Hoşgeldiniz!

Gazetesi Videoları İzle

Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı: Sükutun Çığlığı 00:20
Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı: Sükutun Çığlığı 17.235 izlenme - 7 ay önce Kapatılan Zaman Gazetesi'nin 5 Ekim 2015'te yani 15 Temmuz darbe girişiminden 9 ay 10 gün önce yayınladığı reklam... Reklamda boş sokaklar görüntülenirken fonda ise siren sesleri duyuluyor. Siren seslerinin sonunda ise 'gülen' bir bebek ortaya çıkıyor. Reklamı Zaman Gazetesi şu şekilde duyurmuş: Zaman Gazetesi'nin güz dönemi yeni abone kampanyası başladı. Ulusal kanalların yanısıra internet sitelerinde bu andan itibaren yayımlanmaya başlayan yeni reklam filminde tek bir kelime bile kullanılmıyor.
Hızlı Trenin 60 Km'yi Geçememesi 03:17
Hızlı Trenin 60 Km'yi Geçememesi 22.331 izlenme - 11 ay önce Bilecik’in ve bölgemizin uzun yıllardır hasretle beklediği hızlı tren seferleri ‘Bilecik’te durmasa da’ bir süredir devam ediyor. Saatte 250 km hızla gidecek ve Eskişehir-İstanbul arasını 1 buçuk saate, Bilecik İstanbul arasını ise 1 saatin altına indirecek hızlı tren görenleri hayrete düşürüyor..Trenin Bilecik sınırları boyunca bu hızda ilerlediği ve Bozüyük-Arifiye arasında ortalama 50 km hızla gittiği öğrenildi. Hattın ne zaman tamamlanacağı ve vaat edilen sürelerdeki yolculukların ne zaman yapılacağı ise tam bir muamma.
Zaman Gazetesi Reklam Filmi - Sükutun Çığlığı 01:00
Zaman Gazetesi Reklam Filmi - Sükutun Çığlığı 5.423 izlenme - 7 ay önce Darbe imal olduğu iddia edilen boş şehir, siren sesleri ve gülen bebeğin yanında, 2015 güz dönemi kampanyasında kullanılmış diğer 3 reklamı da ekliyorum. Reklamlarda konuşma yok. Bir anda değişim var.
PKK Terör Örgütü Değildir - Hayko Bağdat 02:02
PKK Terör Örgütü Değildir - Hayko Bağdat 6.485 izlenme - 2 yıl önce Taraf yazarı Hayko Bağdat, star gazetesi yazarı Cem Küçük'ün defalarca, "PKK terör örgütü müdür?" diye sormasına karşın, bunun bir örgüt olmadığını ifade etti.
Zaman Gazetesine Kayyum Atandı Ne Düşünüyorsunuz? 03:25
Zaman Gazetesine Kayyum Atandı Ne Düşünüyorsunuz? 4.332 izlenme - 11 ay önce Evet yeni bir röportaj videosu ile karşınızdayız röportaj kimle halkımızla tabi yöneltilen soru Zaman gazetesine kayyum atandı bu konuyla ilgili halka soruldu.Bakalım vatandaşlarımız neler demiş.
Sabah'ın Kuponla Verdiği Müzik Seti 00:56
Sabah'ın Kuponla Verdiği Müzik Seti 11.175 izlenme - 2 yıl önce Sabah gazetesinin tarihe geçmiş kolpalığı, sark kurnazlığı. 90'ları hatırlayanların aklında yer etmiş saçmalık. Reklamında yapılan makro çekimlerle vitrin tipi müzik seti imajı yaratılan, ancak gerçekte on santim boyunda olan müthiş müzik seti, müthiş kurnazlık örneği. Daha sonra okuyucuların küfürlerine dayanamayıp büyük müzik seti vermişlerdi ama o da sadece büyüktü, anteni bile yoktu. İşte Sabah'ın asla silemeyeceği kara leke.
