Hoşgeldiniz!

gary oldman

Paranoia Türkçe Altyazılı Fragman 02:24
Paranoia Türkçe Altyazılı Fragman 32.070 izlenme - 4 yıl önce Kralların savaşında, bir piyon oyunu değiştirebilir mi? Gerçekten peşinizde birileri varsa, bu paranoya mıdır? Dünyanın en güçlü iki teknoloji milyarderi (Harrison Ford ve Gary Oldman) birbirlerini yok etmek için herşeyi göze alabilecek iki amansız düşman. Sınırsız güç ve zenginliğin baştan çıkardığı genç yetenek Adam Cassidy (Liam Hemsworth), aralarına düşer ve çift taraflı casusluğun ölüm-kalım oyununda kapana kısılır. Yüksek gerilimli bu film, bizleri küresel başarının perde arkasındaki hırs ve aldatmanın dünyasına doğru müthiş bir aksiyonla çekiyor.
En Karanlık Saat (Darkest Hour) Türkçe Altyazılı Fragman 02:23
En Karanlık Saat (Darkest Hour) Türkçe Altyazılı Fragman 232 izlenme - 7 gün önce 23 Şubat 2018'de gösterime girecek En Karanlık Saat filminin fragmanı. Filmde Gary Oldman başrolde oynuyor.
Robocop - Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:12
Robocop - Türkçe Altyazılı Fragmanı 24.626 izlenme - 4 yıl önce 7 Şubat 2014'te vizyona girecek ABD yapımı bilim kurgu ve polisiye türlerindeki Robocop filminin fragmanı. Yıl 2029dur ve çokuluslu şirket OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. İnsansız uçakları dünya çapındaki Amerika savaşlarını kazanmaktadır, şimdi ise bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istemektedirler. Alex Murphy sevgi dolu bir koca, baba ve Detroit’de suç ve yolsuzluğu engellemek için elinden geleni yapan iyi bir polistir. Bir görev sırasında ciddi anlamda yaralandıktan sonra, OmniCorp Alex’in hayatını kurtarmak için robotik bilimlerini kullanır. Çok sevdiği şehrin sokaklarına inanılmaz yeni yeteneklerle döner, fakar sıradan bir adamın daha önce asla karşılaşmadığı durumlar ile birlikte…
Man Down (2015) Teaser Fragman 02:02
Man Down (2015) Teaser Fragman 1.331 izlenme - 9 ay önce Başrollerinde Gary Oldman, Shia LeBeouf, Jai Courtney gibi isimlerin oynadığı, Dito Montiel'in yönettiği Man Down'ın teaser videosu yayınlandı.
Robocop Fragman 2 01:35
Robocop Fragman 2 5.623 izlenme - 4 yıl önce 2014'te vizyona girecek olan ABD yapımı Robocop filminin 2. fragmanı. Yıl 2029dur ve çokuluslu şirket OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. İnsansız uçakları dünya çapındaki Amerika savaşlarını kazanmaktadır, şimdi ise bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istemektedirler. Alex Murphy sevgi dolu bir koca, baba ve Detroit’de suç ve yolsuzluğu engellemek için elinden geleni yapan iyi bir polistir. Bir görev sırasında ciddi anlamda yaralandıktan sonra, OmniCorp Alex’in hayatını kurtarmak için robotik bilimlerini kullanır. Çok sevdiği şehrin sokaklarına inanılmaz yeni yeteneklerle döner, fakar sıradan bir adamın daha önce asla karşılaşmadığı durumlar ile birlikte…
Beşinci Element Fragman 02:42
Beşinci Element Fragman 2.140 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, Milla Jovovich, Gary Oldman gibi isimlerin yer aldığı Beşinci Element filminin resmi fragmanı.
The Backwoods 02:15
The Backwoods 2.145 izlenme - 4 yıl önce Fransız bir çift 70’lerin sonuna doğru İspanya’nın Bask bölgesinde yaşayan bir arkadaşlarını ziyaret etmeye giderler. Gerilim, onları ormanda beklemektedir. Ormanda buldukları genç bir kızı kurtarmak isterken, genç kızın kaçmasını istemeyen yerel köylülerle giriştikleri gerilim dolu saatler onlara unutulmaz dakikalar yaşatacaktır.
