Hoşgeldiniz!

gaspçı

4 Kere Hacca Gidip Gelen Adanalı Gaspçının Bıçaklı Kavgası 03:01
4 Kere Hacca Gidip Gelen Adanalı Gaspçının Bıçaklı Kavgası 6.279 izlenme - 2 hafta önce Bok yoluna gitmeye çok meraklı olan kardeşimiz bıçaklara meydan okuyor. Adeta mermiye kafa atıyor, tankların önüne yatarmışçasına...
Adanalı Gaspçı Hollywood Dublajı 00:41
Adanalı Gaspçı Hollywood Dublajı 4.888 izlenme - 2 ay önce Adanalı gaspçıya hollywood dublajı yapmışlar izliyoruz efendim
Gaspçı Ayetel Kürsi Satıcısının Besmele Çekememesi - Adana 01:26
Gaspçı Ayetel Kürsi Satıcısının Besmele Çekememesi - Adana 26.356 izlenme - 1 yıl önce Adım başı karşımıza çıkan ve tacizleriyle bunaltan Ayet el Kürsi satıcılarından Hüseyin T. 'gasp' suçundan gözaltına alındı. Gazetecilerin soru bombardımanıyla karşılaşan gaspçı din satıcısı 4 kez hacca gittiğini iddia etti ama 'besmele' çekmeyi bile beceremedi. Buyrun izleyelim arkadaşlar...
Fenomen Gaspçının Ezbere Dua Okuması 03:12
Fenomen Gaspçının Ezbere Dua Okuması 8.337 izlenme - 7 ay önce Adana’da bir çocuğu tehdit ederek 5 lirasını gasp ettiği iddia edilen ve gazetecilerle diyaloğu nedeniyle sosyal medyada fenomen olan genç şimdide bir röportajda karşımıza çıkıyor.
Adanalı Gaspçıyla Sohbet 01:43
Adanalı Gaspçıyla Sohbet 15.940 izlenme - 10 ay önce Adanalı gençler insanları "Ayetel Kürsi" satıyorum diyerek kandıran gaspçıyı bulup sohbet etmişler. İnternette dolanan 5 yıl hapis yedi dedikodularıda böylece son bulur. İzliyoruz.
Fenomen Gapsçının Dramı 04:14
Fenomen Gapsçının Dramı 8.860 izlenme - 9 ay önce Adana’da bir çocuğu tehdit ederek 5 lirasını gasp ettiği iddia edilen ve gazetecilerle diyaloğu nedeniyle sosyal medyada fenomen olan dua kitabı satıcısı H. Hüseyin T, gasp iddialarını reddederek eşinin ikinci bebeğine hamile olduğunu ve ev kiralarını ödeyemediklerini belirterek iş bulabilmek için yardım istedi. Dua kitabı satıcısı H. Hüseyin T (18), 28 Ekim 2015’te bir çocuğu tehdit ederek 5 lirasını gasp ettiği gerekçesiyle tutuklanmış, sağlık kontrolüne götürüldüğü Adli Tıp Kurumu’nda gazetecilerle yaptığı diyalog nedeniyle sosyal medyada fenomen olmuştu. Bir süre sonra denetimli serbestlik kapsamında serbest bırakılan fenomen gaspçı, gasp yapmadığını öne sürerek açıklamalarda bulundu. Sosyal medyada fenomen olduktan sonra insanların kendisiyle fotoğraf çektirmek için aşırı ilgi gösterdiğini anlatan H. Hüseyin T, bu ilgiden bunaldığını, çok sıkıldığını ifade etti. Bir çocuk sahibi olduğunu ve eşinin ikinci çocuğuna hamile olduğunu dile getiren H. Hüseyin T, “Gaspla ne işim var? İftira atıyorlar. Kur’an satıyorum. Kirada kalıyorum. Para yetmiyor. Evden attılar. Böyle hayat mı olur ya geç böyle hayatı. İş istiyorum, iş veren olursa çalışırım. Popülerlikten memnun değilim. Geliyorlar yanıma boş boş konuşuyorlar. Yolda çeviriyorlar, fotoğraf çektiriyorlar. Dışarıda bizi hor görüyorlar. Devlet büyüklerimizden yardım istiyorum, iş istiyorum. Eşim 3-4 aylık hamile. Nasıl bakacağım bilmiyorum” şeklinde konuştu. “BU ÇOCUK POPİ DEĞİL” H. Hüseyin T’nin kendisi gibi dua satıcısı arkadaşı Niyazi Kazma ise Hüseyin’in aile sıkıntıları olduğunu, maddi durumlarının bulunmadığını bildirdi. Çevresindekilerin Hüseyin’le dalga geçmesine tepki gösteren Kazma, şunları kaydetti: “Bu çocuğun morali sıfır. Milletin fotoğrafından, stresinden çok bunalıyor. Kendine gelemiyor artık. Bu çocuğa iş bulunmasını istiyoruz. Bu çocuğu bu sıkıntıdan kurtarmak istiyoruz. Bu çocuk popi değil. Böyle şeylerle işi olmuyor. Böyle şeylerden sıkılıyor. Bu çocuk güzel hayat yaşamak istiyor. Magazin mi bu çocuk? Çocuğuna bakmak için dua satıyor, cam siliyor.”