Numan Kurtulmuş'tan Ak Partiye İsrail Eleştirisi 01:22
Numan Kurtulmuş'tan Ak Partiye İsrail Eleştirisi 2.977 izlenme - 8 ay önce Türkiye artık İsrail ile kanka devlet oldu. Şu sıralar Ak Parti saflarında olan Numan Kurtulmuş Saadet Partisi Genel Başkanlığı zamanında Ak Partililere bakın nasıl ağır sözler söylüyor. Videonun son kısmı ülkemizin özetini içerir.
Yakup Köse'den Çarpıcı Can Dündar Yorumu 05:02
Yakup Köse'den Çarpıcı Can Dündar Yorumu 2.571 izlenme - 12 ay önce Can Dündar'ın Anayasa Mahkemesi kararıyla serbest bırakılmasını değerlendiren Star gazetesi yazarı Yakup Köse, 28 şubat zihniyeti nedeniyle 22 yıldır cezaevinde yatan insanlara dikkat çekerek, bunun çifte standart olduğunu söyledi.
Esnaftan Cemaat (Zaman) Gazetesine Tepki 00:48
Esnaftan Cemaat (Zaman) Gazetesine Tepki 4.006 izlenme - 1 yıl önce İş yerine Zaman gazetesi bırakılan esnaf, Cemaat gazetesinin manşetindeki ifadeleri beğenmedi. Tepkisini çektiği video ile dile getiren esnaf, 'Böyle bir gazete olamaz' diyerek gazeteyi yırttı. Esnaf, "Bu paçavradır, gazete değildir." diyerek sözlerini sonlandırdı.
Beni Fethullah'a mı Şikayet Edeceksin - Polis Memuru 03:02
Beni Fethullah'a mı Şikayet Edeceksin - Polis Memuru 6.000 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı olaylarının ikinci yıldönümünde, Gezi Parkı'nda cep telefonuyla fotoğraf çeken gazeteci, gözaltına işlemi sırasında polis tarafından sert müdahalelere maruz kaldı. Gazetecinin adını sorduğu polis "Amerika'ya mı söyleyeceksin, Fethullah Gülen'e mi söylettireceksin" yanıtını verdi.
Cübbeli Ahmet Hoca Akit'i Resmen Bombaladı 03:56
Cübbeli Ahmet Hoca Akit'i Resmen Bombaladı 701 izlenme - 3 ay önce Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Eyüp Sultan'ı bu hezeyandan kurtarın" diyerek mezarlığa yazılan bir hat yazısı eleştiren Yeni Akit yazarını hedef aldı. Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, "Eyüp Sultan'ı bu hezeyandan kurtarın" diyerek mezarlığa yazılan bir hat yazısı eleştiren Yeni Akit yazarını hedef aldı. Akit yazarını cahillikle suçlayan Cübbeli, söz konusu yazara yer veren gazeteye de sert çıktı. "Ay Allah'ım Akit gazetesinde köşe yazarlığı yaptırılan adama bak" diyen Cübeli, devamında "Bu adama bir sayfa vermişler. Vay bu milletin haline... İnsanlara yazık, bu kültürsüzlerin eline kalmışlar" ifadelerini kullandı. Cübbeli yazarın hedef aldığı kişinin de büyük bir Osmanlı Şeyhülislam'ı olduğunu söyledi.
Mikrofon Sende - Seçmene Yeni Meclisi Sorduk 03:52
Mikrofon Sende - Seçmene Yeni Meclisi Sorduk 3.557 izlenme - 2 yıl önce 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde AKP, CHP, MHP ve HDP meclise girdiler. Bir yanda koalisyon, bir yanda erken seçim tartışmaları devam ederken vatandaşa seçim sonuçlarını nasıl bulduklarını sorduk. Sandık, Türkiye'ye nasıl bir mesaj verdi? İşte mikrofonlarımıza verilen cevaplar…
Zaman Gazetesi Logosunun Şifreleri 01:41
Zaman Gazetesi Logosunun Şifreleri 3.085 izlenme - 2 yıl önce Zaman Gazetesi "İsrail" hizmetkarlığını logosuna taşımış, izleyip görelim!
