Hoşgeldiniz!

Gazi Mahallesi Videoları İzle

Gazi Mahallesi’nde yabancı polis mi müdahale etti 01:01
Gazi Mahallesi’nde yabancı polis mi müdahale etti 10.752 izlenme - 4 yıl önce Gazi Mahallesinde meydana gelen eylemlerde bir polisin ingilizce komut vermesi dikkat çekti.
Taksi Durağını Yıkmaya Çalışan TOMA 00:36
Taksi Durağını Yıkmaya Çalışan TOMA 4.626 izlenme - 1 yıl önce Gazi Mahallesinde 1 haftadır durmaksızın süren çatışmalarda bir TOMA Cemevi'nin yanındaki Taksi durağını yıkmaya çalışıyor.
cem yıldız - dönülmeyen gitmeler 01:00
cem yıldız - dönülmeyen gitmeler 32.006 izlenme - 8 yıl önce cem yıldız başka semtin çocukları sinema filminde dönülmeyen gitmeler şarkısını seslendiriyor
Grup Bajar 02:28
Grup Bajar 6.656 izlenme - 7 yıl önce gazi mahallesİ sokak festİvalİ
cem yıldız - ötme bülbül 01:37
cem yıldız - ötme bülbül 15.388 izlenme - 8 yıl önce başka semtin çocukları sinema filminde cem yıldız ötme bülbül isimli alevi deyişini yorumluyor
Gazi Mahallesi Resimleri 04:30
Gazi Mahallesi Resimleri 3.700 izlenme - 8 yıl önce gazi maha. güzellikleri fransuavaz demirin eşsiz sesiyle
Gazi Mahallesi 00:22
Gazi Mahallesi 1.658 izlenme - 5 yıl önce Gazi Mahallesi Spor Kulübü
Dogubayazıtlıların Dügununden  Sosyete Şığo Shov T 02:22
Dogubayazıtlıların Dügununden Sosyete Şığo Shov T 2.178 izlenme - 7 yıl önce şığonun super şhowuuuuuuuuu
Gazi Mahallesi'nde Kalaşnikofla Bekliyorlar 00:33
Gazi Mahallesi'nde Kalaşnikofla Bekliyorlar 569 izlenme - 3 yıl önce Gazi Mahallesi'nde Kalaşnikofla Bekliyorlar
Murat Dündar - TRT Arşiv Gazi Olayları 05:37
Murat Dündar - TRT Arşiv Gazi Olayları 155 izlenme - 1 yıl önce Gazi Mahallesi olayları, 1995 yılının mart ayında İstanbul Gaziosmanpaşa'ya bağlı Gazi Mahallesi'ndeki kahvehaneye provokatif bir saldırı sonucu başlayan olaylardır.Olayların bu denli büyümesinin ana sebebi ise polisin kahvehaneye yapılan saldırıya duyarsız kalması ve o zamanlar isimleri faili meçhullara karışmış olan özel harekatçıların halka hedef gözeterek öldürme maksatlı ateş açmalarıdır.Bölgede görev yapan emniyetçiler telsizden gelen "silah kullanmayın" emirlerine rağmen silah kullanmışlardır.
Çapulcuların Dünyası - Gezi Parkı 04:08
Çapulcuların Dünyası - Gezi Parkı 366 izlenme - 2 yıl önce Biz çapulcular Gezi Parkı'nda kendimize güzel bir dünya kurduk. Yiyecek-içecek verilen yerlerimiz, marketimiz, revirimiz-veterinerimiz, berberimiz, kütüphanemiz, sanat eserlerimiz, dinlenme tesisimiz, çadırlarımız var. Fidanlar dikiyoruz, çevreyi temizliyoruz, yazılar yazıyoruz. Her şey bedava. Birlik içindeyiz, dayanışma içindeyiz. Birisinin ayak serçe parmağı bir yere çarpsa 5 kişi koşar yardım ederiz. Aç bırakmayız, açıkta bırakmayız. Derdi olana derman oluruz. Biz çapulcular, adeta şirinler köyündeyiz. Ankara'da, İzmir'de, Gazi Mahallesi'nde ve başka illerde olan insanlarımıza destek oluruz. Onlar da Gezi Parkı'ndaki dostları için sokaktalar. (biz biz diyorum da, sen de bizdensin biliyorum, ondan yani. İstersen Antartika'da penguenlerin orada ol. Yüreklerimiz bir bizim)
Gazi Olayları - Katliamı (12 Mart 1995) 19:33
Gazi Olayları - Katliamı (12 Mart 1995) 153 izlenme - 1 yıl önce Rahmetli Mehmet Ali Birand tarafından hazırlanan 28 Şubat adlı belgeselden son zamanlarda bulunduğumuz durumla ilgili kısa bir kesit...
