Hoşgeldiniz!

gazi mahallesi

95 Gazi Mahallesi Olaylarındaki Ecevit Protestosu 01:28
95 Gazi Mahallesi Olaylarındaki Ecevit Protestosu 4.923 izlenme - 12 ay önce 1995 yılında Gazi Mahallesi'nde rastgelen açılan ateşle öldürülen Aleviler bu devamında gelişen olayları hatırlıyoruz. Ecevit yeni göreve gelmiştir ve akabinde üzücü bu olaylar yaşanmıştır. Onca kalabalığın içinde neredeyse korumasız dolaşan Ecevit çifti...
Gazi Mahallesi’nde yabancı polis mi müdahale etti 01:01
Gazi Mahallesi’nde yabancı polis mi müdahale etti 10.807 izlenme - 5 yıl önce Gazi Mahallesinde meydana gelen eylemlerde bir polisin ingilizce komut vermesi dikkat çekti.
Taksi Durağını Yıkmaya Çalışan TOMA 00:36
Taksi Durağını Yıkmaya Çalışan TOMA 4.693 izlenme - 2 yıl önce Gazi Mahallesinde 1 haftadır durmaksızın süren çatışmalarda bir TOMA Cemevi'nin yanındaki Taksi durağını yıkmaya çalışıyor.
cem yıldız - dönülmeyen gitmeler 01:00
cem yıldız - dönülmeyen gitmeler 32.169 izlenme - 9 yıl önce cem yıldız başka semtin çocukları sinema filminde dönülmeyen gitmeler şarkısını seslendiriyor
Grup Bajar 02:28
Grup Bajar 6.657 izlenme - 8 yıl önce gazi mahallesİ sokak festİvalİ
cem yıldız - ötme bülbül 01:37
cem yıldız - ötme bülbül 15.420 izlenme - 9 yıl önce başka semtin çocukları sinema filminde cem yıldız ötme bülbül isimli alevi deyişini yorumluyor
Gazi Mahallesi Resimleri 04:30
Gazi Mahallesi Resimleri 3.738 izlenme - 9 yıl önce gazi maha. güzellikleri fransuavaz demirin eşsiz sesiyle
Gazi Mahallesi 00:22
Gazi Mahallesi 1.670 izlenme - 6 yıl önce Gazi Mahallesi Spor Kulübü
Dogubayazıtlıların Dügununden  Sosyete Şığo Shov T 02:22
Dogubayazıtlıların Dügununden Sosyete Şığo Shov T 2.201 izlenme - 8 yıl önce şığonun super şhowuuuuuuuuu
Gazi Mahallesi'nde Kalaşnikofla Bekliyorlar 00:33
Gazi Mahallesi'nde Kalaşnikofla Bekliyorlar 580 izlenme - 4 yıl önce Gazi Mahallesi'nde Kalaşnikofla Bekliyorlar
Murat Dündar - Gazi Olayları 05:37
Murat Dündar - Gazi Olayları 253 izlenme - 2 yıl önce Gazi Mahallesi olayları, 1995 yılının mart ayında İstanbul Gaziosmanpaşa'ya bağlı Gazi Mahallesi'ndeki kahvehaneye provokatif bir saldırı sonucu başlayan olaylardır.Olayların bu denli büyümesinin ana sebebi ise polisin kahvehaneye yapılan saldırıya duyarsız kalması ve o zamanlar isimleri faili meçhullara karışmış olan özel harekatçıların halka hedef gözeterek öldürme maksatlı ateş açmalarıdır.Bölgede görev yapan emniyetçiler telsizden gelen "silah kullanmayın" emirlerine rağmen silah kullanmışlardır.
Gazi Olayları - Katliamı (12 Mart 1995) 19:33
Gazi Olayları - Katliamı (12 Mart 1995) 272 izlenme - 2 yıl önce Rahmetli Mehmet Ali Birand tarafından hazırlanan 28 Şubat adlı belgeselden son zamanlarda bulunduğumuz durumla ilgili kısa bir kesit...