Leon - Beethoven Eşliğinden Katliam 06:04
Leon - Beethoven Eşliğinden Katliam 440 izlenme - 2 yıl önce Luc Besson'un en iyi filmi olan Leon'dan bir kare. Stansfield'ın Mathilda'nın ailesi katlettiği sahne, Mathilda'nın babasının kaçışı Yavuz Turgul'un Kabadayı filmindeki sahneye de benzemiyor değil yani.
Maymunlar Cehennemi : Şafak Vakti Fragman 11 Temmuz 2014 01:18
Maymunlar Cehennemi : Şafak Vakti Fragman 11 Temmuz 2014 772 izlenme - 3 yıl önce Vizyon Tarihi : 11 Temmuz 2014 Yapımı : 2014 - ABD Caesar ve arkadaşları San Francisco'da çok büyük bir panik yaratmışlardır. Ayrıca ALZ-113 virüsünü yavaş yavaş tüm dünyaya yayılmaktadır. Serinin ikinci filminde Maymunları Cehenneminin şafağına tanık olacağız. Virüsten kurtulan insanlar ve Caesar öncülüğündeki maymunlar, kaos ve ölümün hakim olduğu dünyada hayatta kalmaya çalışacaklar.
devil - bmw z4 09:44
devil - bmw z4 1.886 izlenme - 9 yıl önce basrollerde bmw z4, gary oldman, clive owen ve james brown'in oldugu harika bir bmw filmi daha. bmw meraklilarina tavsiye edilir.
Sinirlenince Çok Tatlı Olan Gary Oldman 00:15
Sinirlenince Çok Tatlı Olan Gary Oldman 549 izlenme - 2 yıl önce 1994 yapımı Leon the Professional filminde zalim, acımasız, gaddar polis Norman Stansfield'ı canlandıran Gary Oldman'ın sağ koluna "bring me everyone" komutunu vermesi ve akabinde gelen "what do you mean everyone?" sorusuna cevabını izliyoruz.
Bu Dünyanın Dışında - The Space Between Us - Türkçe Altyazılı Fragman 02:39
Bu Dünyanın Dışında - The Space Between Us - Türkçe Altyazılı Fragman 72 izlenme - 4 ay önce Gezegenler arası macerada Mars'a gelen astronotlardan biri kırmızı gezegende dünyaya gelen ilk insanı doğururken ölür. Böylece Gardner Elliot (Asa Butterfield) Mars'ta doğan ilk bebek olur. Bilim insanları tarafından büyütülen Gardner sadece 14 insan tanır. Gardner 16 yaşına geldiğinde merak uyandırıcı ve son derece akıllı bir çocuk olur. Gardner, babası ve dünyayla ilgili ipuçlarını araştırırken, koruyucu bir kişiliğe sahip Tulsa ile gizli ve gezegenler arası bir dostluğa başlar.
ROBOCOP Fragman 02:19
ROBOCOP Fragman 622 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Joel Kinnaman, Gary Oldman, Michael Keaton, Samuel L. Jackson, Abbie Cornish, Jackie Earle Haley, Michael K. Williams, Jay Baruchel, Jennifer Ehle, Marianne Jean-Baptiste gibi isimlerin yer aldığı Robocop filminin resmi fragmanı.
Leon Filminde Gary Oldman 13:01
Leon Filminde Gary Oldman 252 izlenme - 4 yıl önce Leon Filminde Gary Oldman Stan Lakaplı Norman Stansfield Rolundeki İnanılmaz Performansı
Joffrey Reyiz Hayranları İçin - Batman Başlıyor Filmindeki Sahneleri 03:21
Joffrey Reyiz Hayranları İçin - Batman Başlıyor Filmindeki Sahneleri 121 izlenme - 2 yıl önce Game Of Thrones dizisindeki Joffrey Baratheon rolüyle herkesin nefretini kazanmış olan Jack Gleeson'un 2005 yapımı Batman Başlıyor filmindeki sahneleri. Joffrey hastaları için gelsin.
The Scarlet Letter - Fragman 03:02
The Scarlet Letter - Fragman 112 izlenme - 2 yıl önce Nathaniel Hawthorne’un klasik romanından yapılan bu serbest uyarlama, yüzyıl öncesinin Amerika'sında yaşanan bir yasak aşkın, katı toplum kurallarına kurban edilişini anlatıyor. - sevgi ve nefret birbirine ne kadar da yakın. birine öbüründen daha uzak değiliz. - tanrının gözünde günah nedir? var mı söyleyebilecek olan? diyalogları ile biten film.