12 Mart Gazi ve 15 Mart Ümraniye Kara Gün 04:21
12 Mart Gazi ve 15 Mart Ümraniye Kara Gün 150 izlenme - 1 yıl önce Tamamı katliamdır, daha ötesinde bir söz maalesef bulamıyorum. Detaylı bilgi için: http://tr.wikipedia.org/wiki/Gazi_Mahallesi_olayları
Develi Gazi Mahallesi 1993 Yılı Hatırası 03:44
Develi Gazi Mahallesi 1993 Yılı Hatırası 139 izlenme - 2 yıl önce Halika Mehmet Kahraman abimiz tarafından 1993 yılında çekilen gazi köyümüzün videosu.. İyi seyirler.
Gazi Mahallesi'nde Silahlı Çatışma 02:20
Gazi Mahallesi'nde Silahlı Çatışma 12 izlenme - 1 ay önce Gazi Mahallesi'nde dur ihtarına uymayan iki şüpheli polisle çatışmaya girdi. Çıkan çatışmada kaçan araçtaki sürücü başından vurularak ağır yaralandı. Diğer şüpheli ise araçtan inerek kaçtı.
 Gazi Mahallesi‘nde polis müdahalesi 01:48
Gazi Mahallesi‘nde polis müdahalesi 112 izlenme - 1 yıl önce Bağcılar’da yapılan operasyonda ölü ele geçirilen G. Ö.’nün cenazesini kaldırmak için Gazi Mahallesi Cemevi önünde toplanan gruba polis biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etti.
Çapulcuların Dünyası - Gezi Parkı 04:08
Çapulcuların Dünyası - Gezi Parkı 334 izlenme - 4 yıl önce Biz çapulcular Gezi Parkı'nda kendimize güzel bir dünya kurduk. Yiyecek-içecek verilen yerlerimiz, marketimiz, revirimiz-veterinerimiz, berberimiz, kütüphanemiz, sanat eserlerimiz, dinlenme tesisimiz, çadırlarımız var. Fidanlar dikiyoruz, çevreyi temizliyoruz, yazılar yazıyoruz. Her şey bedava. Birlik içindeyiz, dayanışma içindeyiz. Birisinin ayak serçe parmağı bir yere çarpsa 5 kişi koşar yardım ederiz. Aç bırakmayız, açıkta bırakmayız. Derdi olana derman oluruz. Biz çapulcular, adeta şirinler köyündeyiz. Ankara'da, İzmir'de, Gazi Mahallesi'nde ve başka illerde olan insanlarımıza destek oluruz. Onlar da Gezi Parkı'ndaki dostları için sokaktalar. (biz biz diyorum da, sen de bizdensin biliyorum, ondan yani. İstersen Antartika'da penguenlerin orada ol. Yüreklerimiz bir bizim)
Gazi'deki olaylar gece geç saatlere kadar devam etti 01:56
Gazi'deki olaylar gece geç saatlere kadar devam etti 172 izlenme - 4 yıl önce Gazi Mahallesi'nde Taksim Gezi Parkı eyleminden dolayı çıkan olaylar, gece geç saatlere kadar devam etti. Gazi Mahallesi'nde yüzü maskeli bir grup Taksim Gezi Parkı olaylarını bahane ederek korsan gösteri düzenledi. Korsan gösteri düzenleyen şahıslar İsmet Paşa Caddesi üzerinde barikat kurarak ateş yaktı. Cadde üzerinde ateş yakan yüzü maskeli şahıslar, polise taş atarak çevreye de zarar verdi. Polis taş atan göstericilere tazyikli su ve gaz bombalarıyla müdahale etti. Akşam saatlerinde başlayan olaylar gece geç saatlere kadar devam etti. Polisin ara sokaklara kaçan ekiplere müdahalesi devam ediyor. Ayrıca ortalığın savaş alanına döndüğü müdahalede özel hareket polisi de hazır bulunduruldu.
