Hoşgeldiniz!

gatlin

Justin Gatlin Usain Bolt'u böyle geçti! 00:51
Justin Gatlin Usain Bolt'u böyle geçti! 20.590 izlenme - 3 yıl önce IAAF Diamond Lig kapsamında düzenlediği ve NTV Spor'dan canlı yayınlanan Golden Gala 100 metre yarışına katılan Jamaikalı Usain Bolt, ABD'li Justin Gadlin'in 1 salise gerisinde kalarak 2. sırada yer aldı.
100 metre dünya rekorunu böyle geçti 01:24
100 metre dünya rekorunu böyle geçti 142 izlenme - 8 ay önce ABD'li sprinter Justin Gatlin, Japonya'da katılıdğı bir televizyon şovunda özel suni olarak oluşturulan rüzgarında yardımı ile Usain Bolt'a ait olan 9.58'lik dünya rekorunu geride bıraktı.
Abd'li Sprinter Justin Gatlin 100 Metre Dünya Rekorunu Böyle Geçti! 00:46
Abd'li Sprinter Justin Gatlin 100 Metre Dünya Rekorunu Böyle Geçti! 23 izlenme - 8 ay önce ABD'li sprinter Justin Gatlin, Japonya'da katılıdğı bir televizyon şovunda özel suni olarak oluşturulan rüzgarında yardımı ile Usain Bolt'a ait olan 9.58'lik dünya rekorunu geride bıraktı.
Larry Gatlin  The Gatlin Brothers - Denver 03:40
Larry Gatlin The Gatlin Brothers - Denver 77 izlenme - 5 yıl önce
Larry Gatlin  The Gatlin Brothers - The Lady Takes The Cowboy Everytime 02:51
Larry Gatlin The Gatlin Brothers - The Lady Takes The Cowboy Everytime 46 izlenme - 5 yıl önce
100 metre dünya rekorunu böyle geçti 01:24
100 metre dünya rekorunu böyle geçti 9 izlenme - 8 ay önce ABD'li sprinter Justin Gatlin, Japonya'da katılıdğı bir televizyon şovunda özel suni olarak oluşturulan rüzgarında yardımı ile Usain Bolt'a ait olan 9.58'lik dünya rekorunu geride bıraktı.
Justin R. Gatlin ile Röportaj 08:14
Justin R. Gatlin ile Röportaj 0 izlenme - 1 yıl önce IBM Gelişen Pazarlarda Bulut Direktörü Justin R. Gatlin ile bulut teknolojisi üzerine röportaj yaptık. İyi seyirler. http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