ROBOCOP KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP_KANAL 35 27:40
ROBOCOP KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP_KANAL 35 240 izlenme - 3 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 17:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 14:30 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz. https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Immortal Beloved - 9. Senfoni 08:12
Immortal Beloved - 9. Senfoni 89 izlenme - 2 yıl önce Gary Oldman'ın Beethoven'ı canlandırdığı "Immortal Beloved" filminin, 9. senfoninin Premier'i ile ilgili bölümü. Muhteşem bir müzik, muhteşem bir makyaj, muhteşem bir oyunculuk ve görsel şölen. Alkış sahnesine özellikle dikkat ediniz.
Beşinci Element - Fragman (1997) 01:41
Beşinci Element - Fragman (1997) 87 izlenme - 2 yıl önce 23. yüzyılda New York. Dünya yok olmanın eşiğindedir. Her 5000 yılda bir geri dönerek yaşamı yok etmeye çalışan şeytani güç, bir gezegen biçiminde hızla dünyaya yaklaşmaktadır. Tek kurtuluş beşinci güç olarak adlandırılan, kimsenin ne olduğunu bilmediği elementin dünyaya ulaşmasıdır.Bunu başaracak tek kişi eski bir asker olan taksi şoförü Korben Dallas'dır. Ancak onun ilgilenmesi gereken mükemmel güzellikte bir yaratık vardır. Küçük Bir Not: Cem Yılmaz'ın tiye aldığı bir filmdir.
RoboCop Fragman 2 02:13
RoboCop Fragman 2 159 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Samuel L Jackson ve Gary Oldman gibi isimlerin yer aldığı RoboCop filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı. Yıl 2029dur ve çokuluslu şirket OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. İnsansız uçakları dünya çapındaki Amerika savaşlarını kazanmaktadır, şimdi ise bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istemektedirler. Alex Murphy sevgi dolu bir koca, baba ve Detroit’de suç ve yolsuzluğu engellemek için elinden geleni yapan iyi bir polistir. Bir görev sırasında ciddi anlamda yaralandıktan sonra, OmniCorp Alex’in hayatını kurtarmak için robotik bilimlerini kullanır. Çok sevdiği şehrin sokaklarına inanılmaz yeni yeteneklerle döner, fakar sıradan bir adamın daha önce asla karşılaşmadığı durumlar ile birlikte…
RoboCop Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:12
RoboCop Türkçe Altyazılı Fragmanı 117 izlenme - 4 yıl önce 7 Şubat 2014'te vizyona girecek ABD yapımı bilim kurgu ve polisiye türlerindeki Robocop filminin fragmanı. Yıl 2029dur ve çokuluslu şirket OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. İnsansız uçakları dünya çapındaki Amerika savaşlarını kazanmaktadır, şimdi ise bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istemektedirler. Alex Murphy sevgi dolu bir koca, baba ve Detroit’de suç ve yolsuzluğu engellemek için elinden geleni yapan iyi bir polistir. Bir görev sırasında ciddi anlamda yaralandıktan sonra, OmniCorp Alex’in hayatını kurtarmak için robotik bilimlerini kullanır. Çok sevdiği şehrin sokaklarına inanılmaz yeni yeteneklerle döner, fakar sıradan bir adamın daha önce asla karşılaşmadığı durumlar ile birlikte…
True Romance - İz Peşinde (Fragman) 02:07
True Romance - İz Peşinde (Fragman) 67 izlenme - 2 yıl önce 1993 yapımı Tony Scott filmi. Christian Slater, Patricia Arquette, Gary Oldman, Val Kilmer, Christopher Walken, Brad Pitt, Dennis Hopper ve Tom Sizemore'lu kadro. Senaryo Tarantino, yapımcılar weinstein bros. her zaman dvd koleksiyonumdaki yerini koruyacak orjinallikte. not: Seyretmediyseniz tavsiye ederim, Oldman'ın Leon dan sonraki en iyi performansıdır.