Çapulcuların Dünyası - Gezi Parkı 04:08
Çapulcuların Dünyası - Gezi Parkı 452 izlenme - 3 yıl önce Biz çapulcular Gezi Parkı'nda kendimize güzel bir dünya kurduk. Yiyecek-içecek verilen yerlerimiz, marketimiz, revirimiz-veterinerimiz, berberimiz, kütüphanemiz, sanat eserlerimiz, dinlenme tesisimiz, çadırlarımız var. Fidanlar dikiyoruz, çevreyi temizliyoruz, yazılar yazıyoruz. Her şey bedava. Birlik içindeyiz, dayanışma içindeyiz. Birisinin ayak serçe parmağı bir yere çarpsa 5 kişi koşar yardım ederiz. Aç bırakmayız, açıkta bırakmayız. Derdi olana derman oluruz. Biz çapulcular, adeta şirinler köyündeyiz. Ankara'da, İzmir'de, Gazi Mahallesi'nde ve başka illerde olan insanlarımıza destek oluruz. Onlar da Gezi Parkı'ndaki dostları için sokaktalar. (biz biz diyorum da, sen de bizdensin biliyorum, ondan yani. İstersen Antartika'da penguenlerin orada ol. Yüreklerimiz bir bizim)
12 Mart Gazi ve 15 Mart Ümraniye Kara Gün 04:21
12 Mart Gazi ve 15 Mart Ümraniye Kara Gün 208 izlenme - 2 yıl önce Tamamı katliamdır, daha ötesinde bir söz maalesef bulamıyorum. Detaylı bilgi için: http://tr.wikipedia.org/wiki/Gazi_Mahallesi_olayları
Develi Gazi Mahallesi 1993 Yılı Hatırası 03:44
Develi Gazi Mahallesi 1993 Yılı Hatırası 174 izlenme - 3 yıl önce Halika Mehmet Kahraman abimiz tarafından 1993 yılında çekilen gazi köyümüzün videosu.. İyi seyirler.
Gazi Mahallesi'nde Silahlı Çatışma 02:20
Gazi Mahallesi'nde Silahlı Çatışma 83 izlenme - 1 yıl önce Gazi Mahallesi'nde dur ihtarına uymayan iki şüpheli polisle çatışmaya girdi. Çıkan çatışmada kaçan araçtaki sürücü başından vurularak ağır yaralandı. Diğer şüpheli ise araçtan inerek kaçtı.
Çapulcuların Dünyası - Gezi Parkı 04:08
Çapulcuların Dünyası - Gezi Parkı 334 izlenme - 5 yıl önce Biz çapulcular Gezi Parkı'nda kendimize güzel bir dünya kurduk. Yiyecek-içecek verilen yerlerimiz, marketimiz, revirimiz-veterinerimiz, berberimiz, kütüphanemiz, sanat eserlerimiz, dinlenme tesisimiz, çadırlarımız var. Fidanlar dikiyoruz, çevreyi temizliyoruz, yazılar yazıyoruz. Her şey bedava. Birlik içindeyiz, dayanışma içindeyiz. Birisinin ayak serçe parmağı bir yere çarpsa 5 kişi koşar yardım ederiz. Aç bırakmayız, açıkta bırakmayız. Derdi olana derman oluruz. Biz çapulcular, adeta şirinler köyündeyiz. Ankara'da, İzmir'de, Gazi Mahallesi'nde ve başka illerde olan insanlarımıza destek oluruz. Onlar da Gezi Parkı'ndaki dostları için sokaktalar. (biz biz diyorum da, sen de bizdensin biliyorum, ondan yani. İstersen Antartika'da penguenlerin orada ol. Yüreklerimiz bir bizim)
 Gazi Mahallesi‘nde polis müdahalesi 01:48
Gazi Mahallesi‘nde polis müdahalesi 115 izlenme - 2 yıl önce Bağcılar’da yapılan operasyonda ölü ele geçirilen G. Ö.’nün cenazesini kaldırmak için Gazi Mahallesi Cemevi önünde toplanan gruba polis biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etti.
Gazi'deki olaylar gece geç saatlere kadar devam etti 01:56
Gazi'deki olaylar gece geç saatlere kadar devam etti 177 izlenme - 5 yıl önce Gazi Mahallesi'nde Taksim Gezi Parkı eyleminden dolayı çıkan olaylar, gece geç saatlere kadar devam etti. Gazi Mahallesi'nde yüzü maskeli bir grup Taksim Gezi Parkı olaylarını bahane ederek korsan gösteri düzenledi. Korsan gösteri düzenleyen şahıslar İsmet Paşa Caddesi üzerinde barikat kurarak ateş yaktı. Cadde üzerinde ateş yakan yüzü maskeli şahıslar, polise taş atarak çevreye de zarar verdi. Polis taş atan göstericilere tazyikli su ve gaz bombalarıyla müdahale etti. Akşam saatlerinde başlayan olaylar gece geç saatlere kadar devam etti. Polisin ara sokaklara kaçan ekiplere müdahalesi devam ediyor. Ayrıca ortalığın savaş alanına döndüğü müdahalede özel hareket polisi de hazır bulunduruldu.