Selahattin Demirtaşı Terleten Türk Bayrağı Sorusu 03:00
Selahattin Demirtaşı Terleten Türk Bayrağı Sorusu 5.424 izlenme - 2 yıl önce Selahattin Demirtaş'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için yaptığı tanıtım toplantısında, Akit gazetesi muhabiri "salonda neden Türk bayrağı yok" diye sordu.
Zaman Gazetesi Reklamı 2011 02:03
Zaman Gazetesi Reklamı 2011 6.394 izlenme - 6 yıl önce zaman gazetesi yeni reklamı
Kayyum Nedir? - Sokak Röportajı 04:16
Kayyum Nedir? - Sokak Röportajı 1.423 izlenme - 12 ay önce Kayyum nedir? Kayyum kelimesi hukuki anlamda "Belli bir malın yönetilmesi ya da belli bir işin yapılması için görevlendirilen kimse" demektir. Kayyum, genellikle usulsüzlük yapılan özel kurumlara, şirketlere, devletin el koyduktan sonra atadığı yöneticidir. Hukuki anlamda uygulaması şöyle: Kayyum da vasi gibi vesayet organlarından birisidir. Ancak vasi vesayet altındaki kimsenin hem kendisini gözetlemek, hem de mal varlığını yönetmek ve hukuki işlemlerde onu temsil etmek üzere atandığı halde, kayyum sadece belirli işleri görmek veya mal varlığını yönetmek için görevlendirilir.
Çankırı Da Anadolu Lisesi Önünde Kaza 02:41
Çankırı Da Anadolu Lisesi Önünde Kaza 6.970 izlenme - 8 yıl önce çankırıda 11 temmuz 2009 günü çankırı anadolu lisesi önünde bir araç takla attı şans eseri ölen olmazken yaralı sürücü hastahaneye kaldırıldı.
Fadime Özkan: CNN Türk Terörü Kamufle Etti! (Hafta Sonu 05 Mart Cumartesi) 01:26
Fadime Özkan: CNN Türk Terörü Kamufle Etti! (Hafta Sonu 05 Mart Cumartesi) 1.412 izlenme - 12 ay önce CNN Türk ekranlarında Hafta Sonu programının konukları Fadime Özkan ve Nedim Şener oldu. Gazeteci Fadime Özkan canlı yayında CNN Türk'te yaptığı açıklama "Türkiye'de meyda her zaman operasyonel işlerde kullanıldı. Medya ve siyaset ilişkisi hep sorunludu. Burada dikkat etmemiz gereken artık yeni dönemde terörün değişen biçimiyle daha sofistike vesayet kurumlarıyla, oluşumlarıyla medyanın nasıl kullanıldığı ilişkisidir. Şu anda Türkiye'nin sınandığı şey bu... Temmuz ortasından bu yanan PKK'nın ateşkesi bitirdiği günden bu yanan Türkiye'de medyanın önemli bir kısmı üstelik kendine merkez medya diyen medyada teröre övgü düzdü teröre kamuflaj oluşturdu ve bu çok sıkıntılı birşey. Ne yazık ki bunu CNN Türk'te yaptı ve savcı Kiraz'ı katleden teröristler için bahane buldu. Ya da bahane bulan insanlar ile çalışmaya devam etti. Bu Türkiye toplumunu çok rencide eden bir şey. Hergün şehitler geliyor, Türkiye çok haklı bir terörle mücadele süreci yürütüyor. PKK burada en büyük desteğini medyadan alıyor" dedi.
Emeğin Öyküsü - 15 Ekim 2016 (Zil Yapımı) 23:53
Emeğin Öyküsü - 15 Ekim 2016 (Zil Yapımı) 609 izlenme - 4 ay önce Emeğin Öyküsü şehrin içinde, belki hemen yanı başımızda hiç bilmediğimiz yaşamları ve onların öykülerini anlatıyor. Emeğin Öyküsü'nde bu hafta zil yapımı anlatılıyor.
Bir Zamanlar Zaman Gazetesi Reklamı (2011) 04:54
Bir Zamanlar Zaman Gazetesi Reklamı (2011) 1.721 izlenme - 2 yıl önce Zaman Gazetesi'nin 25.yılını kutladığı 2011 yılında yapmış olduğu kurulduğu 1986 yılından 2011 yılına kadar olan süreçleri kendi penceresinden anlattığı reklam filmini izliyoruz.