Paranoya - Fragman 02:24
Paranoya - Fragman 102 izlenme - 4 yıl önce Adam Cassidy uzun zamandır bir parçası olduğu Wyatt isimli önemli bir telekomünikasyon şirketinde iyi bir kariyere sahip olmak için var gücüyle ve büyük bir hırsla çalışmaktadır. Ancak anlık bir dikkatsizliğinden kaynaklanan ufacık bir hataya sebep olması şirketin önemli miktarda para kaybetmesine neden olur. Bu nedenle de patronu Nicholas Wyatt'ı bir hayli zor bir durumda bırakır. Bu hatayı telafi etmesi ise ilginç bir görevle mümkün olacaktır. Jack Goddard'ın yönettiği rahip firmaya transfer olup, Wyatt için muhbirlik yapması gerekecektir. Varlıklı bir adam olmanın ve lüks arabalara sahip olmanın hayallerini kuran Adam, acımasız ve iki yüzlü piyasanın maşalarından biridir. Legally Blonde ve 21 filmlerinin yönetmenliğini yapan Robert Luketic'in imzasını taşıyan filmin başrollerinde usta oyuncular Harrison Ford, Gary Oldman ve genç yıldız Liam Hemsworth bulunuyor.
Robocop TV Fragman (Uluslararası) 00:30
Robocop TV Fragman (Uluslararası) 98 izlenme - 4 yıl önce 2014'te vizyona girecek olan ABD yapımı Robocop filminin TV fragmanı. Yıl 2029dur ve çokuluslu şirket OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. İnsansız uçakları dünya çapındaki Amerika savaşlarını kazanmaktadır, şimdi ise bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istemektedirler. Alex Murphy sevgi dolu bir koca, baba ve Detroit’de suç ve yolsuzluğu engellemek için elinden geleni yapan iyi bir polistir. Bir görev sırasında ciddi anlamda yaralandıktan sonra, OmniCorp Alex’in hayatını kurtarmak için robotik bilimlerini kullanır. Çok sevdiği şehrin sokaklarına inanılmaz yeni yeteneklerle döner, fakar sıradan bir adamın daha önce asla karşılaşmadığı durumlar ile birlikte…
SİNEMASKOP_BÖLÜM 124_ROBOCOP_KANAL 35 01:32:54
SİNEMASKOP_BÖLÜM 124_ROBOCOP_KANAL 35 86 izlenme - 3 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 17:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 14:30 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz. https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Robocop Tanıtım Fragmanı 00:14
Robocop Tanıtım Fragmanı 79 izlenme - 4 yıl önce Samuel L Jackson ve Gary Oldman gibi isimlerin yer aldığı Robocop filminin tanıtım fragmanı. Yıl 2029dur ve çokuluslu şirket OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. İnsansız uçakları dünya çapındaki Amerika savaşlarını kazanmaktadır, şimdi ise bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istemektedirler. Alex Murphy sevgi dolu bir koca, baba ve Detroit’de suç ve yolsuzluğu engellemek için elinden geleni yapan iyi bir polistir. Bir görev sırasında ciddi anlamda yaralandıktan sonra, OmniCorp Alex’in hayatını kurtarmak için robotik bilimlerini kullanır. Çok sevdiği şehrin sokaklarına inanılmaz yeni yeteneklerle döner, fakar sıradan bir adamın daha önce asla karşılaşmadığı durumlar ile birlikte…
Robocop - Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:12
Robocop - Türkçe Altyazılı Fragmanı 75 izlenme - 4 yıl önce 7 Şubat 2014'te vizyona girecek ABD yapımı bilim kurgu ve polisiye türlerindeki Robocop filminin fragmanı. Yıl 2029dur ve çokuluslu şirket OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. İnsansız uçakları dünya çapındaki Amerika savaşlarını kazanmaktadır, şimdi ise bu teknolojiyi sivil cepheye getirmek istemektedirler. Alex Murphy sevgi dolu bir koca, baba ve Detroit’de suç ve yolsuzluğu engellemek için elinden geleni yapan iyi bir polistir. Bir görev sırasında ciddi anlamda yaralandıktan sonra, OmniCorp Alex’in hayatını kurtarmak için robotik bilimlerini kullanır. Çok sevdiği şehrin sokaklarına inanılmaz yeni yeteneklerle döner, fakar sıradan bir adamın daha önce asla karşılaşmadığı durumlar ile birlikte…
Dawn Of The Planet Of The Apes Official Trailer #2 Sneak Peek (2014) 00:13
Dawn Of The Planet Of The Apes Official Trailer #2 Sneak Peek (2014) 20 izlenme - 3 yıl önce Dawn Of The Planet Of The Apes Official Trailer #2 Sneak Peek (2014) - Gary Oldman Movie Hd