Adanalı Gaspçının İronik Mesajı! 00:31
Adanalı Gaspçının İronik Mesajı! 12.686 izlenme - 9 ay önce Gasptan dolayı gözaltına alınan ve mahkemeye çıkarılan meşhur Adanalı gaspçının bizlere mesajı??!!
Adanalı Gaspçı ile Muhabbet (Haplı Kafa İçerir) 01:53
Adanalı Gaspçı ile Muhabbet (Haplı Kafa İçerir) 7.163 izlenme - 7 ay önce Meşhur adanalı Kuran satan gaspçının haplı kafasıyla basın açıklaması.
Eski Sevgilinin Fotoğrafını Beğenmek - Tahsin Hasoğlu 02:10
Eski Sevgilinin Fotoğrafını Beğenmek - Tahsin Hasoğlu 4.156 izlenme - 12 ay önce Evet efendim, Tahsin Hasoğlu eski sevgiliye ait fotoğrafı yanlışlıkla beğenmeyi konu almış. Hepimiz az çok stalker olup hoşlandığımız ya da ayrıldığımız kızların profilinde cirit atmışızdır. Sayfada gezerken yanlışlıkla bir şeyi beğenmemeye dikkat etsek de elimizin çarptığı olur.
Adanalı Gaspçı Hollywood Dublaj 00:42
Adanalı Gaspçı Hollywood Dublaj 377 izlenme - 2 ay önce Adanalı Gaspçı Hollywood Dublaj Adanalı fenomen gaspçı için hazırlanan hollywood dublajı güldürdü.Hep birlikta izliyoruz.
Adanalı Fenomen Gaspçının Sokak Kavgası 01:07
Adanalı Fenomen Gaspçının Sokak Kavgası 268 izlenme - 4 ay önce Adana’da bir çocuğu tehdit ederek 5 lirasını gasp ettiği iddia edilen ve gazetecilerle diyaloğu nedeniyle sosyal medyada fenomen olan dua kitabı satıcısı H. Hüseyin T. şimdi de Adana sokaklarında kavga ederken karşımızda.
Katil Amerika 04:44
Katil Amerika 4.509 izlenme - 9 yıl önce amerikanın gerçek yüzü
Çorumlu Gaspçı 00:27
Çorumlu Gaspçı 356 izlenme - 12 ay önce 16.12.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Çorumlu Gaspçı " başlıklı videoyu izleyin. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Aha Dayıya Sor, Kırk Milyarı Teknosa'ya Sor 01:37
Aha Dayıya Sor, Kırk Milyarı Teknosa'ya Sor 126 izlenme - 4 ay önce Aha Dayıya Sor, Kırk Milyarı Teknosa'ya Sor Fenomen gaspçı kırk milyar aldığı iddalarını yalanlıyor. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Sokak Ortasında Gaspçı Dehşeti 00:31
Sokak Ortasında Gaspçı Dehşeti 91 izlenme - 4 ay önce Hem soydu hem de defalarca bıçakladı. Sokak ortasında gaspçı dehşeti böyle görüntülendi. Brezilya’da meydana gelen olayda, kaldırımda yürüyen adamı gözüne kestiren gaspçı, araçtan inerek şahsın önün kesti. Bir yandan adamı soyan saldırgan, diğer yandan da adamı defalarca bıçakladı. kan donduran olay anbean kameraya yansırken, talihsiz adamın hayatını kaybettiği öğrenildi.
Gaspçıyı Polislerin Kucağına Bırakan Motorsikletli 01:10
Gaspçıyı Polislerin Kucağına Bırakan Motorsikletli 698 izlenme - 2 yıl önce Çin'de görüntüdeki motorsikletli adam bir gaspa şahit oluyor ama belli etmiyor, gaspçı ise saf gibi otostop çekiyor, suçluyu scooterına alan adam götürüp direkt polislerin kucağına bırakıveriyor koyunu.
Fenomen Gaspçının Cezası Belli Oldu 01:37
Fenomen Gaspçının Cezası Belli Oldu 175 izlenme - 9 ay önce Sosyal medyada 'gaspçı Hüseyin' olarak fenomen olan dua kitabı satıcısı, 'şöhretinin' tadını çıkarıyor. Popülerlikten memnun olmadığını söyleyen genç, "Yolda çeviriyorlar, fotoğraf çektiriyorlar. İlgiden bunaldım" diyor. Dua kitabı satıcısı H. Hüseyin T. (18), 28 Ekim 2015'te bir çocuğu tehdit ederek 5 lirasını gasp ettiği gerekçesiyle tutuklanmış, sağlık kontrolüne götürüldüğü Adli Tıp Kurumu'nda gazetecilerle yaptığı diyalog nedeniyle sosyal medyada fenomen olmuştu Adana'da bir çocuğu gasp ettikten sonra "Ben dua kitabı satıyordum" diyerek suçlamayı reddeden Hüseyin T. 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Uyuşturucu etkisindeki T.'nin besmele çekmeye çalışırkenki videosu sosyal medyada fenomen olmuştu.