Fetö Gülen Bebek Zaman Gazetesi'nin Reklamı İle 15 Temmuz Darbe Mesajı Vermiş.. 04:50
Fetö Gülen Bebek Zaman Gazetesi'nin Reklamı İle 15 Temmuz Darbe Mesajı Vermiş.. 549 izlenme - 7 ay önce FETÖ Gülen Bebek Zaman Reklamı ile Darbe Mesajı vermiş.. Vay Bee Zaman Gazetesi'nin Darbe Habercisi Gülen Bebek Reklamı, 5 Ekim 2015'den 9 AY 10 GÜN sonra DARBE oldu Zaman gazetesinin reklamında 15 Temmuz mesajı Darbenin şifresini FETÖ medyasına gömmüşler FETÖ Zaman reklamı ile darbenin tam tarihini vermiş F.Gülen Darbe Reklamı Zaman Gazetesi'nin 15 Temmuz FETÖ/PDY darbe girişiminden 9 ay 10 gün önce yayına koyduğu reklamın "subliminal" mesaj içerdiği öne sürüldü. ... Daha sonra ise yeni doğmuş gülen bir bebek yüzü ekranlara getiriliyor. ... tarih ile 15 Temmuz darbe girişimi arasındaki geçen sürenin 9 ay 10 gün olması.2016 4CMYC-JKCM4-CVK5D-AGGHD-Z36D8
zaman gazetesi reklam filmi 01:44
zaman gazetesi reklam filmi 4.287 izlenme - 7 yıl önce izleyin ve bakın
Kemal Kılıçdaroğlu: Bedel Ödeyenlerin Başında Aydınlar Gelir 02:55
Kemal Kılıçdaroğlu: Bedel Ödeyenlerin Başında Aydınlar Gelir 240 izlenme - 4 ay önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Gazetesine başlatılan operasyona tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, gazetemizi arayarak "Birlikte mücadele edeceğiz" dedi. Kılıçdaroğlu daha sonra gazetemizin Ankara Bürosunu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu: Her şeye rağmen Cumhuriyet çalışanlarının onurlu, dik duruş sergilemesi lazım ki onu sergiliyorsunuz. Topluma bir bedel ödetecekler o da belli. Bedel ödeyenlerin başında aydınlar, demokrasiyi savunanlar gelir. Aydınlar malesef bedel ödüyorlar geldiğimiz süreç o süreç.
Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı  00:20
Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı 363 izlenme - 7 ay önce Zaman Gazetesi kapandı.Yazarları içerde daha neler kapanacak belliki olsun görüntüde izleyeğimiz zaman gazetesinin darbe iması içeren reklam izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
cübbeli ahmet hoca   zaman gazetesi almayın! 01:15
cübbeli ahmet hoca zaman gazetesi almayın! 4.096 izlenme - 6 yıl önce www.usakhabermerkezi.com
Zaman Gazetesi'nin Darbe Habercisi Gülen Bebek Reklamı 00:20
Zaman Gazetesi'nin Darbe Habercisi Gülen Bebek Reklamı 429 izlenme - 7 ay önce Zaman Gazetesinin 5 Ekim 2015’de Youtube hesabından yayınladığı reklam filmi akıllara durgunluk verdi. İçerik: Siren sesleri ve ‘Gülen’ bebek. Reklamdan ‘9 ay 10 gün’ sonra 15 Temmuz darbe girişimi! FETÖ’nün darbe girişimi subliminal mesajlarla resmen ‘geliyorum’ demiş. Darbe girişiminden önce Fethullah Gülen’in asker yeşili bir cübbeyle vaaz vermesi, cemaatin dergisi olan ‘Sızıntı’nın darbe içerikli ve darbeyi çağrıştıran şiirli kapağı, son olarak da ‘Zaman Gazetesi’nin reklam filmi… İşte 9 ay 10 gün önce yayınlanan ve darbenin habercisi niteliğindeki o reklam filmi;
Zaman Gazetesine Kayyum Atandı 00:35
Zaman Gazetesine Kayyum Atandı 610 izlenme - 12 ay önce İstanbul 6. Sulh Ceza Hakimliği, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebi üzerine Zaman gazetesine kayyum atanmasına karar verdi. Kayyum atandığı haberleri üzerine Zaman Gazetesi'nin Bahçelievler'de bulunan binasında hareketlilik yaşanıyor. Çok sayıda kişi gazetenin önünde toplandı. Gazete binasının girişteki demir kapıya zincir ile kilit takıldı.