Gazi Mahallesi'nde Çatışma 02:23
Gazi Mahallesi'nde Çatışma 7 izlenme - 1 ay önce Gazi Mahallesi'nde Çatışma! 1 Kişi Başından Vuruldu, Özel Harekat Bölgede Gazi Mahallesi'nde 'dur' ihtarına uymayan iki şüpheli polisle çatıştı. Çıkan çatışmada kaçan araçtaki sürücü başından vuruldu. Diğer şüpheli ise araçtan inerek kaçtı.
 Gazi Mahallesinde polis müdahalesi 01:24
Gazi Mahallesinde polis müdahalesi 74 izlenme - 1 yıl önce Gazi Mahallesinde polis, cemevinin bulunduğu caddeyi barikatlarla kapatıp taş ve molotofkokteyliyle saldıran göstericilere biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etti.
Gazi Mahallesi'nde Korsan Gösteri Sırasında, Bir Kadın Evinin Balkonunda Vurularak Öldü 01:00
Gazi Mahallesi'nde Korsan Gösteri Sırasında, Bir Kadın Evinin Balkonunda Vurularak Öldü 34 izlenme - 8 ay önce Gazi mahallesi'ndeki korsan gösteri sırasında, evinin balkonunda göğsüne kurşun isabet eden bir kadın, hayatını kaybetti.
Gazi Mahallesine Helikopter Destekli Operasyon 00:37
Gazi Mahallesine Helikopter Destekli Operasyon 109 izlenme - 2 yıl önce Polis ekipleri, Sultangazi'deki Gazi Mahallesi'ne sabah saatlerinde helikopter destekli operasyon yaptı. Operasyona özel harekat polisleri de katıldı.
Gazi Mahallesi'nde Göstericiler Polisle Çatıştı! 01:31
Gazi Mahallesi'nde Göstericiler Polisle Çatıştı! 124 izlenme - 3 yıl önce Gazi Mahallesi'nde Göstericiler Polisle Çatıştı! 'Ahmet Atakan'nın Ölümü Protestosu'
Cengiz & Engin Sağlam Gazi Mahallesi Halk Konseri 10:44
Cengiz & Engin Sağlam Gazi Mahallesi Halk Konseri 124 izlenme - 4 yıl önce Cengiz & Engin Sağlam Gazi Mahallesi Halk Konseri
Gazi Mahallesi'nde Sürücüyü Kurşunlayıp Otomobilini Yaktılar 00:58
Gazi Mahallesi'nde Sürücüyü Kurşunlayıp Otomobilini Yaktılar 35 izlenme - 11 ay önce Gazi Mahallelsi'nde yüzleri maskeli silahlı gurup durdurdukları bir otomobilin sürücüsünü bacağından vurduktan sonra aracını yaktılar.
Emniyetin Gezi Olayları Diye Eski Görüntüleri Dağıtması 01:21
Emniyetin Gezi Olayları Diye Eski Görüntüleri Dağıtması 44 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Emniyeti bugün Gezi Olayları'na ilişkin bir CD dağıtmış. Elinde silahlı eylemciler varmış. Ama izleyince anlaşılmış ki bu görüntüler eskiymiş. Böyle böyle diye anlatınca da "o hırsızlar Gezi'de de vardı" diye açıklama yapılmış, yersen. Zaten bütün açıklama videoda mevcut. Sonradan delil üretmekte de üstümüze yoktur.
Polisten Molotof Atanlara Eşek Herifler Uyarısı 00:20
Polisten Molotof Atanlara Eşek Herifler Uyarısı 28 izlenme - 1 yıl önce Gazi Mahallesi'nde polis toplanıp yola barikat kurmaya çalışan bir gruba müdahale etti. Göstericiler 'Akrep' adı verilen araçları molotof yağmuruna tuttu. "UTANMIYOR MUSUNUZ EŞEK HERİFLER" Bunun üzerine bir polis göstericilere sözlü tepki gösterdi. Araçtan anons yapan polis "Gelip burada molotof atıyorsunuz oğlum yakışıyor mu size. Ayıp ya. Utanmıyor musunuz eşek herifler. Terbiyesiz herifler" dedi.
Umudun Çocukları Orkestrası 2. Sanat meclisi Buluşması Gazi Mahallesi 03:21
Umudun Çocukları Orkestrası 2. Sanat meclisi Buluşması Gazi Mahallesi 17 izlenme - 2 yıl önce 2. Sanat Meclisi Umudun Çocukları Orkestrası