Rehine Krizi Kanlı Bitti 01:41
Rehine Krizi Kanlı Bitti 156 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da eli silahlı gaspçı, bir kadını rehin aldı. Olayı gören bir kişi hemen yardıma koştu, silahlar ateşlendi. 2 kişi hayatını kaybetti.
Karateci Kızın Çantasını Çalmaya Kalkışan Gaspçı 01:00
Karateci Kızın Çantasını Çalmaya Kalkışan Gaspçı 478 izlenme - 3 yıl önce Karateci kız, çantasını çalmaya çalışan gaspçıya bakın ne yaptı..
Adanalı Fenomen Gaspçının Sokak Kavgası 01:07
Adanalı Fenomen Gaspçının Sokak Kavgası 39 izlenme - 4 ay önce Adanalı Fenomen Gaspçının Sokak Kavgası Adana’da fenomen olan gaspçının sokak kavgası amatör kamera tarafından böyle görüntülendi...
Mersin'de 1 Yıldır Aranan Gaspçı Polise Teslim Oldu 01:03
Mersin'de 1 Yıldır Aranan Gaspçı Polise Teslim Oldu 199 izlenme - 2 yıl önce Mersin'de 1 yıl önce müşteri gibi bindiği ticari taksi soförünü bıçakla yaraladıktan sonra 80 TL'sini gasp eden ve aranan 19 yaşındaki Yusuf O., polise teslim oldu.
Dua kitabı sattığını söyleyen gaspçı besmele bile çekemedi 01:41
Dua kitabı sattığını söyleyen gaspçı besmele bile çekemedi 74 izlenme - 1 yıl önce Dua kitabı sattığını söyleyen gaspçı besmele bile çekemedi
Tek Yumurta İkizi Gaspçılar Yakalandı 02:20
Tek Yumurta İkizi Gaspçılar Yakalandı 5 izlenme - 1 ay önce Adana'da iki taksiciyi gasp ettiği ileri sürülen ikiz kardeşler ve dayıları tutuklandı.
Arjantin'deki Işid Cono Karışımı Eeleman 03:15
Arjantin'deki Işid Cono Karışımı Eeleman 93 izlenme - 2 yıl önce Arjantin'de turist ile gaspçı elamanla birlikte küçük bir buenos aires turuna nedersiniz. İyi seyirler herkese..hasta la vista
Bu Görüntüler Rusya'dan 00:32
Bu Görüntüler Rusya'dan 27 izlenme - 1 yıl önce Ormanlık arazide önüne büyük bir ağaç dalı çıkan adam aracından iniyor ve dalı yol kenarına atmak istiyor. Ağaç dalını ayağıyla kenara doğru ittiren adam bir anda ağaçların arasından çıkan gaspçıyı görüp kaçıyor. Daha sonra polis tarafından yakalanan gaspçının ifadesinde sürücüleri durdurmak için ağaç dalını yola koyup pusuda kurbanlarını beklediğini itiraf etti.
Gaspçı: Çekin Millet Yakışıklı Görsün 00:46
Gaspçı: Çekin Millet Yakışıklı Görsün 28 izlenme - 2 yıl önce Adana’da bir kişinin elindeki telefonu bıçak tehdidiyle gasp eden zanlılardan birinin basın mensuplarına, "Çekin millet yakışıklı görsün" demesi dikkat çekti.
Öğrencileri Tokatlayan Gaspçı Kamerada 03:43
Öğrencileri Tokatlayan Gaspçı Kamerada 24 izlenme - 3 yıl önce Ataşehir'de kendilerine polis süsü vererek çocukların cep telefonlarını gasp eden 4 kişi yakalandı. 20.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Öğrencileri Tokatlayan Gaspçı Kamerada' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Erzurum'da,  Gaspçıyı Sürmeli Gözü Yakalattı 00:23
Erzurum'da, Gaspçıyı Sürmeli Gözü Yakalattı 5 izlenme - 6 ay önce Erzurum'da, bıçakla tehdit ederek 17 yaşındaki F.Ç.'nin cep telefonu ve üzerindeki 52.5 lirayı gasp eden 13 yaşındaki B.T.'yi sürmeli gözleri ele verdi.
Gaspçılar Tarafından Soyulan Adamın Şaşırtan Tavrı! 00:47
Gaspçılar Tarafından Soyulan Adamın Şaşırtan Tavrı! 5 izlenme - 8 ay önce Restorana gelen hırsızların etrafa yağdırdıkları tehditlere aldırış etmeyen adam cüzdanını hırsızlara verirken diğer yandan yemeğini yemeye devam etti
Gaspçı, Banka Müdürünü Böyle Rehin Aldı! 01:32
Gaspçı, Banka Müdürünü Böyle Rehin Aldı! 28 izlenme - 3 yıl önce Gaspçı, Banka Müdürünü Böyle Rehin Aldı!