlayamaz, ta ki süper-kedi garzooka çizgi roman evreninden karikatür dünyası%u2019na ürkütücü haberlerle birlikte düşene kadar %u2014 süper kötü vetvix barışçıl do
Garfield - Fırın 12:27
Garfield - Fırın 88 izlenme - 2 yıl önce Garfield bu bölümünde,Odi için özel bir gündür.Bugün Odi'nin doğum günüdür ve Jhon ona pasta yapacaktır.Jhon pasta yaparken şeker biter ve araba ile şeker almaya gider.Eve geldiğinde radyo açıktır ve pasta tarifi yerine Frankenstein tarifindeki malzemelerini kullanır ve yaptığı pasta biranda kocaman olur.
Garfield'in Japon Kuzeni 01:04
Garfield'in Japon Kuzeni 5.331 izlenme - 4 yıl önce Garfield'in Japon Kuzeni Şişman Kedi
Şerafettin Garfield 03:14
Şerafettin Garfield 3.652 izlenme - 10 yıl önce bizim garfieldin maceraları
Rahatlıkta Çığır Açan Garfield 00:30
Rahatlıkta Çığır Açan Garfield 185 izlenme - 3 yıl önce Bebek beşiğinde keyfin dibine vuran garfield çakması kedi. Rahatlığına bu kadar düşkün kedi garfieldi geçti
Garfield 1. bölüm izle 00:56
Garfield 1. bölüm izle 95 izlenme - 2 yıl önce En yeni bölümleri ile Garfield çizgi filmleri için http://www.cizgifilmizlesen.com/garfield/ adresini ve çizgi film için http://www.cizgifilmizlesen.com izleyebilirsiniz.
Garfield 5. bölüm izle 01:01
Garfield 5. bölüm izle 103 izlenme - 2 yıl önce En yeni bölümleri ile Garfield çizgi filmleri için http://www.cizgifilmizlesen.com/garfield/ adresini ve çizgi film için http://www.cizgifilmizlesen.com izleyebilirsiniz.
garfield-böğrüm ağrıyor 00:48
garfield-böğrüm ağrıyor 75.076 izlenme - 7 yıl önce xdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxddxxddxxdxdxddxdxxddxdxxdxdxdddddddddddddddddddddddddddddddddddxdxdxdxdxdxdxdxxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxddxxddxxdxdxddxdxxddxdxxdxdxdddddddddddddddddddddddddddddddddddxdxdxdxdxdxdxdxxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxddxxddxxdxdxddxdxxddxdxxdxdxdddddddddddddddddddddddddddddddddddxdxdxdxdxdxdxdxxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxddxxddxxdxdxddxdxxddxdxxdxdxdddddddddddddddddddddddddddddddddddxdxdxdxdxdxdxdxxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxddxxddxxdxdxs
Garfield - Muhteşem Uçan Köpek 11:15
Garfield - Muhteşem Uçan Köpek 68 izlenme - 2 yıl önce Garfield bu bölümünde,Odi evde uyurken rüyasında kendisini muhteşem uçan bir köpek olur ve bir yangın çıkar ve yangının yaşandığı yerde kız köpeği vardır ve onu yangından kurtarır ve kız bu iyiliği karşısında bir öpücük alacakken Garfield onu tam bu sırada uyandırır.Odi aynı rüyayı görmek için uyumaya devam eder ama başaramaz.
Garfield 00:51
Garfield 28.559 izlenme - 10 yıl önce Garfield fragmanı
Gerçek Hayatta Garfield 00:23
Gerçek Hayatta Garfield 296 izlenme - 4 yıl önce Tombik Garfield, Kedi Kapısından Sığamadı
Garfield’den Bir Gösteri 01:18
Garfield’den Bir Gösteri 18.697 izlenme - 9 yıl önce Sevimli çizgi film kahramanı Garfield, oyun havasının ritmine dayanamayıp başlıyor oynamaya...
Garfield - Alanyalı Asabi HD (Gir Kalbime) from Dj Engin Akkaya 03:20
Garfield - Alanyalı Asabi HD (Gir Kalbime) from Dj Engin Akkaya 51 izlenme - 2 yıl önce Dj Engin Akkaya'nın Sosyal Medyayı Sallayan Şarkısına Uyarlanan Harika Komik Bir Video :D :D
Muhteşem Kedi Garfield Türkiye'de - Pazar Sürprizi 04:21
Muhteşem Kedi Garfield Türkiye'de - Pazar Sürprizi 124 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; çocuklar ekran başına türkiye'ye gelen muheteşem kedi garfield'ın gösterisi ekranlara geliyor.
Garfield and Friends 3. Sezon Jenerik (We're Ready To Party) 01:49
Garfield and Friends 3. Sezon Jenerik (We're Ready To Party) 60 izlenme - 2 yıl önce Garfield'ın doksanların sonunda Show Tv'de Fox Kids çizgi film kuşağında yayınlanan jeneriğidir.
Garfield: Caught in the Act (Genesis) - Oynanış Tüm Bölümler 37:59
Garfield: Caught in the Act (Genesis) - Oynanış Tüm Bölümler 104 izlenme - 2 yıl önce Garfield,Jim Davis tarafından yaratılan bir karikatür karesidir.19 Haziran 1978'de ilk karikatür ana karakterlerle yaşamımıza girmiştir.Ana karakterler kedi Garfield (karakter)(Jim Davis'in büyükbabasının ismi) ve sahibi Jon Arbuckle ile Arbuckle'nin köpeği Odie'dir.2007 yılında yapılan sayıma göre Garfield tamı tamına 2,580 gazetede yer almıştır ve Guinness Rekorlar Kitabı'nda en çok yer alan karikatür karesi olarak tarihe geçmiştir. Garfield'ın 1987'de Garfield: Big Fat Hairy Deal adlı ilk bilgisayar oyunu çıkmıştır.Atari ST, ZX Spectrum, Commodore 64, Amstrad CPC gibi alet platformlarında bir çok versiyonda sunulmuştur.
Balona Pati Atan Garfield'ın Dramı 00:33
Balona Pati Atan Garfield'ın Dramı 2.604 izlenme - 3 yıl önce Balonla oynarken tırnaklarını geçiren garfield'ın hazin sonu.