Gazi Mahallesi'nde Çatışma 02:23
Gazi Mahallesi'nde Çatışma 39 izlenme - 1 yıl önce Gazi Mahallesi'nde Çatışma! 1 Kişi Başından Vuruldu, Özel Harekat Bölgede Gazi Mahallesi'nde 'dur' ihtarına uymayan iki şüpheli polisle çatıştı. Çıkan çatışmada kaçan araçtaki sürücü başından vuruldu. Diğer şüpheli ise araçtan inerek kaçtı.
 Gazi Mahallesinde polis müdahalesi 01:24
Gazi Mahallesinde polis müdahalesi 76 izlenme - 2 yıl önce Gazi Mahallesinde polis, cemevinin bulunduğu caddeyi barikatlarla kapatıp taş ve molotofkokteyliyle saldıran göstericilere biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etti.
Gazi Mahallesi'nde Göstericiler Polisle Çatıştı! 01:31
Gazi Mahallesi'nde Göstericiler Polisle Çatıştı! 127 izlenme - 4 yıl önce Gazi Mahallesi'nde Göstericiler Polisle Çatıştı! 'Ahmet Atakan'nın Ölümü Protestosu'
Cengiz & Engin Sağlam Gazi Mahallesi Halk Konseri 10:44
Cengiz & Engin Sağlam Gazi Mahallesi Halk Konseri 124 izlenme - 5 yıl önce Cengiz & Engin Sağlam Gazi Mahallesi Halk Konseri
Gazi Mahallesine Helikopter Destekli Operasyon 00:37
Gazi Mahallesine Helikopter Destekli Operasyon 112 izlenme - 3 yıl önce Polis ekipleri, Sultangazi'deki Gazi Mahallesi'ne sabah saatlerinde helikopter destekli operasyon yaptı. Operasyona özel harekat polisleri de katıldı.
Polisin 'Dur' İhtarına Uymayan Araca Ateş Açıldı: 2 Ölü 01:28
Polisin 'Dur' İhtarına Uymayan Araca Ateş Açıldı: 2 Ölü 19 izlenme - 9 ay önce İstanbul Gazi Mahallesi'nde 'dur' ihtarına uymayan şüphelilerin bulunduğu araca polis ekipleri ateş açtı. Araçta bulunan 2 kişi yaşamını yitirdi, bir kişi ise yaralandı.
Gazi Mahallesi'nde Korsan Gösteri Sırasında, Bir Kadın Evinin Balkonunda Vurularak Öldü 01:00
Gazi Mahallesi'nde Korsan Gösteri Sırasında, Bir Kadın Evinin Balkonunda Vurularak Öldü 36 izlenme - 2 yıl önce Gazi mahallesi'ndeki korsan gösteri sırasında, evinin balkonunda göğsüne kurşun isabet eden bir kadın, hayatını kaybetti.
Gazi Mahallesi'nde Sürücüyü Kurşunlayıp Otomobilini Yaktılar 00:58
Gazi Mahallesi'nde Sürücüyü Kurşunlayıp Otomobilini Yaktılar 41 izlenme - 2 yıl önce Gazi Mahallelsi'nde yüzleri maskeli silahlı gurup durdurdukları bir otomobilin sürücüsünü bacağından vurduktan sonra aracını yaktılar.
Emniyetin Gezi Olayları Diye Eski Görüntüleri Dağıtması 01:21
Emniyetin Gezi Olayları Diye Eski Görüntüleri Dağıtması 47 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Emniyeti bugün Gezi Olayları'na ilişkin bir CD dağıtmış. Elinde silahlı eylemciler varmış. Ama izleyince anlaşılmış ki bu görüntüler eskiymiş. Böyle böyle diye anlatınca da "o hırsızlar Gezi'de de vardı" diye açıklama yapılmış, yersen. Zaten bütün açıklama videoda mevcut. Sonradan delil üretmekte de üstümüze yoktur.
Gazi Mahallesinde Cafeyi Polis Basıyor 23:39
Gazi Mahallesinde Cafeyi Polis Basıyor 4 izlenme - 6 ay önce Gazi Mahallesinde Bir Cafede şaka çekmek kolay olmayacağını düşündüğünüz gibi bizim içinde kolay olmadı facebook : https://www.facebook.com/ozantv.net/ İnstagram : ozantvyoutube Android : OzanTv