Hoşgeldiniz!

gaziantep büyükşehir belediyesi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi A2 Takımının Yediği İbretlik Gol 00:36
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi A2 Takımının Yediği İbretlik Gol 6.713 izlenme - 1 yıl önce Büyükşehir Gaziantep A2 Takımı tarihi bir gol yedi.Kalecinin penaltıyı kurtarmasına sevinen futbolcu, koşarak kaleciye sarıldı.O sırada kalecinin elinden düşen top ağlara girmesi böyle görüntülendi.
Bu Binanın Enerjisi de Güneşten Geliri De 05:52
Bu Binanın Enerjisi de Güneşten Geliri De 25 izlenme - 2 hafta önce Gaziantep Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yaklaşık 5 yıldan bu yana hizmet veren "Ekolojik Bina"da kurulan güneş panelleriyle binanın tüm enerji giderleri güneşten sağlanıyor.
Minikler ve Yıldızlar Aşırtmalı Aba Güreşi Türkiye Şampiyonası 01:22
Minikler ve Yıldızlar Aşırtmalı Aba Güreşi Türkiye Şampiyonası 21 izlenme - 10 ay önce Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonunun Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlediği Minikler ve Yıldızlar Aba Güreşi Türkiye Şampiyonası, Gaziantep'te başladı.
Akıl Sağlığını Bozacak Gol - Sporx 00:35
Akıl Sağlığını Bozacak Gol - Sporx 23 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep Büyükşehir Bld. A2 takımının yediği gol.
Akıl Sağlığını Bozacak Gol - Sporx 00:35
Akıl Sağlığını Bozacak Gol - Sporx 20 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep Büyükşehir Bld. A2 takımının yediği gol.
Akıl Sağlığını Bozacak Gol - Sporx 00:35
Akıl Sağlığını Bozacak Gol - Sporx 19 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep Büyükşehir Bld. A2 takımının yediği gol.
Akıl Sağlığını Bozacak Gol - Sporx 00:35
Akıl Sağlığını Bozacak Gol - Sporx 15 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep Büyükşehir Bld. A2 takımının yediği gol.
Albimo Alanyaspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Maçına Hazır 01:18
Albimo Alanyaspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Maçına Hazır 35 izlenme - 3 yıl önce Albimo Alanyaspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına hazır- Albimo Alanyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Genel Koordinatörü Çavuşoğlu: - "Tüm sporseverleri ve taraftarlarımızı maçta görmek istiyoruz.
Kayserisporda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Mesaisi 01:10
Kayserisporda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Mesaisi 29 izlenme - 3 yıl önce Kayserispor'da Gaziantep Büyükşehir Belediyespor mesaisi- Teknik direktör Dumlupınar: "Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını kazanmak için elimizden geleni yapacağız" Kayserispor, PTT 1. Lig'in 19. haftasında deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
Günün Kazandıracak İddaa Tahminleri (Çarşamba 01:41
Günün Kazandıracak İddaa Tahminleri (Çarşamba 4 izlenme - 1 yıl önce Spor otoriteleri, Çarşamba günü oynanacak maçlar için iddaa tahminlerini açıkladı.
Albimo Alanyasporda Gaziantep Büyükşehir Maçı Hazırlıkları 01:25
Albimo Alanyasporda Gaziantep Büyükşehir Maçı Hazırlıkları 12 izlenme - 3 yıl önce Albimo Alanyaspor'da Gaziantep Büyükşehir maçı hazırlıkları- Kulübün sportif direktörü Savut: - "Oyuncularımızın istek ve form durumundan memnunuz. Bu hafta sonu oynayacağımız maçtan yüzümüzün akıyla çıkmak istiyoruz" PTT 1. Lig takımlarından Albimo Alanyaspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.