90'ların Çılgın Gazete Promosyonları 14:58
90'ların Çılgın Gazete Promosyonları 1.450 izlenme - 1 yıl önce Çok sık rastladık ev gezmelerinde annelerimizin 'Ay şekerim ne güzelmiş bu nerden aldın?'. 'Ay tatlım gazeteden aldım onu ya hem de inanamazsın 29 kupona, şimdi bir de ütüyle ansiklopedi için kupon biriktiriyoruz bakalım' şeklindeki repliklerine. Evinde gazeteden alınmış birşey barındırmayan insan, gerçekten 90 lı yılların olmazsa olmazlarına, popüler kültürüne tüm dirayetiyle göğüs germiş, karşı koymuş bir insandır tebrik etmek lazım.Bu videomuzda 902lı yıllarda gazetelerin yanında promosyon olarak verilen çoğunlukla çeyiz konseptli ürünleri içeren reklamları göreceğiz. 0.06 : Sabah Gazetesi - Cam kapaklı teflon tencere promosyonu( Sanem Çelik eşliğinde) 0.52: Sabah Gazetesi - Schlafgut streç havlu çarşaf(Sanem Çelik eşliğinde) 1.30 : Hürriyet Gazetesi - Arcapol ithal yemek takımı 1.46: Radikal Gazetesi-Paşabahçe marmara cam bardak , tabak seti 02.02: Milliyet Gazetesi- Arcapol ithal yemek takımı 02.19: Sabah Gazetesi-Akel çok fonksiyonlu raf sistemi 02.40: Sabah Gazetesi- Müzik seti 03.00: Ateş Gazetesi-Buzdolabı(Demet Şener eşliğinde) 03.35: Sabah Gazetesi-Seramica tabak seti (Sibel Can eşliğinde) 03.59: Sabah Gazatesi-Vestel müzik seti 04.42: Yeniyüzyıl Gazetesi-Philips traş makinası 05.19: Sabah Gazetesi- Home Gallery porselen yemek takımı 06.27:Ateş Gazetesi-Cosmos televizyon 07.05:Sabah Gazetesi-Yemek takımı 07.15: Sabah Gazetesi-Lynns Çin yemek takımı 08.02: Sabah Gazetesi- Chevignon okul çantası 09.14: Sabah Gazetesi- Konuşan süper bilgisayar 10.11:Sabah Gazetesi- Süper cep bilgisayarı/sözlük 11.00: Sabah Gazetesi-Super Star Trek Atari( belki de listede bizi sevindirebilecek tek şey) 11.34: Takvim Gazetesi-Telefunken Müzik seti 12.51: Sabah Gazetesi-Kristal bardak sürahi takımı 13.19:Sabah Gazetesi-Data bank dijital bilgi bankası (Janset eşliğinde) 13.56: Sabah Gazetesi-Laser 5li bıçak seti
Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı 00:20
Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı 313 izlenme - 7 ay önce Zaman Gazetesi 5 Ekim 2015 tarihinde bir reklam yayınlıyor. Reklamda şehir havadan çekiliyor ve arkada ise rahatsız edici bir siren çalıyor. Olağanüstü bir durumun tasvir edildiği bu reklamın sonunda ise GÜLEN BİR BEBEK görülüyor. Reklamın yayınlandığı günden tam 9 ay 10 gün sonra ise DARBE oluyor.
Amk Spor Gazetesi 00:08
Amk Spor Gazetesi 1.856 izlenme - 5 yıl önce